Om te beginnen kun je veel links vinden op http://hosting.pagina.nl/. Al je vragen, persoonlijke ervaringen en handige links kun je in dit topic posten
quote:www.lico.nl
Op zaterdag 27 juli 2002 12:34 schreef KOE het volgende:
www.ashosting.nl - goed, snel, simpel en goedkoop
niet supergoedkoop, maar wel goed en snel. In ieder geval een stukkie sneller dan AShosting...
Bovendien erg veel dataverkeer. Dat kan ook wel eens handig zijn
quote:tjonge, met 25 MB maar liefst 500 MB dataverkeer. Dat haal ik in een week.
Op zaterdag 27 juli 2002 12:48 schreef DennisMoore het volgende:
www.highpoint.nl Nog goedkoper
quote:Wow die lui zijn wel goedkoop! Alleen een bagger limiet :-( en dat terwijl bandbreedte in principe niet duur is.
Op zaterdag 27 juli 2002 12:48 schreef DennisMoore het volgende:
www.highpoint.nl Nog goedkoper
ik denk er zelf over om mijn site bij www.deheeg.nl te laten hosten. Schijnen erg snel en erg goed te zijn. Daarnaast ook nog redelijk goedkoop. Voor iets meer dan 100 euro per jaar 25mb ruimte, onbeperkt dataverkeer, mysql en php4
Mijn sites draaien er al 2 jaar als een zonnetje. Ik ben zelf erg tevreden.
quote:http://www.mediaprovider.net/
Op zaterdag 27 juli 2002 18:18 schreef Bart-man het volgende:
Voor redirecting vind ik Delphi Website Hosting een aanrader.
Met volledige hosting zit ik zelf bij Gigabytes. Dit is een onderdeel van ENOM en je homepage staat bij @work de heeg. Ik heb tot op heden geen problemen gehad (klop klop)
100 Mb, 3 gig dataverkeer, 10x MySQL db, php.
(www.oling.org is mn site, check informatie voor snelheid sjek .. althans, daar staan veel foto's )
dit is echt een klote provider. De uptime is misschien wel goed maar de snelheid is het laatste half jaar naar beneden gesodemieterd en de service is 2 jaar geleden al bagger geworden. Ze hebben dan net besloten om over te gaan op Apache maar dat is ook het enige pluspunt...
kortom niet doen.
ik ga overstappen op ASHosting
snel, goedkoop, goeie service (mocht je vragen hebben, dan heb je meestal binnen een half uur/uur antwoord)
Ben echt heel erg te vreden.
Ze zijn wel goed, soms wat traag van begrip maar als het draait dan draait het
Voorbeeld: www.olafonline.nl
quote:Ik heb ook Ashosting
Op zaterdag 27 juli 2002 12:34 schreef KOE het volgende:
www.ashosting.nl - goed, snel, simpel en goedkoop
Geweldige hosting, en heel klantvriendelijk!
quote:Vraagje, hoelang doen ze er normaal over om een email te beantwoorden. Ik heb er gisterenmiddag 1 gestuurd voor wat info e.d. Nog niets gehoord.
Op zondag 28 juli 2002 05:13 schreef Nite_Speed het volgende:
http://www.my-server.nlGeweldige hosting, en heel klantvriendelijk!
Verder zijn de prijzen aantrekkelijk, en ook de snelheid van de peerings is goed.
Maar ja, even afwachten dus.
goede servers
win2k en linux hosting voor een zeer goede prijs
onbeperkt odbc koppelingen
quote:Heb ik ook. Zeer tevreden over!
Op zaterdag 27 juli 2002 12:34 schreef KOE het volgende:
www.ashosting.nl - goed, snel, simpel en goedkoop
quote:idd. Ik host mijn site (nog niet online) ook op D-Creations. Perfecte service
Op zaterdag 27 juli 2002 13:25 schreef Plonz het volgende:
Ik heb mijn hoster gevonden via deze site. Ik ben best wel tevreden; je kunt ze bijna dag en nacht bellen als je wat wilt weten. Verder zijn ze lekker snel en lekker goedkoop! Leuk is ook dat je voor je site ook beveiligde directories kan maken. Zo kan je dus een members-only gedeelte bouwen. Owja, als je een paar mb-tjes over je maandelijkse quotum heen gaan doen ze echt niet moeilijk.
Hardstikke snel tot nu toe, en nog goedkoop ook. 10 euro per maand voor 100MB en 5000 MB data verkeer. En je krijgt er allerlei zooi bij ook nog (scripts, control panels enzo)
ga nou gewoon naar www.exsilia.nl.. goedkoop php, mysql standaard erbij.. pakketten vanaf 4.60 euro ex btw en die heeft dan al 75mb ruimte en 500mb databeverkeer..
dus niet janken www.exsilia.nl
Stelletje vrienden dat met elkaar een server heeft gekocht en opgehangen en de kosten ervan deelt. Best leuk concept. En goedkoop.
Oja, je kan CGI gebruiken, je krijgt shell-access, PHP4, en je krijgt een IMAP/POP3 (alleen over SSL te benaderen) mailbox.
Standaard 100MiB quota, maar je kan altijd meer krijgen (ze zijn redelijk flexibel met dataverkeer, maar als 't echt uit de klauwen loopt mag zelf de rekening voor het dataverkeer betalen.. ze gaan 't niet voor je dichtzetten, tenzij je daarom vraagt).
okee, ik ben systeembeheerder daar
[Dit bericht is gewijzigd door Treenaks op 22-08-2002 11:41]
Ik ben op zoek naar een niet al te dure webhoster met minimaal 100MB ruimte, Perl, PHP4 en MySQL (liefst meerdere databases) en een *minimale* dataverkeerlimiet van 25GB per maand, zoveel trekt mijn site momenteel.
Ik heb al gekeken bij www.webhosters.nl maar daar staat alleen "onbeperkt dataverkeer" en dat is vrijwel altijd "fair use policy". Ik wil dus echt zeker weten dat die 25GB ruim binnen fair use valt, en dat is vaak dus niet zo.
Ik wil er absoluut niet meer dan 40 euro per maand aan kwijt zijn.
Iemand suggesties?
quote:Voor 40 euro per maand kan ik je wel 25 GB traffic /mnd geven. http://www.mediaprovider.net/
Op woensdag 11 september 2002 17:36 schreef Schorpioen het volgende:
*schop*Ik ben op zoek naar een niet al te dure webhoster met minimaal 100MB ruimte, Perl, PHP4 en MySQL (liefst meerdere databases) en een *minimale* dataverkeerlimiet van 25GB per maand, zoveel trekt mijn site momenteel.
Ik heb al gekeken bij www.webhosters.nl maar daar staat alleen "onbeperkt dataverkeer" en dat is vrijwel altijd "fair use policy". Ik wil dus echt zeker weten dat die 25GB ruim binnen fair use valt, en dat is vaak dus niet zo.Ik wil er absoluut niet meer dan 40 euro per maand aan kwijt zijn.
Iemand suggesties?
Ze hebben een 500MB pakket met PHP, SQL en 25GB dataverkeer voor 416 euro per jaar. http://www.ctd.nl/500mb.htm
Maar ik moet wel zeggen dat die site er niet zo bonafide uitziet
Kut service, onbetrouwbaar, (te) vaak down.
voorbeeldjes:
Emails worden pas na 5 keer vragen beantwoord
telefoon wordt niet opgenomen
Accounts worden pas 1 of 2 maand NA betaling geactiveerd (is me met 2 verschillende accounts overkomen dus geen toeval).
Servers worden down gehaald en vervangen zonder melding. 1 week downtime!!!
Wie weet er nog een goede co-located of dedicated hosting die wel betaalbaar is? (tussen de 100 en 200 gig dataverkeer per maand)
150 euro per jaar voor 1 gb ruimte met 6gb per maand is erg lekker.
Duur en zeer slechte service. Ik zit er helaas nog 6 maanden aan vast... grrrrr
quote:YourWWW = Digitalus. Ze bestaan pas net maar op webhosters.nl staat nu al negatieve feedback. Ik heb persoonlijk met dit bedrijf te maken gehad en het is nogal slecht bevallen. Afrader dus!
Op zaterdag 21 september 2002 14:59 schreef Da_Koen het volgende:
hallo,
ik wil mijn site laten wosten door http://www.yourwww.nl --> erg goedkoop en php. Heeft iemand enig idee waarom die zo goedkoop zijn??? en heeft iemand misschine ervaringen met die club??
mzzlz
Mijn ervaring is dat de site vrijwel altijd te bereiken is (te zien aan mijn plaatjes hier op t forum), onderhoud duidelijk wordt aangekondigd en er via e-mail snel genoeg wordt gereageerd. Mijn site is natuurlijk niet bedrijfskritisch, ik vind het dan ook geen probleem dat ze in de VS zitten.
quote:Ik heb argeweb, is wel duur, maar over de service heb ik niet te klagen.
Op zaterdag 21 september 2002 17:56 schreef snoeki het volgende:
Argeweb niet nemen!Duur en zeer slechte service. Ik zit er helaas nog 6 maanden aan vast... grrrrr
Een echte aanraader, ik heb er 3 sites gehost
quote:*heeft nog steeds geen rekening gezien anders ....
Op zaterdag 21 september 2002 17:34 schreef silenzer het volgende:
Digitalus.nl is absoluut een afrader!Kut service, onbetrouwbaar, (te) vaak down.
voorbeeldjes:
Emails worden pas na 5 keer vragen beantwoord
telefoon wordt niet opgenomen
Accounts worden pas 1 of 2 maand NA betaling geactiveerd (is me met 2 verschillende accounts overkomen dus geen toeval).
Servers worden down gehaald en vervangen zonder melding. 1 week downtime!!!
Wie weet er nog een goede co-located of dedicated hosting die wel betaalbaar is? (tussen de 100 en 200 gig dataverkeer per maand)
quote:Ik heb ook alles bij Vevida ;
Op dinsdag 30 juli 2002 19:40 schreef KingShakur het volgende:
ik heb hosting bij www.pair.com (voor development allerhande ex .NET), www.ihost.biz voor .NET en nog wat bij www.vevida.nl waar ik sites voor klanten neerzet met een .nl-domein
-goedkoop
-goeie/snelle service
-weinig trammelant met server e.d.
-coulant met betalingen...
quote:ben ik ook benieuwd naar ... errug goedkoop ... maar is het ook wat?
Op maandag 23 september 2002 15:33 schreef Da_Koen het volgende:
heeft er iemand ervaring met hosting van www.freerider.nl????
quote:Kwam net ook op hun site en is idd erg goedkoop! Heeft niemand verder daar zijn hosting
Op maandag 23 september 2002 15:33 schreef Da_Koen het volgende:
heeft er iemand ervaring met hosting van www.freerider.nl????
quote:Neehoor! Digitaal onderwerp!
Op maandag 30 september 2002 12:03 schreef Drientjuh het volgende:
sorry maaruhhh look at slowchat....
quote:zo bedoelde ik het nie .... kijk naar kiss to... moet nu weg doei doei
Op maandag 30 september 2002 12:16 schreef flat_erik het volgende:[..]
Neehoor! Digitaal onderwerp!
Vrijdag meteen post van hun in de bus met /admin gegevens en kan meteen website plaatsen! Top dus....
Goede zaak dus bij freerider.nl (onderdeel van ene JRonline)
geen klachten over..
nooit down of langzaam.
en niet te duur
quote:En hoe zit 't met de snelheid enz.? Ondersteunen ze php4.2?
Op zondag 6 oktober 2002 19:09 schreef flat_erik het volgende:
Info over freerider.nl
Ik heb een donderdag om 1400 uur het bestel formulier via de fax naar hun opgestuurd. Krijg daarna meteen bevestiging dat ze me bericht hebben ontvangen. Om 2100 kijk ik ff op sidn.nl in de whois database en zie dat me domein al is geregistreedVrijdag meteen post van hun in de bus met /admin gegevens en kan meteen website plaatsen!
Top dus....
Goede zaak dus bij freerider.nl (onderdeel van ene JRonline)
quote:Webmail, Mailinglists, Mail Forwarding, Mail aliassen, Vacation Messages, Spam filters, Pop3, IMAP, Frontpage 2002 extensies, Server Side Includes, PHP3/4, Python, Perl, Java Server Pages, MySQL, Statistieken, Password protectie van bepaalde gedeelten van uw site, shtml, een Web-control panel en op verzoek ASP.
Op woensdag 9 oktober 2002 18:36 schreef FrEeZzE het volgende:[..]
En hoe zit 't met de snelheid enz.? Ondersteunen ze php4.2?
quote:Zou 'k ook doen, een bedrijf dat 2 gigabyte traffic en veel meer voor 2 euro per maand aanbied. Denk je dat dat serieus is?
Op donderdag 10 oktober 2002 11:30 schreef FrEeZzE het volgende:
Hmm nou ik denk dat ik toch voor freerider.nl ga...
Op een fatsoenlijke server met dikke verbinding kun je hier geen cent op verdienen, misschien zelfs verlies op maken.
Maar, succes!
quote:Concurenten?
Op donderdag 10 oktober 2002 14:30 schreef jep het volgende:[..]
Zou 'k ook doen, een bedrijf dat 2 gigabyte traffic en veel meer voor 2 euro per maand aanbied. Denk je dat dat serieus is?
Op een fatsoenlijke server met dikke verbinding kun je hier geen cent op verdienen, misschien zelfs verlies op maken.
Maar, succes!
quote:Dochterondernemening van een groter bedrijf
Op donderdag 10 oktober 2002 14:30 schreef jep het volgende:[..]
Zou 'k ook doen, een bedrijf dat 2 gigabyte traffic en veel meer voor 2 euro per maand aanbied. Denk je dat dat serieus is?
Op een fatsoenlijke server met dikke verbinding kun je hier geen cent op verdienen, misschien zelfs verlies op maken.
Maar, succes!
quote:een echt bedrijf is het niet, ze hebben niet eens een vast tel nummer:
Op maandag 30 september 2002 13:05 schreef flat_erik het volgende:
Ontopic graag! Iemand iets over www.freerider.nl
zijn dus een beetje amateurs
quote:
Op vrijdag 11 oktober 2002 20:19 schreef FrEeZzE het volgende:
Hmmm naja ik probeer 't gewoon... als 't me niet aanstaat om een of andere reden zal ik dat hier wel posten. www.flaterik.nl draait er ook op zoals je leest een paar topics terug...
minpunten:
-gare factuur
-helpdesk???
weet iemand zo'n server test pagina ofzo over de snelheid enz?
quote:Upload gewoon een bestand van een MB of 6 en test de snelheid. Bij mijn eigen host ( www.xxlwebhosting.nl ) had ik een gemiddelde snelheid van 142 Kb/s met Chello.
Op zaterdag 12 oktober 2002 03:09 schreef Arma_Angelus het volgende:
ik zit bij dutchwebhosting ben er wel tevreden over. ik heb 25 mb daar, en aardige verbinding, dat voor nog geen 70 euro op jaar basis. het is een cobalt raq server dus redelijk controllable.minpunten:
-gare factuur
-helpdesk???weet iemand zo'n server test pagina ofzo over de snelheid enz?
Volgens mij 1 week gratis
[zie tabel boven voor www.freerider.nl]
quote:dank!
Op zaterdag 12 oktober 2002 12:27 schreef flat_erik het volgende:
Je kan je website laten testen op snelheid bij www.icheck.nl
Website: www.chapter42.com
Connectie: 0.10 seconden
Aantal kb pagina: 5.5 Kb
Downloadtijd pagina: 0.17 seconden
Downloadtijd pagina 40 kb:
(incl afbeeldingen) 1.23 seconden
Serversoftware: Apache/1.3.12 Cobalt (Unix) mod_ssl/2.6.4 OpenSSL/0.9.5a PHP/4.1.2 mod_auth_pam/1.0a FrontPage/4.0.4.3 mod_perl/1.24
Pagina laatst gewijzigd: Mon, 16 Sep 2002 12:59:47 GMT
quote:
Op zaterdag 12 oktober 2002 12:29 schreef xobelix het volgende:[..]
dank!
Website: www.chapter42.com
Connectie: 0.10 seconden
Aantal kb pagina: 5.5 Kb
Downloadtijd pagina: 0.17 seconden
Downloadtijd pagina 40 kb:
(incl afbeeldingen) 1.23 seconden
Serversoftware: Apache/1.3.12 Cobalt (Unix) mod_ssl/2.6.4 OpenSSL/0.9.5a PHP/4.1.2 mod_auth_pam/1.0a FrontPage/4.0.4.3 mod_perl/1.24
Pagina laatst gewijzigd: Mon, 16 Sep 2002 12:59:47 GMT
code:Website: www.nder.be
Connectie: 0.02 seconden
Aantal kb pagina: 12.7 Kb
Downloadtijd pagina: 0.05 seconden
Downloadtijd pagina 40 kb: (incl afbeeldingen) 0.16 seconden
Serversoftware: Apache/1.3.26 (Unix)
mod_log_bytes/0.3 mod_bwlimited/1.0 PHP/4.2.2
FrontPage/5.0.2.2510 mod_ssl/2.8.9 OpenSSL/0.9.6b
Pagina laatst gewijzigd: onbekend
Het is superextreem eenvoudig een .com te krijgen met je creditcard
quote:sgopje
Op dinsdag 15 oktober 2002 21:06 schreef Poepoog het volgende:
Vraagje hoe zit het als je een domein wil aanvragen puur voor de email. Laten we zeggen bv zoiets als mail@poepoog.nl of zo? Wat is dan de beste optie? Hoe zit het dan met de SMTP en de POP3? Hoeveel kost het en hoeveel adressen kan je nemen? Kortom wat is een goede en goedkope optie. Ik wil het iemand namelijk kado doen voor de kerst.
quote:http://www.aventurehosting.co.uk
Op maandag 21 oktober 2002 22:08 schreef Nevermind het volgende:
heeft iemand ooit van deze host gehoordde prijzen lijken wel extreem laag daar... of ze rekenen 15 euro voor elke gigabyte extra ofzo
maar dat kan toch gewoon niet uit? ik snap het niet
quote:je zult het domein toch moeten kopen, je zit er toch minstens een jaar aan vast. Het enige wat je moet doen is een host zoeken die zo goedkoop mogelijk is. De site maakt namelijk niets uit, als je maar kunt mailen.
Op donderdag 17 oktober 2002 20:11 schreef Poepoog het volgende:[..]
sgopje
quote:Hij is perfect
Op dinsdag 22 oktober 2002 13:58 schreef Nevermind het volgende:
Slarioux, is die webhost van jou wat? ik las ergens dat je het min. pakket had, maar gaan die gasten vervelend doen als je boven je limiet komt? krijg je dan gewoon een 404 of moet je €58 per extra gig betalen ofzo?
quote:
Bij een overschrijding van het dataverkeerlimiet wordt 10 euro per 1.000 MB berekend. Deze afrekening vindt indien noodzakelijk eenmaal per maand plaats.
Voor meer info:
http://webcenter.lycos.nl/
quote:Kick!
Op donderdag 24 oktober 2002 23:48 schreef Ajaxno1 het volgende:
Heeft iemand al ervaring met de betaalde dienst van Lycos, ziet er namelijk wel leuk uit. Ik neem dan het expert pakket.Voor meer info:
http://webcenter.lycos.nl/
[Dit bericht is gewijzigd door Reintje op 30-10-2002 12:11]
Ziet er wel degelijk uit, best wel goedkoop en de server staat in Nederland.
quote:www.xxlwebhosting.nl
Op woensdag 30 oktober 2002 12:05 schreef Reintje het volgende:
Ik heb sinds vandaag een nieuw doel:
Ik wil mijn achternaam registreren (is gelukkig nog vrij), en dan zowel voor mij als mammie als zusjes en eventueel ook nog de hond, kat en mijn 17 guppies een eigen mailadres geven.
Waar kan ik zorgen dat ik dat voor elkaar krijg? De bedoeling is dat er dus iig 4 mailadressen komen als voornaam@achternaam.nl.
Het liefste zou ik thuis nog een eigen mailserver draaien, als het kan met dat mailadres...
Het liefste heb ik ook dat eventueel, mogelijk zou zijn een www.voornaam.achternaam.nl, dus met subdomeintjes... Altijd leuk als iemand van ons vakantiefoto's wil laten zien, of om documentjes op te slaan...
Waar kan ik het beste naartoe gaan? Het liefste makkelijke goede service, en geld? Het goedkoopst mogelijk natuurlijk, maar ik ben wel bereid te betalen voor kwaliteit...
Ik heb er ook een domein, ik ben er zeer tevreden over, is erg .
Nog een vraagje: Ik heb zelf nu een site op wanadoo, maar ik heb eigenlijk geen idee hoeveel MB ik aan data verbruik. Mijn site is 10 MB groot, heeft 400 tot 500 bezoekers per maand. Wat is daarbij een goede data limiet ? iets van 2GB?
Thanx
quote:Ik ben hierin ook geïnteresseerd
Op donderdag 24 oktober 2002 23:48 schreef Ajaxno1 het volgende:
Heeft iemand al ervaring met de betaalde dienst van Lycos, ziet er namelijk wel leuk uit. Ik neem dan het expert pakket.Voor meer info:
http://webcenter.lycos.nl/
quote:*kuch*
Op dinsdag 12 november 2002 23:55 schreef keeper het volgende:
Ik ben hierin ook geïnteresseerd.
quote:Ahum
Op vrijdag 15 november 2002 17:12 schreef keeper het volgende:[..]
*kuch*
quote:
Op donderdag 24 oktober 2002 23:48 schreef Ajaxno1 het volgende:
Heeft iemand al ervaring met de betaalde dienst van Lycos, ziet er namelijk wel leuk uit. Ik neem dan het expert pakket.Voor meer info:
http://webcenter.lycos.nl/
Nu linux met php, asp, mysql in hosting pakketten en servers en binnenkort ook windows ...
Wij hosten ook en al gaat iedereen naar ik weet nie wie toe, dat maakt ons niet uit. Belangrijkste is dat er tegenwoordig zoveel pruts tussen zit dat een normaal iemand die een webhosting wil hebben gewoon niet meer weet wat nu wel en niet te vertrouwen is.
M.Bergkotte
quote:Spamdoos
Op donderdag 12 december 2002 17:29 schreef Armiek het volgende:
www.speedbit.org , goedkoop, snel EN betrouwbaar.
quote:snel ? je colocate hier:
Op donderdag 12 december 2002 17:29 schreef Armiek het volgende:
www.speedbit.org , goedkoop, snel EN betrouwbaar.
http://www.ripe.net/perl/whois?form_type=simple&full_query_string=&searchtext=81.23.233.12
en heb daar werkelijk nog nooit van gehoord terwijl ik 3 jaar bij een van nederlands grootste hostingbedrijven heb gewerkt.
code:MB Storage 200 MB
Your-Name.com
International Domain Names
POP3 Email Accounts 150
Forwarding Accounts Unlimited
Autoresponder Unlimited
Transfer 20 GB
CGI-BIN
MySQL
CGI Library
PHP Support
Server Sides Includes
Log Files
Frontpage 2000 Extension
Account "Control Panel"
FTP Access
Anonymous FTP Accounts
Browser Based Email
30-day Money Back Guarantee
Commerce Releated Features DETAILS
SSL Secure Server
Password Protected Directories Included
Multimedia Capabilities DETAILS
Real Audio & Video
Streaming Audio
Macromedia Shockwave
MIDI File Support
MIME Types
World Class Technology DETAILS
Powerful SGI Origin 200 Servers
Customized Apache Web Server Software
Multiple T3 Connections on Diverse Backbones
Cisco Routers Using BGP4 Protocol
Daily Tape Back-ups
UPS Power Back-up, Diesel Back-up Generator
24/7 Network Monitoring
Content Business
11 Categories of Daily News Content
Financial, Business, World News...
Horoscopes, Movies, Weather
Web Directory and Software Content
Comics, Jokes and PC Enhancements
Promo Business
Search Engine Position Report
Gif Optimizer, Banner Creator
$5 Bonus Credits at GoTo.com
Additional Services
Additional Pop Accounts Free
Shopping Cart Free
Script Installation (if you choose
one of our scripts) $25
(one time)
Price per Package Business
3 Month Price - $30 Setup $9.95
6 Month Price - $30 Setup $8.95
12 Month Price (Free Setup) + Free Domain $7.95 *
24 Month Price (Free Setup) + Free Domain
$6.95 *
Domain Names $20 A Year
quote:Die zitten ook in telecity
Op vrijdag 13 december 2002 10:58 schreef masuyo het volgende:
iemand ervaring met http://www.web-tech.be ?
Ik heb daar zelf twee websites en ben dik tevreden. Erg weinig downtime, goede service en niet duur. Je bent niet gebonden aan standaardpakketten, hetgeen ik ook erg fijn vind.
Een hele erge aanrader voor mensen die een .nl of wat voor adres dan ook willen kopen voor een erg lage prijs.
Voor meer informatie kijk op www.hostlab.nl. En bij registratie aub mijn naam (NiteSpeed, of Jan) even vermelden i.v.m. administratie (Ben zelf ook klant en dat willen ze graag bijhouden).
Succes!
125 megabyte (meer op aanvraag, kosteloos), secure shell (inclusief compilers etc..), unmetered bandwidth/pop3-accounts, CGI/PHP/MySQL, subdomains, en nog VEEL meer. Bijna alsof je zelf een server draait
Voor zover ik heb gemerkt ook weinig downtime en niet eens erg duur ($9.95 per maand) en redelijk snel (ze hebben OC12 geloof ik.
Overigens hebben ze geen bindingen met registrars, dus verhuizen is makkelijk (ik heb mijn eigen domein geregistreerd en later hiernaartoe verhuisd)
Ik zit alleen te twijfelen of ik daar iets neem! Ik had gedacht om een reseller te worden, zodat ik meerdere domeinen kan beheren. En ik heb ook wel redelijk wat dataverkeer nodig! Ze geven ook alles aan met onbeperkt! Jammer genoeg niet het dataverkeer!
Is het verstandiger om een vaste aantal dataverkeer te nemen of ergens een provider te zoeken met onbeperkt (FUP) ?
Kent iemand ongeveer een zelfde soort bedrijf als deze die goedkoper is en meer dataverkeer bied?
nee gewoon http://www.exsilia.nl
werkt lekker snel voor superweinig
700 mb voor 13,50 euro met alles erop en er aan
quote:Grappige spam.
Op woensdag 15 januari 2003 18:59 schreef soulbrother het volgende:
tjonge jonge jonge.. ga nou gewoon naar http://www.exsilia.nl gameserver hosting irchosting shells voor 4.60 euro ex btw per maand al je website hosten inclusief 75mb space 500mb traffic php/mysql pop3 enz....nee gewoon http://www.exsilia.nl
quote:Powweb en Ipowerweb(zie vorige post) bieden bijna hetzelfde aan alleen Ipowerweb bied je 3 gratis dbs
Op zondag 5 januari 2003 11:26 schreef SpuitElf het volgende:
Ik was net wat aan het rondsurfen en kwam toen Powweb tegen. Die bieden een geweldig pakket aan voor een ongekend lage prijs. $7,77 per maand voor praktisch alles wat je kan bedenken, alleen eenmalig $10 voor een MySQL databeest. Maar ik vroeg me af of er geen verborgen kosten waren en of iemand hier ervaring mee heeft, of ze een beetje goede service leveren enzo..http://www.powweb.com/webhosting.html
voor 7 dollar per maand:
7gig(!!!!) harddisk
50 gig dataverkeer per maand.
Ligt het nou aan mij of is dit by far de goedkoopste?
hele goedkope kwalitatief goede hosting, incl CMS en e-mail faciliteiten!!!!
quote:En ?
Op dinsdag 28 januari 2003 11:52 schreef American_Nightmare het volgende:
Heb zojuist bij www.freerider.nl een domein geregged. 5,- voor het eerste jaar, daarna 10,-.Ik post nog wel hoe 't afloopt.
Zijn er mensen die ervaring hebben met een van deze 3 bedrijven?
Niet erg duur, maar wel erg proffessioneel... o.a. 1400mbit GIGAE verbinding etc. Het betere werk dus. Ik host daar al een tijdje mijn sites en heb er nagenoeg niets negatiefs over te melden, enkel positieve dingen. Enige minpunt vind ik alleen het uitgebreide control panel (cpanel), ik begrijp het niet altijd even goed Maar dat zal mijn onervarenheid wel zijn.
Thanks.
Nadat ik de papieren (voor freerider-pakket) had opgestuurd kreeg ik 2 dagen later al bericht dat het allemaal in orde was en dat mijn domein binnenkort zou worden geactiveerd. Maar dat gebeurde pas 3 dagen later, maar dat kan komen doordat er nog een weekend tussen zat. Verder werkt het allemaal fantastisch, duidelijk en heb ik niks te klagen over de snelheid.
Topper dus!
Ik heb een businesspakket aangevraagd bij http://www.uniserver.nl.
¤22,95 per maand...
Ik krijg er dit voor:
quote:Is het een beetje goed?
Specificatie Business-pakket
Het Business-pakket omvat:
- 100 MB schijfruimte
- 8000 MB dataverkeer per maand
- 15 pop3 emailadressen
- 15 subdomeinen
- dagelijkse update van uw bezoekersaantallen
- eigen CGI-directory (voor emailformulieren en zoekapplicatie´s)
- aanvraag en registratie eigen domeinnaam (www.uwnaam.nl/com/net/org/nu/to/info)
- Gebruik Control Panel [meer info]
- Heeft u al een domeinnaam? Wij verhuizen deze gratis en vakkundig voor u.
Tevens heeft u de beschikking over:
onbeperkt aantal emailaliassen; PERL-ondersteuning; PHP4-ondersteuning; MySQL-ondersteuning; eigen IP-adres; Server Side Included (SSI); 24/7 SSH; 24/7 FTP; afgeschermde directories.
zit ik al bijna 3 jaar, nog nooit down geweest...
super en ik vind ze niet duur...
super service, zelfs om 22u 's avonds regelen ze nog wat voor je...
Korte lijnen, persoonlijke ondersteuning en redelijke prijzen. Tevens wijken we op aanvraag af van de standaard pakketten en kijken we wat we eventueel gezamelijk kunnen bereiken.
Dit is weer een nieuw veiling van die user waar ik webruimte heb:
http://cgi.ebay.nl/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=4877&item=2734708249
1GB voor 100 EUR / jaar, en zowat alles inbegrepen & unlimited!!
allemaal met:
Inbegrepen in alle paketten:
Controle paneel
SSI Support
Toegang tot .htaccess
Anonymous FTP
Web based stats
Custom error pages
Search engine submission
Shopping cart
Raw access logs
Back ups
Forum, BBS, Chat Room
OpenPGP keys
PhpMyChat Room
Manage redirects
Webmail access
File manager
Password protected directorys
Spam assassin
Mail exchanger (MX Entry)
Sub domain stats
CGI-BIN
PHP
MySQL
PHPMyAdmin
JavaScript Support
C++
TCL
Python
DNS wildcards
FREE MX/CNAME change
FREE Domain Transfer
24 hour server monitoring
99% uptime garantie
... en meer ...
1000mb voor 100 eur /jaar
en het is nog nederlands ook (=voordeel)
en alles met:
MySQL Databanken Onbeperkt
POP3 Accounts Onbeperkt
FTP Accounts Onbeperkt
Subdomains Onbeperkt
Email Aliases Onbeperkt
quote:Jep! Ik heb hanff.nl bij ze geregistreerd. 100 MB schijfruimte, 40 POP mailboxen en 4 GB dataverkeer voor ¤ 4.- per maand (+ ¤ 10.- per jaar voor de domeinnaam).
Op maandag 23 september 2002 15:33 schreef Da_Koen het volgende:
heeft er iemand ervaring met hosting van www.freerider.nl????
Ik gebruik het domein alleen maar voor de email. Best wel prettig, een mailbox van 100 MB
En tot nu toe nog niks geen problemen gehad. Ook het aanmelden en de afhandeling ging behoorlijk snel.
quote:Dat soort luitjes
Op zondag 28 juli 2002 00:33 schreef Viperdesign het volgende:Ze zijn wel goed, soms wat traag van begrip maar als het draait dan draait het
Alleen in 't weekend niet bereikbaar, wat bij sommige hosting providers wél het geval is, maar dat moet je dan maar voor lief nemen ...
¤36,30 per jaar
-Registratiedomeinnaam naar keuze
-Onbeperkte subdomeinen
-25 MB webruimte
-2000 MB dataverkeer per maand
-10 POP3 e-mail adressen
-Volledige FTP-toegang
-Microsoft Frontpage extensies
-Gebruik van ASP, PHP en CGI
-en standaard ASP.NET!
[Dit bericht is gewijzigd door Slarioux op 12-06-2003 18:14]
http://www.ethernext.com/ *spammity spam*
quote:Vergeet je er niet bij te vermelden dat die 36 euro nog wat alleen voor KVK houders is, particulieren betalen ¤67,50
Op donderdag 12 juni 2003 10:43 schreef buxx het volgende:
www.vevida.nl¤36,30 per jaar
-Registratiedomeinnaam naar keuze
-Onbeperkte subdomeinen
-25 MB webruimte
-2000 MB dataverkeer per maand
-10 POP3 e-mail adressen
-Volledige FTP-toegang
-Microsoft Frontpage extensies
-Gebruik van ASP, PHP en CGI
-en standaard ASP.NET!
is dat niet te weining en hoeveel gebruikers kan je met zo'n brandbreete ongeveer aan.
-edit- net wat uitgerekend
Mijn ene site krijgt +/ 2200 visits per maand. Dan kom ik met die van 250mb brandbreete er net uit met: 223mb bij de drukste maand. Dus dat kan net.
Nu de andere die krijgt maar 1000 visits per maand als top maand 423mb. Dan ligt die site er dus zomaar uit omdat je niet achteraf betaald.
[Dit bericht is gewijzigd door dfr0st op 12-06-2003 19:34]
quote:als jij een pop3 server hebt op host pop3.domein.nl en je stelt je client in dan heb je standaard poort 110
Op donderdag 12 juni 2003 20:29 schreef DigiJasper het volgende:
Ik zoek een domeinhosterMet de volgende specs:
*Doorlinken naar IP
*Gratis subdomeinen, die te 'koppelen' zijn aan poorten. bijv. warez.domein.nl naar poort 8888, pop3.domein.nl naar poort 25 (of wassut 110?) en bijv. smtp.domein.nl naar port 110 (of wassut 25).
*Max 15 euro per jaar.
als jij je MX record naar mail.domein.nl zet dan komt dat allemaal over poort 25
die 8888 kan gewoon niet dan moet je warez.domein.nl op je webserver door laten zetten naar een ander adres volgens mij. je kan geen poorten opgeven alleen ip adressen en namen.
Niet de goedkoopste, maar het zit wel in hier in de buurt, dan kan je gewoon ff langsgaan als iets niet klopt.
Vind ik dan weer prettig
[Dit bericht is gewijzigd door Sjoewe op 13-06-2003 20:04]
quote:Vergeet niet dat goedkoop niet altijd het beste hoeft te zijn....
Op woensdag 11 juni 2003 20:52 schreef Virus3000 het volgende:
http://speedesign.nl/ is ook super! en de GOEDKOOPSTE van heel dit topic!!
quote:hmm hij werkt niet meer en uwhost.net ook niet...
Op vrijdag 13 juni 2003 00:22 schreef maartena het volgende:[..]
Vergeet niet dat goedkoop niet altijd het beste hoeft te zijn....
quote:Een (sub)domein vertaald alleen naar een IP adres en is onafhankelijk van het poort. Je kunt dus gewoon sub.domein.com:110 ofzo opgeven. HTTP ervoor zorgt altijd voor poort 80. FTP ervoor zorgt altijd voor poort 21.
Op donderdag 12 juni 2003 20:29 schreef DigiJasper het volgende:
*Gratis subdomeinen, die te 'koppelen' zijn aan poorten. bijv. warez.domein.nl naar poort 8888, pop3.domein.nl naar poort 25 (of wassut 110?) en bijv. smtp.domein.nl naar port 110 (of wassut 25).
*Max 15 euro per jaar.
quote:Diez goew
Vaag. bij www.registreernujouw.nl redirecten ze dat allemaal wat ik net zei...
zow zuchtjew.. dat was je reclame
http://www.uwhost.net/prijzen.htm
Heeft iemand ervaring met dit bedrijf?
quote:server ligt er op dit moment uit
Heeft iemand ervaring met dit bedrijf?
Maar voor 10 euro (plus 10 euro reg. en behoud .com) zit ik wel erover denken om daar voor de lol een extra domain aan te vragen.
quote:De oom van een vriend van me werkt daar
Op zaterdag 21 september 2002 17:56 schreef snoeki het volgende:
Argeweb niet nemen!Duur en zeer slechte service. Ik zit er helaas nog 6 maanden aan vast... grrrrr
referenties (ZEER GOED): http://www.webhosters.nl/gegevens.php?id=948
Heb daar enkele domeinen lopen. Maakt gebruik van een zeer handig Cpanel en is razend goedkoop voor wat hij biedt.
50 MB spees
¤ 48,- p jaar
¤ 4,- p maand
6 GB!!!! Data
draait linux en is in de VS.
ze hebben ook andere pakketen.
ik heb er al een nl pakket lopen. is prima.
Ik heb eerlijk gezegd nog geen betere prijs kwaliteit gezien. Maar ik denk dat hosting ook wat persoonlijks is..
quote:ik herrinder me dat ze 3 pakketten hadden en mysql enzo..
Op dinsdag 1 juli 2003 08:38 schreef DigiJasper het volgende:
Ik had een hoster gezien, ongelimiteerde ruimte, ongelimiteerde dataverkeer voor zo'n 10 eur per jaar (of 15, weet het niet precies, 3 paketten meen ik). Welke site was dit? Hij was erg simpel van opzet...
quote:Ik ook bij Ladot... Grote crap... Slechte ondersteuning... Nu hebben ze de ondersteuning iets verbetert... Gaan direct de prijzen weer omhoog..
Op zaterdag 27 juli 2002 18:22 schreef ToXiCitY het volgende:
http://www.ladot.com zit ik bij, niets mis mee
Ik zat zelf aan protagonist.nl te denken. Iemand daar ervaring mee?
Freerider.nl leek me ook wel ok maar ik kon hier niet echt iets vinden over ervaringen over snelheid en de downtime van freerider.nl
Overzicht van de features:
Hosting Features:
Snelle Dell servers voorzien van Redhad Linux & Apache
Subdonmein: jouwnaam.zenid.nl
150 MB webspace
MySQL 4
PHP 4
Java JSP
CGI/PERL
Python
Frontpage extensies
Onbeperkt dataverkeer (Fair Use Policy)
Onbeperkt aantal MySQL databases
Onbeperkt aantal POP3 mail accounts
Onbeperkt aantal forwarding mail adressen
Toegang voor webmail
Power Panel
24/7 FTP toegang
Onbeperkt aantal FTP accounts
Eigen CGI-BIN
24/7 SSH Toegang
SSI
FTP Toegang
C-Panel
Minstens 300MB Schijfruimte
Minstens 30GB Dataverkeer
PHP/MySQL (geen safe mode)
Ongelimiteerd aantal databases
Ongelimiteerd aantal subdomains
Ongelimiteerd aantal e-mail boxen
Geen limit voor bestanden(size)
MP3/Flash bestanden toelaatbaar
Shopping software?
En ik moet via PayPal kunnen betalen.
Lijkt me duidelijk dat ik een host in de vs zoek
Trouwens ik heb het 1000 mb pakket..
1000mb
50 gig data!!
10 databases
rest onbeperkt..
180 euro per jaar als ik het goed heb
quote:de server waar steeds de mysql eruit klapt , hoi hoi
Op donderdag 17 juli 2003 11:53 schreef amsterdam19 het volgende:
ik betaal 3,50 permaand voor 150mb schrijfruimte en 4GB dataverkeer. verder mysql,php etc. alle scripts. vind t perfect: www.digitalus.nl is dat
nog eventjes en ik verhuis daar een site weg als dat zo door gaat
quote:prima hoster heb daar nu 5 domeinen lopen
Op donderdag 17 juli 2003 08:09 schreef Sh3ll3d het volgende:
Jongens simpel, goede service, goedkoop en snel:
http://www.greyhoundwebhosting.comTrouwens ik heb het 1000 mb pakket..
1000mb
50 gig data!!
10 databases
rest onbeperkt..180 euro per jaar als ik het goed heb
quote:Doen ze moeilijk over .exe/.rar/.zip enz bestanden?
Op donderdag 17 juli 2003 12:00 schreef morpheus_at_work het volgende:[..]
prima hoster heb daar nu 5 domeinen lopen
- Installatie binnen 24 uur (bv opzetten domein, mysql etc)
- PHP
- MySQL databases
- Storage (alles groter dan 10 mb, excl databases)
- Subdomeinen (minimaal 5)
- Nederlandse domein registratie
- Snel en betrouwbaar
- Goede support
- (belangrijk) unlimited bandwidth oftewel > 10gb p/m
- Lage kosten.
Iemand die zo'n hoster weet? ik heb er al wel een paar gezien een stuk of 20 aangeschreven maar kan maar niet beslissen, mischien dat iemand mij een zetje in de rug kan geven.
quote:beetje offtopic (nooo donut flame meh!!11), maar weet jij of et mogelijk is bij dutchwebhosting customized 404 pagina's te fixen? : \
Op zaterdag 12 oktober 2002 03:09 schreef Arma_Angelus het volgende:
ik zit bij dutchwebhosting ben er wel tevreden over. ik heb 25 mb daar, en aardige verbinding, dat voor nog geen 70 euro op jaar basis. het is een cobalt raq server dus redelijk controllable.minpunten:
-gare factuur
-helpdesk???weet iemand zo'n server test pagina ofzo over de snelheid enz?
quote:Sorry hoor...
Op donderdag 17 juli 2003 18:38 schreef joehaann het volgende:[..]
beetje offtopic (nooo donut flame meh!!11), maar weet jij of et mogelijk is bij dutchwebhosting customized 404 pagina's te fixen? : \
Kom d'r niet uit : )
2de result
Ik heb op dit moment twee sites (m'n eigen site en een site van een collega) draaien bij hen. Service is echt perfect, ze hebben een ticket systeem waarmee je een service call kunt aanmaken. Ze reageren binnen 24 uur, maar vaak is het probleem binnen enkele uren verholpen. Ze hebben een stel goeie techneuten in dienst en ook goede apparatuur.
quote:.htaccess meuk al geprobeerd, werkte niet geweldig (zeg maar gewoon niet) op dutchwebhosting
Op donderdag 17 juli 2003 20:38 schreef DutchBlood het volgende:[..]
Sorry hoor...
http://www.google.com/search?hl=en&lr=&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=custom+404+page&btnG=Google+Search2de result
christ, nou doet ie et opeens wel :\
*zucht*, thnx anyway
Groetjes Mechelina
edit:
Deze is trouwens goedkoper dan lientje.com
[Dit bericht is gewijzigd door ThA_DeViL op 23-07-2003 17:34]
Perfecte host, snelle servers, klantvriendelijk & behulpzaam en ook persoonlijk. Verder werkt alles gewoon prima, en hij probeert altijd zijn software zo up2date mogelijk te houden en dat doet 'ie goed.
Verder zijn de prijzen wel wat hoog (maar dan heb je ook wat), maar die gaan in de herfst nog een stuk omlaag hoorde ik laatst van hem.
www.cillix.nl - deze moet je echt nooit nemen, veel problemen mee gehad en slechte service!
Nooit doen: www.uwhost.net. Daar zit ik nu bij, en support wordt er niet gegeven. Ik heb twee parked domains die naar m'n website moeten wijzen. Vorige week vrijdag een mail over gestuurd, dinsdag weer, woensdag uit wanhoop maar zijn privé-adres gebeld, alwaar ik zijn vriendin aan de lijn kreeg die zei dat -ie wel contact zou opnemen, maar tot nu toe nooit iets gehoord . Ondertussen belandt mail die naar @itcn.nl wordt gestuurd in een zwart gat. Uwhost.net mag dan spotgoedkoop zijn (500MB voor ¤ 70,-- is tenslotte niet veel), maar de service is beroerd. En er komt een moment dat je van die service afhankelijk bent. Daarom stap ik over op www.in.nl.
Ook gezien: nl.downloaden.com.
Harmen.
quote:
Op vrijdag 25 juli 2003 10:13 schreef QuietGuy het volgende:
Ik heb mijn hosting lopen bij Netvlies (http://www.netvlies.nl/index.php?item=hostingpakketten)Hier host ik al vanaf 9 november 1999 en nooit problemen of lange downtime gehad ofzo...
quote:Maar die is dan ook wel héél duur...
Op vrijdag 25 juli 2003 10:16 schreef Viperdesign het volgende:Ik heb mijn hosting lopen bij Netvlies (http://www.netvlies.nl/index.php?item=hostingpakketten)
Hier host ik al vanaf 9 november 1999 en nooit problemen of lange downtime gehad ofzo...
quote:Laat Marinus (user hier) 't maar niet horen!
Op donderdag 24 juli 2003 10:20 schreef Jadakis het volgende:
www.cillix.nl - deze moet je echt nooit nemen, veel problemen mee gehad en slechte service!
quote:Overal
Op vrijdag 25 juli 2003 17:31 schreef yootje het volgende:
Ik zoek een hoster waar ik een ALLEEN een domeinnaam kan registreren met dns-beheer.
(Bijv. NXS, kost zo'n 15 euro per jaar. Goeie service )
quote:Vaak moet je er een hostingpakket bijnemen.
Op vrijdag 25 juli 2003 21:16 schreef DigiJasper het volgende:[..]
Overal
(Bijv. NXS, kost zo'n 15 euro per jaar. Goeie service
)
heb hier me hosting , en et werkt prima en alle options included
quote:Ik zit zelf bij www.raptornet.nl, das 15euro per jaar.
Op vrijdag 25 juli 2003 17:31 schreef yootje het volgende:
Ik zoek een hoster waar ik een ALLEEN een domeinnaam kan registreren met dns-beheer.
Wie kent er trouwens een goede hosting provider met EJB ondersteuning (en dus automagisch een echte db en niet dat pruttige mysql)
quote:Hangt er net af waar je het doet. Je kan bijv. ook bij www.netvisions.nl voor 22,50(!!!!) per jaar eentje reggen.. wat overig absurd duur is. En er werken (alleen?) mensjes van 14 jaar oud ofzo.
Op zaterdag 26 juli 2003 14:52 schreef yootje het volgende:[..]
Vaak moet je er een hostingpakket bijnemen.
quote:Excl. btw...
Op zaterdag 26 juli 2003 15:36 schreef markvleth het volgende:
Ik zit zelf bij www.raptornet.nl, das 15euro per jaar.
quote:Hey, der is niks met mensjes van 14 jaar
Op zaterdag 26 juli 2003 19:04 schreef DigiJasper het volgende:[..]
Hangt er net af waar je het doet. Je kan bijv. ook bij www.netvisions.nl voor 22,50(!!!!) per jaar eentje reggen.. wat overig absurd duur is. En er werken (alleen?) mensjes van 14 jaar oud ofzo.
quote:Echt wel!
Op zaterdag 26 juli 2003 19:11 schreef yootje het volgende:[..]
Hey, der is niks met mensjes van 14 jaar
quote:ik heb meerdere site's bij www.xxlwebhosting.nl die zijn allemaal supersnel.. zit op eentje een aardig druk bezocht forum op
Op zaterdag 17 augustus 2002 08:29 schreef Slarioux het volgende:
www.xxlwebhosting.nlHardstikke snel tot nu toe, en nog goedkoop ook. 10 euro per maand voor 100MB en 5000 MB data verkeer. En je krijgt er allerlei zooi bij ook nog (scripts, control panels enzo)
XXL is gewoon top !
code:Gehost bij http://www.vevida.nlWebsite: www.tamaela.nl/elise/?action=welcome
Connectie: 0.01 seconden
Aantal kb pagina: 6.6 Kb
Downloadtijd pagina: 0.14 seconden
Downloadtijd pagina 40 kb:
(incl afbeeldingen) 0.85 seconden
Serversoftware: Microsoft-IIS/5.0
Pagina laatst gewijzigd: onbekend
Ondersteund PHP, ASP, ASP.NET en CGI.
Met volledige featureset van onbeperkt POP3 mailboxen, forwarding, scripts etc.
Bij de meeste aanbieders heb je voor dat geld alleen een domeinnaam. Hier kost de goedkoopste hosting 5 euro per JAAR! (op VS server)
Heeft er iemand ervaringen of suggesties?
quote:misschien beetje laat maar misschien heb je nog wat aan
Op woensdag 6 augustus 2003 19:01 schreef dutchbaseline het volgende:
Ik ben op zoek naar een resellerpakket. Hoeft niet het allergoedkoopste pakket te zijn, maar ik wil niet met zogenaamde "kortingen" werken, wel met 1 account waarbij ik via reseller-panel invloed heb op de instellingen en permissies van klanten-domeinen. Waar moet je aan denken: 2 GB ruimte, 20 GB data of meer, onbeperkte domeinen, en alle standaard ondersteunde scripts en support.Heeft er iemand ervaringen of suggesties?
heb ook een site voor de zaak van mn moeder bij www.blueyellow.nl gehost, maar die zijn zeker goed.
plug was mooie mogelijkheden voor webdesigners
Prijs, verdomd goedkoop!
Voor 400 NOK, wat iets onder de 50 euro is krijg ik het volgende (voor een 1 jarige perdiode);
- Registratiekosten voor .com domein + eenmalige kosten
- 100 MB plaats
- ongelimiteerd aantal pop adressen
- Webmail
- ongelimiteerde bandbreedte
- 1 FTP login
- ASP, PHP4, MySQL
- Statistics
- support (via e-mail) binnen 24 uur gegarandeerd antwoord op werkdagen
Na dit jaar betaal ik maar liefst 10 Noorse kroon (zo'n 1,25 euro) per maand voor de hosting.
Ik zal zo snel de DNS geupdate is wel melding doen over snelheid en dergelijke.
PS Nu ik bij de verschillende taalopties kijk zie ik dat deze voorwaarden alleen voor Noren, Zweden en Denen gelden; Engels- en Duitstaligen moeten het met een 3GB/maand limiet doen
[Dit bericht is gewijzigd door Fogel op 09-09-2003 21:53]
quote:Idd, er zijn providers die gewoon standaard forwarding pakketten hebben.
Op dinsdag 9 september 2003 21:39 schreef gewoon-jan het volgende:
en als je nu wel een .com wilt maar al een site hebt staan op de abonnement webspace bij xs4all. wat doe je dan? ik heb zelf geen idee. (ik denk dat ik dus forwarding nodig heb?)
Nxs bijvoorbeeld:
http://www.nxs.nl/?cat=producten&sub=domeinen&page=doorstuurservice
quote:Delphi website hosting ( www.dwh.nl ) bied redirect services aan met pop boxen. Dat is er nu geloof ik 1 bij basic redirect en bij pro redirect was dit 1 en word verhoogd naar 3.
Op maandag 15 september 2003 13:43 schreef PieuX het volgende:
Ik zoek een host die .nl redirect, maar wel POP-mail adressen aanbiedt. Is dat uberhaupt wel mogelijk?
Volgens mij is dit wel een geschikte host (20 MB pakket), 21 euro p/j en dan 5 pop adressen en nog veel meer Dit geldt dan voor ideaal voor POP-mail natuurlijk (zie hierboven).
Iemand ervaring met deze host?
quote:dit klink inderdaat wel aantrekkelijk...
Op dinsdag 9 september 2003 21:26 schreef Fogel het volgende:
http://www.b-one.net
Ik heb hier vanmorgen om 12u een domein + hosting aangevraagd en om 14:22 was mijn domein geregistreerd en kreeg ik alle passwords toegezonden. De DNS is alleen nog niet geupdate, dus ik kan er de eerste (waarschijnlijk) 2 dagen nog weinig mee.Prijs, verdomd goedkoop!
Voor 400 NOK, wat iets onder de 50 euro is krijg ik het volgende (voor een 1 jarige perdiode);
- Registratiekosten voor .com domein + eenmalige kosten
- 100 MB plaats
- ongelimiteerd aantal pop adressen
- Webmail
- ongelimiteerde bandbreedte
- 1 FTP login
- ASP, PHP4, MySQL
- Statistics
- support (via e-mail) binnen 24 uur gegarandeerd antwoord op werkdagenNa dit jaar betaal ik maar liefst 10 Noorse kroon (zo'n 1,25 euro) per maand voor de hosting.
Ik zal zo snel de DNS geupdate is wel melding doen over snelheid en dergelijke.
PS Nu ik bij de verschillende taalopties kijk zie ik dat deze voorwaarden alleen voor Noren, Zweden en Denen gelden; Engels- en Duitstaligen moeten het met een 3GB/maand limiet doen
of heeft iemand een goede reden om dat niet te doen?
(ik heb er niet veel verstand van)
quote:Mijn ervaring tot nu toe is zeer positief. Heb nu ongeveer een maand mijn domein en helemaal geen problemen gehad. De up en downloadsnelheid is prima, zowel thuis (850/384 ADSL) als op het werk (2 mbit vast) haal ik maximale waardes.
Op vrijdag 3 oktober 2003 19:45 schreef valerossi-appel het volgende:[..]
dit klink inderdaat wel aantrekkelijk...
denk dat ik dat ook ga doen..of heeft iemand een goede reden om dat niet te doen?
(ik heb er niet veel verstand van)
quote:Je kan geen .nl registreren, plus dat de het in het buitenland zit. Dat kan weer voor wat extra papieren zorgen heb ik het idee.
Op vrijdag 3 oktober 2003 19:45 schreef valerossi-appel het volgende:[..]
dit klink inderdaat wel aantrekkelijk...
denk dat ik dat ook ga doen..of heeft iemand een goede reden om dat niet te doen?
(ik heb er niet veel verstand van)
het aller-aller-allergoedkoopst
pakketten kunnen desgewenst ook zelf naar wens aangepast worden
heb zelf een site bij ze gehost en zijn supersnel en tot nu toe geen downtime gehad
Liefst geen frame-doorstuur truukjes. Ik wil gewoon 2 DNS servers waarbij ik kan aangeven welke subdomains naar welk IP adres verwijzen. Gaarne een betrouwbare hoster, met zo min mogelijk downtime. Let wel: Ik heb geen webspace nodig, geen pop boxen, enzovoort. Alleen DNS management dus. Iemand een goede tip?
quote:Alleen erg jammer dat hun eigen site down is...
Op woensdag 15 oktober 2003 06:53 schreef FBtje het volgende:
www.mindconnect.nlhet aller-aller-allergoedkoopst
pakketten kunnen desgewenst ook zelf naar wens aangepast wordenheb zelf een site bij ze gehost en zijn supersnel en tot nu toe geen downtime gehad
quote:Joker.com heeft zover ik weet een aardig control panel, maar ik zou niet met 100% zekerheid durven zeggen of je dat zoekt.
Op zondag 19 oktober 2003 01:31 schreef TimberWolf het volgende:
[...]Alleen DNS management dus. Iemand een goede tip?
quote:Zonder het control-panel gezien te hebben kan ik daar ook niet echt antwoord op geven
Op zondag 19 oktober 2003 23:56 schreef Booster het volgende:
Joker.com heeft zover ik weet een aardig control panel, maar ik zou niet met 100% zekerheid durven zeggen of je dat zoekt.
(ook subtiel schopje doet.)
quote:Niet echt het aller goedkoopste
Op woensdag 15 oktober 2003 06:53 schreef FBtje het volgende:
www.mindconnect.nlhet aller-aller-allergoedkoopst
pakketten kunnen desgewenst ook zelf naar wens aangepast wordenheb zelf een site bij ze gehost en zijn supersnel en tot nu toe geen downtime gehad
Chemical Web Hosting is goedkoper
www.chemicalwebhosting.nl
quote:www.zoneedit.com
Op zondag 19 oktober 2003 01:31 schreef TimberWolf het volgende:
-knip-
Ik ben op zoek namelijk naar DNS hosting, waarbij ik zelf controle heb over de aan te maken A, MX, en CNAME records. Een beetje ala MyDomain.Com, maar dan doorzichtiger. Mydomain is momenteel wat rare dingen aan het doen namelijk
-knip-
quote:Mwa, server niet in nederland, opstartkosten, excl. domeinregistratie, prijzen ex BTW, etc. Het lijkt in eerste instantie wel aantrekkelijk, maar als je verder kijkt valt het toch net tegen imho.
Op maandag 20 oktober 2003 08:47 schreef psychofishy het volgende:
Chemical Web Hosting is goedkoper
www.chemicalwebhosting.nl
Ik denk dat als we de amerikaanse hosts ook bekijken er veel interessantere aanbiedingen zijn dan chemicalwebhosting.
quote:alle pakketten zijn incl. domeinregistratie
Op maandag 20 oktober 2003 13:21 schreef Booster het volgende:[..]
Mwa, server niet in nederland, opstartkosten, excl. domeinregistratie, prijzen ex BTW, etc. Het lijkt in eerste instantie wel aantrekkelijk, maar als je verder kijkt valt het toch net tegen imho.
Ik denk dat als we de amerikaanse hosts ook bekijken er veel interessantere aanbiedingen zijn dan chemicalwebhosting.
tuurlijk zijn amerikaanse hosts aantrekkelijker kijk alleen maar eens naar die btw. ... inkomsten belasting... etc. etc. etc.
quote:Dat zie ik nergens staan, dus daar ga ik niet van uit
Op maandag 20 oktober 2003 16:42 schreef psychofishy het volgende:
alle pakketten zijn incl. domeinregistratie
quote:Tja, het is niet voor niets een 'special offer'. Bij pro betaal je gewoon voldoende per jaar zodat startkosten niet meer nodig zijn.
opstartkosten heb je niet bij pro & special offer
quote:Daar doel ik niet op, ik dacht meer aan dataverkeer dat gewoon niks kost
tuurlijk zijn amerikaanse hosts aantrekkelijkerkijk alleen maar eens naar die btw. ... inkomsten belasting... etc. etc. etc.
quote:Unlim BW? Moet je maar eens zeggen bij welke host je zit. Geen enkel andere host ter wereld biedt écht unlimited BW
Op maandag 27 oktober 2003 07:35 schreef Dwork het volgende:
Ik heb wel een host maar als je een sub wil maak ik die voor je aan voor nop. Wat hebbie dan? 100 mb unlim BW php en mysql en nog veel meer. kijk op http://www.ukkienet.com of mail me op ukkienet@ukkienet.com
- Windows hosting (ASP & ASP.Net)
- SQL Server database met minimaal 2 logins.
- Gebruik van het MSScriptControl.ScriptControl component (sample code hieronder).
code:Mijn huidige provider (Vevida) vraagt voor de SQL Server database een dikke ¤ 500,- in verband met de 'licentiekosten' waar zij mee zitten. Zij ondersteunen wel het MSScriptControl. De hostingprovider IS.nl vraagt een ¤ 7,- voor de database maar ondersteunen geen MSScriptControl. Zij willen deze ook niet ter gebruik stellen.<%
Dim x
Set x = Server.CreateObject"MSScriptControl.ScriptControl")
x.language="VBScript"
x.AddObject "main", Me, True
x.AllowUI = False
Call x.Eval("Response.write(""test"")")
Set x = Nothing
%>
Iemand een idee?
[Dit bericht is gewijzigd door CJ_S op 27-10-2003 21:01]
quote:Ok solly ik heb voor me zelf 1000 GIG aan bw, so dat wil dus zeggen voor degene die een normale "homepage" heeft is dit unlimited BW.
Unlim BW? Moet je maar eens zeggen bij welke host je zit. Geen enkel andere host ter wereld biedt écht unlimited BW
quote:Welke host is het?
Op maandag 27 oktober 2003 21:39 schreef Dwork het volgende:[..]
Ok solly ik heb voor me zelf 1000 GIG aan bw, so dat wil dus zeggen voor degene die een normale "homepage" heeft is dit unlimited BW.
OK?
quote:MIJN HOST!!
Op maandag 27 oktober 2003 22:14 schreef ELTino het volgende:[..]
Welke host is het?
quote:
Op maandag 27 oktober 2003 22:19 schreef Dwork het volgende:[..]
MIJN HOST!!
Even zonder grappen. Zit je me nou te fokken of heb je echt het IQ van een .................
De n a a m
Je hebt nog geen enkele link/naam gegeven van de host waar je bij zit met Ukkienet.com
quote:Hmm waarom, ik heb toch de naam al gegeven?
Op maandag 27 oktober 2003 22:51 schreef ELTino het volgende:[..]
Even zonder grappen. Zit je me nou te fokken of heb je echt het IQ van een .................
De n a a m
Je hebt nog geen enkele link/naam gegeven van de host waar je bij zit met Ukkienet.com
quote:Dit is serieus de eerste keer dat je duidelijk bent.
Op dinsdag 28 oktober 2003 21:45 schreef Dwork het volgende:[..]
Hmm waarom, ik heb toch de naam al gegeven?
ukkienet.com dat is de host.
Het is een eigen host.
Maar, dat wil je zeker ook al niet geloven... (ligt waarschijnlijk aan jou IQ)
quote:Je hebt wel een host, terwijl je je eigen site host. Kijk op Ukkienet.com? Naar de foto's van Wesley? Het kan aan mij liggen, maar waar moet ik dan op ukkienet kijken?
Op maandag 27 oktober 2003 07:35 schreef Dwork het volgende:
Ik heb wel een host maar als je een sub wil maak ik die voor je aan voor nop. Wat hebbie dan? 100 mb unlim BW php en mysql en nog veel meer. kijk op http://www.ukkienet.com of mail me op ukkienet@ukkienet.com
quote:Wil je zeggen dat dit duidelijk is? Je suggereert de hele tijd dat je bij een bepaalde host zit. Dit zit je dus niet, als ik je verhaal goed begrijp. Je hebt gewoon een servertje thuis staan waar ukkienet op draait. Als je nu zegt dat dát niet zo is dan krijg ik wurgneigingen. Om jezelf host te noemen als je een servertje hebt staan.
Op maandag 27 oktober 2003 22:19 schreef Dwork het volgende:
MIJN HOST!!
Je hoeft btw niet boos te worden op me omdat ik je sites afzeek in Sitechecks, want ze waren gewoon geript punt uit. Hoe je het ook bekijkt, ze waren van alle kanten gejat van PixelSurgeon en zo'n duitse site (en het foto-album heb je ook niet zelf geschreven). Maar enough about that.
Even terug naar de webhosting, op mijn site is een formulier die vul je in en je krijgt antwoord terug. Nogmaals subs zijn gratis en "hosting" kosten geld, maar ik neem aan dat je dat wel wist? Enne het is MIJN HOST, je kan je nu gaan wurgen ga je gang!!!!
Dan heb ik een paar vragen:
- Waar staat die server dan en hoe komt het dat jij ons gratis subs kan weggeven? Dat is natuurlijk leuk, maar hoe komt het zo.
-Zo te horen draait het geheel op een flinke server, die is vast niet van jou alleen?
- Ben je nou een webhoster of heb je admin-toegang tot een server, waar wij als fokkers ook baat bij kunnen hebben?
quote:ja, het is mijn host. hij staat in amerika (soeple regels) samen met nog iemand is het eigen. We hosten niet zoals jullie dat kennen maar het is een "club", waar onder ftp site's ondervallen. Daarom is het een grote server, deze hadden we opgezet voordat het hier een beetje op gang kwam.
Op woensdag 29 oktober 2003 17:30 schreef Sjoewe het volgende:
Ok, maar ik snap het ook niet helemaal meer...
Hoe ik het zie:
-Ukkienet is je homepage, die is gehost op een server waar jij onbeperkt toegang toe hebt, met ook nog eens een terabyte aan ruimte.
-Voor hosting moeten we betalen, maar we kunnen wel gebruik maken van een database en php op een subdomein van Ukkienet.Dan heb ik een paar vragen:
- Waar staat die server dan en hoe komt het dat jij ons gratis subs kan weggeven? Dat is natuurlijk leuk, maar hoe komt het zo.
-Zo te horen draait het geheel op een flinke server, die is vast niet van jou alleen?
- Ben je nou een webhoster of heb je admin-toegang tot een server, waar wij als fokkers ook baat bij kunnen hebben?
Is het nu een beetje duidelijk? of geloof je dat ook weer niet, EL TINO?
quote:En dan heb ik nog niet eens de interpunctie goed gedaan. Ooit gehoord van correct Nederlands en een goede zinsbouw? Wat bedoel je bijv. met "Ik heb een server, als je wil host ik je wil je betaald hosten... ". Overigens ging dat rippen om de eerdere layout's die je had en niet déze. Die eerdere versie's waren regelrechte rips en sindsdien heb je het goed veranderd.
Op woensdag 29 oktober 2003 08:40 schreef Dwork het volgende:
Het is dan toch jouw IQ dat op een laag pitje brandt...
Waar gaat deze topic over? WEBHOSTING geen "servertje".
Ik heb jouw niet verteld dat ik "thuis" draai, en dat kan ook niet ik heb een "dinamisch dynamisch" IP (wannadoo wanadoo)
Ik heb een server, als je wil host ik je wil je betaald hosten...
Mail me op ukkienet.com ik maakt in orden voor je.
Nee op ukkienet.com is niks te zien dan alleen volgens jou een rippagina? hmmm ok zal wel zoek eerst maar een pagina dat die er op lijkt.
Maargoed dat is een ander onderwerp.Even terug naar de webhosting, op mijn site is een formulier die vul je in en je krijgt antwoord terug. Nogmaals subs zijn gratis en "hosting" kosten geld, maar ik neem aan dat je dat wel wist? Enne het is MIJN HOST, je kan je nu gaan wurgen ga je gang!!!!
Nu begrijp ik je wel voor een deel na die laatste post. Laat het nu dan maar gewoon verder zitten...
quote:OK meester, dat hebben ook alweer gehad.
En dan heb ik nog niet eens de interpunctie goed gedaan. Ooit gehoord van correct Nederlands en een goede zinsbouw? Wat bedoel je bijv. met "Ik heb een server, als je wil host ik je wil je betaald hosten... ". Overigens ging dat rippen om de eerdere layout's die je had en niet déze. Die eerdere versie's waren regelrechte rips en sindsdien heb je het goed veranderd.Nu begrijp ik je wel voor een deel na die laatste post. Laat het nu dan maar gewoon verder zitten...
quote:Kom op, maak je berichten leesbaar. Zij met zei verwarren vind ik nou niet echt erg oké. Een paar d'jes en t'jes kan geen kwaad, maar dit hele gebeuren kwam o.a. door je onduidelijke schrijfstijl...
Op donderdag 30 oktober 2003 17:30 schreef Dwork het volgende:[..]
OK meester, dat hebben ook alweer gehad.
Is het verplicht om foutloos te typen?
Of ben je zo'n NOOB die daar echt op let, en dan daadwerkelijk verbeterd. ...
Maargoed zoals je zelf al zij zei, laat maar zitten....
Maar nu weer ontopic people
zit ik al tijden bij en draait als een tierelier...kost 1 dollar (één dollar!!!!!) per maand. Je kunt kiezen uit Linux en Windows server (incl. alle extraatjes zoals php bv). Gratis email pop boxen en unlimited webspace.
Works for me!!!!!!!
Wat ik zoek is ongeveer het volgende:
- Minstens P4- 2 Ghz
- 512 MB Ram
- 80 GB Harddisk
- Minstens 300 GB dataverkeer per maand
De providers in Nederland bieden niet meer dan 40 tot 80 GB dataverkeer per maand voor servers en zijn meestal (zelfs) 3 keer duurder dan een provider in Amerika. Daar bieden ze zelfs servers aan met 700 tot 1200 GB dataverkeer per maand.
Kennen jullie grote, bekende, betrouwbare providers die snelle servers met veel dataverkeer bieden?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |