Ron Fresen peilde de stemming onder de CDA leden bij het debat, en kwam met deze top 3. Niet verrassend, dit zijn dan ook de drie bekenden. Zal voor andere kandidaten lastig zijn om binnen 1 maand het tij te keren.quote:Op maandag 7 mei 2012 22:29 schreef marcodej het volgende:
Spies en Bleker kansrijk? Spies sowieso niet.
Dat is een terugkerend probleem in zulke verkiezingen. Allemaal kandidaten met dezelfde standpunten (het CDA-programma) die ook nog eens als de dood zijn om de partij schade toe te brengen wanneer ze te hard het debat ingaan.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 09:28 schreef Elfletterig het volgende:
Het debat was tenenkrommend; niet in de laatste plaats vanwege het belabberde, amateuristische geluid. Maar ook inhoudelijk was er weinig nieuws onder de zon. De kandidaten draaiden allemaal een identieke riedel af en stonden vooral instemmend te knikken.
Het debat binnen de PvdA, een vergelijkbare 'oude volkspartij' nabij het politieke midden, legde toch echt grotere verschillen bloot tussen de vijf kandidaten. Dat debat was ook anders van opzet. Ik vond de opzet van het CDA-debat niet goed gekozen. Elke kandidaat kreeg een onderwerp toebedeeld en de anderen konden daar slechts beperkt op interrumperen.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 09:36 schreef Hephaistos. het volgende:
Dat is een terugkerend probleem in zulke verkiezingen. Allemaal kandidaten met dezelfde standpunten (het CDA-programma) die ook nog eens als de dood zijn om de partij schade toe te brengen wanneer ze te hard het debat ingaan.
Beste voor het CDA. Ik hoop dat hij na 1 ronde al meer dan 50% heeft, kunnen we door. Hopelijk wordt dit geen lange exercitie.quote:Op vrijdag 11 mei 2012 00:15 schreef Arcee het volgende:
Het is zo overduidelijk dat het Buma gaat worden. Wel jammer voor deze verkiezing.
Maar wel erg onbekend, dat is wel lastig. Maar ze zal sowieso heel hoog op de lijst komen. En zo een vers gezicht van het CDA in Den Haag kan geen kwaad.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 11:51 schreef Jojoke het volgende:
Ik ben verbaasd dat Keijzer zo snel stijgt, blijkbaar reist het nieuws over haar talent toch behoorlijk sneller. Overigens was ze bij het debat gisteren weer ijzersterk, met Buma als goede 2de. Nu ze zo snel op Buma inloopt, maakt zij aardige kans om lijsttrekker te worden want ik denk dat ze het wint van Buma in de 1-op-1 debatten. Electoraal gezien heeft ze ook meer potentie dan Buma, ze is niet populistisch maar wel 'volkser' dan Buma.
Ik denk dat men haar niet zozeer kiest om wie ze is, maar omdat ze echt een nieuw gezicht is die geen vuile handen heeft gemaakt met de PVV.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 11:51 schreef Jojoke het volgende:
Ik ben verbaasd dat Keijzer zo snel stijgt, blijkbaar reist het nieuws over haar talent toch behoorlijk sneller. Overigens was ze bij het debat gisteren weer ijzersterk, met Buma als goede 2de. Nu ze zo snel op Buma inloopt, maakt zij aardige kans om lijsttrekker te worden want ik denk dat ze het wint van Buma in de 1-op-1 debatten. Electoraal gezien heeft ze ook meer potentie dan Buma, ze is niet populistisch maar wel 'volkser' dan Buma.
Uitsluiten vind ik sowieso een zwaktebod in de politiek. Net als zogenoemde breekpunten. Je zal het uiteindelijk toch samen moeten doen. Ik acht het ook onwaarschijnlijk dat de SP en de VVD samen in het bootje stappen, maar als je er daarmee het beste voor het land uit kan halen doe je dat. En dat kan je van te voren niet zeggen, dus waarom meteen partijen uitsluiten?quote:Op zaterdag 12 mei 2012 15:14 schreef marcodej het volgende:
[..]
Ik denk dat men haar niet zozeer kiest om wie ze is, maar omdat ze echt een nieuw gezicht is die geen vuile handen heeft gemaakt met de PVV.
Zij heeft overigens ook voor samenwerking met PVV gestemd en was de enige die de PVV niet uitsluit.
Mede daardoor vond ik haar bij PenW behoorlijk tegenvallend. Ik vond Buma toen erg soeverein.
behoorlijk tegenvallend btw.
Ik ben ook niet van het uitsluiten. Maar Keijzer was het meest genuanceerd over een nieuwe samenwerking met de PVV. Terwijl de rest aangaf een nieuwe samenwerking echt niet opportuun te vinden, wat logisch is.quote:Op zaterdag 12 mei 2012 15:22 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Uitsluiten vind ik sowieso een zwaktebod in de politiek. Net als zogenoemde breekpunten. Je zal het uiteindelijk toch samen moeten doen. Ik acht het ook onwaarschijnlijk dat de SP en de VVD samen in het bootje stappen, maar als je er daarmee het beste voor het land uit kan halen doe je dat. En dat kan je van te voren niet zeggen, dus waarom meteen partijen uitsluiten?
https://twitter.com/#!/EerlijkHelderquote:Team Bleker @EerlijkHelder
Niet blij met de suggestie in AD dat ik Kunduz-akkoord niet steun. Gaat mij om goede uitwerking voor starters, middeninkomens en MKB.
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)Kunduz-akkoord.dhtmlquote:'Als je in het Kunduz-akkoord schrijft dat werkgevers bij ontslag de eerste zes maanden loon moeten doorbetalen, weet u dan wat dat betekent voor een simpel bouwbedrijf met zeven jongens op de steiger? Zij durven straks geen mensen meer in dienst te nemen,' zegt Bleker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |