De snelheid wordt niet beter.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:35 schreef Gro251 het volgende:
Ik heb een vraagje aangaande nieuwsgroepen. Ik heb nu via spotlight spotlite de gratis kpn nieuwsgroep gebruikt en dan haal ik 700 kb/s (beetje weinig op zich).
Op speedtest.net haal ik 6,63 mbit ..
is het wijs om een betaalde nieuwsgroep te gebruiken? Of wordt de snelheid dan niet beter dankzij die kut snelheid van kpn abbo?
Waarom is kpn klote zooi?quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:40 schreef Gro251 het volgende:
Ok dankje,
Wat een klote zooi dat kpn . Zit hier midden in een woonwijk..
kan niet. Zit op standaard van 40 mb....quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:44 schreef _Michiel_ het volgende:
[..]
Waarom is kpn klote zooi?
Anders ga je gewoon een sneller abo nemen.
ik zit helaas nog we leven vast aan dit abbo...quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:50 schreef einzweipolizei het volgende:
Misschien kan je kabel nemen (Ziggo/UPC)?
Of glasvezel
Glas ligt hier (nog) niet.quote:Op zaterdag 7 april 2012 19:50 schreef einzweipolizei het volgende:
Misschien kan je kabel nemen (Ziggo/UPC)?
Of glasvezel
Bullshit. Met ADSL haal je nooit de snelheid die beloofd wordt.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:06 schreef ikhebgelijk het volgende:
De snelheid van downloaden heeft niks met kpn te maken. Maar met de snelheid die je news server toelaat. Als je een 40mb lijn aan een 40mb pay server hangt heb je gewoon 40mb download.
De gratis servers hebben een snelheids limiet voor downloaden.
Ik heb 20mb en een 20mb payserver en kan ook gewoon met 20mb downloaden. Dat de OP zijn snelheid niet haald kan meerdere oorzaken hebben. Wat is de afstand tot de kpn kast in de wijk. Hoeveel aansluitingen heeft deze kast. hoeveel pc draaien er op die lijn.Welke rootzooi draait er op de achtergrond op de pc. Zo kan ik nog wel even doorgaan.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:07 schreef einzweipolizei het volgende:
[..]
Bullshit. Met ADSL haal je nooit de snelheid die beloofd wordt.
Zoals je kan lezen in de OP blijft er maar 6.63Mbit van over.
Met kabel of glasvezel haal je inderdaad je maximale snelheid.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:11 schreef ikhebgelijk het volgende:
[..]
Ik heb 20mb en een 20mb payserver en kan ook gewoon met 20mb downloaden. Dat de OP zijn snelheid niet haald kan meerdere oorzaken hebben. Wat is de afstand tot de kpn kast in de wijk. Hoeveel aansluitingen heeft deze kast. hoeveel pc draaien er op die lijn.Welke rootzooi draait er op de achtergrond op de pc. Zo kan ik nog wel even doorgaan.
Ik heb gewoon adsl hoor sterker nog ik heb ook kpn.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:12 schreef einzweipolizei het volgende:
[..]
Met kabel of glasvezel haal je inderdaad je maximale snelheid.
Met ADSL niet. Nooit.
Antwoordquote:is het wijs om een betaalde nieuwsgroep te gebruiken? Of wordt de snelheid dan niet beter dankzij die kut snelheid van kpn abbo?
quote:De snelheid van downloaden heeft niks met kpn te maken. Maar met de snelheid die je news server toelaat. Als je een 40mb lijn aan een 40mb pay server hangt heb je gewoon 40mb download.
De gratis servers hebben een snelheids limiet voor downloaden.
Neem eens contact op met kpn. Mijn broertje had ook een te lage snelheid bij kpn. Na het sturen van een mailtje opgelost bleek iets fout te staan. kreeg zelf korting op de 3 volgende maanden als goedmakertjequote:Op zaterdag 7 april 2012 20:20 schreef Gro251 het volgende:
ik snap dat je de max snelheid niet kan halen met adsl laat staan kpn. Maar zo ver er onder zitten is echt huilie huilie
heb ik gedaan, klacht is ook doorgezet. Nog niets van gehoort maar het is wel duidelijk dat ik te ver van centrale zit, kan ook geen VDSL krijgen. Ik zit bijna op het lagere aboo terwijl ik gewoon voor (tot) 40mb betaal. Echt niet leukquote:Op zaterdag 7 april 2012 20:22 schreef ikhebgelijk het volgende:
[..]
Neem eens contact op met kpn. Mijn broertje had ook een te lage snelheid bij kpn. Na het sturen van een mailtje opgelost bleek iets fout te staan. kreeg zelf korting op de 3 volgende maanden als goedmakertje
Waarom betalen voor 40mb als je dat bij lange na niet haalt. Beetje dom van jezelf? Ipv constant op kpnn te zeiken.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:25 schreef Gro251 het volgende:
[..]
heb ik gedaan, klacht is ook doorgezet. Nog niets van gehoort maar het is wel duidelijk dat ik te ver van centrale zit, kan ook geen VDSL krijgen. Ik zit bijna op het lagere aboo terwijl ik gewoon voor (tot) 40mb betaal. Echt niet leuk
omdat die paar mb/s mijn itv draaiende houden, zit er nog een jaar aan vastquote:Op zaterdag 7 april 2012 20:31 schreef Keltie het volgende:
[..]
Waarom betalen voor 40mb als je dat bij lange na niet haalt. Beetje dom van jezelf? Ipv constant op kpnn te zeiken.
Daar is de boosdoener. Zet je ontvanger eens uit en doe dan de speedtest nog eens!quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:35 schreef Gro251 het volgende:
[..]
omdat die paar mb/s mijn itv draaiende houden, zit er nog een jaar aan vast
Dus willens en wetens een donme beslissing nemen en dan nog op KPN schelden? Pfff....quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:35 schreef Gro251 het volgende:
[..]
omdat die paar mb/s mijn itv draaiende houden, zit er nog een jaar aan vast
haha apaat. Ik zal je wel vertellen hoe het zit. Ik kom van het laagste abbo af en dat is tot 8 mb. Ik heb toen besloten om naar standaard te gaan va n40 mb en daarbij itv te nemen aangezien dat perfect haalbaar zou zijn. Nu kan de verkoop afdeling geen snelheidsmeting doen, dat kon pas als je het abbo had. Ik heb toen het abbo genomen. Nu blijkt dus dat de verbinding slechts een paar mb'tjes beter is dan de oude.quote:Op zaterdag 7 april 2012 20:39 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dus willens en wetens een donme beslissing nemen en dan nog op KPN schelden? Pfff....
lan kabel had ik al uit de kastjes gehaaldquote:Op zaterdag 7 april 2012 20:38 schreef ikhebgelijk het volgende:
[..]
Daar is de boosdoener. Zet je ontvanger eens uit en doe dan de speedtest nog eens!
Dat zou als het goed is veel moeten schelen. Je zal de 40 nog niet halen maar 35% tot 50% is wat de ontvanger gebruikt van je lijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |