Omdat bing weer eens een ingeving had die dan uiteraard direct uitgevoerd moet worden.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:08 schreef MissJ het volgende:
waarom nu ineens zo overhaast trouwen en ook nog eens lekker romantisch in het ziekenhuis?
Ik ga even wat te drinken pakken.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:08 schreef MoiMoi85 het volgende:
Nu al reclame?? Het is pas net begonnen!
Mja, maar 't is al de tweede keer en vast niet de laatste....quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:10 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Orginele trouwlokatie maar ik huur later toch liever een kasteeltje denk ik
Mike is er nogquote:Op woensdag 28 maart 2012 20:12 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Bianca is waarschijnlijk gewoon bang dat ze alleen achter blijft in dat huis
Anton zal wel zo'n egoïst zijn die het huis op zijn naam heeft staan en Bianca op straat moet.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:12 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
[..]
Bianca is waarschijnlijk gewoon bang dat ze alleen achter blijft in dat huis
Ook dat nog jaquote:Op woensdag 28 maart 2012 20:13 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Mja, maar 't is al de tweede keer en vast niet de laatste....
Je bent toch geen pauper.quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:20 schreef loezzzje het volgende:
Waarom koopt niemand daar shampoo in de supermarkt
Nee waarom zouden we het in de supermarkt kopen als we het bij de kapper voor 20 euro kunnen krijgenquote:Op woensdag 28 maart 2012 20:21 schreef Computerfluisteraar het volgende:
[..]
Je bent toch geen pauper.
quote:Op woensdag 28 maart 2012 20:27 schreef loezzzje het volgende:
[..]
Nee waarom zouden we het in de supermarkt kopen als we het bij de kapper voor 20 euro kunnen krijgen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |