Onze welvaart gaat rap verloren met al die ongeletterde en niet/laag opgeleide asielzoekers in een verzorgingsstaat. Het is de schrik van elke econoom.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:22 schreef LXIV het volgende:
De massa-immigratie wordt veroorzaakt door het grote verschil in welvaart tussen Europa en de rest van de wereld. Er zit geen plan achter. Er is echter helaas ook geen plan om het tegen te gaan.
Onze welvaart gaat niet verloren door een aantal duizend laagopgeleide asielzoekers, een getal dat meer dan gecompenseerd wordt door een zeer hoog percentage aan hoogopgeleide 2e-generatie-allochtonen, maar doordat financiële crises leiden tot bezuinigingen in onderwijs, cultuur en zorg.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:24 schreef Chooselife het volgende:
[..]
Onze welvaart gaat rap verloren met al die ongeletterde en niet/laag opgeleide asielzoekers in een verzorgingsstaat. Het is de schrik van elke econoom.
Je schreef het woord economie, 'vrijheid', geld of opleiding verkeerd.quote:Op woensdag 28 maart 2012 23:40 schreef Bankfurt het volgende:
De massa-immigratie wordt georganiseerd door de Illuminati (meestal Rothschild) .
De tegenbewegingen hierbij zijn ook georganiseerd door de Illuminati (meestal Windsor).
Alles op zijn Hegeliaans.
Agenda 21. Destroyment of the Middle Class.quote:Op dinsdag 27 maart 2012 22:18 schreef Chooselife het volgende:
Iedereen met gezond verstand ziet, weet, dat dit fenomeen in rap tempo Europa aan het opvreten is. Waar we ooit eensgezind waren, zouden we binnen 50 jaar verwikkeld kunnen raken in een enorm tribaal/cultureel conflict. Wat zich nu in Syrië afspeelt, kan zich echt in Europa gaan afspelen zodra Europa massa's (vooral Islamitische) minderheden binnenhalen en zodra het verzetsgeluid toeneemt, als gehoord van Geert Wilders, Anders Breivik e.d. Als beide zich in een stijgende lijn bevinden en de tegenstellingen toenemen: Waar eindigt dit?
Om de theorie van professor Huntington te volgen: In de nabije toekomst zullen conflicten worden uitgevochten tussen volkeren die zich cultureel met elkaar verwant voelen.
Ik voorspel je: Europa ligt prachtig op koers. Ramkoers. In 2011 wederom een enorme stijging van asielaanvragen. Er begint zich zo langzamerhand een enorm kruidvat te vormen. Als ik de lijn van Huntington volg, kunnen we in 50 jaar in een massale burgeroorlog verwikkeld raken en raakt Europa verwoest en voor eeuwig verdeeld. Mogelijk tussen Moslims- en niet Moslims, omdat dit de grootste culture scheidingslijn is.
Maar ik geloof dat er een entiteit is die dit zo organiseert. Want geen enkele Europeaan en zelfs geen enkele asielzoeker en/of niet-etnische Europeaan heeft belang bij een lont in een kruidvat of belang bij een samenleving die zo onder druk komt te staan. Deze negatieve stemming, die toeneemt, is niemand in Europa bij gebaat. Wie is die entiteit die Europa verplicht om massa's Islamitische minderheden binnen te halen? Waarom mag Nederland binnen Europa haar asielbeleid niet aanpassen, waar elk Europees land zichzelf langzamerhand opgevreten ziet?
Wat is het verhaal achter de massa-immigratie? Wie heeft er belang bij een verdeeld en straks wellicht een verkoold en vernietigd Europa?
En als je bij de illuminati de batterijen verwisseld zitten de bilderberg kamermeisjes er ineens achter? Of zijn de leden van die groep, willekeurig welke personen dan ook, al naar gelang het BNW onderwerp/topic waar jij of Lambiekje die naam laat vallen?quote:Op woensdag 28 maart 2012 23:40 schreef Bankfurt het volgende:
De massa-immigratie wordt georganiseerd door de Illuminati (meestal Rothschild) .
De tegenbewegingen hierbij zijn ook georganiseerd door de Illuminati (meestal Windsor).
Alles op zijn Hegeliaans.
Kweetniet?quote:Op donderdag 29 maart 2012 12:50 schreef fruityloop het volgende:
[..]
En als je bij de illuminati de batterijen verwisseld zitten de bilderberg kamermeisjes er ineens achter? Of zijn de leden van die groep, willekeurig welke personen dan ook, al naar gelang het BNW onderwerp/topic waar jij of Lambiekje die naam laat vallen?
Je past je schimmige macht om alles aan op te hangen wat je niet kan verklaren, simpelweg aan aan het onderwerp van het topic, je humeur of stoelgang van de dag?Dat doe je goed..
Ze zijn onderdeel van de samenleving, dus nee, dat kan in mijn ogen niet. Hooguit zijn ze op sommige punten iets verder verwijderd van de gemiddelde deelnemer aan een samenleving, maar hetzelfde zou je kunnen zeggen over minder emotioneel/financieel gefortuneerde deelnemers aan diezelfde samenleving, maar aan de onderkant. Die kijken vergelijkbaar omhoog naar de middenmoot als zij doen naar wat ik voor het gemak maar de rijke elite noem.quote:Op donderdag 29 maart 2012 12:53 schreef Nietvandezewereld het volgende:
[..]
Kweetniet?
Maar zou het niet waar zijn? Dat sommige families, groeperingen zich iets verder hebben losgeweekt van onze samenleving?
en iets proberen te sturen?
Het zou me niet verbazen.
Wientjes in overtreffende trap?
Ik heb het al eens eerder tegen je gezegd: je weet dat je een Republikeinse complottheorie aan het pluggen bent hé? Just sayin'.quote:Op donderdag 29 maart 2012 12:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Agenda 21. Destroyment of the Middle Class.
Ik heb nieuws voor jou.quote:
Hoezo ??! Beide kampen wordt door dezelfde figuren aangestuurd. Het is poppenkast.quote:Op donderdag 29 maart 2012 13:58 schreef Terecht het volgende:
[..]
Ik heb het al eens eerder tegen je gezegd: je weet dat je een Republikeinse complottheorie aan het pluggen bent hé? Just sayin'.
Hoezo ??! Beide kampen wordt door dezelfde figuren aangestuurd. Het is poppenquote:Op donderdag 29 maart 2012 13:58 schreef Terecht het volgende:
[..]
Ik heb het al eens eerder tegen je gezegd: je weet dat je een Republikeinse complottheorie aan het pluggen bent hé? Just sayin'.
Waarom die begeert met prullaria. Dat is er ingestampt door marketing. Men wordt wel degelijk beïnvloed. >> complot.quote:Op donderdag 29 maart 2012 12:45 schreef Nietvandezewereld het volgende:
Er zijn mechanismen om rijken erg rijk te houden, multinationals met hand in hand de EU, bijvoorbeeld.
Ook zijn er mechanismen om een laag mensen bemiddeld te houden, daar producten moeten worden gekocht.
Als laatste heb je de armen nodig om te emigreren naar waar je als sturende partij maar wil. Wonen ze toevallig ergens en kun je je fabriekje brengen? Dan is het goed, Anders haal je ze naar je land.
De rijken voelen zich uiteraard al heel lang geen Nederlander maar kosmopoliet, wat een ander woord is voor: het kan me niks schelen.
Begeerte is de oorzaak, en geen complot.
Dit. Ik onderschrijf dit volledig.quote:Op woensdag 28 maart 2012 23:40 schreef Bankfurt het volgende:
De massa-immigratie wordt georganiseerd door de Illuminati (meestal Rothschild) .
De tegenbewegingen hierbij zijn ook georganiseerd door de Illuminati (meestal Windsor).
Alles op zijn Hegeliaans.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |