Ik haat de BG. Ik vind echt niks lekker daar.quote:Op zondag 8 april 2012 10:54 schreef Ayca het volgende:
Als ik fastfood haal is het zo'n kingdeal voor 2 eurode rest vind ik eigenlijk te duur voor wat je ervoor krijgt en niet eens zo lekker. (liever een zak patat dan bv)
Maar zal eens zo'n big tasty halen als ik langs de mac kom.
Het is zondag man. Rustdag alles jewaitz.quote:Op zondag 8 april 2012 11:17 schreef xaban06 het volgende:
Wiesmann, je vroeg wat er gedaan moest worden aan mijn auto, heb ik zitten posten, reageer je er niet op. Maymun.
Heerlijj vers, opgewarmdquote:Op zondag 8 april 2012 11:19 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik haat de BG. Ik vind echt niks lekker daar.
Maar BT moet je echt proberen ja. Vergeet niet te zeggen dat je 'm zonder bacon wil. Ze maken 'm dan speciaal voor jou, lekker vers.![]()
Nee, hoor. Helemaal niet. Geloof me, ik ken het verschil tussen een opgewarmde Big Mac en een net afgebakken Big Tasty. Smaakt heel anders.quote:
quote:Op zondag 8 april 2012 11:25 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee, hoor. Helemaal niet. Geloof me, ik ken het verschil tussen een opgewarmde Big Mac en een net afgebakken Big Tasty. Smaakt heel anders.
Het was zaterdag. Inek.quote:Op zondag 8 april 2012 11:22 schreef Weissman het volgende:
[..]
Het is zondag man. Rustdag alles jewaitz.
Je kent het verschil tussen een oude BT en een net opgewarmde BT.quote:Op zondag 8 april 2012 11:25 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Nee, hoor. Helemaal niet. Geloof me, ik ken het verschil tussen een opgewarmde Big Mac en een net afgebakken Big Tasty. Smaakt heel anders.
't was sjabbat olm, niet werken; je weet tog, is koeltoer alles.quote:
Ja want alle ingrediënten zijn ook versquote:Op zondag 8 april 2012 11:27 schreef Bortecinem het volgende:
Dus? Dat maakt een net afgebakken BT niet minder vers.
Jodelogica.
Dit dus.quote:Op zondag 8 april 2012 11:28 schreef Zaibatsu01 het volgende:
Je kent het verschil tussen een oude BT en een net opgewarmde BT..
That's so not true.quote:Op zondag 8 april 2012 11:35 schreef Bortecinem het volgende:
Stelletje mierenneukers. Alleen de broodjes worden opgewarmd, het vlees wordt altijd vers afgebakken. Die zijn rauw wanneer ze aankomen bij de Mc. En ja, je proeft het verschil tussen een burger waarvan het vlees 20 minuten geleden is afgebakken en een burger die net is gemaakt/gebakken.
Ook geen twister fries? Krijg altijd extra van mn excollegasquote:Op zondag 8 april 2012 11:19 schreef Bortecinem het volgende:
[..]
Ik haat de BG. Ik vind echt niks lekker daar.
Maar BT moet je echt proberen ja. Vergeet niet te zeggen dat je 'm zonder bacon wil. Ze maken 'm dan speciaal voor jou, lekker vers.![]()
Je mist wat! Hij is echt lekker weerquote:Op zondag 8 april 2012 10:43 schreef Bortecinem het volgende:
OMG. Is de big tasty terug ben ik op dieet.
ik ga op jou jagen, en dan ga ik jouw vlees eten..quote:Op zondag 8 april 2012 11:44 schreef Ayca het volgende:
Neem aan dat jullie allemaal zelf in het wild gaan jagen op vlees en het ter plekke opeten? Anders is het niet vers natuurlijk.
Nooit gehad eigenlijk. Maar de burgers bij de Big Mac vind ik echt vies dus kom er verder ook nooit.quote:Op zondag 8 april 2012 11:39 schreef Ayca het volgende:
[..]
Ook geen twister fries? Krijg altijd extra van mn excollegas![]()
Aciktimeven ontbijten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |