hoogtepunten uit het vorige deel:quote:19-3-2012
I've already been fourteen days in what is for me still really cold Holland. But in these fourteen days, I haven't exactly been sitting still. The Hiswa (a big boat show in Holland), De Laatste show in Belgium, and Gotschalk in Germany are already behind me, and last Saturday I gave a presentation in Drimmelen--for now the last one. Everything went very well and I got a lot of positive reactions. The Hiswa was especially busy. It was nice to tell my story to people who were really listening and interested in my story. But after six days of telling the same story and answering a lot of questions, I was happy to do nothing for one day. The talk shows in Germany, Belgium and Holland were also really nice. What I liked most were all the positive reactions,and not having to convince people anymore that I could do it because I have already done it. It's something I still can't really realize. Even though the past fourteen days were really nice, it tired me out a whole lot more than sailing does. I'm really happy to have a week off now so I can go visit some family before I head back home to Guppy, which is still bravely waiting for me in Bonaire. When I'm there, I will continue writing my book and hopefully soon be able to set sail to New Zealand.
Laura
In het begin heb ik deze topicreeks grotendeels in leven gehouden, pas toen de reis begon werd het een groot succes en ik laat Laura nu niet vallen. Elke moderator staat natuurlijk vrij deze reeks naar een ander subforum te sturen.quote:Op woensdag 21 maart 2012 19:53 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Toch nog een nieuw Laura-deel, wat leuk!
quote:Op woensdag 21 maart 2012 19:58 schreef spijkerbroek het volgende:
Leuk te zien dat je wel een sarcastische kant hebt, gezien de TT, BW
Dus ze is 14 dagen druk geweest met 6 dagen dezelfde dingen vertellen in 5 optredens..quote:Op woensdag 21 maart 2012 19:53 schreef BabeWatcher het volgende:
Sinds het weekend heb ik niet meer gepost
afgelopen maandag schreef Laura in haar logboek:
[..]
hoogtepunten uit het vorige deel:
Laura in De Laatste Show
Laura @ Gottschalk Live
Dat zou betekenen dat ze zich weer in Nederland in de GBA inschrijft (in Bonaire dus).quote:Op woensdag 21 maart 2012 20:07 schreef BabeWatcher het volgende:
Laura heeft al aangegeven dat ze haar Havo afmaakt op Bonaire. Dit kan makkelijk aangezien Bonaire een gemeente van Nederland is.
Krijgt ze geen studievisum, zoals Mauro?quote:Op woensdag 21 maart 2012 20:14 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Dat zou betekenen dat ze zich weer in Nederland in de GBA inschrijft (in Bonaire dus).
Dat is ook alweer een tijdje geleden, toch?quote:Op woensdag 21 maart 2012 20:07 schreef BabeWatcher het volgende:
Laura heeft al aangegeven dat ze haar Havo afmaakt op Bonaire. Dit kan makkelijk aangezien Bonaire een gemeente van Nederland is.
Waarom zou ze een studievisum krijgen? Ze heeft gewoon de Nederlandse nationaliteit.quote:Op woensdag 21 maart 2012 20:42 schreef BabeWatcher het volgende:
Krijgt ze geen studievisum, zoals Mauro?
Ik dacht dat haar prioriteit nu lag om nogmaals de Pacific over te motorboten naar Nieuw-Zeeland? En dat is geen provincie van Nederland... Bovendien kun je op minderjarige leeftijd niet emigreren, dus dat gaat nog tegenvallen.quote:Op woensdag 21 maart 2012 20:07 schreef BabeWatcher het volgende:
Laura heeft al aangegeven dat ze haar Havo afmaakt op Bonaire. Dit kan makkelijk aangezien Bonaire een gemeente van Nederland is.
Ze geeft nogal conflicterende berichten (big surprise..) over wat haar 1e prioriteit is.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 05:32 schreef Tayu het volgende:
Ik dacht dat haar prioriteit nu lag om nogmaals de Pacific over te motorboten naar Nieuw-Zeeland? En dat is geen provincie van Nederland...
Voor zover ik weet, is ze al uitgeschreven uit de GBA en is ze dus feitelijk al geemigreerd.quote:Bovendien kun je op minderjarige leeftijd niet emigreren, dus dat gaat nog tegenvallen.
quote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:22 schreef spijkerbroek het volgende:
Zo, even "lekker" fel tegen een hele normale vraag ageren, sjesus. Wat een arrogant en antisociaal antwoord tegen die oudere man. Het zit kennelijk diep.
De hakken diep in het zand zetten en de schuld volledig bij anderen neerleggen.
En weer grappig dat ze niet in het middelpunt wil staan, maar dat die paar 100 (?) mensen wel voor haar zijn gekomen. Ook hiervoor had ze gewoon Nee kunnen zeggen. Het voordeel van wel komen opdagen is kennelijk toch belangrijker voor haar dan de nadelen van het niet verschijnen.
Ik vind het respectloos. Die man heeft haar niks misdaan, en toch wordt ie afgesnauwd. Door een 16-jarig huppelkutje. Ook hier blijkt maar weer dat de opvoeding danig tekort is geschoten.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:24 schreef BabeWatcher het volgende:
dat vind ik juist zo leuk aan haar. Lekker kortaf en steken onder tafel
Wat moet het meest opviel was weer die tegenspraak met zichzelf: ze vond het helemaal niet belangrijk om als jongste de wereld rond te varen, maar ze heeft er wel een hele strijd over gevoerd. Tot en met het snijden van zichzelf en weglopen toe.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 20:22 schreef spijkerbroek het volgende:
Zo, even "lekker" fel tegen een hele normale vraag ageren, sjesus. Wat een arrogant en antisociaal antwoord tegen die oudere man. Het zit kennelijk diep.
De hakken diep in het zand zetten en de schuld volledig bij anderen neerleggen.
En weer grappig dat ze niet in het middelpunt wil staan, maar dat die paar 100 (?) mensen wel voor haar zijn gekomen. Ook hiervoor had ze gewoon Nee kunnen zeggen. Het voordeel van wel komen opdagen is kennelijk toch belangrijker voor haar dan de nadelen van het niet verschijnen.
Een uitschrijving staat niet gelijk aan een inschrijving. Anders zouden er geen daklozen bestaan.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 06:05 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ze geeft nogal conflicterende berichten (big surprise..) over wat haar 1e prioriteit is.
[..]
Voor zover ik weet, is ze al uitgeschreven uit de GBA en is ze dus feitelijk al geemigreerd.
Een uitschrijving uit de Nederlandse GBA betekent niet dat ze zichzelf ergens anders heeft ingeschreven idd. Maar als je een bepaalde tijd niet in Nederland woont, moet je je uitschrijven, of je nu meerderjarig of minderjarig bent. Dan komt er iets als "vertrokken naar het buitenland" (als je geen nieuw adres opgeeft) als opmerking bij te staan, zodat Nederland weet dat je niet in Nederland ingeschreven staat.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:02 schreef Tayu het volgende:
Een uitschrijving staat niet gelijk aan een inschrijving. Anders zouden er geen daklozen bestaan.
Dat geldt allemaal voor volwassenen. Voor minderjarigen, is dat toch net even anders. Je kunt namelijk niet zomaar even op eigen houtje besluiten dat je niet meer minderjarig bent. Dat is ze nog altijd, en haar ouders zijn beide Nederlanders. Op dit moment, kan ze enkel emigreren als één van haar ouders gaat emigreren, maar niet op eigen initiatief.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:11 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Een uitschrijving uit de Nederlandse GBA betekent niet dat ze zichzelf ergens anders heeft ingeschreven idd. Maar als je een bepaalde tijd niet in Nederland woont, moet je je uitschrijven, of je nu meerderjarig of minderjarig bent. Dan komt er iets als "vertrokken naar het buitenland" (als je geen nieuw adres opgeeft) als opmerking bij te staan, zodat Nederland weet dat je niet in Nederland ingeschreven staat.
Waar je dan verder woont, is voor Nederland niet van belang. In sommige landen is geen meldingsplicht. Ik heb bv in Engeland en Ierland gewoond en heb me daar niet ingeschreven. Had geen voordeel voor mij, dus ik heb me de moeite bespaard.
Voor zover ik weet, heeft Laura zich nog niet ingeschreven in NZ (als dat daar moet, geen idee). Geen idee hoe NZ omgaat met minderjarige onderdanen die zomaar in het land willen gaan wonen, terwijl ze totaal geen band heeft met het land, zonder ouders of wat dan ook.
We zullen het zien..
Volgens de wet mag een 16-jarige zelfstandig zichzelf uitschrijven uit de Nederlandse GBA. Bij kinderen jonger dan dat moet de wettelijke voogd toestemming geven. Ik kan me voorstellen dat haar vader dat zonder problemen gedaan heeft. Ze kan dus gewoon emigreren.quote:Op vrijdag 23 maart 2012 22:17 schreef Tayu het volgende:
Dat geldt allemaal voor volwassenen. Voor minderjarigen, is dat toch net even anders. Je kunt namelijk niet zomaar even op eigen houtje besluiten dat je niet meer minderjarig bent. Dat is ze nog altijd, en haar ouders zijn beide Nederlanders. Op dit moment, kan ze enkel emigreren als één van haar ouders gaat emigreren, maar niet op eigen initiatief.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |