Misschien ben ik wat bozig, want kater en moe en zo maar ik vind je houding tegenover mij heel erg vervelend... Alsof ik tegen je ben of zo, terwijl dat helemaal niet zo is. je ziet heel veel als persoonlijke aanvallen. dat vind ik naar.quote:
Misschien is hij wel veeeeeel ruimer dan jij denktquote:Op woensdag 14 maart 2012 19:20 schreef LizzyAdam het volgende:
nee, dat vond ik (vooral voor een vrouw die zelf ook niet in het standaard huisje-boompje-beestje beeld past) een heel erg narrow-minded opmerking.
Sommige mensen vinden gender een schaal en geen binaire indeling. Een glijdende schaal zelfs, in die zin dat iemand die zich vandaag op en top vrouw voelt zich misschien morgen heel mannelijk kan voelen en overmorgen helemaal niks. Net als sommige mensen zich niet vast willen prikken op homo/hetero/bi maar vandaag meer homo zijn en morgen meer hetero.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:00 schreef lezzer het volgende:
[..]
Nou, noem ze maar eens op dan, want ik kom zelf eigenlijk niet verder dan 3 en dan wil ik nog wel een vierde benoemen voor die mensen die onderweg van de ene naar de andere zijn.
Oh, en ik bedoel het allemaal hartstikke lief, voor we daar een misverstand over krijgen.
Misschien omdat de bestaande termen niet voldeden.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:24 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien is hij wel veeeeeel ruimer dan jij denkt
Ik vraag me serieus af waarom al die termen bedacht moeten worden.
Misschien vindt die ene jongen die Wonderer zo interessant vindt W wel gewoon ontzettend leuk en boeit het hem uiteindelijk helemaal niks hoe het in elkaar zit. Vaak werkt dat zo als je echt verliefd bent. Daar hoef je geen label voor te hebben.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:25 schreef Bakfiets. het volgende:
Misschien omdat sommige mensen het fijn vinden dat ze zich ergens mee kunnen identificeren.
Dat is het toch uiteindelijk ook? Man, vrouw of iets er tussen in. En die die van het ene naar het andere gaan en dat zijn volgens mij transgenders.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:28 schreef wonderer het volgende:
[..]
Sommige mensen vinden gender een schaal en geen binaire indeling. Een glijdende schaal zelfs, in die zin dat iemand die zich vandaag op en top vrouw voelt zich misschien morgen heel mannelijk kan voelen en overmorgen helemaal niks. Net als sommige mensen zich niet vast willen prikken op homo/hetero/bi maar vandaag meer homo zijn en morgen meer hetero.
Mensen die zich panseksueel noemen, zijn niet zo weg van de binaire verdeling man/vrouw. Er zit volgens hen nog heel wat tussenin, of in ieder geval transgenders.
Dan kan je elk label wel wegredeneren. Maar het is nou eenmaal human nature om in te delen en mensen onder een groep te scharen. Ik zie het probleem niet zo. Als er groepen gelukkig worden van de term panseksueel (of biseksueel of lesbisch of homoseksueel) dan zie ik niet in waarom dat dan overbodig zou zijn, als zij zich daar in thuis voelen.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:29 schreef lezzer het volgende:
[..]
Misschien vindt die ene jongen die Wonderer zo interessant vindt W wel gewoon ontzettend leuk en boeit het hem uiteindelijk helemaal niks hoe het in elkaar zit. Vaak werkt dat zo als je echt verliefd bent. Daar hoef je geen label voor te hebben.
Dat was mijn uitgangspunt. Jammer dat dat narrow minded genoemd wordt.
quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:00 schreef lezzer het volgende:
Oh, en ik bedoel het allemaal hartstikke lief, voor we daar een misverstand over krijgen.
Daar is niet iedereen het mee eens. Dan heb je nog genderqueer en genderfuck en genderbender en genderfluid (ik heb er verder ook niks mee, maar dat wil niet zeggen dat het in bepaalde kringen niet bestaat).quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:30 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dat is het toch uiteindelijk ook? Man, vrouw of iets er tussen in. En die die van het ene naar het andere gaan en dat zijn volgens mij transgenders.
Maar dit geldt ook voor de rest hier hoor, volgens mij heeft er niemand kwaad in de zin en zijn we gewoon aan het redekavelen met elkander. Dat er een grotere groep het niet eens is met hoe jij het ziet (krom gezegd maar je snapt me wel hoop ik) wil niet zeggen dat we dus tegen jou zijn en denken dat je het niet lief bedoelt.quote:
Alweer? Was dat al een keer? Ik dacht nog steeds. Vandaag had ze 40.5. Nu is ze dus echt ziek.quote:
Wat schattig dat je dat nog weet.quote:Op woensdag 14 maart 2012 19:41 schreef Bakfiets. het volgende:
Vandaag ben ik precies een jaar uit de kast.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |