Geen idee.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:14 schreef hierissieweer het volgende:
Ik heb mijn keuze tot een wasmachine ingekort tot de volgende 3 modellen.
Bosch
Siemens
Aeg
Welke zou ik nemen?
Hebben ze alle drie een stalen kuip? Zo ja, kan je daar op niet selecteren.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 15:14 schreef hierissieweer het volgende:
Ik heb mijn keuze tot een wasmachine ingekort tot de volgende 3 modellen.
Bosch
Siemens
Aeg
Welke zou ik nemen?
Nope. Allemaal 1 bonk plastic.quote:Op zaterdag 31 maart 2012 17:35 schreef blomke het volgende:
[..]
Hebben ze alle drie een stalen kuip? Zo ja, kan je daar op niet selecteren.
Daar zou ik als eerste naar op zoek gaan.quote:
Iedere wasmachine heeft een rvs trommel.quote:Op zondag 1 april 2012 07:39 schreef sijs het volgende:
wij hebben een siemens....grote deur, -makkelijk met vullen- doet zn werk prima en stil
(onze heeft wel een rvs trommel)
Zo gaat het wel hoor. Alleen geeft AEG de machines een facelift. Wat andere opties erbij, en klaar.quote:Op zondag 1 april 2012 09:16 schreef Hyperdude het volgende:
Laat je niets wijsmaken door je opa/oma qua merken en kwaliteit. Zo wordt AEG niet meer in Duitsland gemaakt, maar in Polen, en is het eigendom van Electrolux. Ook bv. Zanussi is eigendom van Electrolux. Als je op een Zanussi een sticker van AEG plakt zou je er dan meer voor kunnen vangen/vragen?
on-topic:
Hoe vaak/hoeveel wil je zo'n ding gebruiken? Als je een drieling verwacht zou ik een Miele kopen.![]()
Voor gewoon gebruik misschien net een slag duurdere modellen dan je hier hebt aangegeven. Hiero staat nog een Duitse AEG uit 2004 ofzo; werkt prima. De Poolse AEG wasdroger uit 2007 doet het ook nog steeds.
Maar hoe lang nog?![]()
Toen was Indesit nog goed.quote:Op zondag 1 april 2012 09:29 schreef sijs het volgende:
mijn indesit wasdrogertje uit 1986 speelt nog steeds prima 4 - 5 keer in de week twee volle trommels
moet ik wel zeggen dat ik hem eens in de 5 a 6 jaar uit elkaar haal om helemaal schoon te maken en de viltlagers van nieuwe vaseline te voorzien..dat is een ochtendje werk..maar verder doet hij het uitstekend
Sluiting? Bedoel je het haakje of het deurslot? Electrolux gebruikt in ieder geval aluminium. Bosch/Siemens volgens mij ook.quote:Op zondag 1 april 2012 11:26 schreef Pannenkoeken het volgende:
Je moet toch zorgen dat de sluiting van de deur niet van plastic is oid?
Dat ja, dat werd mij in ieder geval verteld toen ik een nieuwe ging kopen. Van Zanussi btw.quote:Op zondag 1 april 2012 11:36 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Sluiting? Bedoel je het haakje of het deurslot? Electrolux gebruikt in ieder geval aluminium. Bosch/Siemens volgens mij ook.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |