Bij mijn visum was het een bedrag van 1000 dollar per maand dat je beschibaar moet hebben, dat ik me kan herinneren.quote:Op vrijdag 20 april 2012 10:04 schreef Luco het volgende:
[..]
Australië wilt inderdaad zien dat je de financiele middelen hebt als back-up, mocht je inkomstenbron opeens wegvallen. Ze gaan hierbij uit van 6000AUD/jaar. zodat je een overbruggingspotje hebt tot je een nieuwe inkomstenbron krijgt.
Je hebt de middelen, je hebt een sponsor voor je visum (neem ik aan). Je komt uit Nederland. Ik zou me geen zorgen maken. Ik moest anderhalve maand wachten maar mijn aanvraag was in 1 keer goed gekeurd zonder extra vragenquote:Op vrijdag 20 april 2012 10:09 schreef _Loki het volgende:
[..]
Bij mijn visum was het een bedrag van 1000 dollar per maand dat je beschibaar moet hebben, dat ik me kan herinneren.
Maar ze zijn er idd erg strict mee, dus ik hoop dat ik 'm binnenkort binnen heb
Ik heb nooit aan hoeven tonen hoeveel geld ik op m`n rekening heb staan?quote:Op woensdag 18 april 2012 14:23 schreef _Loki het volgende:
[..]
He gadverdamme. Gaat dat snel?Er zit hier een kantoor op kruipafstand dus als ik daar even langs kan hoppen om dat te laten doen, heb ik 'm dan voor volgende week maandag?:')
Edit: ik heb er maar meteen even over gebeld, ze sturen me een verklaring van goed gedrag op met het bedrag erin vermeld van m'n spaarrekening, met stempel en handtekening. Hoppa.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.heb ook al rondgevraagd en wacht af op een paar mails. wilde even weten of er iemand bekend is in deze richting daaroo!
een kromme plank is niet recht
AU it is! Ik ga ook niet op een working holiday inderdaad, daarbij zijn niet zulke strenge regels omdat de meeste hun geld daar gaan verdienen. Mijn visum is speciaal voor onbetaalde stages dus ik moet mezelf dan wel kunnen onderhoudenquote:Op maandag 23 april 2012 06:40 schreef Levitas het volgende:
[..]
Ik heb nooit aan hoeven tonen hoeveel geld ik op m`n rekening heb staan?
//Edit
Misschien omdat ik op het working holiday visum hier zit?
En Loki, ging je nou naar AU of USA? Ik denk dat ik je met iemand anders verwar
Skype. Bij mij in ieder gevalquote:Op dinsdag 24 april 2012 23:38 schreef Suc het volgende:
Hoe doen jullie dat toch met afstuderen in het buitenland? Het is toch zo dat de begeleidende docenten langs moeten komen om de voortgang de evalueren?
BA is coool! Hele relaxte stad, aardige mensen en goeie partyspots. Ben jaloers man, in het buitenland studeren was de beste periode van m'n studententijd!quote:Op woensdag 25 april 2012 20:41 schreef Catatafish het volgende:
Ik heb een half jaar gestudeerd in Yogyakarta, Indonesie. (Mag in de OP).
Ben me nu beginnend aan het orienteren op een master in Buenos Aires.
Wij deden het in NZL ook met skype. Onze 2 docenten om 8u 's ochtends in Nederland, onze 2 begeleiders in NZL om 8u 's avonds bij mij thuis, en dan lekker skypenquote:Op dinsdag 24 april 2012 23:38 schreef Suc het volgende:
Hoe doen jullie dat toch met afstuderen in het buitenland? Het is toch zo dat de begeleidende docenten langs moeten komen om de voortgang de evalueren?
Mooi! Wat ik er tot nu toe over hoor, klinkt het prima! Wat was jou budget per maand ongeveer? Ik ben nog op zoek naar de tuition fees voor Master Degrees, sites zijn erg onduidelijk en bovendien vooral in het spaans (wat nog erg basic is bij mij).quote:Op donderdag 26 april 2012 00:13 schreef Elkafila het volgende:
[..]
BA is coool! Hele relaxte stad, aardige mensen en goeie partyspots. Ben jaloers man, in het buitenland studeren was de beste periode van m'n studententijd!
Yep, Skype en gewone telefoongesprekken. Moet ook elke 6 weken een verslag opsturen met de voortgang etc.quote:
Engels lijkt mij. Wist niet eens dat die ook in nl zaten. Dacht dat ze in Duitsland zaten.quote:Op vrijdag 27 april 2012 12:51 schreef _Loki het volgende:
Ik moet eigenlijk even bellen/mailen voor mijn VOG naar de Australische ambassade in Nederland, maar in welke taal moet dat?
Zit ik nu een hele studie te regelen, heb ik straks misschien geen werkquote:Op vrijdag 27 april 2012 21:39 schreef Luco het volgende:
Hangt er vanaf of bedrijven die Master zullen erkennen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |