Lang studeer boete afschaffen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:29 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
dat is dan wel weer een punt wat ik redelijk steun
mja uitgangspunt moet zijn dat studeren voor iedereen haalbaar moet zijn die de capaciteiten ervoor heeft.quote:
Hij wou eerst Marokkaantjes bellen om ons in elkaar te laten slaan. Toen lukte dat niet wou hij vrede sluiten.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:29 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
wel ironisch cabaret zo voor een ajacied
mooiste moment om ze keihard neer te maaien broquote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:33 schreef heloef het volgende:
[..]
Hij wou eerst Marokkaantjes bellen om ons in elkaar te laten slaan. Toen lukte dat niet wou hij vrede sluiten.
Je hebt hem wel gepopt,toch?quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:33 schreef heloef het volgende:
[..]
Hij wou eerst Marokkaantjes bellen om ons in elkaar te laten slaan. Toen lukte dat niet wou hij vrede sluiten.
True.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:31 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
mja uitgangspunt moet zijn dat studeren voor iedereen haalbaar moet zijn die de capaciteiten ervoor heeft.
ja gewoon op de schop. docenten die weer doceren. al die onzin die ze hebben bedacht afgelopen 15 jaarquote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:35 schreef monkyyy het volgende:
[..]
True.
En het niveau mag wel weer omhoog, ipv gedoceerd worden door student assistenten, 10 contacturen in de week en tentamens die je in een uurtje maakt.
Ik was meer bezig met die twee meisjes die erbij waren eigenlijk.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:33 schreef FkTwkGs2012 het volgende:
[..]
mooiste moment om ze keihard neer te maaien bro
en is dat dan wat geworden of wat.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:36 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik was meer bezig met die twee meisjes die erbij waren eigenlijk.
Nou ik kwam net terug van een TV program over moeders, dus.quote:
Was jij die kleine kutneger, ik ben dan ook gewoon superieur kwalquote:Op dinsdag 8 mei 2012 01:27 schreef heloef het volgende:
[..]
Door een Israelier. Hij kwam dronken aanzetten en vroeg "waarom zijn blanken slim en donkere dom" toen zei een gast dat hij moest oprotten. Toen ging ik hem maar voor lul zetten. Hoogtepunt: hij: "De joden hebben alle macht" ik: "gelukkig hadden we Hitler nog"
Was daquote:Op dinsdag 8 mei 2012 02:31 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Nachtburgermeester van Groningen in spe je weet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |