PUCquote:Op zondag 11 november 2012 23:25 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Jaloers! Ik wil ook, maar geen geld
Ah chill.. maar das toch iets van 19 eu per maand? Beetje too much als er toevallig boutfilms zijn die maand.. is al even veel als mn tel.rekeningquote:Op zondag 11 november 2012 23:35 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
PUC
Ik heb The Dark Knight Rises 3 keer gezien![]()
![]()
PUC via ING rentepuntenwinkel... 4 maanden voor ¤40quote:Op maandag 12 november 2012 07:48 schreef andreas612 het volgende:
[..]
Ah chill.. maar das toch iets van 19 eu per maand? Beetje too much als er toevallig boutfilms zijn die maand.. is al even veel als mn tel.rekening
Niet snappen dat ze met James Bond een nieuw tijdperk zijn ingeslagenquote:Op zaterdag 10 november 2012 16:10 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Was niets vergeleken bij die van Tomorrow Never Dies of Die Another Day, dus nauwelijks een gadget te noemen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 12 november 2012 09:58 schreef Syntix het volgende:
[..]
Niet snappen dat ze met James Bond een nieuw tijdperk zijn ingeslagenDankjewel, zoiets probeerde ik eerder ook al duidelijk te maken. Als de Bond productie niet met zijn tijd mee zou gaan zou de filmreeks compleet overbodig raken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.lekker faxen heel de dag echt genot
Eens, een Goldfinger zou nu totaal niet meer aanslaan. Alleen vind ik dat de verhaallijn bij Skyfall best wel aan de oppervlakte blijft. Het feit dat Bond zich weer in zijn oude vorm moet 'vechten' wordt niks mee gedaan of zo.. werd trouwens wel blij met die Aston Martin in die oude schuur :-)quote:Op maandag 12 november 2012 10:01 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Dankjewel, zoiets probeerde ik eerder ook al duidelijk te maken. Als de Bond productie niet met zijn tijd mee zou gaan zou de filmreeks compleet overbodig raken.
Goldfinger was gewoon een goudhandelaar, veel realistischer ga je het niet krijgenquote:Op maandag 12 november 2012 10:19 schreef Jules4Barca het volgende:
[..]
Eens, een Goldfinger zou nu totaal niet meer aanslaan. Alleen vind ik dat de verhaallijn bij Skyfall best wel aan de oppervlakte blijft. Het feit dat Bond zich weer in zijn oude vorm moet 'vechten' wordt niks mee gedaan of zo.. werd trouwens wel blij met die Aston Martin in die oude schuur :-)
quote:Op maandag 12 november 2012 09:58 schreef Syntix het volgende:
[..]
Niet snappen dat ze met James Bond een nieuw tijdperk zijn ingeslagenVond dat hacken, het gesmijt met willekeurige 'computertermen' en die broodkruimelsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
anders helemaal niet realistisch. Doe mij dan maar een exploderende pen. Voor de rest wel een vermakelijke film, verhaal bleef alleen wel erg oppervlakkig. Van mij had er ook wat meer van de vrije tijd van Bond in gemogen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Combineer je intelligentie met je humor...NU!!
Geheime strandvideo's met topless meiden, zomer 2010
Prutser!!!!!quote:
quote:Op maandag 12 november 2012 12:27 schreef Stefan het volgende:
Wel was het duidelijk voor welke acteur de rol van KinCaid was geschreven. Dat was echt geweldig geweestMel Gibson?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ok stelletje hokboeren
Fixed. Mooi einde ook, dat beeld van Bond die opnieuw zijn ouderfiguur verliest en in zijn armen koestert.quote:Op maandag 12 november 2012 12:44 schreef Stefan het volgende:
Na CR wel weer een Bond waar James faalt menselijk is.
duhquote:
Ik had gedacht en gehoopt dat M. stiekem met pensioen ging in de Schotse hooglandenquote:Op maandag 12 november 2012 13:02 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Fixed. Mooi einde ook, dat beeld van Bond die opnieuw zijn ouderfiguur verliest en in zijn armen koestert.
Ik hoop wel dat de verhaaldichtheid wat omhoog gaat en Bond meer te speuren heeft, zonder alles uit te moeten leggen.
Voor de beste Bondfilm kan ik deze niet nomineren, daar is het het een beetje te nostalgisch van aard voor, maar ik vond het wel een topfilm.
Het nostalgische vond ik juist mooi, alle oude films komen wel een beetje terug. Hoogtepunt de Goldfingerauto natuurlijkquote:Op maandag 12 november 2012 13:02 schreef Skull-splitter het volgende:
Voor de beste Bondfilm kan ik deze niet nomineren, daar is het het een beetje te nostalgisch van aard voor, maar ik vond het wel een topfilm.
Ja, maar de film hint er naar dat M van haar dood kan gaan genieten. Dat was wmb een verdiende finale geweest.quote:Op maandag 12 november 2012 13:04 schreef Skull-splitter het volgende:
In zekere zin ging ze dat ook.
Ah, logisch inderdaad. Had mooi geweest.quote:Op maandag 12 november 2012 13:06 schreef Stefan het volgende:
En Sean als Kincaid, misschien teveel een natte droom, maar het karakter ademt Connery aan alle kanten
Sam Mendes zegt t te hebben overwogen maar vond het teveel afleiden. Connery is natuurlijk ook met pensioen en haat Bond volgens mij maar het was mooi geweest. Nu is Connerys laatste film League of Extraordinary Gentlemenquote:Op maandag 12 november 2012 13:15 schreef padlarf het volgende:
[..]
Ah, logisch inderdaad. Had mooi geweest.
Ik vond het autoreclame en net iets teveel 50 years of Bond. Netjes gedaan, maar het zorgt wel dat het net teveel afleidt IMO. Te zelfbewust.quote:Op maandag 12 november 2012 13:04 schreef Stefan het volgende:
[..]
Het nostalgische vond ik juist mooi, alle oude films komen wel een beetje terug. Hoogtepunt de Goldfingerauto natuurlijk
De productplacement was wel erg jaquote:Op maandag 12 november 2012 16:00 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Ik vond het autoreclame en net iets teveel 50 years of Bond. Netjes gedaan, maar het zorgt wel dat het net teveel afleidt IMO. Te zelfbewust.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |