geenidee ,iets met zwellingen ofzo zei die meneerquote:Op maandag 23 april 2012 22:52 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Waarom moet je eigenlijk 24 uur wachten dan?
Sowieso einde verhaal dus.quote:Op maandag 23 april 2012 22:47 schreef sjipsjap het volgende:
hier thuis hebben we al zo lang als ik me kan herinneren , en een uur geleden belde de buurman aan , hij zei ''jullie kat is aangereden'' ik rende naar buiten , en ik zag daar mijn lieve kleine maatje aangereden maar nog levend liggen , ik stopte haar in een doosje en toen zijn we met het hele gezin naar de dierenarts gereden, eenmaal daar zei de dierenarts dat het een trombose , een gebroken rug , of gebroken bekken zou kunnen zijn, als het een trombose of gebroken rug was mesten we haar in laten slapen , maar hij ging eerst röntgenfoto's maken , daaruit bleek dat de bekken gebroken zijn en dat de zenuw misschien kapot is, en als dat zo is moeten we mn maatje inlaten slapen, maar we moeten eerst 24 uur wachten om te kijken
, ik typ dit al huilend
komop lieverd blijf nou leven
en die klootzak belt dan ook gewoon niet aan !!quote:
Dit dus.quote:Op maandag 23 april 2012 22:55 schreef sjipsjap het volgende:
[..]
en die klootzak belt dan ook gewoon niet aan !!,die mag van mij echt zelf kapotgereden worden ofzo
t is al de 4e, 2hadden trombose ,en de andere was aangereden, maar deze had ik al heel mn leven, ik hoop zo dat die t redquote:Op maandag 23 april 2012 22:57 schreef dralion13 het volgende:
[..]
Honden zijn pas echt vreselijke rotbeesten
Katten
Heel veel sterkte TS, ik weet hoe het voelt om een kat te verliezen, het is vreselijk
dankjequote:Op maandag 23 april 2012 23:01 schreef CamelNLD het volgende:
Wat een kut bericht, ik heb het dan niet op katten maar dit gun je ook niemand om je maatje te verliezen.
Veel sterkte
Is toch logisch, iedereen kan het zich wel voorstellen hoe je je nu voelt.quote:Op maandag 23 april 2012 23:02 schreef sjipsjap het volgende:
dankjullie allemaal voor jullie medeleven
11quote:Op maandag 23 april 2012 23:02 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Is toch logisch, iedereen kan het zich wel voorstellen hoe je je nu voelt.
Hoe oud is de kat?
dankje manquote:Op maandag 23 april 2012 23:19 schreef StateOfMind het volgende:
Veel sterkte toegewenst kerel![]()
Ik ben dan wel meer een hondenmens, maar ik weet hoe dol je kan zijn op een huisdier, Toen mijn vorige hond in 2004 overleed, heb ik ook dagen lopen janken als volwassen kerel.
Overigens heb ik vroeger ooit eens per ongeluk ook een kat overreden met 80 km/u: hij schoot opeens de weg op vlak voor me op een provinciale weg en ik kon hem dus ook niet meer ontwijken. Om zeker te zijn dat ie echt dood was en niet meer zou lijden ben ik er nog maar eens over heen gereden.
Heeft me nog maanden dwars gezeten.
* geeft hond Tara een knuffel
dankje!quote:Op maandag 23 april 2012 23:28 schreef yvonne het volgende:
Opgeschoond en naar Flora en Fauna gehaald.
Sterkte joh, waardeloos als je maatje dit overkomt.
11, had TS al gezegdquote:Op maandag 23 april 2012 23:46 schreef StateOfMind het volgende:
Niet dat het er iets toe doet, maar hoe oud is je kat?
Ah, overheen gelezenquote:
Die van mij was ook 11 toen hij viel, niet meteen opgevenquote:Op maandag 23 april 2012 23:55 schreef Meike26 het volgende:
Erg vervelend zeg ! Wij hebben er hier ook 2 verloren door de drukke weg voor ons huis.
En een week of 2 geleden hebben we afscheid genomen van Bolle, ook ongeveer 11 jaar, maar erg ziek en het mannetje was gewoon op.
Houd er maar rekening mee dat het einde verhaal is voor je maatje. Zijn leeftijd is niet bevordelijk voor het genezingsproces plus een hoge kans op verlammings-verschijnselen. Om dan zo'n beesie in zijn lijden te laten vind ik dan ook maar zielig.
Sterkte !
Geld is wel het laatste waar je aan denkt op zo'n moment...quote:Op maandag 23 april 2012 23:57 schreef epicbeardman het volgende:
Sterkte, ook met de ¤1000+ rekening
We hadden bij Bolle ook de keuze, of een hele malle molen met kuren en medicaties, of die arme jongen uit zijn lijden verlossen.quote:Op maandag 23 april 2012 23:56 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Die van mij was ook 11 toen hij viel, niet meteen opgeven
Ik ben niet zo van de felix silvester maar het is nooit leuk als je huisdiertje wat naars overkomt, sterkte aan tsquote:Op maandag 23 april 2012 22:55 schreef sjipsjap het volgende:
[..]
en die klootzak belt dan ook gewoon niet aan !!,die mag van mij echt zelf kapotgereden worden ofzo
Vandaar ook mijn vraag aan TS of de kat thuis is of bij de dierenarts. Dat ie in ieder geval in de laatse momenten bij 'm kan zijn. Erg belangrijk.quote:Op dinsdag 24 april 2012 00:05 schreef Meike26 het volgende:
[..]
We hadden bij Bolle ook de keuze, of een hele malle molen met kuren en medicaties, of die arme jongen uit zijn lijden verlossen.
Bolle had een ernstige leveraandoening en alles was geel bij hem. Daarbij was Bolle ook geen makkelijke kater. Omdat hij zo ziek was, konden we hem nog wel pakken en in dat reiskooitje doen, maar hem voeren en medicatie geven werd dan een heel ander verhaal. Hij was gewoon enorm schuw en zoals de dierenarts hem al typeerde, een aanvaller ! Hoe meer hij verzorgd en verbetering zou hebben in zijn gezondheid, des te moeilijker zou zijn verzorging ook worden.
Het geval van TS is heel anders natuurlijk, maar als rug of bekken gebroken is bij een auto-aanrijding en deze leeftijd, ben ik eerder realistisch dan iemand valse hoop te geven. Sorry daarvoor.
quote:Op maandag 23 april 2012 23:19 schreef StateOfMind het volgende:
Veel sterkte toegewenst kerel![]()
Ik ben dan wel meer een hondenmens, maar ik weet hoe dol je kan zijn op een huisdier, Toen mijn vorige hond in 2004 overleed, heb ik ook dagen lopen janken als volwassen kerel.
Overigens heb ik vroeger ooit eens per ongeluk ook een kat overreden met 80 km/u: hij schoot opeens de weg op vlak voor me op een provinciale weg en ik kon hem dus ook niet meer ontwijken. Om zeker te zijn dat ie echt dood was en niet meer zou lijden ben ik er nog maar eens over heen gereden.
Heeft me nog maanden dwars gezeten.
* geeft hond Tara een knuffel
Ja lach maar. Het was midden in de nacht op een provinciale weg in the middle of nowhere. Ik had het als dierenliefhebber niet over mijn hart kunnen krijgen om gewoon door te rijden en het beestje maar gewoon te laten lijden midden op de weg. Maar gezien de omstandigheden was het beestje waarschijnlijk op slag dood geweest.quote:
Dat moet erg moeilijk geweest zijn, brrrrquote:Op dinsdag 24 april 2012 00:40 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ja lach maar. Het was midden in de nacht op een provinciale weg in the middle of nowhere. Ik had het als dierenliefhebber niet over mijn hart kunnen krijgen om gewoon door te rijden en het beestje maar gewoon te laten lijden midden op de weg. Maar gezien de omstandigheden was het beestje waarschijnlijk op slag dood geweest.
Het heeft mij wel lang dwars gezeten.
Dat was idd klote, maar ik had geen keusquote:Op dinsdag 24 april 2012 00:45 schreef Robijn48 het volgende:
[..]
Dat moet erg moeilijk geweest zijn, brrrr
Lief.quote:Op dinsdag 24 april 2012 01:06 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Dat was idd klote, maar ik had geen keus![]()
Ik heb ook een keer in de situatie gezeten dat ik óf een overstekende hond zou scheppen, óf dat ik uit zou wijken waarbij schade aan mijn auto onvermijdelijk zou zijn.Uiteindelijk heeft het mij 700 gulden gekost, maar ik heb de hond niet geraakt![]()
Als hondenliefhebber had ik maar 1 optie en dat was het voor mij waard.
Ik lach niet om de daad maar meer om de manier hoe je het beschreef. Ik weet niet hoe hard je reed maar er was inderdaad een goede kans dat dat beestje al dood was. Heb in mijn leven helaas al de nodige dieren kapot gereden maar aangezien dat altijd op die provinciale wegen was ben ik eerlijk gezegd nooit gestopt om te kijken of dat beest wel dood was.quote:Op dinsdag 24 april 2012 00:40 schreef StateOfMind het volgende:
[..]
Ja lach maar. Het was midden in de nacht op een provinciale weg in the middle of nowhere. Ik had het als dierenliefhebber niet over mijn hart kunnen krijgen om gewoon door te rijden en het beestje maar gewoon te laten lijden midden op de weg. Maar gezien de omstandigheden was het beestje waarschijnlijk op slag dood geweest.
Het heeft mij wel lang dwars gezeten.
Wat een zielig figuur ben jij.quote:Op dinsdag 24 april 2012 01:26 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Ik lach niet om de daad maar meer om de manier hoe je het beschreef. Ik weet niet hoe hard je reed maar er was inderdaad een goede kans dat dat beestje al dood was. Heb in mijn leven helaas al de nodige dieren kapot gereden maar aangezien dat altijd op die provinciale wegen was ben ik eerlijk gezegd nooit gestopt om te kijken of dat beest wel dood was.
Jij maakt duidelijk geen kilometers met de auto. Ik zeg niet dat ik vaak dieren dood rijd, maar 1x per maand komt er wel iets tegen de grill of onder de banden. En alhoewel ik een dierenliefhebber ben (de een om te aaien, de ander het liefst met een sausje) ga ik niet in de ankers en wijk ik al helemaal niet uit, daar is mijn leven mij te lief voor. Ik stop naderhand trouwens wel om het kadavertje in de berm te scheppen.quote:Op dinsdag 24 april 2012 01:45 schreef vronie het volgende:
[..]
Wat een zielig figuur ben jij.
Let g.v.d op de de weg.
Hard remmen of uitwijken is te gevaarlijk vaak. En ik ga ook echt geen onnodige schade rijden door een beest te ontwijken. Ja, een hert misschien, maar katten of honden niet. Die beesten maar vooral hun eigenaren moeten eens doorhebben dat niet iedereen hun beest zo geweldig en schattig vinden. Ze gedragen zich alsof de hele wereld van hun is.quote:Op dinsdag 24 april 2012 01:45 schreef vronie het volgende:
[..]
Wat een zielig figuur ben jij.
Let g.v.d op de de weg.
Heeft niets met kilometers te maken, ik denk dat ik de afgelopen 12 jaar wel over het miljoen ben gekomen, maar ik kan mij slechts één vogel en één kat herinneren die ik heb aangerden op zo'n provinciale weg. Heb in al die jaren en kilometers ook nog nooit een "overstekend wild" ervaring meegemaakt.quote:Op dinsdag 24 april 2012 03:01 schreef TheThirdMark het volgende:
[..]
Jij maakt duidelijk geen kilometers met de auto. Ik zeg niet dat ik vaak dieren dood rijd, maar 1x per maand komt er wel iets tegen de grill of onder de banden. En alhoewel ik een dierenliefhebber ben (de een om te aaien, de ander het liefst met een sausje) ga ik niet in de ankers en wijk ik al helemaal niet uit, daar is mijn leven mij te lief voor. Ik stop naderhand trouwens wel om het kadavertje in de berm te scheppen.
aw, wat zielig! moest je haar niet in een bench doen ofzo?quote:Op dinsdag 24 april 2012 18:54 schreef sjipsjap het volgende:
ik ben zo bang, ze is sinds 5 uur weer thuis, en ze heeft de hele tijd pijnaanvallen, ze miauwt dan heel hard, en als ze niet poept of plast, moeten we haar nog steeds in laten slapen
,ik hoop zo dat ze het red!
ze zit nu in een bench , de hele tijd te schreeuwen om hulp, maar ik kan haar niet helpen, ik moet dr elke dag pijnstillers geven , en ze wil de hele tijd opstaan om te poepen , maar dat lukt niet want haar bekken zijn helemaal naar de klotequote:Op dinsdag 24 april 2012 18:56 schreef Shreever het volgende:
[..]
aw, wat zielig! moest je haar niet in een bench doen ofzo?
Mag aannemen dat ze wel een lekkere pijnstiller gehad heeft? Arm zieltje..
Ik duim mee dat alles op gang komt
ik zit nu met laptop naast dr,ze zit de hele tijd te mauwen en me met hele grote pupillen aan te kijken, ik ga van binnen echt kapot hierquote:Op dinsdag 24 april 2012 19:42 schreef Shreever het volgende:
aww, wat sneu. Help een dekentje eroverheen niet? Misschien gaat ze dan wat sneller slapen.
Ook raar voor zo'n beestje om daarin te zitten. Zielig hoor, hou je taai.![]()
Anders ga je er gewoon de hele tijd bij zitten, boekje of laptop drbij? Of helpt dat ook niet?
en ik hoop zo dat haar darmen &blaas het nog goed doen ,anders moet ze alsnog ingeslapen wordenquote:Op dinsdag 24 april 2012 19:42 schreef Shreever het volgende:
aww, wat sneu. Help een dekentje eroverheen niet? Misschien gaat ze dan wat sneller slapen.
Ook raar voor zo'n beestje om daarin te zitten. Zielig hoor, hou je taai.![]()
Anders ga je er gewoon de hele tijd bij zitten, boekje of laptop drbij? Of helpt dat ook niet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |