Oh, ik vond dat trouwens zó knap van mijn lijf. Het heeft blijkbaar precies de cyclus die het volgens de biologieboeken zou moeten hebben. Vroegah, voordat ik aan de pil ging, was mijn cyclus bagger. Maar daarna ging het echt perfect. Dus mijn zelf-uitgerekende termijn & datum was precies gelijk aan de echo en de door de gyn uitgerekende datum.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:32 schreef Twinkle20 het volgende:
Mijn uitgerekende datum is trouwens ten tijde van mijn echo vorige week met maarliefst 1 dag () verzet ... staat nu op 31 oktober
Waar we verder paraderen met onze bolle buiken!
Oh, ik vind de tijd toch best snel gaan. Een van de belangrijkste mijlpalen was voor mij -gevoelsmatig- de 8 weken. Toen is het de vorige keer misgegaan. En nu zit ik al op 10! Plus 2 dagen zelfsquote:Op donderdag 12 april 2012 11:47 schreef Twinkle20 het volgende:
Oww Coco dat duurt nog zooooo lang .. Tenminste, dat vondi k.. Ik was zo ongeduldig!
En nu heb ik hem gehad en nu wil ik weer!
Heb volgende week donderdag de prenatale screening.. zou ik ons boontje dan ook weer te zien krijgen denken jullie?
Ik hoef geen plakplaatje maar vind het gewoon fijn om te weten dat alles nog beweegt en doet en het hartje nog klopt enzo.
Iemand hier had het al eens gezegd.. maar zo lang je je kind nog niet voelt bewegen kan je dat zo onzeker maken!
Ik heb nog steeds vrijwel nergens last van. Heb tegen de gyn gezegd dat ik soms wou dat ik meer last had, want dat is dan een soort bevestigingquote:Op donderdag 12 april 2012 11:53 schreef Vulpenballetje het volgende:
Dat gevoel herken ik wel. Ik zit nu ook een beetje in niemandsland, ben (nog) niet misselijk, heb nergens last van. Maar ik ben dan ook pas net zwanger. Ik heb intussen 2 testen gedaan en de strepen knalden er van af, dat is m'n enige houvast nu. En vanmiddag komt de MvM mevrouw dus dan krijg ik weer een testje!![]()
Nog 3,5 week wachten en dan heb ik de intake en eerste echo bij de vk! Kan niet wachten!
Gefikst!quote:Op donderdag 12 april 2012 11:32 schreef Twinkle20 het volgende:
Mijn uitgerekende datum is trouwens ten tijde van mijn echo vorige week met maarliefst 1 dag () verzet ... staat nu op 31 oktober
Ja precies, dat heb ik dus ook. Nu denk ik soms dat ik die strepen op de test gedroomd heb.quote:Op donderdag 12 april 2012 11:56 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Ik heb nog steeds vrijwel nergens last van. Heb tegen de gyn gezegd dat ik soms wou dat ik meer last had, want dat is dan een soort bevestiging
Enige wat ik heb is iets grotere borsten (helaas maar 'iets'), 's ochtends wat vage misselijkheid. Heel soms heb ik een dag dat ik echt niet in orde ben, maar dat kan ook toeval zijn
Oh, ben wel snel en veel moe. Maar dat kan voor mijn idee ook aan mijn harde werken liggen![]()
Yup, ik merk het helaas ook niet echt duidelijk. Al ben ik daar inmiddels ook alweer gewend aan en maak ik me tussendoor gelukkig geen zorgen. Al blijft het op echo-momenten wel heel spannendquote:Op donderdag 12 april 2012 11:58 schreef Vulpenballetje het volgende:
[..]
Ja precies, dat heb ik dus ook. Nu denk ik soms dat ik die strepen op de test gedroomd heb.
En bij mijn vorige zwangerschap heb ik dat ook even gehad, maar toen kwam de misselijkheid na een paar dagen opzetten, om pas na week 16 weer weg te gaan. Toen was het wel duidelijk!
Je weet wat de prenatale screening inhoudt?? Zo ja, dan heb je ook antwoord op je vraag!quote:Op donderdag 12 april 2012 11:47 schreef Twinkle20 het volgende:
Heb volgende week donderdag de prenatale screening.. zou ik ons boontje dan ook weer te zien krijgen denken jullie?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |