Wat ik zo'n beetje uit de verschillende brokstukken opmaak is dat diegene die eigenlijk moest werken zo bekaf was dat die niet meer kon, en hij was blijkbaar toevallig de enige aanwezige hoofdverpleegkundige. Hij zegt zelf dat die geen dienst had, hij was daar voor een cursus, en tja, dan heeft die idd geen pieper op zak, dus dat zou kunnen kloppen.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 21:25 schreef Ulx het volgende:
Toen ik begin jaren negentig een bijbaan had in een verzorgingstehuis hadden alle verantwoordelijken een pieper op zak. Doen ze daar niet aan in het VK? Dat vind ik wel raar.
Ik moet zeggen dat ik het verhaal nog steeds niet helemaal snap.quote:Op zaterdag 24 maart 2012 23:20 schreef moussie het volgende:
[..]
Wat ik zo'n beetje uit de verschillende brokstukken opmaak is dat diegene die eigenlijk moest werken zo bekaf was dat die niet meer kon, en hij was blijkbaar toevallig de enige aanwezige hoofdverpleegkundige. Hij zegt zelf dat die geen dienst had, hij was daar voor een cursus, en tja, dan heeft die idd geen pieper op zak, dus dat zou kunnen kloppen.
Uit het verhaal blijkt ook overduidelijk dat Shaw zelf niet met hem heeft gesproken, zij laat zich wegsturen met het verhaal dat hij aan het bidden is en zij even moet wachten. Zij is diegene die weet hoe urgent het is, zij vindt het blijkbaar niet urgent genoeg om hem te storen, dat is haar beoordelingsfout, niet de zijne .. hij weet van niets want niemand heeft hem iets verteld.
Even later kijkt hij de vrouw na en geeft aan dat zij weer naar bed gebracht moet worden, maar Shaw gaat de vrouw wassen, aankleden en overeind houden, haar tweede beoordelingsfout.
En dat wordt dan door de pers gepresenteerd alsof die oude vrouw overleden is omdat 'de moslim' weigerde haar te helpen omdat die aan het bidden was. We zijn al het een en ander gewend van de Nederlandse Telegraaf, maar de Engelse variant kan er ook wat van. Gooi er dan ook nog een baggervertaling overheen met als toegift een extra sausje .. toen hij klaar was met bidden was zij naar haar heer .. misselijkmakend gewoon ..
Nou weet ik eigenlijk niet wat ik erger vindt, het volk dat dit soort verhalen bedenkt of het volk dat zulke verhalen klakkeloos slikt
Mwah, als er al een schuldige aan te wijzen is dan denkelijk het management daaro .. de hoofdverpleegkundige die er had moeten zijn was er niet omdat die oververmoeid is na zes nachtdiensten en het lijkt erop dat er ook geen vervanging geregeld was.quote:Op zondag 25 maart 2012 00:18 schreef Madame_Paon het volgende:
Volgens mij heb ik het artikel verkeerd begrepen.
[..]
Ik moet zeggen dat ik het verhaal nog steeds niet helemaal snap.![]()
Shaw is dus de enige die echt schuldig is?
Misschien een topic openen met als kop. "Moslims kiezen massaal voor Apple en Ipad"quote:Op zondag 25 maart 2012 00:38 schreef Ulx het volgende:
Dagonet (of een andere blauwe)
Kun je trouwens de TT nog even aanvullen met "Moslim krijgt schuld" of iets dergelijks. Ik ben wel nieuwsgierig naar de mening van Hofstadje en co en BSB en zijn makkers. Kunnen we lachen. En die kijken volgens mij zelden in topics zonder Islam of Moslim in de TT.
Met in de OP een verhaal dat Wilders daarom wil weten waarom de Nederlande overheid voor de Iphone heeft gekozen.quote:Op zondag 25 maart 2012 01:13 schreef boekenplank het volgende:
[..]
Misschien een topic openen met als kop. "Moslims kiezen massaal voor Apple en Ipad"
Zonder allochtonen en Moslims had Wilders zijn baan niet. Hij moet ze juist dankbaar zijnquote:Op zondag 25 maart 2012 01:17 schreef Ulx het volgende:
[..]
Met in de OP een verhaal dat Wilders daarom wil weten waarom de Nederlande overheid voor de Iphone heeft gekozen.
Goeie.
Tip: voer de namen (afzonderlijk) van de personen in op google. Desnoods land en taal instellingen aanpassen.quote:Op zondag 25 maart 2012 14:30 schreef Ulx het volgende:
Heeft iemand trouwens nog een andere versie van dit verhaal gevonden? news.bbc.co.uk geeft geen resultaat als ik daar zoek. Dat had ik toch wel verwacht.
Dat heb ik uiteraard gedaan. Maar ik krijg alleen de hier geposte versie van dit verhaal. Ik vond nergens een artikel over deze zaak die door een andere auteur is geschreven. Dat zou je toch verwachten, gezien de zaak?quote:Op zondag 25 maart 2012 14:37 schreef dikkebroekzak het volgende:
[..]
Tip: voer de namen (afzonderlijk) van de personen in op google. Desnoods land en taal instellingen aanpassen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |