Geen Viviani als alternatieve joker voor Sagan?quote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:05 schreef TheArt het volgende:
Vakansoleil met een k, Boris?
Sagan mijn absolute topfavoriet. Ook Goss, Gatto, Boasson Hagen, Boonen, Bennati, Cance en Ventoso gaan bij mij mee op het favorietenlijstje. Mijns inziens wordt het zeker geen echte volwaardige massasprint. Sowieso is dat nog amper gebeurd sinds Le Manie erin zit.
Is een heerlijke back-up, maar ik twijfel over of Viviani dit nu al kan. Als Liquigas slim is gaan ze sowieso de koers hardmaken. Als ze Cav en Greipel er dan af krijgen, en die kans lijkt me zeer aanwezig, dan is Sagan gewoon dé topfavoriet. Als dat niet lukt, hebben ze altijd Viviani nog achter de hand, want als Cav en Greipel overleven, dan kan Viviani dat ook.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:07 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Geen Viviani als alternatieve joker voor Sagan?
Ga je naar de Swim Cup? Nice.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:31 schreef DeLuna het volgende:
Mooie rit. Ik hoop er nog wat van te kunnen volgend terwijl ik in Amsterdam in het zwembad zit.
quote:
Je doet mee ookquote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:39 schreef DeLuna het volgende:
[..]Ik moet zelf ook zwemmen, maar misschien kan ik zaterdag tussen de middag even kijken en dan de uitslag maar teruglezen.
Ik ben ook niet super goed hoor, ik sta meestal ergens onderaan. 50, 200, 400 vrij en 50 vlinder. Startnr. 199204328quote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:43 schreef TheArt het volgende:
[..]
Je doet mee ookIk ben je niet tegengekomen in de inschrijvingslijsten, maar ik heb er ook niet op gelet natuurlijk
Welke nummers doe je?
Ik weet van je niveau, alleen wist ik niet dat je ook echt mee zou doenquote:Op dinsdag 13 maart 2012 22:44 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik ben ook niet super goed hoor, ik sta meestal ergens onderaan. 50, 200, 400 vrij en 50 vlinder. Startnr. 199204328
Ik betwijfel ook steeds meer dat het in Londen een normale massasprint wordt. Ze moeten toch negen keer een klim van vijf minuten afleggen.quote:Op dinsdag 13 maart 2012 20:05 schreef TheArt het volgende:
Vakansoleil met een k, Boris?
Mijns inziens wordt het zeker geen echte volwaardige massasprint.
Dat denk ik al sinds het parcours bekend is. De journalisten die elkaar maar napraten dat het een puur sprintersparcours is, moeten de ballen uit hun broek schamen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 10:26 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ik betwijfel ook steeds meer dat het in Londen een normale massasprint wordt. Ze moeten toch negen keer een klim van vijf minuten afleggen.
Het is niet zo zwaar als in Peking, maar makkelijk wil ik het ook niet noemen. Als het dan ook nog eens regent en er de nodige wind staat, kan dat wel eens een harde koers worden.
Ik kan er ook met m'n kop niet bij. Naast de argumenten van LF speelt ook nog mee dat je maar een kleine ploeg kunt meenemen om evt. een koers te controleren, in tegenstelling tot het WK.quote:Op woensdag 14 maart 2012 13:50 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dat denk ik al sinds het parcours bekend is. De journalisten die elkaar maar napraten dat het een puur sprintersparcours is, moeten de ballen uit hun broek schamen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |