abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_110796160
quote:
0s.gif Op maandag 23 april 2012 20:15 schreef Prins_Eerlijk het volgende:

[..]

Problemen? Ik ben gek op dope! ^O^

Anyway. Ik ben vandaag weer bij de psych geweest en e.e.a. wordt in werking gezet. Jellinek erbij voor de cannabis, op eigen verzoek. Ik heb teveel haast om nog door te modderen, dus hoppaaaaa.

Daarnaast mogelijk antidepressiva (bupropion denk ik?) om de moodswings een beetje in de hand te gaan houden, want op deze manier kan ik onmogelijk lijn krijgen in m'n leven. Maar daar hoor ik van de week meer over. Als daarmee m'n libido om zeep wordt geholpen, prima, wat een rust zal ik hebben!

Verder ehhhh... Geen idee. Dat was hem.

Zal me allemaal weer benieuwen!
Hoi,

Moet je naar de Jellinek voor je cannabisgebruik? Opname of klinisch?
Je krijgt Bupropion erbij zeg je, slik je al veel dan?
Ik ben ook net een dope fabriek, alhoewel ik nu wat mag afbouwen.
Bupropion is Welbutrin toch? Heb ik ook ja.
Volgens mij krijg je geen last van je libido met die. Jammer?

Groetjes Marleneke
A dirty mind is a joy forever.
pi_110798192
Sinds vandaag aan de dex 3x 5mg. Merk er nog niet veel van maar het was vandaag ook mijn vrije dag dus morgen eens kijken het mijn werk beinvloed. Met Concerta was ik echt een zombie zoals mijn collegas mij noemde. Mijn vrouw vond het ook niks. Ze zij dat ik beter af was zonder concerta 36mg.

Volgens de psych was ik mogelijk een van de 30% waar mfd niet werkzaam is of in iedergeval de boel verergerde.

Nu dus een Dex-avontuur.
pi_110798292
Ik was getest voor ADHD vorig jaar zomer bij PsyQ in Den Haag,ik voldeed 4 niet aan de eisen(van de 6) om het te hebben. _O-
pi_110802953
Zijn er hier mensen die ervaring hebben met homeopathische medicijnen of daar wat meer over weten?
You're dead to me!
I'm eating all your sandwiches,
Dead people don't need them...
pi_110803250
quote:
12s.gif Op donderdag 26 april 2012 08:01 schreef Selyn het volgende:
Zijn er hier mensen die ervaring hebben met homeopathische medicijnen of daar wat meer over weten?
Ik vreet valeriaan om de scherpe randjes van mn onrust en stemmingswisselingen af te halen.
...dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams....
pi_110803275
quote:
0s.gif Op woensdag 25 april 2012 23:18 schreef marleneke1980 het volgende:

[..]

Hoi,

Moet je naar de Jellinek voor je cannabisgebruik? Opname of klinisch?
Je krijgt Bupropion erbij zeg je, slik je al veel dan?
Ik ben ook net een dope fabriek, alhoewel ik nu wat mag afbouwen.
Bupropion is Welbutrin toch? Heb ik ook ja.
Volgens mij krijg je geen last van je libido met die. Jammer?

Groetjes Marleneke
Op dit moment geen medicatie. we zochten iets dat mn stemming kan stabiliseren, en omdat dit spul de naam heeft de wat meer generieke adhd klachten ook te bestrijden kwam ie daar mee.

Probleem? Op zich zou ik dat voorlopig prima vinden ja. Brengt me alleen maar in problemen.
...dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams....
pi_110803706
quote:
12s.gif Op donderdag 26 april 2012 08:01 schreef Selyn het volgende:
Zijn er hier mensen die ervaring hebben met homeopathische medicijnen of daar wat meer over weten?
Nee,helaas nooit medicijnen geslikt!
pi_110812382
quote:
6s.gif Op donderdag 26 april 2012 09:02 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:

[..]

Nee,helaas nooit medicijnen geslikt!
Helaas niet? Dus eigenlijk had je het wel graag gewild?
pi_110846324
quote:
0s.gif Op donderdag 26 april 2012 13:40 schreef Tombias het volgende:

[..]

Helaas niet? Dus eigenlijk had je het wel graag gewild?
Nee,is helemaal niet nodig! _O-
pi_111026888
Kan iemand mij een beetje advies geven over mij situatie..

Ik ben een jaar geleden naar de huisarts gegaan met concentratie- en motivatieproblemen etc. De huisarts had mij toen doorverwezen naar een psycholoog, mentaalbeter. Daar moest ik een paar testjes doen, oa de WAIS-III en de ANT(Attention Network Test ofzo?). De WAIS-III ging niet zo lekker. Ik had namelijk niet verwacht dat de test mondelijk werd afgenomen. Had die dag ook nog een proefwerk, dus had ook niet zo lekker geslapen.

Ik kreeg de voorlopige diagnose ADD, maar het was nog niet definitief. Ze wist het namelijk nog niet zeker en wilde ook nog contact opnemen met school. Mij werd wel verteld dat ik proef medicatie kon proberen, dus hiervoor werd ik naar de huisarts verwezen.

Huisarts zegt dat hij deze niet mag voorschrijven, dat moest een psychiater doen. Dus hij verwees mij door naar het GGZ.
Bij het GGZ wilden ze blijkbaar opnieuw een onderzoek doen. Na het intake gesprek zeiden ze dat ik de resultaten moest opsturen van het onderzoek van Mentaalbeter. Dus ik had dat gedaan.

Ik werd toen uitgenodigd voor nog een gesprek, om een aantal testjes te doen. Die aantal testjes bestond uit tankstations zoeken op een kaart en het omcirkelen van vierkantjes met 3 punten erin. :') Vond het nogal vreemd en doelloos, maargoed.
Twee personen waren er overigens om het onderzoek te doen. Een man die "expert op het gebied van communicatie met ouders" was, en een vrouw die "expert was op het gebied van kinderen" of zo iets. Ik had wel een beetje het gevoel dat ik als een 8-jarige werd behandeld.

Na anderhalve maand hadden ze eindelijk het resultaat. Ik heb dus totaal 3 gesprekken met hen gehad. Ze zeiden dat ik vanwege mijn lage IQ score(ik had namelijk maar 110 op de WAIS-III gescoord) beter havo kon doen. Vwo zou te moeilijk zijn. Verder gaven zij mij het advies om goed te slapen want dat zou de concentratie bevorderen. :')

Ik vond het advies nogal demotiverend. Ik heb niet echt het gevoel dat zij mij geloofden. Het is inmiddels alweer 6 maanden verder, en er is niets veranderd. Heb ook geen gesprekken meer gehad omdat het onderzoek afgerond was (bij beide GGZ en Mentaalbeter). Ook geen medicatie gekregen.
Op school kom ik nog steeds heel de tijd te laat, tijdens de lessen kan ik me totaal niet concentreren en zit ik maar een beetje te dagdromen. Heb ook maar weinig motivatie en met schoolwerk begin ik nog altijd te laat. Tot zover ik het me kan herinneren, ben ik nooit eerder dan een dag van tevoren begonnen met leren...

Ik ben overigens 18 jaar, man en zit in 6vwo. Ik heb dus over 2 weken examens, en ik ben nog niet eens begonnen met leren. -O-
Wat nu?

Overigens met mobiel getypt, dus excuses voor spelfouten of rare zinnen.
  woensdag 2 mei 2012 @ 06:46:51 #71
370681 Prins_Eerlijk
Burchtblijver
pi_111026950
Apart verhaal ja.

Sowieso toch maar zorgen dat je die examens haalt in elk geval.
...dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams....
pi_111036021
Kun je niet aan mentaalbeter vragen of ze je door kunnen sturen naar een psych?
Bij mij stuurde m'n huisarts me in eerste instantie door naar de "standaard" ggz hier in de buurt waar iedereen naar doorgestuurd wordt.
Na 6 keer bellen had ik nog steeds geen afspraak kunnen maken. Dus toen maar zelf geregeld dat ik bij een andere instelling terecht kon en daar kon ik wel meteen terecht.
Na mijn diagnose hebben zij een psychiater voor me geregeld, omdat ze zelf geen psychiater in dienst hebben.

Vind eigenlijk ook dat het zo hoort.
Zij zijn begonnen met je hele diagnose riedeltje etc.. dan vind ik ook dat ze moeten regelen dat je van A tot Z geholpen wordt: Diagnose, educatie, medicatie, behandeling en daarna netjes afronden als jij er aan toe bent!

~O>
You're dead to me!
I'm eating all your sandwiches,
Dead people don't need them...
pi_111051131
Terwijl ik door het GGZ "onderzocht" werd, werd mijn dossier bij Mentaalbeter gesloten. Dus ik weet niet meer of ik daar nog terecht kan. Ook is het alweer bijna 10 maanden geleden dat ik laatst contact met hun had.
Mentaalbeter had overigens ook geen psychiater in dienst, dus voor die proefmedicatie werd ik gewoon naar de huisarts gestuurd, en die heeft mij weer doorverwezen naar het GGZ.
pi_111052350
wat dom van ze. gewoon eisen dat ze 'm weer openen. En als zij geen psych hebben moeten ze je doorsturen naar eentje en niet alles lekker makkelijk op de huisarts afschuiven..
je wordt nu een beetje van 't kastje naar de muur gestuurd, moet je niet laten doen. Voet bij stuk houden!!
You're dead to me!
I'm eating all your sandwiches,
Dead people don't need them...
pi_111075434
Ik denk dat de GGZ jou verder moeten helpen. Gewoon dat dossier weer open en vertellen dat de klachten absoluut nog niet weg zijn en dat je huisarts je hiernaartoe had verwezen voor evt. proefmedicatie en wat hebben ze daarmee gedaan? Bij mentaalbeter ofzo heb je al gelopen en zij hebben je doorverwezen ook. Dus is het duidelijk bij wie je moet zijn en er actie moeten ondernemen. Ik loop bij GGZ Halsteren maar nooit geen klachten hoor. Succes!
A dirty mind is a joy forever.
pi_111076719
Ik woon toevallig in Halsteren, en ik wist helemaal niet dat hier een GGZ was. Ik werd door de huisarts verwezen naar de GGZ in Bergen op Zoom.
Ik zal wel ff contact opnemen met de huisarts. Ik heb namelijk geen zin om naar GGZ Bergen op Zoom te gaan. Had namelijk niet het gevoel dat ik daar serieus werd genomen.
pi_111080027
quote:
0s.gif Op donderdag 3 mei 2012 11:03 schreef knekker het volgende:
Ik woon toevallig in Halsteren, en ik wist helemaal niet dat hier een GGZ was. Ik werd door de huisarts verwezen naar de GGZ in Bergen op Zoom.
Ik zal wel ff contact opnemen met de huisarts. Ik heb namelijk geen zin om naar GGZ Bergen op Zoom te gaan. Had namelijk niet het gevoel dat ik daar serieus werd genomen.
GGZ WNB hoofdgebouw zit in Halsteren, samen met alle opname afdelingen en deeltijdbehandeling en zo. GGZ WNB Bergen op Zoom is een tweede vestiging van hun en daar lopen vaak jong volwassenen en er worden cursussen gegeven oa. Meestal ben je daar ambulant in behandeling en op GGZ WNB Halsteren zitten meer de opname afdelingen en deeltijdmensen.
A dirty mind is a joy forever.
pi_111165427
Ik heb even wat vraagjes.

Ik heb altijd al een druk gevoel in me hoofd gehad, en laatste tijd werd ik er echt gek van.
Nu heb ik beetje informatie opgezocht en ben ik hier gekomen uiteindelijk.

Ik denk toch echt wel dat ik ADD heb.

hier een aantal dingen waar ik oa. heel veeel last van heb:
- snel afgeleid zijn door irrelevante dingen en geluiden;
- moeite hebben met plannen en organiseren;
- problemen hebben met taken afmaken en deadlines halen;
- falen in het concentreren op details en hierdoor slordige fouten maken;
- zelden instructies nauwkeurig en compleet opvolgen;
- verliezen of vergeten van dingen als sleutels, portemonnee, reisdocumenten en spullen die nodig zijn om een taak uit te voeren.
- Concentratie problemen.

Maar nu ben ik dus naar de Huisarts gegaan voor te praten,
Die heeft me echt heel weinig gezegt, en het enigste wat ie kon doen is me doorsturen naar de GGZ?

Nu heb ik de brief binnengekregen net. en me moeder heeft daar gewerkt.
en vind het vreemd dat ik daarheen moet.?

Is dit nou normaal dat je word doorverwezen daarheen ofniet?
pi_111184287
quote:
0s.gif Op zaterdag 5 mei 2012 13:21 schreef DevonDevon het volgende:
Ik heb even wat vraagjes.

Ik heb altijd al een druk gevoel in me hoofd gehad, en laatste tijd werd ik er echt gek van.
Nu heb ik beetje informatie opgezocht en ben ik hier gekomen uiteindelijk.

Ik denk toch echt wel dat ik ADD heb.

hier een aantal dingen waar ik oa. heel veeel last van heb:
- snel afgeleid zijn door irrelevante dingen en geluiden;
- moeite hebben met plannen en organiseren;
- problemen hebben met taken afmaken en deadlines halen;
- falen in het concentreren op details en hierdoor slordige fouten maken;
- zelden instructies nauwkeurig en compleet opvolgen;
- verliezen of vergeten van dingen als sleutels, portemonnee, reisdocumenten en spullen die nodig zijn om een taak uit te voeren.
- Concentratie problemen.

Maar nu ben ik dus naar de Huisarts gegaan voor te praten,
Die heeft me echt heel weinig gezegt, en het enigste wat ie kon doen is me doorsturen naar de GGZ?

Nu heb ik de brief binnengekregen net. en me moeder heeft daar gewerkt.
en vind het vreemd dat ik daarheen moet.?

Is dit nou normaal dat je word doorverwezen daarheen ofniet?
Nee, is niet vreemd. Huisartsen zijn over het algemeen wat ontwetend over de mogelijkheden.
Ik heb zelf na aanleiding van de vele fora's een instantie gekozen en voorgesteld aan mijn huisarts.

Goeie fora's zijn o.a. www.add-forum.nl of www.adhd-xtra.nl/forum

Laat je niet verleiden tot de commerciële producten van o.a. Karin Windt. Er is genoeg info en ervaringen te lezen op internet.

Een leuke met een humor is www.totallyadd.com echt een aanrader. Leuke filmps etc.
Wel een beetje gefocust op adhd maar ook een hoop add.

Even wat belangrijke dingen wat je moet weten voor dat je gediagnotiseerd dreigt te worden zijn: Rijbewijs(eerst deze halen en dan pas diagnose, scheelt je een hoop geld in de toekomst). En mocht het echt ADD zijn ipv ADHD dan schijnt Dextro-amfetamine beter te werken dan de methylfenidaat varianten. Ik ben er sinds een week mee bezig dus ik kan er nog niet veel overzeggen ivm inwerkingsperiode maar Concerta was bij mij(ADD) echt een ramp.
pi_111254751
Hier baal ik wel van, over die Diagnose pas na me rijbewijs.
Ik moet eerst nog sparen voor me rijbewijs dan ben ik al 5 maanden verder, en krijg op school deze periode alles door elkaar.

Word hier zo moeilijk over gedaan dn?
pi_111305940
Als je het niet aangeeft betwijfel ik of ze je medische geschiedenis gaan checken bij het behalen van het rijbewijs.
  donderdag 10 mei 2012 @ 14:09:19 #82
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_111376468
Je moet een eigen verklaring afgeven als je je examen wil doen, die kreeg ik al voor-uitgeprint van de rijschool met allemaal 'afwijkingen' als Nee aangevinkt terwijl ik wel lenzen heb en dat ook aangegeven moet worden. Ik denk dat als je gewoon normaal kan rijden en je er voor de rest niks over zegt je wel gewoon zo'n Nee-formulier krijgt, maar als je er echt problemen van ondervindt wordt het moeilijk... Als je de diagnose vóóraf hebt en het aangeeft moet je inderdaad een psychologisch onderzoek á 175 euro en volgensmij een speciaal examen, moet je even op Google zoeken, zag wel zo'n resultaat van een ouder die zei dat dat kind zo'n hele lange procedure had omdat hij add/adhd had.

[ Bericht 15% gewijzigd door MacorgaZ op 10-05-2012 19:13:44 ]
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
  donderdag 10 mei 2012 @ 14:15:41 #83
12888 Skull-splitter
your selection of the finest
pi_111376652
op niet ADD/ADHD'ers zou het nauwelijks effect hebben als het goed is...
I'm fed up with all this Wi-fi-high-fiving
Steam: Skullsplitter
Origin-naam:013skullsplitter
pi_111376803
Ligt aan de dosering en de manier waarop je het tot je neemt.
...dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams....
  donderdag 10 mei 2012 @ 14:20:22 #85
222292 MacorgaZ
Computer says no.
pi_111376819
-

[ Bericht 100% gewijzigd door MacorgaZ op 10-05-2012 19:13:50 ]
Op zondag 2 augustus 2015 22:19 schreef Qwea het volgende:
Mijn kut smaakt minder zuur dan dit bier.
pi_111377151
Rare vragen stel je.
...dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams....
pi_111386603
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2012 14:29 schreef Prins_Eerlijk het volgende:
Rare vragen stel je.
Dat.

Plus medicatie werkt bij iedereen anders, het is onzin dat de uitwerking van een pilletje bewijst dat je AD(H)D hebt.
pi_111419440
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 april 2012 21:12 schreef Tombias het volgende:

[..]

Das ook het rare dat je een verplichte keuring moet hebben als AD(H)D-er met medicatie. Er is aangetoond dat een ADHD-er met medicatie zelfs geconcentreerder en veiliger rijdt dan menig ander bestuurder. Het is volgens mij ook een discussie punt in de tweede kamer, meen ik.

Zelf rij ik nooit. Ik heb een treinkaart van mijn werk. En de auto is ingesteld op mijn vrouw dus zij rijdt altijd. Vind ik prima. Lekker relaxed. ;)
O? Alle onderzoeken die ik tot nu toe heb gelezen laten zien dat met medicatie de ADHD'er op hetzelfde niveau komt als "de rest". Graag zou ik jouw bron willen zien.
quote:
0s.gif Op maandag 16 april 2012 08:22 schreef Fes1-2 het volgende:
Over het rijbewijs. Ik heb dus wel al die keuringen ondergaan. Typisch ADD zijnde heb ik nog een niet verzonden klachtenmail in mn concepten map staan.. Inmiddels al een jaar eigenlijk.

Stomme was dat ik al lang mn autorijbewijs had maar omdat ik mn motor rijbewijs ging halen kon ik niet invullen dat ik geen medicatie nam. Zowel het onderzoek bij de psychiater als de rijtest sloegen TOTAAL nergens op. En voor de psychiater moet je dan ook nog eens 250 euro lappen geloof ik. Enige wat ik daar gedaan heb is antwoord gegeven op gebruik je drugs? Ben je geweldadig? en dat soort ontiegelijke bullshit vragen.

De man die mn rijtest afnam... die wist geloof ik niet wat ADD was. Die vroeg of ik mn medicijnen wel had genomen. Omdat ik zo druk was? Nah, ik probeerde gewoon een gesprek aan te knopen tijdens de rijtest.

Het slaat nergens op. Mijn advies! Zeg lekker helemaal niks! On top of that.. mijn rijbewijs is maar 3 jaar geldig =/
Hou er rekening mee dat, indien je niets zegt, je een misdrijf pleegt.
pi_111478920
Ik weet niet of medicatie de juiste behandeling is. Ik zit sinds kort op dextro maar mijn ervaringen zijn dat ik me juist meer bewust ben van heel veel gedachtes. Ik kan heel erg diep in de negative gedachtes zitten maar er is ook een tijdsperiode dat ik juist geen doom denken heb.
Ik weet nog niet of ik door moet gaan met dextro. Misschien heb ik me al 35 jaar prima vermaakt met mijn gedachten en heb ik alleen een diagnose laten doen voor mijn huidige baan en gezin.
Mijn huidige functie dreigt weer te mislukken. Waarom? omdat in mijn huidige team mijn talenten niet worden gebruikrt. ADD sucks. alleen een ADDer weet wat het is om ADD te hebben.
pi_111613433
Mensen... Ons onderzoek (zie een paar topics eerder) is nu officieel van start gegaan... Ik zou jullie dus ook willen vragen de volgende vragenlijst in te vullen:
http://tinyurl.com/ckoqq37

Gezien het feit dat we redelijk beperkt zijn in het aantal respondenten (momenteel, wordt aan gewerkt), graag enkel zij met rijbewijs.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')