quote:Op donderdag 5 april 2012 08:31 schreef Mystikvm het volgende:
Als je er niet veel van weet dan heb je ook zitten bluffen bij je eigen sollicitatie dus kan je nu ook wel bluffen bij het uitvragen van een sollicitantGewoon veelbetekenend 'Oh ja?' zeggen na zijn antwoord en een notitie maken en het daarbij laten.
quote:Op donderdag 5 april 2012 08:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]zo gemeen ben ik niet
ik heb niet zitten bluffen tijdens mijn sollicitatie hoor.
zij: we zien dat je niet veel kennis van zaken hebt
ik: nee klopt, maar kan het leren
zij: ok
quote:Op donderdag 5 april 2012 08:35 schreef Mystikvm het volgende:
[..]![]()
Doet me denken aan mijn sollicitatie toen ik begon met werken en bij de Servicedesk van dit bedrijf werd gestald. Ik wist geen drol van IT maar de sollicitatie ging alleen maar over muziek en uitgaan terwijl we buiten peukjes gingen roken. Toen werd me gevraagd of ik een printer in kon stellen. Dat kon ik nog net wel
Daarna werd ik aangenomen. Die baan heeft mijn carrière gemaakt. Ik weet nog steeds geen drol van IT maar ben wel goed terecht gekomen
Ze had me een mail gestuurd en daarna heb ik dr even gebeld. Best relaxed om elkaar weer even te spreken, ik denk dat ik het wel aankan maandag even wat te drinken. Kunnen we ook even overleggen hoe we de komende tijd met elkaar omgaan. Vrijdag sowieso afstudeerborrel van een vriendin van ons beiden, dus dan zouden we elkaar sowieso tegenkomen. Als we elkaar daarvoor even spreken wordt dat minder awkward dan én spreken we elkaar niet de eerste keer met een slok op. Denk dat het wel wat drama's kan schelen.quote:Op donderdag 5 april 2012 01:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
diegene waar je onlangs zoveel aan moest denken? Belde jij of zij?
Inderdaad zoiets jaquote:Op donderdag 5 april 2012 08:35 schreef Mystikvm het volgende:
[..]![]()
Doet me denken aan mijn sollicitatie toen ik begon met werken en bij de Servicedesk van dit bedrijf werd gestald. Ik wist geen drol van IT maar de sollicitatie ging alleen maar over muziek en uitgaan terwijl we buiten peukjes gingen roken. Toen werd me gevraagd of ik een printer in kon stellen. Dat kon ik nog net wel
Daarna werd ik aangenomen. Die baan heeft mijn carrière gemaakt. Ik weet nog steeds geen drol van IT maar ben wel goed terecht gekomen
Denk je wel dat het alleen bij drinken gaat blijven?quote:Op donderdag 5 april 2012 08:44 schreef Skv het volgende:
Ze had me een mail gestuurd en daarna heb ik dr even gebeld. Best relaxed om elkaar weer even te spreken, ik denk dat ik het wel aankan maandag even wat te drinken. Kunnen we ook even overleggen hoe we de komende tijd met elkaar omgaan. Vrijdag sowieso afstudeerborrel van een vriendin van ons beiden, dus dan zouden we elkaar sowieso tegenkomen. Als we elkaar daarvoor even spreken wordt dat minder awkward dan én spreken we elkaar niet de eerste keer met een slok op. Denk dat het wel wat drama's kan schelen.
Pff, had die wijn gisteren moeten laten staan. Zo gaar als een tientje
Ja, dat is wel de bedoeling. Anders wordt het alleen maar ellende natuurlijk.quote:Op donderdag 5 april 2012 08:58 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Denk je wel dat het alleen bij drinken gaat blijven?
Maar snap dat je het wel even een fijn idee vindt om elkaar even te spreken van te voren.
Lol
Terminologie als in het technische deel of het procesmatige deel? De technische dingen kan ik vaak nog wel begrijpen, maar het procesgeneuzel...Werk je volgens ASL?quote:Op donderdag 5 april 2012 08:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Inderdaad zoiets ja
Bedoel ik doe m'n werk en begin het langzaam te snappen/begrijpen, maar terminologie enzo, dat zit er nog niet echt in. Zeker omdat je gewoon in de praktijk leert.
Onterechte klacht want stropdassen.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:01 schreef Mystikvm het volgende:
Zelf ben ik functioneel beheerder/projectmanager, soort van hybride afhankelijk van de periode en ik kan helemaal naar worden van dat eindeloze gestrooi met niet ter zake doende termen door stropdassen. Nooit gedacht dat ik mij in het bedrijfsleven lost in translation zou kunnen voelen
Nee, roddelend klootjesvolk.quote:
Stropdassenquote:Op donderdag 5 april 2012 09:02 schreef Murdera het volgende:
[..]
Onterechte klacht want stropdassen.
Super mooi, gezellig, heerlijke sfeer en zwaar.quote:
Ik ben nog nooit ergens geweest waar een das (zie, Skv?) verplicht was. Ik heb er ook geen, ik vind ze verschrikkelijk en wil ze niet dragen. Mijn pak is zonder stropdas.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:05 schreef heloef het volgende:
Ik vrees de dag dat ik een stropdas aan moet.
In mijn pak zie ik er ook al zo verschrikkelijk uit.
Ik droomde vannacht over Rowwen Hèzequote:Op donderdag 5 april 2012 09:06 schreef Joysa het volgende:
[..]
Super mooi, gezellig, heerlijke sfeer en zwaar.
geen biergooiers gehadquote:Op donderdag 5 april 2012 09:06 schreef Joysa het volgende:
[..]
Super mooi, gezellig, heerlijke sfeer en zwaar.
Ik draag meestal een das op de sociëteit. En als ik ergens moet solliciteren of een afspraak heb. En toen ik op de ambassade werkte liep ik altijd in pak met das. Behalve als het bloedheet was.quote:Op donderdag 5 april 2012 09:07 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik ben nog nooit ergens geweest waar een das (zie, Skv?) verplicht was. Ik heb er ook geen, ik vind ze verschrikkelijk en wil ze niet dragen. Mijn pak is zonder stropdas.
quote:Op donderdag 5 april 2012 09:07 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik droomde vannacht over Rowwen Hèze
Ik wil ook wel eens met Chantal spelenquote:Op donderdag 5 april 2012 09:10 schreef Joysa het volgende:
[..]ze speelde heel serieus
met chantal jansen/janssen/janzen
Nee joh. Allemaal hoge mensenquote:Op donderdag 5 april 2012 09:08 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
geen biergooiers gehad?
volgens mij ben ik een dezer maanden ook op de floriade te vinden, als ik het me goed herinner
Ze is echt niet tof hoorquote:Op donderdag 5 april 2012 09:11 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Ik wil ook wel eens met Chantal spelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |