Ja dat zou ik ook wel doen, maar als het echt veel scheelt wil ik best overwegen om het in Engelend te bestellen.quote:Op donderdag 3 mei 2012 13:26 schreef megamandy het volgende:
Ik had het toen eens vergeleken op de website rond kerst en toen scheelde het mij ¤8,- dus toen ben ik gewoon in Maastricht gegaan, voor die paar euro steun ik liever een winkel in dezelfde stad als waar ik zelf ook werk en de leuke ervaring
En toen heb ik flesje parfum gekregen als monstertje, naja flesje toch zo een heel buisje en volgens mij kost die best veel
Pond neem ik aan? Of euro's?quote:Op donderdag 3 mei 2012 13:19 schreef automatic_ het volgende:
Credit Card, pay pal. Verzendkosten zijn verschillende tarieven. Vanaf 2kg is het 10.95 uit mijn hoofd maar weet het niet zeker.
Ik had vorige keer op maandag besteld, op dinsdag was het verzonden en donderdag was het binnenquote:Op vrijdag 4 mei 2012 10:32 schreef electrocrash het volgende:
Ik heb in de nacht van zondag naar maandag wat op lush.co.uk besteld. Hoelang duurt het om het te krijgen?
Ik heb ook nog ruim een halve flesquote:Op vrijdag 4 mei 2012 12:47 schreef automatic_ het volgende:
Ghost heb ik nog![]()
Een nieuwe fles en nog ongeveer 100 in een andere fles
Ghostquote:Op vrijdag 4 mei 2012 12:47 schreef automatic_ het volgende:
Ghost heb ik nog![]()
Een nieuwe fles en nog ongeveer 100 in een andere fles
Mee eensquote:Op vrijdag 4 mei 2012 13:18 schreef douche-eendje het volgende:
[..]
Ghostdat ruikt bij mij naar zure babykots.
VS verzendt niet naar nederland, helaasquote:Op vrijdag 4 mei 2012 14:35 schreef Keelaap het volgende:
Nou ik heb een lijstje gemaakt op beide sites, en inclusief verzendkosten scheelde het maar ¤2.Maar ik hou het zeker in gedachten mocht de pond weer lager gaan staan.
Is bestellen uit de VS trouwens geen optie?
ik moest echt ff kijkenquote:Op zaterdag 5 mei 2012 17:17 schreef Murmeli het volgende:
Is dat May of Rosa?
Lekker dat je hem al hebt joh! ik ben gruwelijk jaloers!
volgens mij is die proef van YSTW inderdaad flink, of niet?
ik wil meer bestellen
Dat is wel een goed idee idd!quote:Op zondag 13 mei 2012 14:03 schreef automatic_ het volgende:
Leuk!!
Nee, ik heb er geen ervaring mee.. Eventueel kan je vragen om een proefje bij je bestelling..?
Ja en heeft net als ik een best lastige huid omdat veel producten prikken. Gisteren van haar de ultra bland en de herbalism uitgeprobeerd, ik ben fan!quote:Op zondag 13 mei 2012 14:09 schreef automatic_ het volgende:
Lekker hoor!! Zij gebruikt heg allemaal allang?
Haha het spul/structuur? Want ik vond de geur heel neutraal en dat vind ik sowieso fijn bij gezichtsproducten.quote:
Ik heb dat ook vaak, als ik een product echt niet lekker vind ruiken wil ik het ook echt niet gebruiken!quote:Op zondag 13 mei 2012 14:29 schreef automatic_ het volgende:
Ik vond hem ook stinken Hihi. Maar verder hebben ze genoeg fijne producten
al 2 jaar ongeveerquote:Op zondag 13 mei 2012 14:09 schreef automatic_ het volgende:
Lekker hoor!! Zij gebruikt heg allemaal allang?
Je bent al actief aan het shoppenquote:Op zondag 13 mei 2012 14:07 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Dat is wel een goed idee idd!
Ik ga ook even bij mijn lush addict friend mijn verlanglijstje laten nakijken, ze weet me precies te vertellen of het wel of niet voor mijn huid geschikt is. Maar dit is mijn lijstje:
herbalism
ultrabland
skin drink
volcano foot mask
trichomania shampoobar
jungle conditioner
american cream conditioner
heavenly bodies buttercream
king of skin
Ik heb nu al zin om de producten te gebruiken hahaha
Haha ja erg he! Maar ik vind tutspulletjes zo fijn om te shoppenquote:
Jij bent de beruchte vriendin? Hihiquote:
quote:Op zondag 13 mei 2012 16:10 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Haha ja erg he! Maar ik vind tutspulletjes zo fijn om te shoppen
quote:
ik gok dat het weer een >200 euro bestelling wordtquote:Op zondag 13 mei 2012 16:10 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Haha ja erg he! Maar ik vind tutspulletjes zo fijn om te shoppen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |