 
		 
			 
			
			
			Ik weet wel waarom ik 'm niet afkreeg; hij zat er al sinds 10-08-1986. En dat is niet alleen ruim 25 jaar geleden, maar ook een kleine 20 kilo geledenquote:Op zondag 18 maart 2012 14:50 schreef De_Kardinaal het volgende:
Dan weet je wel meteen waarom je hem niet afkreeg
 
											 
			 
			
			
			Dat is niet geheel waarquote:Op zondag 18 maart 2012 14:54 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Joh, je hebt toch al AB dus een infectie ga je er niet aan krijgen.


 
											 
			 
			
			
			Het is niet eens een blaartjequote:Op zondag 18 maart 2012 14:54 schreef Cat22 het volgende:
Joh, je hebt toch al AB dus een infectie ga je er niet aan krijgen.
 
  
											 
			 
			
			
			Hou het maar niet in de zon, dan verbrandt he... ow.quote:Op zondag 18 maart 2012 14:55 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Het is niet eens een blaartje
Dat stukje vel heeft gewoon al in geen 26 jaar meer daglicht gezien
 
											 
			 
			
			
			Amoxi met Clavulaan. Breed genoeg?quote:Op zondag 18 maart 2012 14:55 schreef De_Kardinaal het volgende:
Dat is niet geheel waar
Je vinger kan er best afrotten terwijl je AB gebruikt.
Of je moet een breed-spectrum antibiotica krijgen
 
											 
			 
			
			
			Moest jij niet eens gaan wandelen of zoquote:Op zondag 18 maart 2012 14:57 schreef Cat22 het volgende:
Hou het maar niet in de zon, dan verbrandt he... ow.
 
											 
			 
			
			
			Ja, die doet het wel. Die had ik vorige week ook nog, een 10-daagse kuur, maar dat hielp voor geen meter.quote:Op zondag 18 maart 2012 14:57 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Amoxi met Clavulaan. Breed genoeg?
Maar ff voor the record: die vinger is ervan opgeknapt
 
											 
			 
			
			
			Heb ik ook ooit wel eens in bed. Maar de twee van de foto konden er niet af en dat vind ik me dan een partij irritantquote:Op zondag 18 maart 2012 14:57 schreef ferrari_rood het volgende:
Ik heb afgelopen nacht ook mijn ringen af gedaan ze zaten ineens heel erg strak maar dat ging nog zonder dremel gelukkig
 
											 
			 
			
			
			Kreeg jij er ook straalaandrijving van?quote:Op zondag 18 maart 2012 14:59 schreef De_Kardinaal het volgende:
Ja, die doet het wel. Die had ik vorige week ook nog, een 10-daagse kuur, maar dat hielp voor geen meter.
 
			 
			
			
			Sorry, Yoko op schoot, het kan écht niet.quote:Op zondag 18 maart 2012 14:57 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Moest jij niet eens gaan wandelen of zo
 
											 
			 
			
			
			Die had ik al lang AB + AB = dubbele straalaandrijvingquote:Op zondag 18 maart 2012 15:00 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Kreeg jij er ook straalaandrijving van?
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ze is nu onderweg naar Mount Doom.quote:Op zondag 18 maart 2012 15:04 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb net even teruggelezen wat die ring je heeft aangedaan, maar good riddance.
 
											 
			 
			
			
			Zo is dat; stoute ringquote:Op zondag 18 maart 2012 15:04 schreef Harajuku. het volgende:
Ik heb net even teruggelezen wat die ring je heeft aangedaan, maar good riddance.
 
											 
			 
			
			
			Het spoelt wel lekker door en ruimt heerlijk opquote:Op zondag 18 maart 2012 15:01 schreef De_Kardinaal het volgende:
Die had ik al lang AB + AB = dubbele straalaandrijving

 Daar gaat weer een amoxi
 Daar gaat weer een amoxi  
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			
			
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |