quote:Op woensdag 11 april 2012 11:20 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Alsof jij zoveel tetten hebt gezien.
Ga eens werken manquote:Op woensdag 11 april 2012 11:28 schreef dreamzk het volgende:
Shit is getting personal and I like it.
Jaja ik moet zo wegquote:
Alleen seizoen 3 is tot nu toe bekend, en daar zit ze ook in. is ook meteen een ander boek wat ze gaan doenquote:Op woensdag 11 april 2012 10:54 schreef Kutstudent het volgende:
[..]
Carice van Houten schijnt voor 5 seizoenen getekend te hebben, dus voorlopig zijn we nog wel even zoet.
Whehe, nicequote:Op woensdag 11 april 2012 11:20 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Alsof jij zoveel tetten hebt gezien.
Dat zijn pas OG'squote:Op woensdag 11 april 2012 12:02 schreef PierreTT het volgende:
Nice,ik zit naast een ontzettende hipster in de treinMacbook op schoot,interessant bellend met zijn Iphone,zonnebril in het haar,overpriced vruchtensapje drinken,alles!
Hij smakt ook verschrikkelijk terwijl hij zijn broodje eet,zwaar irritant. Iemand heeft net een foto van hem gemaakt,lolquote:
Student zeker? Wat hebben die het toch zwaar en dan met al bezuinigingen in het vooruitzicht. Straks kunnen ze geen overpriced crap meer aanschaffen van de belastingcentjes.quote:Op woensdag 11 april 2012 12:02 schreef PierreTT het volgende:
Nice,ik zit naast een ontzettende hipster in de treinMacbook op schoot,interessant bellend met zijn Iphone,zonnebril in het haar,overpriced vruchtensapje drinken,alles!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Please sir. When moon? When Mustang?
quote:Op woensdag 11 april 2012 12:07 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Student zeker? Wat hebben die het toch zwaar en dan met al bezuinigingen in het vooruitzicht. Straks kunnen ze geen overpriced crap meer aanschaffen van de belastingcentjes.
Nounou, ik zou de aandelen Apple maar alvast verkopen, want als de overheidssubsidie via de studentjes stopgezet wordt dan zal het wel allemaal inkakkenNee,ultrahomo die alleen maat zit te zeiken dat zijn salaris te laag isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Onduidelijke foto volgt!Half bezopen is weggegooid geld.
Lolwut... die gekkert noemt MW3 en skills nodig hebben in één zinquote:Op woensdag 11 april 2012 12:06 schreef datisstom het volgende:
Zit namelijk zwaar te denken of ik BF3 niet inruil voor MW3. In BF3 ben je zo afhankelijk van je squad, terwijl dat in MW3 totaal niet het geval is maar waar skills meer meetellen.
quote:Op woensdag 11 april 2012 12:07 schreef Rossdale het volgende:
[..]
Student zeker? Wat hebben die het toch zwaar en dan met al bezuinigingen in het vooruitzicht. Straks kunnen ze geen overpriced crap meer aanschaffen van de belastingcentjes.
Nounou, ik zou de aandelen Apple maar alvast verkopen, want als de overheidssubsidie via de studentjes stopgezet wordt dan zal het wel allemaal inkakkenEnige wat nog mist is een scootmobiel vergadering bij het bejaardentehuis.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oude brompot.'s avonds een reus, 'smorgens een kneus
Xbox: kneusteun
PSN: kneusteun
Steam:kneusteun
* Rossdale nipt van zijn glaasje advocaatquote:Op woensdag 11 april 2012 12:10 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Enige wat nog mist is een scootmobiel vergadering bij het bejaardentehuis.
Oude brompot.
en kijkt nog eens naar die jongen die door de straat loopt, tis zo'n zwarte en dan weet je het nooit. Vinger boven speed dial 112.quote:Op woensdag 11 april 2012 12:12 schreef Rossdale het volgende:
[..]
* Rossdale nipt van zijn glaasje advocaat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |