2 kleintjesquote:Op maandag 12 maart 2012 10:22 schreef chacama het volgende:
Wel een balkon vicky?
Dan zou de verticale tuin wat voor je kunnen zijn....
hangpotjes met viooltjes erinquote:
Wat zijn dan goede bodembedekkers? Ik heb vorig jaar wat gekocht, maar dat was niet echt een succes. Ik wil ook graag de voortuin met bodembedekkers. Al hebben de buren nu van dat boomschors erin gegooid in hun gedeelte... dus voor de eenheid het is 1 gezamenlijke tuin doen wij dat ook maar.quote:Op maandag 12 maart 2012 11:07 schreef chacama het volgende:
Dat is niet veel ruimte Vicky, maar met een beetje goed wil is er wel iets van te maken......toch? Heeft die van 4,5 een beetje een muurtje waar de zon ook komt?
Estrys, dat zou ik ook doen dan. Al dat grind *ril*....Lekker groen. Bodembedekkers met wat bloemetjes erin, erg mooi. Vergeet niet bij je bodembedekkers ook groenblijvende te kiezen, anders is het zo'n dooie boel in de winter. En plant bijvoorbeeld bloembolletjes er tussen zodat je vroeg in het voorjaar kleur in je tuin hebt. Vooral de crocussen en laagblijvende narcissen zijn er leuk tussen groene planten.
heb je ze niet opgerookt danquote:Op maandag 12 maart 2012 11:34 schreef k_i_m het volgende:
Ik ben de hortensia's aan het kortknippen. Aangezien ik dat vorig jaar niet heb gedaan blijft er weinig struik over.
Ik heb het ook wel eens gehoord. Iemand wist mij toen ook te vertellen dat er bij de politie regelmatig aangiftes binnenkwamen van leeggeroofde planten...quote:Op maandag 12 maart 2012 11:56 schreef simmu het volgende:
[..]
heb je ze niet opgerookt dan![]()
er gaat hier een hardnekkig (broodje aap) verhaal rond dat criminele jongeren de toppen eraf knippen om op te roken en daar worden ze dan stoned vande buurman stond het in de herfst nog aan te wijzen en al! "ooooooh, bij jullie hebben ze de toppen er ook al afgeknipt! jaha: dat doen ***junkies*** hoor!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tuin inrichtenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Diaan, is lei-fruit ipv leilinde iets voor jullie. Die zijn lager en passen dan misschien beter in het 'beeld' van de straat en je hebt lekkere appeltjes of peertjes in het najaar en in het voorjaar prachtige bloesem. En voor wat betreft het vocht, breng is de rest van je tuin wat bentoniet in. Dit is een kleisoort (stof) die vocht vasthoud op de plekken waar het nodig is, zo trekt de boom eerder van andere kanten af dan van daar waar het vocht plaatselijk goed wordt vast gehouden.
TipSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Chacama bedankt voor de tips.Ik ga eens kijken of we er wat mee kunnen.
Lei-fruit gaat hem niet worden. Dat lijkt me zo'n gedoe met appeltjes rapen enz.Ik wil het liefst een tuin waar je zo weinig mogelijk in hoeft te doen. En nee, bestraten mag niet. En grind vind ik niet mooi.
We hebben nu ook al en aantal platen er in. O.a. skimmia, hortensia's, hosta en een grote buxusbol. Chacama mag ik jou eens een foto sturen? Misschien heb jij nog ideetjes/tips.Make love, not war ☮![]()
Tuurlijk mag je een foto sturen. doe maar info@bluegreen.nl dan komt ie rechtstreek op mijn mail binnen.![]()
Bedankt voor de tips! Ik vind het best leuk om over na te denken wat ik wil. De uitvoering wat minderMijn vader heeft zelf een hele grote tuin en gaat het bij ons ook in orde maken eind deze maand gaan we er aan beginnen. Moet mijn lief alleen nog even een zonneterrasje aanleggen achterin de tuin. Zie me er al helemaal zitten met mijn kopje thee in het zonnetje.
ti amo più di ieri ma meno di domani![]()
sorry buurvrouw, ik moest opeens aan je denken bij dit filmpje. zomaar opeens. parelkettingbroekrok enzo![]()
Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |