Fijn is dat he, toch even met je huisdieren op de foto.quote:Op maandag 11 juni 2012 14:56 schreef DanseMacabre het volgende:
Bengeltje, onze honden gaan ook mee op de foto.
Die worden bij ons thuis opgehaald door de mevrouw van de hondenschool en naar het ouderlijk huis van mijn vriend gebracht waar we foto's gaan maken. Kleine hond blijft daar en grote hond wordt door de mevrouw van de hondenschool naar zijn logeeradres gebracht.
Wij gaan voor titanium ringen, we zijn zaterdag naar een edelsmid geweest maar ze bleef drammen over edelstaal of goud.
Neuh, hooguit wat woorden bij de toast ook. Tenzij het je kinderen zijn ofzoquote:Op donderdag 7 juni 2012 16:29 schreef Stienn het volgende:
Even nog een vraagje voor de mensen die getrouwd zijn. Hield jullie ceremoniemeester een grote speech?
Ik ben namelijk alleen van plan om voor het diner een toast te doen... Hier een paar woorden bij. Bijvoorbeeld van geniet vandaag, en blijf vooral de rest van jullie leven van elkaar genieten...... En dan proost...
Verhalen over hoe ze elkaar hebben leren kennen worden al door de burgerlijke stand en in de kerk opgedragen.
niks moetquote:Op dinsdag 19 juni 2012 14:00 schreef speknek het volgende:
[..]
Neuh, hooguit wat woorden bij de toast ook. Tenzij het je kinderen zijn ofzo. Ouders, misschien een broer of zus / de getuigen moeten wel een speech geven.
Nou als je zelf moet gaan uitzoeken wat je allemaal moet wijzigen, dan is het inderdaad een hoop werk. Wij hebben van de notaris een lijst gekregen. Hij heeft ook een algemene brief opgesteld. Hoeven we alleen overal de instellingsnaam te wijzigen en kunnen ze zo op de post. Uurtje werk waarschijnlijk.quote:Op maandag 18 juni 2012 17:16 schreef martine1984 het volgende:
Lily ik heb geen idee hoe dat gaat met naamsverandering. Ik heb het nergens door gegeven. Kreeg laatst wel in eens een nieuwe zorgpas dus dat gaat blijkbaar automatisch. Alles wat ik nieuw aanvraag gaat op mn nieuwe naam en de rest blijft gewoon op mn meisjesnaam staan. Heb ook mn oude handtekening gewoon nog, vind t niet zo handig om dat allemaal te wijzigen.
Hopelijk heb je de uitnodigingen nog wel uitbesteedquote:Op donderdag 21 juni 2012 11:10 schreef Bengeltje het volgende:
Wij hebben geen ceremoniemeester, we doen alles zelf. Oke, wel een chauffeur voor de gehuurde auto. En een bakker voor de taart. De jurk wordt door iemand op maat gemaakt. Maar verder alles zelf geregeld enz.
Morgen gaan we in ondertrouw.En later in de middag DE jurk passen.
Daarna kan die op maat gemaakt worden. Druk dagje, hopelijk val ik die avond niet doot neer op de bank.
Die doen wij juist zelf.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 02:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hopelijk heb je de uitnodigingen nog wel uitbesteed
Zelf geregeld, drukker heeft ze gemaakt, ik in elkaar gezet en op de post gedaan.quote:Op zaterdag 23 juni 2012 02:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Hopelijk heb je de uitnodigingen nog wel uitbesteed
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |