Juist nice :$quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:02 schreef ValHallen het volgende:
Ik maar denken dat het over het likken van de voorbips ging. Maar dat ga ik ook niet gedwongen doen.
Ik wou hem niet eens, eerlijk waar nietquote:
Dat dusquote:Op woensdag 29 februari 2012 20:13 schreef arachide. het volgende:
[..]
Nou, daar komt geen schijt uit en dat kan je beter onderhouden in mijn ogen.
Klopt, maar niet als ik het moet doen. Ik doe alles uit vrije wil.quote:
Een beetje dwang is wel nice..quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:15 schreef ValHallen het volgende:
[..]
Klopt, maar niet als ik het moet doen. Ik doe alles uit vrije wil.
Blauwe wafels bakken!quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:15 schreef Faxie het volgende:
Liever een schone aars dan een smerige kut
Hoewel ik geen ervaring heb met smerige kutjes....maar dan nog.
Jamaar dan is het meer een spelletje, zo van doe dit, maar dan wil je het zelf ook wel.. Dat is nice, tegen je zin is niet nice.quote:
Jah, kan ik het helpen dat er haar op m'n achterste groeitquote:Op woensdag 29 februari 2012 20:15 schreef arachide. het volgende:
Niks mis met orale seks, maar soms gaat het te furr
Als het speelse dwang is wel ja. Ik hoopte dat je het verschil zou wetenquote:
Gewoon je aarsch laten harsen. Kan vast.quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:16 schreef Bartholomeus het volgende:
[..]
Jah, kan ik het helpen dat er haar op m'n achterste groeitEn als ik alles kortwieken wil incl gehele voorkant dan kan ik boven weer beginnen tegen de tijd dat ik onder klaar ben
Daar trots op zijnquote:Op woensdag 29 februari 2012 20:17 schreef Newbie114 het volgende:
Tevens, welke vuige vuillap heeft mijn hentaipost uit de OP gehaald
Weet je hoe lekker warm in de winterquote:Op woensdag 29 februari 2012 20:17 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Gewoon je aarsch laten harsen. Kan vast.
Het was jij zekerquote:
Ik gok op crutch, toen hij de TC-link verwijderde.quote:Op woensdag 29 februari 2012 20:17 schreef Newbie114 het volgende:
Tevens, welke vuige vuillap heeft mijn hentaipost uit de OP gehaald
Ik ooit VCH gegoogled en nefertiti piercing... fuuuuuquote:Op woensdag 29 februari 2012 20:17 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Gatverdamme, ik heb dat ooit gegoogled door FOK!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop