Mwa.... ze is een hele oude huid aan het krijgen... zal wel door het roken enzo komen. D'r makeup maskeert het niet meer goedquote:Op maandag 2 april 2012 00:22 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
lololol![]()
nja, er zijn vrouwen die juist mooier worden, naarmate ze een hogere leeftijd bereiken
ohhh shi-quote:Op maandag 2 april 2012 00:24 schreef Faxie het volgende:
[..]
Mwa.... ze is een hele oude huid aan het krijgen... zal wel door het roken enzo komen. D'r makeup maskeert het niet meer goed
Precies, en inderdaad je moet je er niet al teveel van aantrekken:Dquote:Op maandag 2 april 2012 00:19 schreef JijHebtGeenRokje het volgende: [..] ach ja, nogmaals.. is overal op fok mja, als ze dan evt zelf met een onderwerp zouden komen als ze vinden dat t nergens over gaat.. maar ja
verder interesseert t me eigenlijk bar weinig
Je kan het negeren, en zelf beginnen met een onderwerp?quote:Op maandag 2 april 2012 00:20 schreef twi het volgende: [..] Het is meer dat de "hihaho ik heb vandaag een kroket gegeten"-posts een beetje buiten de origineel bedoelde sfeer van dit topic vallen.
Ik geef alleen maar een mening, meet niet. Dat werkt namelijk zo op een forum. Dat is niks anders dan een hele berg meningen bij elkaarquote:Op maandag 2 april 2012 00:20 schreef Sinosappel het volgende: [..] Haha komt deze ook weer eens vertellen hoe het allemaal wel niet zit hoor
Anywayz dat vetgedrukte heb ik ff gemist
Dat dit topic wel wat kwaliteit kan gebruiken en dan niet zo zit te weachten op KLB-oneliners...quote:
Hehequote:Op maandag 2 april 2012 00:25 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ohhh shi-
*maakt gauw peukje uit*
Ja, maar ik bedoelde wat bedoel je preciesquote:Op maandag 2 april 2012 00:25 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Dat dit topic wel wat kwaliteit kan gebruiken en dan niet zo zit te weachten op KLB-oneliners...
mgoed, ik hoor hier ook, want het versieren lukt me nietquote:Op maandag 2 april 2012 00:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Precies, en inderdaad je moet je er niet al teveel van aantrekken:D
[..]
Je kan het negeren, en zelf beginnen met een onderwerp?
[..]
Ik geef alleen maar een mening, meet niet. Dat werkt namelijk zo op een forum. Dat is niks anders dan een hele berg meningen bij elkaar
quote:
g ik ben gestopt met pompenquote:Op maandag 2 april 2012 00:26 schreef Drommeldaris het volgende:
Ga eens snel powercleanen bij je ouders thuis
Ik ookquote:Op maandag 2 april 2012 00:25 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Ik geef alleen maar een mening, meet niet. Dat werkt namelijk zo op een forum. Dat is niks anders dan een hele berg meningen bij elkaar
Hoezo? Jij hebt toch om de zoveel tijd 'bezoek'?quote:Op maandag 2 april 2012 00:26 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
mgoed, ik hoor hier ook, want het versieren lukt me niet
Misschien wordt ze wel versierdquote:Op maandag 2 april 2012 00:27 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hoezo? Jij hebt toch om de zoveel tijd 'bezoek'?
klopt, maar het ECHTE versieren.. vriendinnetjes-stylequote:Op maandag 2 april 2012 00:27 schreef Faxie het volgende:
[..]
Hoezo? Jij hebt toch om de zoveel tijd 'bezoek'?
maar over een paar weken ga ik weer beginnen hoorquote:Op maandag 2 april 2012 00:27 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
door wiequote:Op maandag 2 april 2012 00:28 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Misschien wordt ze wel versierd
Ga shoulder pressen, werkt bij mij ook goedquote:Op maandag 2 april 2012 00:28 schreef Plastic_zak het volgende:
[..]
maar over een paar weken ga ik weer beginnen hoorm'n schouder doet nog steeds vervelend en alles dus even rust
Dat is het voordeel van hetero zijn. Wanneer je een piemel in je flamoes voelt weet je dat je versierd bentquote:Op maandag 2 april 2012 00:29 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
door wie
als het al gebeurt ben ik waarschijnlijk te dom om het te zien
Best lastig is datquote:Op maandag 2 april 2012 00:29 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
door wie
als het al gebeurt ben ik waarschijnlijk te dom om het te zien
dat is een supergoed argument, oh waarde drommelquote:Op maandag 2 april 2012 00:29 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Dat is het voordeel van hetero zijn. Wanneer je een piemel in je flamoes voelt weet je dat je versierd bent
Wat zal mij het verrekken wie mij liever hier ziet verdwijnen uit dit topic, users komen en gaan. Als dit topic zo belangrijk is voor jou als user en dat je er belang aanhecht wie hier post... Ga dan eens goed bij jezelf ten rade.quote:Op maandag 2 april 2012 00:18 schreef ook_gek het volgende:
Geinig, de mensen die beweerde dat deze reeks open is voor nieuwe users kom nu opeens vertellen wie er wel en niet horen te posten hier. Staat lijn recht tegen een open topic, vinden jullie ook niet?
En dan zijn er nog mensen die opeens gaan roepen wie er wel en niet hier zouden moeten posten, over arrogantie gesproken.
Tevens blijkt maar weer hoe eng bepaalde mensen het vinden als er iets verranderen.
Naar mij idee is het heel simpel, het zijn de users die de richting bepalen van een topic. Als die vinden dat het minder leuk aan het worden is kunnen ze ingrijpen, ipv weg gaan of minder posten om vervolgens later terug te komen en gaan zitten miepen over hoe slecht het is.
Verlegen ben je toch niet?quote:Op maandag 2 april 2012 00:28 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
klopt, maar het ECHTE versieren.. vriendinnetjes-style
ik vind dat met meisjes ook wel wat lastiger in te schatten.. wsl omdat ik er automatisch al vanuit ga dat ze hetero zijn ofzoquote:
zie post onder die van jou.. best wel dus eigenlijk als het er op aan komtquote:
Tja, wat dat betreft is het lastig om lesbo te zijn ja.... de vijver is een stuk kleiner en onduidelijker...quote:Op maandag 2 april 2012 00:31 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
zie post onder die van jou.. best wel dus eigenlijk als het er op aan komt
Dat is best lastig jaquote:Op maandag 2 april 2012 00:31 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ik vind dat met meisjes ook wel wat lastiger in te schatten.. wsl omdat ik er automatisch al vanuit ga dat ze hetero zijn ofzo
zo zat ik vrijdag naast een supercute meisje in de trein.. wellicht had ik gewoon haar nummer moeten vragen, maar ik dacht bij voorbaat al van: "och, dat zal ze toch wel niet willen"
EN ZE WAS ECHT LEUKKKK
mja idd.. zit wel op een datingsite, maar nja, weet ik ook niet van eigenlijkquote:Op maandag 2 april 2012 00:33 schreef Faxie het volgende:
[..]
Tja, wat dat betreft is het lastig om lesbo te zijn ja.... de vijver is een stuk kleiner en onduidelijker...
Dan zou je ook eens datingssites of speciale gelegenheden moeten opzoeken lijkt me...
ja wat doe je danquote:
Ooit een keer een gaybar ingelopen en het was gelijk ruzie nooit meerquote:Op maandag 2 april 2012 00:34 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
mja idd.. zit wel op een datingsite, maar nja, weet ik ook niet van eigenlijk
en als je naar gay/lesbo-bars gaat.. ik merk wel vaak dat er best veel kliekjesvorming is daar
hoe dat danquote:Op maandag 2 april 2012 00:35 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Ooit een keer een gaybar ingelopen en het was gelijk ruzie nooit meer
Moeilijk om tussen te komen dan?quote:Op maandag 2 april 2012 00:34 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
mja idd.. zit wel op een datingsite, maar nja, weet ik ook niet van eigenlijk
en als je naar gay/lesbo-bars gaat.. ik merk wel vaak dat er best veel kliekjesvorming is daar
Jij was toch homo?quote:Op maandag 2 april 2012 00:35 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Ooit een keer een gaybar ingelopen en het was gelijk ruzie nooit meer
Gast, weet niet wat jij gebruikt.... Tipje van mijn zijde, stop er mee.quote:Op maandag 2 april 2012 00:30 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Wat zal mij het verrekken wie mij liever hier ziet verdwijnen uit dit topic, users komen en gaan. Als dit topic zo belangrijk is voor jou als user en dat je er belang aanhecht wie hier post... Ga dan eens goed bij jezelf ten rade.
Meer heb ik er niet over te zeggen.
lol, touchéquote:
ja, vind ik welquote:Op maandag 2 april 2012 00:36 schreef Faxie het volgende:
[..]
Moeilijk om tussen te komen dan?
Maar veel mensen daar zijn zeker meer op zoek naar een pleziertje dan een relatie? ...
Not sure if stupid or just trollingquote:Op maandag 2 april 2012 00:37 schreef ook_gek het volgende:
[..]
Gast, weet niet wat jij gebruikt.... Tipje van mijn zijde, stop er mee.
Ik zeg namelijk nergens dat ik bepaalde users liever wel of niet zie posten hier.
Kom binnen met een aantal toenmalige vrienden die hetero zijn, na een paar keer onjuist bejegend te zijn lees aanraken en verkeerde taal uit te spuien en meermaals aan te geven geen zin daar in te hebben bleven ze door gaan.quote:
Een nicht van mij is er zo enequote:Op maandag 2 april 2012 00:38 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
lol, touché
nja, niet allemaal hoor, ik ken ook genoeg leuke
[..]
ja, vind ik wel
en op die site wel denk ik.. en in die lesbo-bars waar ik wel eens kwam, hadden ze vaak al een vriendin, dus dat schiet ook niet echt op
ja, of je kwam terecht bij die pittige vlotte kapsel-potjes, maar daar bedank ik voor
En hoe schat jij in of ze pot of bi is? Lijkt me veel lastigerquote:Op maandag 2 april 2012 00:31 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ik vind dat met meisjes ook wel wat lastiger in te schatten.. wsl omdat ik er automatisch al vanuit ga dat ze hetero zijn ofzo
zo zat ik vrijdag naast een supercute meisje in de trein.. wellicht had ik gewoon haar nummer moeten vragen, maar ik dacht bij voorbaat al van: "och, dat zal ze toch wel niet willen"
EN ZE WAS ECHT LEUKKKK
Ik ken maar 2 homo's, 1 verwijfd maar wel chill en de andere gewoon chill maar wel hippiequote:Op maandag 2 april 2012 00:38 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
lol, touché
nja, niet allemaal hoor, ik ken ook genoeg leuke
Je moet ook niet naar de Blue Oyster bar gaan hequote:Op maandag 2 april 2012 00:38 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Kom binnen met een aantal toenmalige vrienden die hetero zijn, na een paar keer onjuist bejegend te zijn lees aanraken en verkeerde taal uit te spuien en meermaals aan te geven geen zin daar in te hebben bleven ze door gaan.
Nou op een punt pakt een van die nichten een vriend vast en pakt hem op de bek dat was problemen vragen en die hebben ze ook gehad houd daar gewoon niet van
teh fuck O.o nja begrijpelijk dan iddquote:Op maandag 2 april 2012 00:38 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Kom binnen met een aantal toenmalige vrienden die hetero zijn, na een paar keer onjuist bejegend te zijn lees aanraken en verkeerde taal uit te spuien en meermaals aan te geven geen zin daar in te hebben bleven ze door gaan.
Nou op een punt pakt een van die nichten een vriend vast en pakt hem op de bek dat was problemen vragen en die hebben ze ook gehad houd daar gewoon niet van
ik snap dat nooit zo.. zal wel aan mij liggen mja.. ik ben niet zo van die rolverdeling ofzo.. ben een vrouw die op vrouwen valt, niet op halve kerels die toevallig een vasjien hebbenquote:
Gewoon vragen of ze komkommer bij je komt eten. Als ze zegt ik heb geen honger maar ik kom toch dan weet je hoe laat het isquote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef ook_gek het volgende:
[..]
En hoe schat jij in of ze pot of bi is? Lijkt me veel lastiger
quote:Op maandag 2 april 2012 00:38 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Not sure if stupid or just trolling
ja dat zeg ik dus.. alleen bij sommige gaat automatisch mijn zogenoemde "gaydar" (quote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef ook_gek het volgende:
[..]
En hoe schat jij in of ze pot of bi is? Lijkt me veel lastiger
quote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Gewoon vragen of ze komkommer bij je komt eten. Als ze zegt ik heb geen honger maar ik kom toch dan weet je hoe laat het is
Haal je me op?quote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef Faxie het volgende:
D'r zijn nog kaartjes voor Dunk Festival komend weekend trouwens.... wie durft met mij mee te gaan?
Nu ik er over denk..... ik heb 2 van die nichtenquote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
teh fuck O.o nja begrijpelijk dan idd
[..]
ik snap dat nooit zo.. zal wel aan mij liggen mja.. ik ben niet zo van die rolverdeling ofzo.. ben een vrouw die op vrouwen valt, niet op halve kerels die toevallig een vasjien hebben
ik ken er wel aardig wat, ook uit barretjes enzulks en omdat je toch enigszins in dezelfde "scene" zitquote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ik ken maar 2 homo's, 1 verwijfd maar wel chill en de andere gewoon chill maar wel hippie
Nachtje in de bak het was het waardquote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef Faxie het volgende:
[..]
Je moet ook niet naar de Blue Oyster bar gaan he
Ik ben een heel andere type relnicht bijt niet maar mep met mijn vuistenquote:Op maandag 2 april 2012 00:42 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ik ken er wel aardig wat, ook uit barretjes enzulks en omdat je toch enigszins in dezelfde "scene" zit
en sommigen zijn chill idd en anderen zijn ongelooflijk irritante relnichten
Hmm lastig.quote:Op maandag 2 april 2012 00:41 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ja dat zeg ik dus.. alleen bij sommige gaat automatisch mijn zogenoemde "gaydar" () al af.. maar dat zijn idd 9 v.d 10 keer van die manwijven
van de rest kan ik het niet zo heeeeeeel goed inschatten
quote:Op maandag 2 april 2012 00:40 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Gewoon vragen of ze komkommer bij je komt eten. Als ze zegt ik heb geen honger maar ik kom toch dan weet je hoe laat het is
Mwehquote:Op maandag 2 april 2012 00:43 schreef Drommeldaris het volgende:
Wel aangifte gedaan van sexual harassment?
Je mag ook een huis voor me kopen die dichterbij is, dan kom ik zelf wel die kant opquote:Op maandag 2 april 2012 00:43 schreef Faxie het volgende:
[..]
Ja daaag, da's maar een hele kleine omweg
Er ligt een perceel hier tegenover.... ik zal 'm morgen kopen en even snel een huis bouwen okequote:Op maandag 2 april 2012 00:44 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Je mag ook een huis voor me kopen die dichterbij is, dan kom ik zelf wel die kant op
tjaquote:
Oke, dan zie ik je aankomend weekend!quote:Op maandag 2 april 2012 00:46 schreef Faxie het volgende:
[..]
Er ligt een perceel hier tegenover.... ik zal 'm morgen kopen en even snel een huis bouwen oke
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou dat is mij dus gebeurt... Dus!quote:Op maandag 2 april 2012 00:47 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
tja
heel stiekem hoop ik ergens iets te vinden dat dat meisje mij bijv zoekt via een bepaalde site, maar ja, dat is echt dromen
Ik zou wel gevlijd zijnquote:Op maandag 2 april 2012 00:47 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
tja
heel stiekem hoop ik ergens iets te vinden dat dat meisje mij bijv zoekt via een bepaalde site, maar ja, dat is echt dromen
hahaha vet!!quote:Op maandag 2 april 2012 00:47 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Nou dat is mij dus gebeurt... Dus!
zou het wel super uber tof vinden idd, maar ik zie het helaas niet snel gebeuren.. geen idee of ik mezelf eventueel onderschat, maar ik denk niet dat ik ZOVEEL indruk zou maken op iemand in de treinquote:
Op mij wel hoor....quote:Op maandag 2 april 2012 00:50 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
hahaha vet!!stiekem heb ik al wel gegoogled hoor, ssst
![]()
[..]
zou het wel super uber tof vinden idd, maar ik zie het helaas niet snel gebeuren.. geen idee of ik mezelf eventueel onderschat, maar ik denk niet dat ik ZOVEEL indruk zou maken op iemand in de trein
k zou alsnog gevleid zijn hoor, maar njaquote:Op maandag 2 april 2012 00:51 schreef Faxie het volgende:
[..]
Op mij wel hoor....
Maarja daar hebben we beide niks aan he
slaap lekkerquote:Op maandag 2 april 2012 00:52 schreef Faxie het volgende:
Pff ik ga m'n nest opzoeken....5 uur de wekker....
Truste
Verrek, 't is met een korte eiquote:Op maandag 2 april 2012 00:52 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
k zou alsnog gevleid zijn hoor, maar nja
en wsl (denk het) zou ik je wel herkennen als ik je zou zien in de trein.. not sure tho, maar goed, dan zou je me dus niet hoeven zoeken
Gewoon doen, want je bent echt niet zo lelijk als je zegt al heb ik je nog nooit gezien!quote:Op maandag 2 april 2012 00:50 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
hahaha vet!!stiekem heb ik al wel gegoogled hoor, ssst
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik ging twijfelen door je hoor, schrale troost, maar jaquote:Op maandag 2 april 2012 00:54 schreef Faxie het volgende:
[..]
Verrek, 't is met een korte ei
Ik faal....
quote:Op maandag 2 april 2012 00:55 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Gewoon doen, want je bent echt niet zo lelijk als je zegt al heb ik je nog nooit gezien!t is niet dat ik mezelf lelijk vind, ik vind mezelf wel ok hoorSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
t is meer dat ik 1: nauwelijks durf te praten en/of niet weet wat ik moet zeggen
en 2: daardoor dus denk dat ik heul niet zoveel indruk maak op iemand
en ik zal ff voor je kijken
What I need is a good defense, 'cause I'm feeling like a criminal
Amateur.quote:Op maandag 2 april 2012 00:53 schreef heloef het volgende:
Zo eindelijk thuis.
Reizen van uit het Oosten op zondag is gewoon een hel.
quote:Op maandag 2 april 2012 00:55 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Gewoon doen, want je bent echt niet zo lelijk als je zegt al heb ik je nog nooit gezien!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De volgende keer blijf ik gewoon als een rebel daar slapen. Dit is ondoenlijk.quote:
Dat laatste komt vanzelf je begent in ieder geval met hoi!quote:Op maandag 2 april 2012 00:56 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
ik ging twijfelen door je hoor, schrale troost, maar ja![]()
[..]
t is niet dat ik mezelf lelijk vind, ik vind mezelf wel ok hoor
t is meer dat ik 1: nauwelijks durf te praten en/of niet weet wat ik moet zeggen
en 2: daardoor dus denk dat ik heul niet zoveel indruk maak op iemand
en ik zal ff voor je kijken
ff een samenvatting dan maarquote:Op maandag 2 april 2012 00:58 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Dat laatste komt vanzelf je begent in ieder geval met hoi!
naaisquote:Op maandag 2 april 2012 01:02 schreef heloef het volgende:
Mijn ego is vandaag geboost, iemand die mij nog nooit ontmoet heeft vind me nu al leuk.
Zelfs nadat ze de foto's had gezien.
Ik maakte een vreugde dansje.
Kan ook komen door de fantastische verhalen die mijn beste vriendin over mij heeft verteld.quote:
i hope soquote:Op maandag 2 april 2012 01:06 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Als het lot bepaald ga jij haar weer tegen komen, als ze niet gebeld werd had je haar telefoonnummer vast al in het bezit
en wat zijn dat voor verhalen?quote:Op maandag 2 april 2012 01:06 schreef heloef het volgende:
[..]
Kan ook komen door de fantastische verhalen die mijn beste vriendin over mij heeft verteld.
Ik zou het echt niet weten wat ze haar allemaal verteld heeft.quote:Op maandag 2 april 2012 01:08 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
en wat zijn dat voor verhalen?
lol, nja, zolang het fantastische verhalen zijn hehehequote:Op maandag 2 april 2012 01:09 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik zou het echt niet weten wat ze haar allemaal verteld heeft.
Slaap lekk0rquote:Op maandag 2 april 2012 01:10 schreef JijHebtGeenRokje het volgende:
[..]
lol, nja, zolang het fantastische verhalen zijn hehehe
maar goed, ik denk dat ik er ook maar eens in duik nu.. dromen over leuke meisjes
welterusten iedereen!!![]()
![]()
Zorg wel dat je niet te laat aan komt.quote:Op maandag 2 april 2012 00:58 schreef heloef het volgende:
[..]
De volgende keer blijf ik gewoon als een rebel daar slapen. Dit is ondoenlijk.
Zeker. Zoals ik al zei heb ik roots liggen in Brazilië. Mijn vader komt daar vandaan. Jij bent interessant omdat je Europeaan bent, net zoals ik daar helemaal de bom ben omdat ik halfbloed ben. Ik word daar aanbeden, like a moviestar. Ik ga d'r alleen niet op in omdat ik mij niet in wil laten met zulke mensen/ik ben niet zo wanhopig, hoe hard dat ook klinkt. En zo is het nou eenmaal. Dat jij denkt dat die meiden jou willen óm jou, nou, daar schrik ik eigenlijk best wel van. Daarom raad ik de mensen hier ook aan, waarvan het écht niet lukt om leuke meiden te versieren, te vertrekken naar landen zoals die. En natuurlijk Thailand niet uitgesloten.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |