Sowieso, dan kan ik ook vast wel.quote:Op donderdag 19 april 2012 14:33 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik ben er niet bij Catch dit weekend. Ga ik niet redden icm andere plannen. Maar wel een tof idee, wellicht binnenkort nog een keer?
Ah neeee.quote:Op zaterdag 21 april 2012 00:06 schreef Mrjolyn_ het volgende:
Omdat ik zat was van m'n lange haren. Het probleem is gewoon dat het totaal niet is geworden als het plaatje. En natuurlijk kan dat nooit net zo, maar het is geen enkel opzicht dat je denkt o daar lijkt het op. Het is veel te kort, veel te korte lagen en het maakt me echt 6 jaar jonger fzo.
Oh, coolquote:Op zondag 22 april 2012 14:51 schreef Catch22- het volgende:
ik vlieg dinsdag.
ik heb een magic mouse die ik nooit gebruik. hoezo
Ha, het t-shirt wat ik aanheb heeft dezelfde strekking als het beginplaatje hiervan. Chick met koptelefoon tegen haar borstenquote:
Als PSV, Twente, AZ, Heerenveen of Feyenoord zo winnen is het een klinische, zakelijke zege. Nu is het een wanvertoning! Geeft simpelweg aan dat men in Amsterdam meer verwacht dan alleen wat doelpuntjes. Het moet ook mooiquote:
Dan is het, als je naar de wedstrijd van vanmiddag kijkt, toch logisch dat iemand vindt dat Ajax tegenviel? Ik had, gezien alle omstandigheden (Ajax in vorm, 'crisis' bij Groningen etc.), ook meer van Ajax verwacht; vond het erg matig van Ajax-kant.quote:Op zondag 22 april 2012 18:28 schreef Luco het volgende:
[..]
Als PSV, Twente, AZ, Heerenveen of Feyenoord zo winnen is het een klinische, zakelijke zege. Nu is het een wanvertoning! Geeft simpelweg aan dat men in Amsterdam meer verwacht dan alleen wat doelpuntjes. Het moet ook mooi
Inderdaad. Catch22-quote:Dat zeg ik toch ook niet?
Alleen die dappere praatjes hier van de 'echte' ajacieden slaan gewoon nergens op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |