quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:46 schreef Adames het volgende:
[..]
Helaas, nu leg je het toch echt af tegen de meest gerespecteerde voetbalkenner van Fok
Ik word gek van dat ventje johquote:Op donderdag 29 maart 2012 22:46 schreef Helpmefok het volgende:
Ah joh valencia stampt er in eigen huis gewoon effe overheen joh
Dat maakt het juist zo erg. ManU, Real en Barcelona kunnen het nog hebben zo'n schuld. Ze winnen nog genoeg prijzen. Valencia speelt met hun megaschuld (3e plek toch?) voor spek en bonen mee in La Liga en moet nu nog wat eer behalen in de Europa League.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:46 schreef Strani het volgende:
[..]
Grote schuld hebben ze wel ja, maar het is nou ook niet zo dat Valencia alle sterren opkoopt, zoals Barcelona en Madrid.
Verder volledig met je eens hoor.
Echt? Waarom hoop je dat dan?quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:46 schreef Helpmefok het volgende:
Ah joh valencia stampt er in eigen huis gewoon effe overheen joh
Kast-Alkmaarder inderdaad.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:46 schreef johannes_vermeer het volgende:
Leo latente klapperaar, ik wist het well.
Wrijf het er anders effe in, koekwaus.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:47 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Hopelijk kijken ze in Eindhoven mee. Zo moet het dus
Ik heb me na de WK finale van 2010 voorgenomen me nooit meer druk te maken om een voetbalwedstrijdquote:Op donderdag 29 maart 2012 22:47 schreef johannes_vermeer het volgende:
ik krijg bijna een hartaanval van dat slechte uitverdedigen.
Ik zou het niet doen, dan mag je het niet afkijken, omdat je moet gaan slapen. Ik zou stiekem verder kijken.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:47 schreef ZuidGrens het volgende:
Hmm, heb de 2-1 gemist. Zal ik nog een keer wat gaan drinken beneden? Misschien maken ze dan 3-1.
quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:48 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik heb me na de WK finale van 2010 voorgenomen me nooit meer druk te maken om een voetbalwedstrijd
Ja jonge, je kan toch gewoon zeggen dat je voor AZ bent of niet? Klasse jongen.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:48 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Waardeloze gozer joh, 3km geboren van het sparta stadion
IS GOED VOOR FEYNEOORDquote:Op donderdag 29 maart 2012 22:47 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Echt? Waarom hoop je dat dan?Als Nederlander support je Az toch wel tegen Valencia
Unklaubliek.quote:Op donderdag 29 maart 2012 22:48 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Ik heb me na de WK finale van 2010 voorgenomen me nooit meer druk te maken om een voetbalwedstrijd
tis toch de waarheid kutquote:Op donderdag 29 maart 2012 22:48 schreef ZuidGrens het volgende:
[..]
Wrijf het er anders effe in, koekwaus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |