In mozilla 3 horizontale bars.. das 2 teveel..
Niet actieve links, er gaan geen streepjes onder komen oid, maakt niet veel uit, maar ik vind het prettiger
De header blauw, en de rest groen, dat past niet
Ik vind de site te donker, wat is er mis met een lichte achtergrond?? en donker rood op zwart is al helemaal niet te lezen
Content en menuutje links, en menuutje top hebben 3 verschillende lettertypes, das slordig, ook bij webcams 2 verschillende lettertypes
De glows over het top menuutje faden niet netjes uit onderaan
de stijl van het forum sluit niet aan by de site, vanaf het forum is er geen link naar de site terug
Waarom heb je reclame op je site, ik denk dat je veel te weinig bezoekers hebt om dat de moeite waard te maken.. Je kan beter die reclame eraf halen, scheelt jouw tijd, en maakt de site
Ik vind het geen aantrekkelijke site om op te kijken, sorry... Ik zou liever een site zien met 1 letterype, schreefloos bij voorkeur, een lichte achtergrond met zwarte letters, en niet zulke vette dikke strepen, en geen glow.. dit komt kinderlijk over.
Disclaimer:
Natuurlijk wijs ik alleen op de "slechte" punten, hier heb je imho meer aan dan dat ik zeg dat alles zo goed en geweldig is.. Er zijn veel sites die een stuk beroerder zijn dan die van jou..
Een nieuwe Engelstalige tak van mijn site met de bestbezochte delen uit de Nederlandse versie vertaald. Dan kunnen mensen buiten Nederland en België er tenminste ook iets van begrijpen.
Om het te kunnen onderscheiden zijn de lichtgrijze/groene kleuren van de Nederlandse versie als het ware 'geïnverteerd'. Naar heel donker met roze.
Meningen hierover zijn zeer welkom. Aan de grammatica, die hier en daar nog niet al te best is, wordt nog gewerkt.
http://212.129.140.233/sahaby/workshops.htm
Let niet op de content want die is nog lang niet compleet... en er moet nog flink gescript worden dus er is nog geen forum e.d.
Het gaat me meer even om de layout.... wat vinden jullie ervan?
Hij draait zolang hij nog niet af is op m'n eigen compu dus het kan zijn dat hij wat instabiel wordt, heb hem nog niet vaak als webserver gebruikt
Wil iemand mij nog tips/suggesties geven voor deze site?
Het verhaal erachter:
Een paar vrienden/bekenden spelen een spel genaamd Dark Age of Camelot. Dit spel ben ik ook gaan spelen. Na een paar weken ben ik al aardig verslaafd geraakt, helaas/gelukkig. In dit spel gaat het erom om met meerdere personen online monsters dood te maken en zo sterker te worden. Alles in een 3D perspectief. Als je sterker wordt, kun je ook sterkere monsters aan.
Level 50 is het ultieme level, tegen die tijd heb je meestal alles wel een keer gezien.
Ik ben nu level 50, na 23 DAGEN speeltijd. Dat is verdeelt over een hele lading maanden, natuurlijk
De site heet MOB DB. Mob staat voor MOBILE, oftewel een mobiel NPC (non player character). De monsters zijn dus mobs. DB staat voor database. De site is dus een monster database, met een interface voor de gebruikers.
De site gaat een lijst geven van alle monsters en hun meest belangrijke eigenschappen.
Nu wil ik van jullie weleens weten hoe 'ie eruit ziet
Bij voorbaat dank
quote:Ik vind de kleuren van je NL site wat mooier. Vooral de zwarte achtergrond bevalt me niet zo.
Op woensdag 11 september 2002 10:39 schreef postinggirl het volgende:
http://members.lycos.nl/linking_girl/rozeframes.htmEen nieuwe Engelstalige tak van mijn site met de bestbezochte delen uit de Nederlandse versie vertaald. Dan kunnen mensen buiten Nederland en België er tenminste ook iets van begrijpen.
Om het te kunnen onderscheiden zijn de lichtgrijze/groene kleuren van de Nederlandse versie als het ware 'geïnverteerd'. Naar heel donker met roze.Meningen hierover zijn zeer welkom. Aan de grammatica, die hier en daar nog niet al te best is, wordt nog gewerkt.
Het menu is in het wit op een vrij lichte ondergrond en is daardoor niet heel goed te lezen.
De streep boven een link ipv eronder als je er met de muis overheen gaat vind ik nogal storend, maar dat is m'n persoonlijke smaak.
Het plaatje rechts in beeld is cool!
quote:De site is wel heel erg gecentreerd op een klein stukje. Is dat expres gedaan ivm 800x600 monitoren?
Op donderdag 19 september 2002 13:23 schreef Blue-eagle het volgende:
Geen spam dus, een sitecheck:Wil iemand mij nog tips/suggesties geven voor deze site?
Het verhaal erachter:
Het menu is niet heel duidelijk te vinden. Misschien kun je het ook links neerzetten of boven in beeld. Nu is het een beetje onduidelijk omdat er zowel onder als boven van het menu nog tekst staat.
De pagina is ook een beetje saai qua kleuren. Zeker voor een site over een game. Misschien wat geinige plaatjes uit het spel ofzo.
Ik zou ook wat duidelijker zetten om welk spel het precies gaat. Nu kun je dat pas lezen in je eerste nieuws-item.
Het is een beetje verwarrend als je het menu gebruikt, dat alleen het onderste gedeelte van het scherm nieuwe informatie bevat.
ik weet namelijk niet hoe lang de laadtijd bij iemand anders is
en of de dingen die erop staan wel leuk genoeg zijn
als je tips of aanmerkingen hebben
dan graag
http://www.prittje.nl
quote:Ik vind de kleuren van je site mooi.
Op donderdag 19 september 2002 09:46 schreef deGVR het volgende:
Sahaby...http://212.129.140.233/sahaby/workshops.htm
Let niet op de content want die is nog lang niet compleet... en er moet nog flink gescript worden dus er is nog geen forum e.d.
Het gaat me meer even om de layout.... wat vinden jullie ervan?
Hij draait zolang hij nog niet af is op m'n eigen compu dus het kan zijn dat hij wat instabiel wordt, heb hem nog niet vaak als webserver gebruikt
De titel (Sahabi) is door de plaatjes onder de letters wat slecht leesbaar.
Het menu mag wel wat groter. Ruimte genoeg en het is nu nog wat slecht leesbaar.
quote:Achtergrond plaatje van de intro is gigantisch. Die kan je beter veranderen.
Op donderdag 19 september 2002 15:54 schreef prittje.nl het volgende:
ik zou graag willen weten wat jullie van mijn site vinden
ik heb alles gemaakt in frontpage en met paint shop proik weet namelijk niet hoe lang de laadtijd bij iemand anders is
en of de dingen die erop staan wel leuk genoeg zijnals je tips of aanmerkingen hebben
dan graag
http://www.prittje.nl
Verder zag het er wel netjes uit, alleen pagina 'roddels' opent nog in een nieuw venster. En als laatst, overal staat nog "nieuwe pagina 2" boven.
quote:wel een leuke site
Op donderdag 19 september 2002 16:25 schreef Slarioux het volgende:
Check mijn exemplaar ook eens, zie het huisje
en het hele frame verspringt als je boven over de letters heen gaat
dat vind ik minder mooi
quote:Dank je!
Op donderdag 19 september 2002 16:14 schreef schwa78 het volgende:[..]
Ik vind de kleuren van je site mooi.
quote:Ik vind ze beiden zelf eerlijk gezegd prima leesbaar en hou ook niet zo van overdreven grote menu's... mag ik vragen op wat voor resolutie je draait?
De titel (Sahaby) is door de plaatjes onder de letters wat slecht leesbaar.Het menu mag wel wat groter. Ruimte genoeg en het is nu nog wat slecht leesbaar.
een website die sinds een maandje of 2 in de nieuwe stijl afgemaakt is. Daarvoor had hij sinds april 2000 een rode kleur.
Laat maar wat horen over de functionaliteit, en misschien het plaatje op de frontpage. Daar ben ik niet super-blij mee. Iemand met suggesties verwelkom ik dan ook..
quote:Ziet er strak uit...
Op donderdag 19 september 2002 16:44 schreef indahnesia.com het volgende:
http://indahnesia.com
quote:of een non-breakable spacing ervoor.. & n b s p ; ...
Op donderdag 19 september 2002 16:46 schreef deGVR het volgende:[..]
Ziet er strak uit...
Ik zou alleen dat "Latest Changes" vak iets meer padding geven zodat de letters van die kopjes niet zo tegen de rand gedrukt staan.
quote:kan maar is minder netjes... en dan moet je dat ook voor elk kopje doen... dan maak je het jezelf onnodig lastig.
Op donderdag 19 september 2002 16:54 schreef indahnesia.com het volgende:[..]
of een non-breakable spacing ervoor.. & n b s p ; ...
quote:Komt door een nog niet opgeloste fout in de CSS. Klik er eens op en hij doet het normaal.
Op donderdag 19 september 2002 16:32 schreef prittje.nl het volgende:[..]
wel een leuke site
staat alleen niet zoveel open het hele frame verspringt als je boven over de letters heen gaat
dat vind ik minder mooi
quote:1024x768
Op donderdag 19 september 2002 16:37 schreef deGVR het volgende:Ik vind ze beiden zelf eerlijk gezegd prima leesbaar en hou ook niet zo van overdreven grote menu's... mag ik vragen op wat voor resolutie je draait?
Is die dienbladnavigatie een orgineel idee?
Bedankt alvast
quote:die groene achtergrond ....
Op donderdag 19 september 2002 18:27 schreef Nerd het volgende:
Ik ben benieuwd wat jullie van mijn site vinden. Eigenlijk een site voor mij en mijn vrienden, wat we zelf helemaal vol onzin zetten. Daarnaast veel foto's van stappen enzo. Maar als iemand nog suggesties heeft, hoor ik ze graag!!!
*ril ....
quote:Blauw en groen is boerenfatsoen. Ik vind het ook lelijk
Op vrijdag 20 september 2002 10:24 schreef dontcare het volgende:[..]
die groene achtergrond ....
*ril ....
quote:Vreemd... ik draai in dezelfde resolutie...
Op donderdag 19 september 2002 18:25 schreef schwa78 het volgende:[..]
1024x768
Het is ook een beetje wazig lijkt het wel...
Ik hou het in m'n achterhoofd in ieder geval... bedankt.
quote:2x runtime error... Acces denied (line 41)
Op donderdag 19 september 2002 18:27 schreef Nerd het volgende:
Ik ben benieuwd wat jullie van mijn site vinden. Eigenlijk een site voor mij en mijn vrienden, wat we zelf helemaal vol onzin zetten. Daarnaast veel foto's van stappen enzo. Maar als iemand nog suggesties heeft, hoor ik ze graag!!!
Bedankt alvast
ongeduldig typje....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |