quote:Op zaterdag 21 april 2012 10:44 schreef Abby79 het volgende:
[..]
Yay! Krijgen we nu een diploma of certificaat ofzo?
That's my girlquote:Op zaterdag 21 april 2012 10:44 schreef DancingPhoebe het volgende:
V. post in ander topic over Prosecco en vanaf het moment dat ik die post las ligt de fles prosecco in mijn koelkast naar me te koeren.
Het is 10.44 en ik overweeg het als reële mogelijkheid.
Meer pigeonfacequote:Op zaterdag 21 april 2012 10:47 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Niet helemaal accuraat maar ik post 'm toch
Ok. Hier snap ik dus geen hol van.quote:Op zaterdag 21 april 2012 10:49 schreef skunkasaur het volgende:
En als we toch bezig zijn:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Je bent niet de enigequote:
Simsgrapjesquote:Op zaterdag 21 april 2012 10:51 schreef LizzyAdam het volgende:
[..]
Ok. Hier snap ik dus geen hol van.
Ik vond ze koddigquote:Op zaterdag 21 april 2012 10:51 schreef LizzyAdam het volgende:
[..]
Ok. Hier snap ik dus geen hol van.
Dag dag skunk.quote:Op zaterdag 21 april 2012 11:00 schreef skunkasaur het volgende:
Okay ik moet weg. Veel plezier zonder mij. Dagdag.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Fietsen is gezond, dus eet meer fietsen.
Yeah, beetje tender love and care, niet dat het echt een rattenhol is of zo.quote:Op zaterdag 21 april 2012 11:34 schreef Blue-eyes het volgende:
Wat bedoel je eigenlijk met "ziet er niet zo netjes uit", is dat niet gewoon een kwestie van een likje verf?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarom het zaak iig iets te kiezen waar je blij van wordt!I'll be walking home after drinking all my pennies. I'll keep passing the open windows. I'll dance, even if I have nowhere to do it but in my own living room.
~ How do I feel this good, sober?
~ For the night is dark and full of terrors
Nou, als je per ongeluk het verkeerde kiest dan zeg je dat toch tegen niemand? Kan ook niemand je uitlachen.quote:Op zaterdag 21 april 2012 11:44 schreef wonderer het volgende:
Maar die twijfel heeft niet met het huis te maken, maar met mij. Als ik 9 euro moet afrekenen bij de kassa en ik geef een tientje, twijfel ik nog of het wel goed is, bij wijze van spreken.
Ik ben altijd bang dat ik iets stoms over het hoofd zie en mensen me gaan uitlachen
Nou, wij hebben hier een paar jaar terug nou juist een gaskachel laten installeren omdat we het zo heerlijk vonden. Nu wel als bijverwarming, maar we hebben het ook als hoofdverwarming gehad in een ander huis en dat was heerlijk.quote:Op zaterdag 21 april 2012 12:07 schreef wonderer het volgende:
Yeah... Dat vond ik ook. Alleen die kachels...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |