Dat is in dit geval wel heel duidelijk inderdaadquote:
Eergisteren op de BBC een discussie over de beloftes van de socialist en de Euro. Kwam er op neer dat Duitsland de rekening wel zou betalen....quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:19 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat is in dit geval wel heel duidelijk inderdaad. Mooier voorbeeld van lood om oud ijzer hebben we niet
wat denk je dat Merkel gaat doen danquote:Op woensdag 2 mei 2012 22:26 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Eergisteren op de BBC een discussie over de beloftes van de socialist en de Euro. Kwam er op neer dat Duitsland de rekening wel zou betalen....
Ik denk dat men Merkel onderschat
Verkiezingen winnen, als Frankrijk het stabiliteitspact opgeeft wordt de D-Mark weer ingevoerdquote:
geen Hanze-Euro met NL?quote:Op woensdag 2 mei 2012 22:35 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Verkiezingen winnen, als Frankrijk het stabiliteitspact opgeeft wordt de D-Mark weer ingevoerd
http://www.telegraaf.nl/b(...)t_als_premier__.htmlquote:wo 02 mei 2012, 14:34
Leraar Duits getipt als Franse premier
PARIJS - Fractieleider Jean-Marc Ayrault lijkt de nieuwe premier van Frankrijk te worden, als François Hollande zondag de Franse presidentsverkiezingen wint. Dat meldden bronnen woensdag. De 62-jarige zilvergrijze Ayrault was voorheen leraar Duits en heeft goede banden met politici in Duitsland, de andere grootmacht binnen de Europese Unie.
Ayrault is een groot bewonderaar van het Duitse politieke systeem, waarin het parlement meer te zeggen heeft.
De Fransman, ook burgemeester van Nantes, krijgt volgens bronnen de voorkeur van Hollande boven de linksere Martine Aubry. Zondag zijn de presidentsverkiezingen, waarbij de socialist Hollande volgens peilingen president Nicolas Sarkozy ruimschoots verslaat.
Eerst president worden, en dan parlementsverkiezingen op 10 en 17 juni winnen!quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:36 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
http://www.telegraaf.nl/b(...)t_als_premier__.html
Haha dat was wel tenenkrommend ja..quote:Op woensdag 2 mei 2012 23:24 schreef zuiderbuur het volgende:
Hollande klonk op het einde wel alsof ie vastgelopen was met zijn "Moi, président de la république"
quote:Sarkozy:Mes prédécesseurs ne l'ont jamais fait. C'est une présidence partisane ? J'ai nommé au Conseil constitutionnel un ancien collaborateur de Monsieur Mitterrand, Monsieur Charasse, c'est une présidence partisane ? J'ai nommé à la présidence de la SNCF l'ancien directeur de cabinet de Madame Aubry, c'est une présidence partisane ? J'ai nommé dans les gouvernements aux côtés de monsieur Fillon des personnalités de gauche qui ne me l'ont pas toujours rendu, c'est une présidence partisane ?
François Hollande: Ils ont compris comment vous fonctionniez.
Nicolas Sarkozy: Merci de votre arrogance, mais ça ne me gêne pas.
François Hollande: Non, de la réalité.
Hij heeft dat zo'n twaalf keer gezegd...quote:Op donderdag 3 mei 2012 00:55 schreef Njosnavelin het volgende:
[..]
Haha dat was wel tenenkrommend ja..
Ik had niet de indruk dat Sarkozy de uitdager was, ik zag het toch eerder als omgekeerd. Sarkozy leek zich meer op zijn gemak te voelen, bij Hollande zat er wel passie in, maar je zag dat hij soms een aantal seconden vertraagde (hoewel hij toch steeds zijn zinnen afmaakte ipv opnieuw te beginnen)quote:Vinden jullie dat er sprake is van één duidelijke winnaar van dit debat?
quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:10 schreef Nielsch het volgende:
Het voordeel van Hollande is dat hij - net als elke socialist - in zijn denkbeelden niet gehinderd wordt door enige vorm van werkelijheid. Hierdoor kan hij elke inwoner van Frankrijk gouden bergen beloven zonder dat ze daarvoor hoeven te werken. In socialistenland zit er namelijk nooit iets tegen, is alles gratis en doet iedereen aan liefdadigheid.
Is dat niet ongeveer het euvel van Sarkozy? Als een soort zonnekoning probeert hij Frankrijk te besturen, tracht daarbij persoonlijk bedrijven te redden van de ondergang etc.quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:10 schreef Nielsch het volgende:
Het voordeel van Hollande is dat hij - net als elke socialist - in zijn denkbeelden niet gehinderd wordt door enige vorm van werkelijheid. Hierdoor kan hij elke inwoner van Frankrijk gouden bergen beloven zonder dat ze daarvoor hoeven te werken. In socialistenland zit er namelijk nooit iets tegen, is alles gratis en doet iedereen aan liefdadigheid.
Nee, je ziet bijvoorbeeld ook dat Roemer dat doet in Nederland. Lekker alles op de pof blijven doen en je geen zorgen maken over de rekening.quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:34 schreef 99.999 het volgende:
Ofwel het lijkt me meer een Frans probleem dan een socialistenprobleem.
Of het probleem van een presidentiële republiek, waarbij veel macht bij 1 persoon ligt.quote:Op donderdag 3 mei 2012 10:34 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Is dat niet ongeveer het euvel van Sarkozy? Als een soort zonnekoning probeert hij Frankrijk te besturen, tracht daarbij persoonlijk bedrijven te redden van de ondergang etc.
Ofwel het lijkt me meer een Frans probleem dan een socialistenprobleem.
Oh maar dat doen alle partijen in Nederland van links tot rechts, tekorten zijn standaard. Een VVD is daarin geen haar beter dan een SP maar voorzien het van wat meer mooie woorden (het tekort loopt dit jaar op naar 5%...)quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:02 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Nee, je ziet bijvoorbeeld ook dat Roemer dat doet in Nederland. Lekker alles op de pof blijven doen en je geen zorgen maken over de rekening.
Dat helpt ook niet echt...quote:Op donderdag 3 mei 2012 11:04 schreef freako het volgende:
[..]
Of het probleem van een presidentiële republiek, waarbij veel macht bij 1 persoon ligt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |