Daarom heb ik bewust geen beelden, blogs, etc gekeken. Die geven alleen een beeld wat voor die persoon belangrijk is en voor mij mogelijk een afknapper. Ik werd steeds depressiever door de dingen die ik las en zag en ben er dus maar mee opgehouden. Deze bèta's hebben alles weer in perspectief gebracht en mijn enthousiasme weer aangewakkerd.quote:Op woensdag 2 mei 2012 11:48 schreef Questular het volgende:
[..]
Ik speel juist bewust geen beta's, ik beslis aan de hand van informatie over de game (gameplay beelen, speluitleg etc) wel of ik een game ga spelen of niet zodat ik als ik de game ga spelen hij helemaal af is en alles nieuw voor me is. GW 2 gaat gekocht worden dat moge duidelijk zijn
Ja dat was ik ook van plan, maar bij nader inzien is mijn computer misschien te slecht en moet ik alsnog de trial proberen om te kijken of het überhaupt wel kan.quote:Op woensdag 2 mei 2012 07:49 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Mijn advies: neem een paar biertjes minder deze maand (:P geen idee of je drinkt natuurlijk, maar ik hoop dat je begrijpt wat ik bedoel!) en prepurchase het spel en dan kun je de volgende beta ook mee maken!
Als zelfs mijn PC het aankon en dat ding is 6 jaar oud en was zelfs toen hij nieuw was niet de top-of-the-line...quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:23 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ja dat was ik ook van plan, maar bij nader inzien is mijn computer misschien te slecht en moet ik alsnog de trial proberen om te kijken of het überhaupt wel kan.
GW2 vraagt als minimum een videokaart van 6 jaar oudquote:Op woensdag 2 mei 2012 14:23 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Ja dat was ik ook van plan, maar bij nader inzien is mijn computer misschien te slecht en moet ik alsnog de trial proberen om te kijken of het überhaupt wel kan.
Ik kan wow spelen op high met schaduw op uit. Mijn laptop is nu een paar jaar oud dus dan moet het kunnen.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:59 schreef DjinN het volgende:
[..]
GW2 vraagt als minimum een videokaart van 6 jaar oudIk heb zo ongeveer hetzelfde als Sweetpea8472. Mijn pc is ook al een aantal jaar oud (Nvidia 8600GT + AMD Athlon 64 x2) en bij mij draait het prima
Kan weliswaar niet op allerhoogste detail spelen maar dat mag de pret niet drukken
Als ik die cijfers gehad had, met Sweetpea als gebruikersnaam, had ik Sweetpea gekozenquote:Op woensdag 2 mei 2012 20:29 schreef Wii-Style het volgende:
Ik zit te posten op de officiële forums. De forums zijn eigenlijk best goed... af en toe HERP DERP DERP maar over het algemeen is het niveau is een beetje normaal. Wel jammer dat je nog steeds geen user icoontjes hebt en zo. En ook wel jammer dat je per se die vier cijfers achter je naam krijgt te zien, alhoewel onze Sweetpea daar geen last van zal hebben.
Nice, maar het ziet er wel erg bursty uit. Als het maar geen wow eind wotlk wordt.quote:Op donderdag 3 mei 2012 01:19 schreef hans1988 het volgende:
Eindelijk eens een betje betere GW2 pvp
Warrior:
En guardian:
Dat sowieso want het is beta. Iedereen is nog onder lvl 20 en gaan vervolgens als lvl 80 pvp'n. Niemand is dus echt ervaren in zijn prof.quote:Op donderdag 3 mei 2012 12:09 schreef dustbrain het volgende:
[..]
Nice, maar het ziet er wel erg bursty uit. Als het maar geen wow eind wotlk wordt.![]()
Wie weet zijn zijn tegenstanders gewoon erg slecht.
Is doelstelling eens per maand maar is "subject to change" volgens een developer van arenanet las ik gisteren op de officiële forums.quote:Op donderdag 3 mei 2012 12:30 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Er is gezegd dat ze mikken op 1 beta per maand. Maar het kan langer duren tussen de beta's.
Denk dat ranger wel wat generfed gaat worden...quote:Op donderdag 3 mei 2012 21:41 schreef Pizzahut het volgende:
Helaas het BWE1 gemist. Welliswaar door Groezrock dus zo erg was het ook weer niet maar wel jammer dat het tegelijk viel.
Benieuwd wanneer BWE2 is zodat ik ook wat classes kan uitproberen. Dacht altijd dat ik een Human Elementalist zou gaan spelen. Twijfel nu erg sterk om een Norn Ranger te gaan spelen.
Ranger was inderdaad vrij sterk, maar ook erg makkelijk om te spelen. Misschien is het een combinatie.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 00:03 schreef hans1988 het volgende:
[..]
Denk dat ranger wel wat generfed gaat worden...
ik bedoel...als zelfs ik ermee kan roflstompen, dan moet het wel sterk zijn
Het was goed en slecht en over een paar weken kunnen we weer spelen.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:07 schreef Lamabal het volgende:
SUP. Hoe was het? Ik heb het gewoon gemist.
Maar verreweg het grootste deel was goed!quote:Op vrijdag 4 mei 2012 20:59 schreef Wii-Style het volgende:
[..]
Het was goed en slecht en over een paar weken kunnen we weer spelen.
:d Idd.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 22:56 schreef hans1988 het volgende:
[..]
Maar verreweg het grootste deel was goed!
Neuh. Nu helemaal niet meer, zojuist Sorrow's Furnace gedaan.quote:Op zaterdag 5 mei 2012 12:33 schreef Kadooosh het volgende:
Iemand hier die gw1 nog een keer met mij wilt spelen?
Dat zegt dus niks. Mijn eerste indruk van GW1 was dus veel beter dan GW2...quote:Op vrijdag 4 mei 2012 22:56 schreef hans1988 het volgende:
[..]
Maar verreweg het grootste deel was goed!
Heb het nog niet kunnen spelen, nog geen ervaring mee dus.quote:Op vrijdag 4 mei 2012 00:03 schreef hans1988 het volgende:
[..]
Denk dat ranger wel wat generfed gaat worden...
ik bedoel...als zelfs ik ermee kan roflstompen, dan moet het wel sterk zijn
Maximaal ga je niet halen, maar je kunt een heel end komen. Sowieso een leuke campain om te doorlopen en kennis te maken met de Asura en de Norn en hun leefgebied.quote:Op zondag 6 mei 2012 09:42 schreef Kadooosh het volgende:
Is het de moeite waard om Eye of the North nog te kopen nu?
http://hom.guildwars2.com/en/#page=welcome
Ik heb alleen prohecies, kan je dan ook de max punten halen in hom?
Maar het zal wel grotendeels met henchman moeten?quote:Op zondag 6 mei 2012 10:06 schreef Like-a-Bunny het volgende:
[..]
Maximaal ga je niet halen, maar je kunt een heel end komen. Sowieso een leuke campain om te doorlopen en kennis te maken met de Asura en de Norn en hun leefgebied.
quote:We’ll be conducting a stress test on Monday May 14 from 11 AM to 6:00 PM PDT (-7 GMT).
This special test event is open only to Pre-Purchase customers who have registered their accounts. With your help, we can conduct important tests and address some of the issues we identified during our first Beta Weekend Event. During this event, all you need to do is play normally with a new or existing character on your Beta account using the same game client. Please note that since this is a stress test of our servers, you may experience some in-game performance issues. If you’ve pre-purchased Guild Wars 2 and wish to participate in the stress test, we recommend that you register the account and download the game client.
Pre-Purchase customers, log in to the Beta Forums for more information and/or to download the Beta client if needed.
https://forum-en.guildwar(...)tting-Started/169235
Having issues logging in? Contact Support: https://support.guildwars2.com/
~RB2
Dat is zooooo oud nieuwsquote:Op donderdag 10 mei 2012 10:38 schreef Nestari het volgende:
Op maandag 14 mei a.s. zal er een korte stress test plaatsvinden voor degenen die hebben ge pre-purchased. De server gaat om 20:00 uur open tot 03:00 uur.
[..]
Theoretisch kun je 38 punten halen met alleen Prophecies en EotN (PvP titels heb ik dan niet meegeteld). Maar dan moet je wel veel geld en tijd investeren:quote:Op zondag 6 mei 2012 22:34 schreef Stokkie_ het volgende:
Je zal wel wat heroes missen omdat je Eye of the north nog niet hebt maar het meeste is wel met henches te doen. Ik denk ook niet dat je echt ver kan komen in HoM, misschien 10-15 punten max gezien je 2 campaigns mist.
Dat je nog serieus reageert ook nog.quote:Op donderdag 10 mei 2012 19:00 schreef PAAC het volgende:
[..]
En hoe oud is oud volgens jou?...
Jammer dat ik dan wss niet lang kan spelen.
Der zou niet veel veranderd zijn. Ze gaan nu gewoon kijken of de server het aankan dat er zoveel man inlogt. Game tijd heb je niet echt veel.quote:Op donderdag 10 mei 2012 14:46 schreef Wii-Style het volgende:
Man man man man 8 uur, dan kan ik iets meer dan een uur spelen voor ik ga slapen.
Ik zal even inloggen om te kijken wat er is veranderd (ik neem aan alleen wat performance fixes and bug fixes) maar echt spelen zal dus niet lukken.
Lijkt me vreselijk om in een guild te zitten met alleen je eigen nationaliteit... Geef mij maar een wereldwijd guild/alliance, Kun je tenminste ook lachen om de cultuur verschillenquote:Op zaterdag 12 mei 2012 18:48 schreef soklos het volgende:
Sowieso vind ik het leuker om in een guild te zitten met veel verschillende nationaliteiten.
Inderdaadquote:Op maandag 14 mei 2012 17:47 schreef Ame_thyst het volgende:
Eens. Nederlanders zijn vaak ook arrogante eikels in games. Geeft mij maar een stel Engelsen en Zweden
Ik kan me natuurlijk vergissen, maar als die tijden die daar staan -7 GMT zijn...geld voor ons dan niet 8 uur later? dus van 7 tot 2?quote:Op donderdag 10 mei 2012 10:38 schreef Nestari het volgende:
Op maandag 14 mei a.s. zal er een korte stress test plaatsvinden voor degenen die hebben ge pre-purchased. De server gaat om 20:00 uur open tot 03:00 uur.
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |