Ik had eigenlijk iets goedkopers in gedachtenquote:Op dinsdag 17 april 2012 21:10 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Die van MAC bedoel je? Brow Set?
Of bedoel je van Urban Decay? Die ken ik dan weer niet.
essence, hema, etos, je vindt ze overalquote:Op dinsdag 17 april 2012 21:32 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk iets goedkopers in gedachtenIk heb ooit eens een soort mascarading gehad met doorzichtige gel om wenkbrauwen mee te modelleren. Maar dat is echt eeuwen geleden...
Body shop heeft ook een fijne!quote:Op dinsdag 17 april 2012 21:32 schreef Sjeen het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk iets goedkopers in gedachtenIk heb ooit eens een soort mascarading gehad met doorzichtige gel om wenkbrauwen mee te modelleren. Maar dat is echt eeuwen geleden...
Ik gebruik een beetje roze concealer van Catrice op mijn blauwe kringen voordat ik mijn foundation op doe. Die hoort bij dat concealer palletje die op de vorige pagina staat.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Jula123 het volgende:
Make-up experts: hebben jullie misschien een tip voor mij?
Ik heb altijd last van blauwe kringen onder mijn ogen. Nou had ik concealer gekocht (van Estee Lauder, en ben geadviseerd door de medewerkster van de Douglas).
Maar als ik dat erop doe wordt juist extra aandacht gelegd op de blauwe kringen, het dekt niet echt goed, en ik krijg gelijk een droge, rimpelige huid. Ziet er dus niet uit.
Moet ik meer erop doen, om het beter te laten dekken? Moet ik het mengen met dagcreme oid zodat het niet zo droog en rimpelig wordt?
Ik gebruik verder geen foundation, misschien dat het daardoor er raar uitziet?
Kneipp huidolie of de amandel-gezichtsolie van Weleda aanbrengen voordat je gaat slapen. Heerlijk spul, trekt supergoed in en ze zijn beiden zonder parabenen en minerale olie.quote:Op dinsdag 17 april 2012 12:18 schreef Tamashii het volgende:
Kan iemand mij helpen?
Ik heb soms last van een droge/vette huid. Dit is echt vervelend, want na de make up kan je gewoon nog droge plekjes zien, daarom draag ik dat nauwelijks meer.
Ik maak elke dag mijn gezicht schoon en vet het in, maar het droge gaat niet echt weg. Het zit vooral onder mijn ogen en bij mijn neus. Heeft iemand dit ook en wat doe je eraan?
Meestal gebruik ik gewoon vloeibare foundation, wat iets fijner is dan poederige foundation. Maar als ik snel klaar wil zijn, doe ik wat poeder op en ga ik. Maar dan ziet het er dus zo droog uit.
Dagcreme aanbrengen, ook onder je ogen. Dan concealer aanbrengen met een fluffy blendingkwast (die van sephora of Hema zijn prima daarvoor). Dat werkt ook erg goed. Als je goed blendt, hoef je geen foundation te gebruiken.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Jula123 het volgende:
Make-up experts: hebben jullie misschien een tip voor mij?
Ik heb altijd last van blauwe kringen onder mijn ogen. Nou had ik concealer gekocht (van Estee Lauder, en ben geadviseerd door de medewerkster van de Douglas).
Maar als ik dat erop doe wordt juist extra aandacht gelegd op de blauwe kringen, het dekt niet echt goed, en ik krijg gelijk een droge, rimpelige huid. Ziet er dus niet uit.
Moet ik meer erop doen, om het beter te laten dekken? Moet ik het mengen met dagcreme oid zodat het niet zo droog en rimpelig wordt?
Ik gebruik verder geen foundation, misschien dat het daardoor er raar uitziet?
Ik ben geen expert, ik herken je probleem ook wel. Bij mij helpt het als ik na het aanbrengen met een kwast nog eens eroverheen dep met mijn vingers. Dan smelt het product wat meer samen met je huid.quote:Op woensdag 25 april 2012 12:40 schreef Jula123 het volgende:
Make-up experts: hebben jullie misschien een tip voor mij?
Ik heb altijd last van blauwe kringen onder mijn ogen. Nou had ik concealer gekocht (van Estee Lauder, en ben geadviseerd door de medewerkster van de Douglas).
Maar als ik dat erop doe wordt juist extra aandacht gelegd op de blauwe kringen, het dekt niet echt goed, en ik krijg gelijk een droge, rimpelige huid. Ziet er dus niet uit.
Moet ik meer erop doen, om het beter te laten dekken? Moet ik het mengen met dagcreme oid zodat het niet zo droog en rimpelig wordt?
Ik gebruik verder geen foundation, misschien dat het daardoor er raar uitziet?
dat vind ik ook een veel te duur rukproduct.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:42 schreef Dwyn het volgende:
Als het over de Touche Eclat ofzo gaat, die helpt bij mij ook voor geen ene meter.
Ik doe met de concealer van Catrice het blauwe eruit halen, daarna mijn foundation en dan een concealer van de mac.quote:Op woensdag 25 april 2012 16:47 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
dat vind ik ook een veel te duur rukproduct.
MAC pro wear vind ik wel fijn, maar te heftig voor elke dag. Mac studio is ook fijn maar ook heftig.
Bourjois Healthy Mix concealer vind ik fijn voor elke dag, en smelt heel fijn samen.
Maar blending kwast jongens, geen platte concealer kwast, dat ziet er echt veel mooier uit
Eerst een concealer met roze ondertoon smeren, daarna eentje die hetzelfde is als de kleur van je foundation. Als je daarna foundation over de rest smeert, is alles verdwenenquote:Op woensdag 25 april 2012 17:50 schreef Jula123 het volgende:
Bedankt voor jullie tips! Ik ga morgen zo'n kwast halen!
Hopelijk kan ik er toch wat moois van maken, zonde van zo'n dure concealer anders.
Ik kreeg vandaag zelfs een opmerking van een collega over mijn blauwe wallen
Oh dat geloof ik best wel hoor! Alleen eet ik bijna nooit suiker, denk dat het iets erfelijks is.quote:Op woensdag 25 april 2012 19:58 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik weet dat het onwijs lame en geitenwollesokkerig klinkt, maar sinds ik ben gestopt met overal suiker doorheen mikken (thee, koffie, door ontbijtgranen etc etc etc), heb ik echt veel minder erge blauwe kringen
Bedankt voor deze tip, met zo'n platte concealerkwast gaat het inderdaad niet lekker, dus gebruik ik meestal mijn vingertoppen, maar eigenlijk werk ik liever met kwasten. Dit dus maar eens proberen. Deze heb je gewoon bij de Hema als ik me niet vergis, he?quote:Op woensdag 25 april 2012 16:52 schreef BBQ-kip het volgende:
[ afbeelding ]
Zo'n kwast dus, concealer (vloeibare) op de rug van je hand doen, dan kwast er voorzichtig in dippen en dan al tamponnerend op je blauwe kringen aanbrengen
Dan kwast leeg maken op tissue en dan blenden richting je blote concealer loze huid
Bij de Hema zijn ze zwart en iets meer uiteenstaand, maar da's eigenlijk juist prettig. 2,50 ofzo, prima dealquote:Op donderdag 26 april 2012 18:47 schreef Cheerful het volgende:
[..]
Bedankt voor deze tip, met zo'n platte concealerkwast gaat het inderdaad niet lekker, dus gebruik ik meestal mijn vingertoppen, maar eigenlijk werk ik liever met kwasten. Dit dus maar eens proberen. Deze heb je gewoon bij de Hema als ik me niet vergis, he?
Ja, ik heb er ook nog een uit een kwastenset van Zoeva, maar die gebruik ik echt voor oogschaduw en ik wil mijn kwasten liever niet voor en vloeibare, en poederproducten gebruiken. En 2,50 kan mijn portemonnee wel aan.quote:Op donderdag 26 april 2012 20:01 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Bij de Hema zijn ze zwart en iets meer uiteenstaand, maar da's eigenlijk juist prettig. 2,50 ofzo, prima deal
Synthetische haartjes, maar da's juist prettiger voor concealer, aangezien je dat toch vaak moet wassen en je ook niet wilt dat dierlijke haartjes al je concealer opzuigen voor je het kunt aanbrengen op waar je het eigenlijk wilt hebben
Platte kwasten zorgen voor teveel product op 1 kleine plaats, dat blendt niet lekker. Vingertoppen verdeelt ook niet netjes is mijn ervaring en is moeilijk aan te brengen precies op de plekken waar je het wilt hebben.
Oe! Die zien er toch wel tof uit inderdaad!quote:Op vrijdag 27 april 2012 16:01 schreef BBQ-kip het volgende:
Ik wil ook de nieuwe op 9 mei uit te komen matte palette van Sleek.
De felle versie hoef ik niet, die donkere ziet er wel tof uit
Ik weet dat niet iedereen fan is van hun matte oogschaduw, maar ik vind ze prettig, zeker in combi met andere oogschaduws of (als) eyeliner.
[ afbeelding ]
Bron: http://www.musingsofamuse(...)divine-palettes.html
En Sleek palettes zijn meestal maar 8 euro uit een Nederlandse webshopquote:Op vrijdag 27 april 2012 16:02 schreef An24 het volgende:
[..]
Oe! Die zien er toch wel tof uit inderdaad!
Yup! ik bestel ze altijd bij boozyquote:Op vrijdag 27 april 2012 16:04 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
En Sleek palettes zijn meestal maar 8 euro uit een Nederlandse webshop
Ken ik ja. Met boozy nog geen problemen gehad.quote:Op vrijdag 27 april 2012 16:16 schreef BBQ-kip het volgende:
http://www.alicejo.com/merk-55/sleek.html
Ook een fijne webshop, over boozyshop heb ik weleens wat mindere verhalen gehoord qua levering enzo.
Nu enkel alleen de oogschaduw..quote:Op zaterdag 28 april 2012 18:00 schreef Cheerful het volgende:
Mooie kleur! Ik ben alleen een beetje huiverig voor blauw, voor het blauwe-oog-effect. Hoe draag jij dit? Gewoon zo of in combinatie met een bruin- of grijstint?
Geen kringen, maar in mijn binnenste ooghoeken zit vaak een donkere plek lijkt het wel...quote:Op zondag 29 april 2012 14:48 schreef Cheerful het volgende:
Want je hebt last van donkere kringen, of...?
Ik probeer nu beetje bij beetje uit te breiden met de kleurtjes van MAC..quote:Op zondag 29 april 2012 22:08 schreef Cheerful het volgende:
Dat is inderdaad een mooi compliment!
Ook weer een erg mooie kleur oogschaduw trouwens!
Als je echt een goeie uitbreiding van je make-up collectie wil hebben, kan ik je deze mascara van Fusion Beauty echt aanbevelen..quote:Op zondag 29 april 2012 14:48 schreef Cheerful het volgende:
Ik wil mijn make-up collectie nog wat uit gaan breiden. Ik mag van mezelf tot 1 juni niks meer kopen, behalve 1 ding dat ik voor die tijd echt nodig heb, maar daarna ga ik alles eens goed uitzoeken en bepalen wat ik erbij wil. Wellicht met jullie hulp
Die van Fusion Beauty heb ik gekocht bij Douglasquote:Op zondag 29 april 2012 23:34 schreef Cheerful het volgende:
Waar koop je die? Ik ken het merk niet.
Ik gebruik nu False Lash Effect van Max Factor en ik heb er nog een van L'Oreal op voorraad, maar misschien daarna.
Sunny Spot.. apart kleurtje!quote:Op maandag 30 april 2012 17:06 schreef An24 het volgende:
Ik ben ook weer aan het inslaan geslagen:
-Twee kleurtjes van mac: sunny nog wat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |