SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 68% gewijzigd door Wijnbo op 27-04-2012 02:00:10 ]
Dit topic is opnieuw geopend, TS vroeg daarom.quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:26 schreef kwiwi het volgende:
Huh, dit was toch verwijderd.. wat is dit voor onzin.
Afspraken bij verschillende ziekenhuizen, vrij regelen op werk, constant door de telefoon oppakken omdat iemand weer belt om te vragen hoe het gaat (super lief bedoeld natuurlijk, maar echt, wat heb ik een hekel gekregen aan die telefoon), ze kan voorlopig niets behalve op bed liggen en er zal toch eten op tafel moeten komen (ik laat water nog aanbranden) dus ben als een gek aan het oefen met koken om iets fatsoenlijks en gezonds voor haar op tafel te kunnen toveren, heb het complete huis al schoon gemaakt intussen, plus alle normale huis tuin en keuken dingen die er nog bij komen.quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:41 schreef Specularium het volgende:
Wat moet jij eigenlijk allemaal regelen?
Helaas een soort gelijk traject ook mee gemaakt met een zeer goede vriending(lees 20 jaar ouder als ik ben, ze zou m'n moeder kunnen zijn).quote:
De tumor is weg, maar er kunnen natuurlijk cellen achterblijven. Ben doodsbenauwd dat het bij de eerste beste controle TOCH uitgezaaid is o.i.d. Verder heel bang dat onze belangrijkste levenswens (gezin stichten) in rook op gaat hierdoor. Verder zitten we nog uitslagen af te wachten van erfelijkheidsonderzoek, als het erfelijk is moet ze misschien preventief eierstokken verwijderen en andere borst ookquote:Op vrijdag 27 april 2012 01:46 schreef Sounddragon het volgende:
Hkay, vriendin heeft kanker, is geopereerd, kanker is weg, en ze heeft nabehandelingschemo. Ik zie een stijgende lijn, maar waarom ben je dan (nog) zo negatief?
Dat spaargeld gaat nergens heen en kinderplannen kunnen wellicht worden uitgesteld, deal met het vandaag en het heden.. overwin eerst dit, en ga dan stapje voor stapje weer op weg naar je doelen.
Lijkt mij
Daar ben ik me ook op aan het voorbereiden. Ze smste me vandaag nog dat ze haar lege borst had gezien en dat het er mooi uit zag. Zo'n bericht had ik totaal niet verwacht, aangezien ze voor de operatie erg tegen het toekomstige resultaat op zag. Heb het zelf vanavond gezien, en ik ga zodra het kan een cursus beeldhouwen doen. Standbeeld hakken voor de plastisch chirurg, die heeft echt topwerk geleverd. Ze heeft momenteel een nood-prothese, aan een echte reconstructie beginnen we wel een keer als dit allemaal acher de rug is.quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:45 schreef MDKme2 het volgende:
[..]
Helaas een soort gelijk traject ook mee gemaakt met een zeer goede vriending(lees 20 jaar ouder als ik ben, ze zou m'n moeder kunnen zijn).
De kinder wens was al vervuld, maar een borst missen was toch erg zwaar voor haar.
Ze voelde zich niet meer een "complete" vrouw.
Alvast een waarschuwing voor af, je gaat hier ook mee temaken krijgen (of je nou wil of niet).
Steun haar, maakt niet uit hoe maar steun haar!
wees het dragende element en geef haar een stevige schouder.
knip(toch maar niet)
1 hint,quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:51 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
De tumor is weg, maar er kunnen natuurlijk cellen achterblijven. Ben doodsbenauwd dat het bij de eerste beste controle TOCH uitgezaaid is o.i.d. Verder heel bang dat onze belangrijkste levenswens (gezin stichten) in rook op gaat hierdoor. Verder zitten we nog uitslagen af te wachten van erfelijkheidsonderzoek, als het erfelijk is moet ze misschien preventief eierstokken verwijderen en andere borst ook
Genoeg onzekerheden dus. Besef me natuurlijk ook maar al te goed dat er genoeg mensen zijn die bij de eerste uitslag al de mededeling krijgen "zoek maar vast de muziek uit" en dat er dagelijks mensen sterven om niets, maar ik ben gewoon heel erg bang voor de toekomst, hoe goed die er ook uit (kan) zien.
Dit kreeg ik als tip al mee van een collega die zijn vrouw verloren heeft aan borstkanker. Hij zei: Het wordt een kutjaar, dat kan ik je garanderen. Maar je kunt er 365 kutdagen van maken of 50 en 315 mooie dagen.quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:55 schreef MDKme2 het volgende:
[..]
1 hint,
Probeer die onzekerheid te vergeten.
Geniet van de tijd die je hebt samen.
Ooit zal er een eind aan komen(iedereen sterft een keer, nu of over 80 jaar),
Maar wat telt is de tijd is je samen besteed.
Je collega is een wijze manquote:Op vrijdag 27 april 2012 01:56 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
Dit kreeg ik als tip al mee van een collega die zijn vrouw verloren heeft aan borstkanker. Hij zei: Het wordt een kutjaar, dat kan ik je garanderen. Maar je kunt er 365 kutdagen van maken of 50 en 315 mooie dagen.
Super super kl.te om mee te moeten maken. Veel sterkte en ook voor je vriending. De wereld wordt opeens anders.quote:Op vrijdag 27 april 2012 01:51 schreef Wijnbo het volgende:
[..]
De tumor is weg, maar er kunnen natuurlijk cellen achterblijven. Ben doodsbenauwd dat het bij de eerste beste controle TOCH uitgezaaid is o.i.d. Verder heel bang dat onze belangrijkste levenswens (gezin stichten) in rook op gaat hierdoor. Verder zitten we nog uitslagen af te wachten van erfelijkheidsonderzoek, als het erfelijk is moet ze misschien preventief eierstokken verwijderen en andere borst ook
Genoeg onzekerheden dus. Besef me natuurlijk ook maar al te goed dat er genoeg mensen zijn die bij de eerste uitslag al de mededeling krijgen "zoek maar vast de muziek uit" en dat er dagelijks mensen sterven om niets, maar ik ben gewoon heel erg bang voor de toekomst, hoe goed die er ook uit (kan) zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |