Zo leek het bij de Sharks ook. Terwijl ze op de rand van uitschakeling stonden. Onbegrijpelijk.quote:Op zondag 22 april 2012 19:38 schreef Saviola het volgende:
Het is allemaal zo slap bij de Pens, energieloos, inspiratieloos..
Totaal onnodig ook deze. Slashen van achter zonder puck in de buurt.quote:Op zondag 22 april 2012 20:18 schreef mcbbvb het volgende:
Het lijkt er niet op dat de Penguins door hebben dat de Flyers een goede PP hebben met al die onzinnige penalty's.
Net zoals Caps vs Pens paar jaar terug...quote:Op zondag 22 april 2012 20:58 schreef Saviola het volgende:
Nou dat was m dan. Beetje anti climax deze game
quote:Op zondag 22 april 2012 21:04 schreef Saviola het volgende:
Zucht en ipv Caps-Bruins geven ze nu lacrosse![]()
Heeft dat er niet mee te maken dat ze gewoon goedkoop uit wilden zijn en die playoffs wedstrijden duur zijn om in te kopen?quote:Op zondag 22 april 2012 21:15 schreef Saviola het volgende:
Ik weet echt niet waar ESPN mee bezig is. Tijdens het reguliere seizoen geven ze soms s'nachts 2 wedstrijden na elkaar, eentje uit de east om 01:00 en aansluitend eentje uit de west om 04:00/04:30, én herhalen ze overdag heel vaak wedstrijden.
Nu zijn het playoffs, doen ze max. 1 game per dag (of soms zelfs geen enkele) en komen er bijna geen herhalingen..
Zal inderdaad vast met geld te maken hebben.quote:Op zondag 22 april 2012 21:21 schreef nyny83 het volgende:
[..]
Heeft dat er niet mee te maken dat ze gewoon goedkoop uit wilden zijn en die playoffs wedstrijden duur zijn om in te kopen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |