volgens mij is het niet zo simpel als 100*85quote:Op woensdag 25 april 2012 23:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoeveel mensen kwamen uiteindelijk om bij Tsjernobyl? 100 ofzo? Dat zijn dan 8500 doden. Die vallen er dagelijks in het wereldwijde verkeer.
Precies, een soort noodtoestand faken waardoor de geldstroom in een versnelling komt.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:44 schreef LXIV het volgende:
Het is gewoon een truc voor subsidie of aandacht. Meer niet.
Ja, en daardoor zakken de beurzen dan 8% (heb daar toen nog aan verdient, want ik wist gewoon dat er niks aan de hand was) Voor 3 te kromme komkommers.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:47 schreef Specularium het volgende:
[..]
Precies, een soort noodtoestand faken waardoor de geldstroom in een versnelling komt.
De hele westkust van de VS zou er ook aan gaan,
uiteindelijk hadden ze alleen in Japan wat plaatselijke misvormde komkommers.
Omdat iedereen ervan uit gaat dat Japan toch wel overdrijft.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:52 schreef Jellereppe het volgende:
Als het zo serieus is waarom helpen andere landen Japan dan niet met het voorkomen van deze catastrofe.
dit gaat ook gebeuren, lees het artikelquote:Op woensdag 25 april 2012 23:52 schreef Jellereppe het volgende:
Als het zo serieus is waarom helpen andere landen Japan dan niet met het voorkomen van deze catastrofe.
Ze hadden in hun Manga-tekenfilms niet altijd zo moeten overdrijven. Dan hadden we ze nu misschien geloofd. Nu weet iedereen dat het fantasie en paniek om niets is. Eigenlijk al vanaf het begin.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:53 schreef Specularium het volgende:
[..]
Omdat iedereen ervan uit gaat dat Japan toch wel overdrijft.
Mooi zo. Bij zulke rampen kun je niet verwachten dat landen van de zijlijn toekijken.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:55 schreef .Masturbatron. het volgende:
[..]
dit gaat ook gebeuren, leest het artikel
Ach ja, Japan sterft toch uit idd, is al een verloren zaak: Nekt het liefdeshuwelijk Japan?quote:Op woensdag 25 april 2012 23:39 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ze wilden toch al geen nieuwe playstation meer maken. Dus wat missen we dan eigenlijk? Fijn voor de walvissen, dan kunnen die voortaan ongestoord rondzwemmen. En jammer voor de liefhebbers van Hentai-Porno.
Zat ik ook al aan te denken ja. Er zijn vast wel een aantal Japanners (trouwe werknemers, depressieve jongelingen etc.) die ervaring in de bouw hebben (of dat willen leren), en zich willen opofferen voor de nobele zaak, waarbij hun familie dan wat geld opstrijkt voor de moeite.quote:Op woensdag 25 april 2012 23:37 schreef LXIV het volgende:
[..]
Komop jongens, denk nu eens zelf na. Hoe kan één zo'n reactortje in Japan nu alle leven wegvagen? Zelfs als ieder radioactief deeltje optimaal verspreidt wordt over de hele aarde, dan nog is er niks aan de hand. Vergeet niet dat al dat uranium ook gewoon uit de aarde komt. Het is puur natuur eigenlijk!
Ze willen natuurlijk ook ergens subsidie voor krijgen, net als die Canadezen uit Southpark, en verzinnen maar een paniekverhaal om aandacht te krijgen.
Wijs gewoon vijf Harakiri-Japanners aan om een betonmolen te bedienen en begraaf die reactor onder het beton. Klaar. 5 Japanners vs alle leven op aarde lijkt mij een reeele ruil.
Met een flinke bult beton wordt het in Tsjernobyl ook opgelost. Waarom zou het in Fukushima dan niet kunnen zou je denken?quote:Op donderdag 26 april 2012 01:51 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Zat ik ook al aan te denken ja. Er zijn vast wel een aantal Japanners (trouwe werknemers, depressieve jongelingen etc.) die ervaring in de bouw hebben (of dat willen leren), en zich willen opofferen voor de nobele zaak, waarbij hun familie dan wat geld opstrijkt voor de moeite.
Lijkt me echt serieus dat ze daar naar moeten gaan kijken....
Daar hebben die terroristen alleen zichzelf meequote:Op donderdag 26 april 2012 01:55 schreef Maanvis het volgende:
nu weten terroristen precies wat ze moeten doen
Apocalypseterroriste hequote:Op donderdag 26 april 2012 01:57 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Daar hebben die terroristen alleen zichzelf mee
Tsjernobyl kende veel doden. Een aantal duizenden (kanker enzo, indirect veel doden)quote:Op woensdag 25 april 2012 23:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Hoeveel mensen kwamen uiteindelijk om bij Tsjernobyl? 100 ofzo? Dat zijn dan 8500 doden. Die vallen er dagelijks in het wereldwijde verkeer.
Ja want die vinden het zo erg om te stervenquote:Op donderdag 26 april 2012 01:57 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Daar hebben die terroristen alleen zichzelf mee
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |