Dan nog, een linkje waar veel naar gezocht wordt mag wel een beetje duidelijk worden geplaatst. "Onze users zijn slim dus mogen ze lekker zoeken" is zo ongeveer het tegenovergestelde van gebruiksvriendelijk.quote:Op maandag 16 april 2012 13:02 schreef Catch22- het volgende:
van developers mogen ze verwachten dat ze wel iets beter lezen dan de gemiddelde gebruiker.
Fucking 1e google hit: http://www.google.nl/search?hl=nl&q=googlemaps+developer+api+keyquote:Op maandag 16 april 2012 13:45 schreef picodealion het volgende:
[..]
Dan nog, een linkje waar veel naar gezocht wordt mag wel een beetje duidelijk worden geplaatst. "Onze users zijn slim dus mogen ze lekker zoeken" is zo ongeveer het tegenovergestelde van gebruiksvriendelijk.
Paar weken terug was het nog code.developers.comquote:Op maandag 16 april 2012 13:43 schreef Catch22- het volgende:
dan moet je lekker bij developers.google.com wegblijven.
Wat is het nou, klaag je nu over de documentatie die je niet goed gelezen hebt, de links in de documentatie die je niet gelezen hebt, de doorzoekbaarheid van de documentatie die je niet gegoogled hebt of het gebrek aan begrijpend kunnen lezen?quote:Op maandag 16 april 2012 13:58 schreef Mirel het volgende:
Google gebruiken om te googlen binnen google.Binnenin de documentatie moet het gewoon gelinkt worden, klaar.
Dat is dus echt kankerhard gelul van de bovenste plank, want je komt er wel hier in dit topic om mekkeren dat je het niet meer kan vinden in plaats van een mailtje naar Google te sturen.quote:Op maandag 16 april 2012 14:18 schreef Mirel het volgende:
Gebrekkigheid aan links in de documentatie naar de API generator. Wat is daar niet aan te snappen? Ik ga expres niet googlen, wil weten of ze het zelf in orde hebben. Off-hand opmerkingen ga ik maar hier niet maken, allemachtig hee
Mail Google dan in plaats van hier te vragen naar die link. Gaan wij ons druk maken om de mensen die wel degelijk hulp nodig hebben.quote:Op maandag 16 april 2012 14:22 schreef Mirel het volgende:
Da's heel geen gelul Ik vind dat absoluut wel een issue, noem me mierenneukerig als je wil.
Daar is dit topic toch niet voor? Slowchatten doe je maar in DIG slowchat topic.quote:Op maandag 16 april 2012 14:27 schreef Mirel het volgende:
Waarom veronder stel je dat ik van alles vraag, mag een beetje slowchat niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |