Geen idee. Het klinkt wel een beetje als de lat ZO hoog leggen dat het makkelijk te verklaren is als het misloopt, zeg maar. Maar ik weet niet of dat bij jouw persoonlijkheid past.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 11:51 schreef Ang3l het volgende:
[..]Ja, je hebt gelijk!
Zou ik gewoon grensverleggende dingen willen? Niet de standaarden?
Of zou ik gewoon lekker veilig over de grens gaan omdat ikw eet dat het dan hier toch nooit iets wordt?
Maar als er een goede reden is, wordt dat wel makkelijker om toe te geven want dan is het niet jouw schuld. Maar goed, dan kun je ook net zo goed helemaal niet beginnen dus misschien slaat het wel nergens opquote:
Check!quote:Op vrijdag 2 maart 2012 12:00 schreef Tha_Erik het volgende:
Maar je laat ook niet zomaar mensen toe, en dan gaan voor iemand op grote afstand voorkomt dat je iemand heel erg toe hoeft te laten emotioneel gezien. Ofzo.
als er een markt is voor dikke vrouwen die in taarten gaan zitten dan is er vast ook wel een markt voor jouw nakende lichaam.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:22 schreef TheVulture het volgende:
Dat jullie denken dat ik voor een naaktreportage gevraagd zou worden... ik voel me gevleid maar da's totaal niet realistisch
quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:36 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
als er een markt is voor dikke vrouwen die in taarten gaan zitten dan is er vast ook wel een markt voor jouw nakende lichaam.
Ik ben vooral blij dat je door omstandigheden afgevallen bent! Vederlicht nu.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:36 schreef Ang3l het volgende:
Ik blijf t geil vinden dat ik in die wordle of wordcloud of hoe dat dan ook heet bovenop Erik zit
quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:40 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik ben vooral blij dat je door omstandigheden afgevallen bent! Vederlicht nu..
quote:
quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:36 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
als er een markt is voor dikke vrouwen die in taarten gaan zitten dan is er vast ook wel een markt voor jouw nakende lichaam.
Nou je zou schrikken als ik mijn sshirt uit zou doenquote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:40 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Ik ben vooral blij dat je door omstandigheden afgevallen bent! Vederlicht nu..
Dat lijkt me verre van commercieel.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:41 schreef Cavalinho het volgende:
Je hoeft helemaal niet mooi te zijn om commercieel te zijn. Er is overal markt voor.
http://www.gridskipper.com/assets/resources/2006/09/nudieman.jpg
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |