thx !quote:Op dinsdag 29 januari 2013 18:35 schreef Deepfreeze het volgende:
Kleinzusje:
Ik ben na de 6 maand vrij snel richting ontbijt-tussendoor-lunch-tussendoor-avondeten(-tussendoor) gegaan. Lekker met ons mee.
Melkvoedingen dan bij ontbijt, lunch, 2e tussendoor en voor het slapen.
1e tussendoor was meestal fruit. 2e tussendoor eerst een fles, later sap&babykoekje. 'S avonds lekker een fles nog..
Ontbijt eerst papfles, later brood&fles, bord pap lustte hij niet. Lunch eerst fles, al snel met snee brood ernaast, avondhap tot 7 maand een halve eetlepel( hield zijn mond stijf dicht) daarna goede porties, evt yoghurt na.
Zoals je leest, gewoon wat proberen en kijken hoe de tijden uitkomen om de slaapjes heen.
Hier kiept ze haar bord om als ze klaar is. En elk stukje brood of groente/fruit wordt dan netjes van tafel gegooid. Opgeruimd is netjes!quote:Op dinsdag 29 januari 2013 11:03 schreef Soempie het volgende:
Wat knap en wat zit ze lekker te eten!![]()
En dat ze niet eens haar bordje of lepel op de grond gooit. Hier wordt het bord omgekieperd.
Ja, het klonk mij ook als larikoek, dus vandaar mijn vraag.quote:Op dinsdag 29 januari 2013 21:52 schreef Clubsoda het volgende:
Echt, is dat de reden? Vast voedsel doet volgens mij helemaal niets voor de ontwikkeling van de mondmotoriek....
Ik zou het hier even bij laten voor nu. Ik vind het heel veel voor een kindje van net 7 maanden dat ook nog lekker bv mag tanken.quote:Op donderdag 14 maart 2013 09:31 schreef SupremeEvil het volgende:
Hoi, ik weet niet zo goed hoeveel ik mijn baby kan geven... Ze krijgt nu sochtends fruit, tussen de middag brood of rijstebloem met bv in fles, en eind van de middag groente. Hoeveelheden ongeveer 125 gr?. Ik zit te denken om er overdag nog wat bij te doen, een tussendoortje. Maar wat of hoe laat ben ik nog niet uit. Ook wil ik een bordje pap invoeren ofzo, maar is dit dan handig sochtends of juis savonds... Ik vind t maar een gepuzzel ook met de borstvoeding. Hoeveel tijd laat je tussen de bv en het hapje bijv. Of doe je eerst bv en daarna t hapje... Kan ook niet echt voorbeeldschema vinden voor een kindje van net 7 maanden. Iemand tips?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |