Ik op een stuk of 100x. Alcohol mag mij niet.quote:Op donderdag 5 april 2012 00:44 schreef smitjew het volgende:
Is er wel vaker iemand op de bek gegaan als die wasted is ,ik zit nu op 3
omdat ik tofheid krijg, jij nog meer foto krijgenquote:
Euhm, als je in een weekend wil, dan kan ik pas ergens in meiquote:Op donderdag 5 april 2012 00:45 schreef Monopoly het volgende:
Flips, wanneer gaan wij samen jointje roken ?
Ik heb dat probleem met Tequila. Bier is geen probleem. Maar zodra meneer Tequila om het hoekje komt kijken is het gegarandeerd foute boelquote:Op donderdag 5 april 2012 00:45 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Ik op een stuk of 100x. Alcohol mag mij niet.
Sorry, mijn zakje met tofheiden zijn op. Maar als ik er nog één had dan mocht jij die hebben.quote:Op donderdag 5 april 2012 00:45 schreef plopkweker het volgende:
[..]
omdat ik tofheid krijg, jij nog meer foto krijgen
[ afbeelding ]
quote:
Ja dankjequote:
Ja bier is bij mij ook altijd vriendelijk. Tequila is een bitch.quote:Op donderdag 5 april 2012 00:46 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Ik heb dat probleem met Tequila. Bier is geen probleem. Maar zodra meneer Tequila om het hoekje komt kijken is het gegarandeerd foute boel_!
quote:
[Img] http://www.preventievegezondheidszorg.com/images/gember.jpg[/img]quote:
FOUT!quote:Op donderdag 5 april 2012 00:47 schreef smitjew het volgende:
[..]
[ [url= http://www.preventievegez(...)ember.jpg]afbeelding[/url] ]
Toch zou ik haar doen, gewoon zodat ik kan zeggen dat ik haar gedaan heb.quote:
cosmoquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |