Nog wel meer.quote:
Weet je zeker dat we dat moeten doen? Ik bedoel, Bert zei dat het niet nodig is.quote:
Nederlandse.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 17:00 schreef Cavalinho het volgende:
Het ging zuiver over hoofdletters na de komma's in die tekst. Niet in de nederlandse taal.
In de tekst gaat het niet om eigen namen.
Plakten ze toen ook al vallende mannen op "wolkenkrabbers"?quote:Op donderdag 1 maart 2012 13:16 schreef Copycat het volgende:
Die vallende man (Draper) is al vanaf seizoen een leidend in de leader. Dus sowieso onterechte klacht.
quote:Op donderdag 1 maart 2012 15:10 schreef James1988 het volgende:
[ link | afbeelding ]
Dit lag hier in de brievenbus...
Nou zijn die verkoopster wel enorme oude taartenquote:Op zondag 4 maart 2012 11:54 schreef lizardtattoo het volgende:
http://www.pipoos.nl/winkels/eindhovenpiazza.htm
Het team
Even voorstellen
Wij zijn met een grote groep om u te helpen en uitleg te geven. Zo hebben wij taarten, kaarten, schilder en scrappende collega's. Genoeg mensen om deskundig advies te geven.
http://www.hbd.nl/website(...)tende-bloemisten.pdfquote:Tips van ervaren bloemisten:
- Ga langs andere bloemisten en praat over hun ervaringen, dit is zeer leerzaam.
- Bereidt je partner, familie en goede vrienden voor op het ondernemerschap als bloemist. Wanneer zei niet achter
je keuze staan kun je beter je idee schrappen.
- Een goed begin is het halve werk!
Die zingt toch ook alsof zn ballen verwijderd zijn?quote:Op zondag 4 maart 2012 12:41 schreef Xaryna het volgende:
Zo, eindelijk eens geüpload. Dit stond in de Weekend of Privé ofzo toen ik bij de kapper was, paar weken terug:
[ afbeelding ]
Wat is daar fout aan?quote:Op zondag 4 maart 2012 12:41 schreef Xaryna het volgende:
Zo, eindelijk eens geüpload. Dit stond in de Weekend of Privé ofzo toen ik bij de kapper was, paar weken terug:
[ afbeelding ]
Welk bedrijf is dit? Ik wil ook wel voor ¤6,23 per jaar een binaries accountjequote:Op dinsdag 6 maart 2012 08:46 schreef FrankP het volgende:
Ook maar weer even een tenenkommende bijdrage leveren:
[ afbeelding ]
stam+tquote:Op maandag 5 maart 2012 10:39 schreef Gebraden_Wombat het volgende:
[ afbeelding ]
![]()
http://www.nrc.nl/nieuws/(...)fel-in-het-catshuis/
Sunnyusenetquote:Op dinsdag 6 maart 2012 11:20 schreef Jerkmaine het volgende:
[..]
Welk bedrijf is dit? Ik wil ook wel voor ¤6,23 per jaar een binaries accountje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |