ik vind het van belang dat mijn kilometers die ik fiets niet 3 / 4 km afstaan van de werkelijkheid..quote:Op maandag 9 juli 2012 23:07 schreef Holenbeer het volgende:
nee, ik had toen niets aan instellingen gewist. Alleen triptotalen op 0 gezet en wat geswitcht tussen fiets A en fiets B. Volgens mij ook nog de teller eraf gehaald en dichter bij de sensor gehouden om 'signaal proberen op te vangen'![]()
Die vriend woont circa 3 km van mij, dus ik was al vrij snel bij hem vanwaar ik uit stilstand de overige opties checkte
De ingestelde bandenomtrek stond op 2094, dat getal staat ook in de handleiding. Misschien dat het paar millimeter afwijkt, maar dat is totaal niet interessant voor mij
edit: dat het een aantal milimeter afwijkt totaal niet interessant is even gepersonaliseerd, ik vind het namelijk totaal niet interessant, iemand anders misschien wel. Als je het echt belangrijk vindt moet je het even de omtrek van jouw band op de juiste spanning nameten.
Oke valt nog wel mee dus..quote:Op maandag 9 juli 2012 23:21 schreef Holenbeer het volgende:
als je aangevoerde bandomtrek 1 mm afwijkt, scheelt dat 1 kilometer positief/negatief op de 100 km die je fietst. Voor 3 a 4 km afwijking moet je dus aardige stukken rijden en wanneer je die stukken rijdt vind je die paar km ook niet meer zo interessant (lijkt mij).
Als je echt op de millimeter kijkt, kan je volgens mij je sensor ook beter op je achterwiel zetten dan op je voorwiel, omdat je achterwiel minder overbodige meters maakt door het constant corrigeren wat je met je stuur doet. (Dit heeft ook als voordeel dat je sensor altijd goed zit, omdat anders je cassette aan de linkerkant zit)
Wanneer je veel op de Taxc gaat trainen lijkt het me verstandig dit ofwel met oude versleten banden te doen ofwel met een speciale Taxc band (geen ervaring mee overigens). Nieuwe banden slijten echt als een idioot op zo'n ding en dat is zonde!quote:Op maandag 9 juli 2012 20:53 schreef Ferdii het volgende:
...
eentwee, Fiets je op de tacx met je eigen banden? Ik zag dat er speciale banden worden aangeraden die slijtage verminderen. Is dit zo erg of valt het mee?
...
Goede keus! Zo nauwkeurig kun je het toch niet even snel meten via een handmatige methode. Ik heb dezelfde bandmaat en gebruik 2096mm (zie http://www.wielersportinfo.nl/trapfrequentie.htm)quote:Op maandag 9 juli 2012 23:14 schreef Olle. het volgende:
[..]
ik vind het van belang dat mijn kilometers die ik fiets niet 3 / 4 km afstaan van de werkelijkheid..
Dat zou ik niet leuk vinden.
Maari k heb er weinig verstand van, dus heb ik de bandmaat opgegeven in mijn teller die op mijn band staar . 700 / 23
Ik ken brama in almelo niet, maar een zaak hoeft niet groot te zijn om goed te zijn. Daarnaast maakt het personeel en hun kennis het verschil. Bij brama in borne werd ik goed geholpen en volgens mij ook deskundig (heb er uiteindelijk niets gekocht)quote:Op dinsdag 10 juli 2012 04:26 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Leenders wilde ik gisteren (maandag) kijken, maar toen was die gesloten. Ga er vandaag wel even heen. Kijken wat ik ongeveer leuk vind. Brama zit ook in Almelo, maar daar niet zo heel groot.
Natuurlijk, daar heb je gelijk in. Brama in Borne kan ik ook even gaan kijken, net als bij Pleij. Ga zometeen eerst langs Leenders. Zit vlak bij mijn werk namelijk.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 10:31 schreef Holenbeer het volgende:
[..]
Ik ken brama in almelo niet, maar een zaak hoeft niet groot te zijn om goed te zijn. Daarnaast maakt het personeel en hun kennis het verschil. Bij brama in borne werd ik goed geholpen en volgens mij ook deskundig (heb er uiteindelijk niets gekocht)
Een 2e hands fiets vinden blijft ook een kwestie van geluk of jouw maat aanwezig is
is het jouw maat?quote:Op dinsdag 10 juli 2012 13:52 schreef Peter_Aragorn het volgende:
[..]
Natuurlijk, daar heb je gelijk in. Brama in Borne kan ik ook even gaan kijken, net als bij Pleij. Ga zometeen eerst langs Leenders. Zit vlak bij mijn werk namelijk.
Ennuh, is dit iets?
http://fietsen-brommers.m(...)iets.html?fromAuth=1
Hoe bevalt de caad10? Ben zelf ook voorzicht aan het kijken naar een fiets en ben wel benieuwd hoe deze bevalt. En bij de proefrit tussen de 8 en de 10.... veel verschil?quote:Op zaterdag 9 juni 2012 15:48 schreef Doff het volgende:
Bedankt voor de tips, ik heb 'm vandaag gekocht.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 9 juli 2012 22:53 schreef Doff het volgende:
Voor wat het waard is, ik heb echt onwijs veel plezier met mijn paar weken geleden aangeschafte Cannondale Caad 10. Voor elke beginnende wielrenner echt een aanrader. Voldoende stijf frame, dat de vibraties van het wegdek ook redelijk opvangt (voor iemand die een mountainbike gewend is, is het sowieso wat wennen). Ook afmontage is voor zover ik na zo'n korte tijd kan beoordelen prima, al gaat mijn aandacht al uit naar een set mooie wielen.
Zeker een meer dan prima fiets dus.
Lezen... een vak apart. Wel weten te onthouden dat ik caad10 voorbij heb zien komen in dit topic en dan hier volledig over heen lezenquote:
Ik zou voor die Empella gaan. Is een nieuwere fiets en als die een beetje netjes onderhouden is, en het fietsen bevalt, dan heb je gelijk een leuke fiets om 's winters het bos mee in te gaan. Het afstellen van de remmen van zo'n crosser is wel een beetje precisie werk.quote:Op dinsdag 10 juli 2012 21:58 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Kan deze twee fietsen ophalen. Welke zouden jullie doen?
http://fietsen-brommers.m(...)ontrager-velgen.html
Of
http://link.marktplaats.nl/576450453
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |