quote:Op maandag 7 mei 2012 18:55 schreef Franknfurter het volgende:
Geneesheer is nog de grootste klacht in dit geval![]()
Belgen
Eigenlijk wel, maar zijn afkomst kan ik niet kwalijk nemen.quote:Op maandag 7 mei 2012 18:55 schreef Franknfurter het volgende:
Geneesheer is nog de grootste klacht in dit geval![]()
Belgen
Nah ja, dat is niet zo zeer het probleem bij mij. Het gaat er om dat ze hun miserabele kutleven projecteren op anderen. Waarom maakt die minister jouw leven kut? Je bent toch zelf verantwoordelijk voor je geluk?quote:Op maandag 7 mei 2012 19:01 schreef Alborz het volgende:
Toch wel een kern van waarheid. Er mag in mijn mening flink bezuinigd worden op zulke salarissen(vooral in deze tijden).
Deels mee eens. Maar niet iedereen heeft de mogelijkheid om dat te bereiken. Niet iedereen is gezond, intellectueel, fit en in staat om rond te komen zonder enige hulp of bijdrage van de staat.quote:Op maandag 7 mei 2012 19:07 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Nah ja, dat is niet zo zeer het probleem bij mij. Het gaat er om dat ze hun miserabele kutleven projecteren op anderen. Waarom maakt die minister jouw leven kut? Je bent toch zelf verantwoordelijk voor je geluk?
Klopt, maar deze man doet net alsof de overheid iedereen zijn leven kut maakt. Dat is simpelweg dom en niet waar.quote:Op maandag 7 mei 2012 19:09 schreef Alborz het volgende:
[..]
Deels mee eens. Maar niet iedereen heeft de mogelijkheid om dat te bereiken. Niet iedereen is gezond, intellectueel, fit en in staat om rond te komen zonder enige hulp of bijdrage van de staat.
Ook zo'n melodramatische kuttekstquote:
quote:Op maandag 7 mei 2012 19:05 schreef Frank_Drebin het volgende:
Geneesheer.
De schrijver van dat wanstaltige stuk waant zich nog in de Middeleeuwen
De man in kwestie is inderdaad een PLEB.quote:Op maandag 7 mei 2012 19:12 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Klopt, maar deze man doet net alsof de overheid iedereen zijn leven kut maakt. Dat is simpelweg dom en niet waar.
Deze man denkt blijkbaar ook dat iedere werknemer 1.300 in de maand verdient, terwijl dat het minimumloon is.
[..]
Ook zo'n melodramatische kuttekst
Inderdaad.quote:Op maandag 7 mei 2012 19:14 schreef Alborz het volgende:
[..]
De man in kwestie is inderdaad een PLEB.
"..net als mij"? Wat moet het dan zijn? "Deel dit als je het net dan mij schandalig vindt" ?quote:Op maandag 7 mei 2012 18:53 schreef robin007bond het volgende:
1) Het Nederlands is niet correct. "Als mij"
In dat geval zal ik me meer gaan bekommeren aan de mensen van wie je zulke mailtjes krijgt. Niet al te snuggere mensen obviously.quote:Op maandag 7 mei 2012 19:15 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Inderdaad.
Het ergste is nog dat deze berichten zo populair worden en dat mensen denken: "Godverdomme, dat is helemaal waar. Ik like/share/mail het maar door!". Ik zie de desbetreffende Henk al voor zijn computer te vloeken
Je weet toch zelf ook wel wat voor semi-ongeletterden dit soort teksten op hun Facebook of Hyves plaatsen. Van diezelfde mensen die geen kaas gegeten hebben van de landelijke politiek maar wel weten te vertellen dat het de schuld is van 'de hoge heren in Den Haag' en 'de polletiek'. Wie dan vervolgens die hoge heren zijn weten ze zelf niet eens, want 'ik volg de politiek niet, ze doen toch wel wat ze zelf willen'.quote:Op maandag 7 mei 2012 18:53 schreef robin007bond het volgende:
[ afbeelding ]
Waarom deelt iedereen dit op Twitter, Facebook en Hyves? Laten we even kijken wat er mis is met de tekst:
1) Het Nederlands is niet correct. "Als mij", "Je word". Echt heel treurig.
2) Hoezo maken ministers het leven van iemand naar de kloten? De overheid heeft geen verantwoordelijkheid over jou, de overheid is er niet om je gelukkig te maken. Geluk ligt bij jezelf, in het individu. Het is ieders verantwoordelijkheid zijn eigen geluk te vinden.
3) Ministers verdienen in de praktijk helemaal geen 18.000 per maand
4) Net alsof het zielig is dat een werkloze 900 per maand krijgt.
Vaak zie je dit soort teksten verschijnen. Niet alleen op sociale netwerksites, maar helaas ook in kettingmails. Stop deze waanzin en intellectuele armoede.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |