quote:Op dinsdag 24 april 2012 14:52 schreef Q. het volgende:
[..]
Niet lachen om grappen van Peu hè? [ afbeelding ]
Ja maar het is zo, ik verdwaal nogal snel.quote:
Ik word er meteen onderdanig van babs.quote:Op dinsdag 24 april 2012 15:15 schreef stbabylon het volgende:
Wat is Q ook eigenlijk ook woest aantrekkelijk als hij zo dominant doet he
Je zal wel moeten als Q met z'n bierbuik op je gaat liggen.quote:Op dinsdag 24 april 2012 15:17 schreef missbehavin het volgende:
[..]
Ik word er meteen onderdanig van babs.
quote:Op dinsdag 24 april 2012 15:30 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Je zal wel moeten als Q met z'n bierbuik op je gaat liggen.
Bierbuik.quote:Op dinsdag 24 april 2012 15:30 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Je zal wel moeten als Q met z'n bierbuik op je gaat liggen.
Ik!quote:Op dinsdag 24 april 2012 15:15 schreef stbabylon het volgende:
Wat is Q ook eigenlijk ook woest aantrekkelijk als hij zo dominant doet he
Die ga ik wel verbouwen jaquote:
Hele boel wordt afgebrokenquote:Op dinsdag 24 april 2012 16:20 schreef Tally het volgende:
[..]
Die ga ik wel verbouwen ja
Man is een lang weekend op de motor weg en dan heb ik niemand die op mn handen kijkt of zegt dat het anders moet
Dat gevoel heb ik al de hele dag. Kan ik eens forum.fok open hebben staanquote:Op dinsdag 24 april 2012 16:43 schreef Kluts het volgende:
Nou, het is weer een dolle boel hier, dat kan toch verdomme niet als ik last heb van werkontwijkend gedrag.
Hoeveel? 6, 9 of 20 stuks?quote:
Met chocolade of caramel?quote:Op dinsdag 24 april 2012 16:03 schreef 100% Tukker het volgende:
[..]
Nath!Heerlijke wulps roomsoesje van me!
Ik krijg spontaan zin in een McSundae!
Waarom?quote:Op dinsdag 24 april 2012 20:27 schreef Samzz het volgende:
Ik zag net een man vier bakken Ben en Jerry's ijs kopen, ik was jaloers.
Omdat er Cookie Dough, Chocolate Fudge Brownie en Strawberry Cheesecake bij zat en die zijn LEKKERquote:
Troost je met de gedachte dat hij die dingen zeer waarschijnlijk heeft gekocht in opdracht van een dame die zoveel Ben 'n' Jerry's op heeft dat ze te vet is om zelf naar de winkel te gaan. Eigenlijk mag je dus trots zijn op jezelf.quote:Op dinsdag 24 april 2012 20:34 schreef Samzz het volgende:
Omdat er Cookie Dough, Chocolate Fudge Brownie en Strawberry Cheesecake bij zat en die zijn LEKKER!
Ik denk het niet, maar als je het zo ver wilt zoeken vind ik dat primaquote:Op dinsdag 24 april 2012 20:36 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Troost je met de gedachte dat hij die dingen zeer waarschijnlijk heeft gekocht in opdracht van een dame die zoveel Ben 'n' Jerry's op heeft dat ze te vet is om zelf naar de winkel te gaan. Eigenlijk mag je dus trots zijn op jezelf.
Ik probeer je alleen maar te helpen met een leugen om bestwil.quote:Op dinsdag 24 april 2012 20:43 schreef Samzz het volgende:
Ik denk het niet, maar als je het zo ver wilt zoeken vind ik dat prima.
Of zwangerquote:Op dinsdag 24 april 2012 20:36 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Troost je met de gedachte dat hij die dingen zeer waarschijnlijk heeft gekocht in opdracht van een dame die zoveel Ben 'n' Jerry's op heeft dat ze te vet is om zelf naar de winkel te gaan. Eigenlijk mag je dus trots zijn op jezelf.
Nah, dat hoeft niet. Ik heb sowieso weinig zin in ijsquote:Op dinsdag 24 april 2012 20:44 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Ik probeer je alleen maar te helpen met een leugen om bestwil.
Muts!quote:Op dinsdag 24 april 2012 20:49 schreef Samzz het volgende:
Nah, dat hoeft niet. Ik heb sowieso weinig zin in ijs.
quote:Op dinsdag 24 april 2012 20:24 schreef AirwiN het volgende:
Doe mij TGND maar. Pak maar in, ik eet haar thuis wel op!
quote:
quote:
dinsdag mag ik weer werkenquote:Op woensdag 25 april 2012 09:35 schreef Godtje het volgende:
[..]
Nee nee! Echt 4![]()
maandag gratizzzzz en dinsdag ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |