TT bedoel je? Zijn hier erger gewendquote:Op zondag 26 februari 2012 18:01 schreef Sjapoela het volgende:
Sorry voor de gare OP, zit op fiets en schrok ervan dat ik de lapo was
Lapo = Nieuwe topic openen = oud.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:01 schreef Sjapoela het volgende:
Sorry voor de gare OP, zit op fiets en schrok ervan dat ik de lapo was
Och, het viel mij wel op dat Mokotjo na 7 minuten geel kreeg, en voorts in de hele wedstrijd er voor soortgelijke vergrijpen geen kaarten vielen. Thuisfluiten wil ik het niet noemen, maar als je een back zo vroeg geel geeft moet je ook consequent blijven.quote:
http://voetbalzone.nl/doc.asp?uid=159896quote:Gyon Fernandez redde zondagmiddag bijna een punt voor Feyenoord, door twee keer te scoren in de uitwedstrijd tegen PSV. De aanvaller had toen echter al niet meer op het veld mogen staan: bij een 1-0 tussenstand deelde hij plotseling een kopstoot uit aan tegenstander Marcelo. Scheidsrechter Richard Liesveld ontging het incident, waardoor beide ploegen met elf man bleven staan.
Ronald Koeman wilde er na afloop van de 3-2 nederlaag nog niet veel over kwijt. "Ik heb het niet helemaal goed gezien. Hij komt wel ergens met zijn hoofd waar hij niet moet zijn", zei de coach tegen het ANP. "Ik vond ook de reactie van hem niet goed. Op basis daarvan krijgt hij volgens mij ook de gele kaart." Fernandez belaagde de grensrechter en werd daarom op de bon geslingerd.
De vervanger van John Guidetti werd niet gestraft voor zijn kopstoot en kan op basis van de videobeelden nu alsnog vervolgd worden. "Met zijn verleden moet hij doen waar hij voor in het veld staat en dat is goed voetballen en doelpunten maken. Hij moet zich niet met dit soort dingen bezighouden, dat kun je niet accepteren", zei Koeman, die wacht met het uitdelen van een sanctie: "Ik wil eerst nog beter de beelden zien. Als blijkt dat zijn actie niet gepast is, dan zullen we maatregelen nemen."
Hij speelde op momenten wel goed, maar kijk de 3-2 nog maar eens na, staat daar lucht te dekken.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:03 schreef Muto het volgende:
Mokotjo speelde gewoon erg prima op de back.
Fernandez op het veld en Fernadez in interviews zijn net 2 compleet andere personen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:02 schreef Roffamannetje het volgende:
Ik geef Fernandez het voordeel van de twijfel, omdat die zo netjes praat in het interview
Tweede helft was wel beter dan eerste. Die eerste 45 minuten sloegen echt nèrgens op.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:04 schreef Maastoren het volgende:
Nelom heeft het sinds zijn blessurie niet (meer).
Volg jij eigenlijk wel de eredivisie?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:04 schreef Ritmo het volgende:
Laten we nu bij deze ook eens ophouden te doen alsof punten strooien tegen degradatiekandidaten en middenmoters erbij hoort. Mocht je nog wat van het seizoen willen maken, dan zijn dergelijke onnodige uitglijers niet meer acceptabel.
Nee, maar volgens jou moeten we de CL winnen en ongeslagen kampioen worden met 2 tegendoelpunten. Jij bent gewoon hartstikke onrealistisch. Je leeft wat dat betreft in je eigen fictieve wereld.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:04 schreef Ritmo het volgende:
Laten we nu bij deze ook eens ophouden te doen alsof punten strooien tegen degradatiekandidaten en middenmoters erbij hoort. Mocht je nog wat van het seizoen willen maken, dan zijn dergelijke onnodige uitglijers niet meer acceptabel.
En dat belerende toontje is ook om moe van te worden..quote:Op zondag 26 februari 2012 18:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Nee, maar volgens jou moeten we de CL winnen en ongeslagen kampioen worden met 2 tegendoelpunten. Jij bent gewoon hartstikke onrealistisch. Je leeft wat dat betreft in je eigen fictieve wereld.
Vergeet de grootste, Wijnaldumquote:Op zondag 26 februari 2012 18:05 schreef Muto het volgende:
Het is wel een ontzettende kutclub, dat PSV. Met die akelige kutspelers die om alles en een beetje gaan liggen. Mertens, Toivonen en die Strootman.
Strootman is ontzettend gehyped. Leuke voetballer, maar meer niet.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:05 schreef Muto het volgende:
Het is wel een ontzettende kutclub, dat PSV. Met die akelige kutspelers die om alles en een beetje gaan liggen. Mertens, Toivonen en die Strootman.
Ik probeer dat al maanden iedereen in PSV-Land duidelijk te maken maar niemand neemt me serieus.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:06 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Strootman is ontzettend gehyped. Leuke voetballer, maar meer niet.
De tweede helft kon ook niet slechter dan de eerste. Laten we hopen dat hij z'n spel van de eerste weken weer oppakt. Werd vandaag veel te vaak voorbijgelopen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:05 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Tweede helft was wel beter dan eerste. Die eerste 45 minuten sloegen echt nèrgens op.
Zo'n reactie wachtte ik al op ja. Maar dat andere clubs het doen wil toch niet zeggen dat het bij ons ook ok is? We hebben nu al het krediet verspeeld en staan achter op die andere clubs. Zij kunnen zich al niet veel meer veroorloven, maar wij dus al helemaal niets meer.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:05 schreef eight het volgende:
[..]
Volg jij eigenlijk wel de eredivisie?
En je ziet hem en die Zweed heel de wedstrijd bij de scheidsrechter staan etcetera. Vroeger had PSV af en toe nog wel geniale voetballers. Nu zijn het zeikwijven.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:06 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Strootman is ontzettend gehyped. Leuke voetballer, maar meer niet.
Dit. Er vielen daar zelfs clubnamen als Real Madrid die Strootman 'hard nodig zouden hebben'.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik probeer dat al maanden iedereen in PSV-Land duidelijk te maken maar niemand neemt me serieus.
Clasie is beter.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:06 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Strootman is ontzettend gehyped. Leuke voetballer, maar meer niet.
Wat een gelul.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:06 schreef Muto het volgende:
[..]
Nee, maar volgens jou moeten we de CL winnen en ongeslagen kampioen worden met 2 tegendoelpunten. Jij bent gewoon hartstikke onrealistisch. Je leeft wat dat betreft in je eigen fictieve wereld.
Probeer het eerst van Marwijk maar eens duidelijk te maken.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik probeer dat al maanden iedereen in PSV-Land duidelijk te maken maar niemand neemt me serieus.
Hadden wij maar een paar van zulke figuren. Stonden we misschien hoger.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:05 schreef Muto het volgende:
Het is wel een ontzettende kutclub, dat PSV. Met die akelige kutspelers die om alles en een beetje gaan liggen. Mertens, Toivonen en die Strootman.
We staan vijf punten op de nummer 2 met nog 11 wedstrijden te gaan. Wedstrijden genoeg waarin bij heel de top 5 nog veel fouten gemaakt gaan worden en waarbij je nog AZ thuis krijgt en Twente en Heerenveen uit.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:07 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Zo'n reactie wachtte ik al op ja. Maar dat andere clubs het doen wil toch niet zeggen dat het bij ons ook ok is? We hebben nu al het krediet verspeeld en staan achter op die andere clubs. Zij kunnen zich al niet veel meer veroorloven, maar wij dus al helemaal niets meer.
Geweldige wedstrijd man.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:09 schreef Maastoren het volgende:
Niet gunstig dat H'veen van AZ gaat winnen btw
alweer 3-3
bizarre wedstrijd daarquote:Op zondag 26 februari 2012 18:09 schreef Maastoren het volgende:
Niet gunstig dat H'veen van AZ gaat winnen btw
alweer 3-3
Nee, dat is geen gelul. Weet jij uberhaupt uit welke shitpositie Feyenoord komt? Besef je dat? Ik bedoel; precies een jaar geleden stonden we fucking 15e. ELKE kampioen verliest jaarlijks punten op rare plaatsen. En dat jij nu een wedstrijd tegen VVV erbij haalt waar iedereen kapot van was, is gewoon te zielig voor woorden.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:08 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Wat een gelul.![]()
Zeggen dat je VVV best kan verliezen, DAT is onrealitisch.
Klopt, maar zoals ik al zei: gezien wij nu achterop beginnen te lopen, moeten wij juist geen fouten gaan maken waar zij die wel maken. Anders blijft de situatie dus zoals nu.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:09 schreef Muto het volgende:
[..]
We staan vijf punten op de nummer 2 met nog 11 wedstrijden te gaan. Wedstrijden genoeg waarin bij heel de top 5 nog veel fouten gemaakt gaan worden en waarbij je nog AZ thuis krijgt en Twente en Heerenveen uit.
En jij hebt Excelsior - Ajax gezien? Hoe erg Ajax heeft gemazzeld?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:11 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Klopt, maar zoals ik al zei: gezien wij nu achterop beginnen te lopen, moeten wij juist geen fouten gaan maken waar zij die wel maken. Anders blijft de situatie dus zoals nu.
Wat dat betreft snappen ze het bij Ajax nu eindelijk. Je kunt beter twee wedstrijden tegen kleine kutclubjes als Excelsior en NEC winnen dan 1 topwedstrijd tegen Twente.
Hopelijk is de KNVB ook mild, zou wel erg vervelend zijn als hij weer een schorsing aan z,n broek krijgt.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:02 schreef Roffamannetje het volgende:
Ik geef Fernandez het voordeel van de twijfel, omdat die zo netjes praat in het interview
Juist wel. Het verschil in niveau is kleiner waardoor je ook minder punt haalt. Zo logisch als wat.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:07 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Zo'n reactie wachtte ik al op ja. Maar dat andere clubs het doen wil toch niet zeggen dat het bij ons ook ok is? We hebben nu al het krediet verspeeld en staan achter op die andere clubs. Zij kunnen zich al niet veel meer veroorloven, maar wij dus al helemaal niets meer.
Ja. Al vond ik dat Cabral qua acties echt goed speelde. Zijn voorzetten waren belabberd, maar dat zal met de tijd wel gaan komen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:12 schreef kapiteintje het volgende:
Zo'n Beerens en Narsingh zijn toch ook echt een verademing vergeleken met onze buitenspelers.
Voorzetten die aankomen!
Het lijkt wel alsof onze buitenspelers het voetbal compleet verleerd zijn. Bijna geen enkele bal komt nog aan.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:12 schreef kapiteintje het volgende:
Zo'n Beerens en Narsingh zijn toch ook echt een verademing vergeleken met onze buitenspelers.
Voorzetten die aankomen!
Rot toch op man? Kijk die herhaling man, hij kopt hem vol in zijn gezicht, hoe kan de KNVB mild zijn als die rasmongool 2x in het seizoen gewoon kortsluiting in zijn kop heeft?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:13 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Hopelijk is de KNVB ook mild, zou wel erg vervelend zijn als hij weer een schorsing aan z,n broek krijgt.
WethouderHekking zegt toch niet dat Fernandez weinig wedstrijden schorsing moet krijgen?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:16 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Rot toch op man? Kijk die herhaling man, hij kopt hem vol in zijn gezicht, hoe kan de KNVB mild zijn als die rasmongool 2x in het seizoen gewoon kortsluiting in zijn kop heeft?
Volgens mij kan de KNVB hem niet eens straffen omdat hij al geel kreeg.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:16 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Rot toch op man? Kijk die herhaling man, hij kopt hem vol in zijn gezicht, hoe kan de KNVB mild zijn als die rasmongool 2x in het seizoen gewoon kortsluiting in zijn kop heeft?
Idd. Hoe moeilijk kan het nou zijn. Als ik 10 voorzetten geef komt er echt wel 1 goed aan hoor. Bij onze buitenspelers komt gewoon NIKS aan.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:15 schreef eight het volgende:
[..]
Het lijkt wel alsof onze buitenspelers het voetbal compleet verleerd zijn. Bijna geen enkele bal komt nog aan.
Wat loop je te janken gast. Er is hier toch niemand die Fernandez niet veroordeelt?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:16 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Rot toch op man? Kijk die herhaling man, hij kopt hem vol in zijn gezicht, hoe kan de KNVB mild zijn als die rasmongool 2x in het seizoen gewoon kortsluiting in zijn kop heeft?
euh..jawelquote:Op zondag 26 februari 2012 18:17 schreef Muto het volgende:
[..]
WethouderHekking zegt toch niet dat Fernandez weinig wedstrijden schorsing moet krijgen?
Euhm?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:17 schreef Muto het volgende:
[..]
WethouderHekking zegt toch niet dat Fernandez weinig wedstrijden schorsing moet krijgen?
Nee, hij hoopt dat de KNVB mild is. Heeft niks te maken met zijn eigen mening.quote:
GAST?!quote:Op zondag 26 februari 2012 18:21 schreef Muto het volgende:
[..]
Nee, hij hoopt dat de KNVB mild is. Heeft niks te maken met zijn eigen mening.
Veel strijd, Feyenoord kwam terug van 2-0 achter naar 2-2. Door miscommunicatie achterin alsnog 3-2.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:20 schreef Guidetti het volgende:
Ik heb helemaal niets meegekregen van de wedstrijd. Was het wat?
Ja, maar ze doen wel hun plicht daar en winnen. Wij hadden in zo'n wedstrijd in de 86e minuut de 1-1 of 2-2 om de neus gekregen (of erger). En dat moet er uit, als je niet weer op een beschamende 7e plek wil eindigen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:12 schreef Muto het volgende:
[..]
En jij hebt Excelsior - Ajax gezien? Hoe erg Ajax heeft gemazzeld?
Wat?!quote:
Toch mag je met onze selectie in eigen huis NOOIT verliezen van ADO en NEC.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:13 schreef eight het volgende:
[..]
Juist wel. Het verschil in niveau is kleiner waardoor je ook minder punt haalt. Zo logisch als wat.
Ach gast. Dat heeft met geluk te maken. Bij ons vliegen die ballen erin. Maar jij let zoals heel je leven meer op Ajax dan op Feyenoord zelf.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:21 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja, maar ze doen wel hun plicht daar en winnen. Wij hadden in zo'n wedstrijd in de 86e minuut de 1-1 of 2-2 om de neus gekregen (of erger). En dat moet er uit, als je niet weer op een beschamende 7e plek wil eindigen.
Voor die jongen hoop ik het niet, maar het woord is aan de KNVB, en ik zal niet verbaast zijn als hij weer een schorsing krijgt, wel dan geen opzet.quote:
Wtf? Waarom hoop je dat voor die jongen niet? Die gast laat nu weer zien gewoon knettergek te zijn, en daarna nog verontwaardigt zijn dat hij geen pingel kreeg, wat een idioot.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:22 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Voor die jongen hoop ik het niet, maar het woord is aan de KNVB, en ik zal niet verbaast zijn als hij weer een schorsing krijgt, wel dan geen opzet.
Newsflash: We staan 9 punten los van de 7e plaatsquote:Op zondag 26 februari 2012 18:21 schreef Ritmo het volgende:
En dat moet er uit, als je niet weer op een beschamende 7e plek wil eindigen.
Je overdrijft !quote:Op zondag 26 februari 2012 18:24 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Wtf? Waarom hoop je dat voor die jongen niet? Die gast laat nu weer zien gewoon knettergek te zijn, en daarna nog verontwaardigt zijn dat hij geen pingel kreeg, wat een idioot.
Ga lekker boeren in je eigen topic. Ola had vorig seizoen ook 5 miljoen wedstrijden schorsing moeten krijgen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:24 schreef Stevenzenl het volgende:
[..]
Wtf? Waarom hoop je dat voor die jongen niet? Die gast laat nu weer zien gewoon knettergek te zijn, en daarna nog verontwaardigt zijn dat hij geen pingel kreeg, wat een idioot.
Ik had idd moeten zeggen 'een 6e of 7e' plek. Je moet de 4e of 5e plek halen, want dan ontloop je de PO's.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:24 schreef eight het volgende:
[..]
Newsflash: We staan 9 punten los van de 7e plaats
Idd. Juist de ergste gekken zijn vaak het rustigst als je met ze praat.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:27 schreef eight het volgende:
Flinke schorsing zou hoe dan ook terecht zijn. Alleen omdat hij achteraf normaal reageert pleit dat zijn acties in het veld natuurlijk niet vrij.
Je moet je niet blind staren op de EL. Op welke plaats je ook eindigt voor europees voetbal, je treft gewoon minimaal 1 zware tegenstander in de voorronde EL.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:26 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik had idd moeten zeggen 'een 6e of 7e' plek. Je moet de 4e of 5e plek halen, want dan ontloop je de PO's.
En dan is het achteraf allemaal heel leuk en lolig dat iedereen Koeman zo sympathiek vindt en dat het zo gezellig dansen met Guidetti is in de kleedkamer enzo, maar met een 6e plek zonder Europees voetbal heb je gewoon gefaald. Lang niet zo erg als Been, maar ook weer gewoon je doel niet behaald.
Op het einde sta je gewoon waar je hoort te staan.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:34 schreef Ritmo het volgende:
En dat "kijk waar we vorig seizoen vandaan kwamen" vind ik ook niet helemaal terecht. Vorig seizoen was niet een weergave van de kwaliteit van Feyenoord en van hoe groot Feyenoord is. Niet naar kijken dus, kijk naar dit seizoen. En daarin hebben we laten zien dat we met de top 3 meekunnen. Maar dat moet je dan niet compleet gaan verneuken met totaal onnodige dingen.
Zoals TC03 al terecht zei: 2 onnodige acties van Guidetti en Mulder hebben ons 6 punten gekost. Die 6 punten kunnen een wereld van verschil uitmaken.
Is nu gebeurd en je kunt het niet meer terug draaien. Maar het mag niet meer voorkomen, dus ook niet meer gaan doen alsof je gerust mag verliezen van VVV.
Er zitten nog 3 Nederlandse clubs nu in het toernooi. Die zijn er ook doorheen gekomen, dus zo onmogelijk kan het niet zijn toch?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:30 schreef eight het volgende:
[..]
Je moet je niet blind staren op de EL. Op welke plaats je ook eindigt voor europees voetbal, je treft gewoon minimaal 1 zware tegenstander in de voorronde EL.
De kans op een vroege exit is enorm groot.
Juist dat is interessant, Ik ben wel benieuwd hoe het Feyenoord daarin vergaat.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:30 schreef eight het volgende:
[..]
Je moet je niet blind staren op de EL. Op welke plaats je ook eindigt voor europees voetbal, je treft gewoon minimaal 1 zware tegenstander in de voorronde EL.
De kans op een vroege exit is enorm groot.
Of je het leuk vindt of niet, uit van VVV verliezen is helaas vrij normaal.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:34 schreef Ritmo het volgende:
En dat "kijk waar we vorig seizoen vandaan kwamen" vind ik ook niet helemaal terecht. Vorig seizoen was niet een weergave van de kwaliteit van Feyenoord en van hoe groot Feyenoord is. Niet naar kijken dus, kijk naar dit seizoen. En daarin hebben we laten zien dat we met de top 3 meekunnen. Maar dat moet je dan niet compleet gaan verneuken met totaal onnodige dingen.
Zoals TC03 al terecht zei: 2 onnodige acties van Guidetti en Mulder hebben ons 6 punten gekost. Die 6 punten kunnen een wereld van verschil uitmaken.
Is nu gebeurd en je kunt het niet meer terug draaien. Maar het mag niet meer voorkomen, dus ook niet meer gaan doen alsof je gerust mag verliezen van VVV.
Voor iedereen bedoel je? Of voor ons?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:37 schreef eight het volgende:
[..]
Of je het leuk vindt of niet, uit van VVV verliezen is helaas vrij normaal.
voor ons, hoewel de anderen dit jaar daar ook punten hebben laten liggen.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:38 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Voor iedereen bedoel je? Of voor ons?
Precies. Je kunt gewoon niet de stap maken naar topclub, zonder te hebben laten zien dat je je kan kwalificeren voor op z'n minst Europa League. Of wou je van een 6e of 7e plek zonder EL hoppa naar de 1e plek met CL-voetbal komend jaar?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:36 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Juist dat is interessant, Ik ben wel benieuwd hoe het Feyenoord daarin vergaat.
En daarbij hoort Feyenoord altijd in Europa te spelen, zeker als we weer een topclub willen worden.
Ja, maar dat is juist nu de stap die je moet maken. Neem aan dat je nu een beter Feyenoord wil zien dan 7 maanden geleden toch?quote:Op zondag 26 februari 2012 18:40 schreef eight het volgende:
[..]
voor ons, hoewel de anderen dit jaar daar ook punten hebben laten liggen.
Twee stapjes omhoog, eentje omlaag. We zijn nu duidelijk veel verder dan een half jaar geleden. Dit Feyenoord verliest echt niet meer met 6-0 van Groningen, 3-0 van ADO, etc.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:42 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja, maar dat is juist nu de stap die je moet maken. Neem aan dat je nu een beter Feyenoord wil zien dan 7 maanden geleden toch?
Wijnaldum wil graag die boeren blij maken met de schaal in z,n klauwenquote:Op zondag 26 februari 2012 18:51 schreef Stokstaart het volgende:
TyfusWijnaldem NSB-hoerenzoon
Wel goed gespeeld, Koemanen de meegereisde fans verdienen ook een dikke buiging
Zekerssssssssquote:Op zondag 26 februari 2012 18:56 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Wijnaldum wil graag die boeren blij maken met de schaal in z,n klauwen![]()
Verder klopt het wat je zegt, het leek op de tv wel of het in de Kuip gespeeld werd (qua geluid dan he) . Want dat stadion mag zich niet met de Kuip meten.
Sowieso jammer dat we geen prijs meer kunnen pakken dit seizoen, dan denk ik ook weer terug aan die dramatische avond in Deventer.quote:Op zondag 26 februari 2012 18:58 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Zekerssssssss
Wel jammer dat je nu definitief afhaakt voor de titelGelijkspelletje was veel meer terecht geweest.
En die El Ahmadi speelde ook weer een dijk van een wedstrijd. Net als Vlaar. Eindelijk speelt hij als een aanvoerder
In ieder geval enigszins eerherstel voor vorig jaar. Had serieus flashbacks tijdens de wedstrijd. Echt wat die Been heeft lopen kutten geen idee, maar vergeef het die lul echt nooit meer dat hij ons zo te schande heeft gemaakt.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:06 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Sowieso jammer dat we geen prijs meer kunnen pakken dit seizoen, dan denk ik ook weer terug aan die dramatische avond in Deventer.
Dan maar gaan voor Europees voetbal en de goede lijn volgend seizoen door proberen te zetten.
Maar ik was wel doodziek van deze middag, zeker omdat je er nog zo dicht bij was.
Inderdaad, het elftal heeft gewoon twee jaar lang als los zand over de velden gelopenquote:Op zondag 26 februari 2012 19:14 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
In ieder geval enigszins eerherstel voor vorig jaar. Had serieus flashbacks tijdens de wedstrijd. Echt wat die Been heeft lopen kutten geen idee, maar vergeef het die lul echt nooit meer dat hij ons zo te schande heeft gemaakt.
Als die guidetti er bij was geweest won je dit met 2 vingers in de neus. Kansen genoeg.
wel ja, duidelijkquote:Op zondag 26 februari 2012 19:17 schreef macca728 het volgende:
en was het een kopstoot ? Volgens Fernandez niet.
Ja, alleen bewust of niet, dat is de vraag.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:17 schreef macca728 het volgende:
en was het een kopstoot ? Volgens Fernandez niet.
Ja, een stuk of 7/8.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:19 schreef Jojoortje het volgende:
Wat denken jullie? Zou hij geschorst worden? En voor hoeveel wedstrijden?
6 of meer.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:19 schreef Jojoortje het volgende:
Wat denken jullie? Zou hij geschorst worden? En voor hoeveel wedstrijden?
Zo veel wedstrijden?quote:
Dit. En daar kom je op basis van DIE beelden nooit achter. Daarom zal het nooit een schorsing van 10 wedstrijden zijn.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:19 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Ja, alleen bewust of niet, dat is de vraag.
Hij heeft al twee keer een voorwaardelijke schorsing staan he.quote:
Naah, was een aaitje over de bolquote:Op zondag 26 februari 2012 19:17 schreef macca728 het volgende:
en was het een kopstoot ? Volgens Fernandez niet.
Hij kreeg vorige keer al extra schorsing door een eerder schorsing bij Excelsior. Dat zal nu wel gaan doortellen.quote:
Owjaquote:Op zondag 26 februari 2012 19:21 schreef Muto het volgende:
[..]
Hij heeft al twee keer een voorwaardelijke schorsing staan he.
Ach ja, als je je binnen een jaar drie keer zo negatief profileert, dan roep je het zelf wel over je heen.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:21 schreef PizzaGeit het volgende:
[..];')
Als onze vriend Vertonghen zoiets zou doen zouden het er maximaal 4 zijn. Mja, KNJB he
Inderdaad, het was een beetje treurig om te zien soms.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
Idd. Ik ga nu ook snel naar de snackbar, dan kan ik straks met een volle maag weer lachen om de kunstgrepen die Caland gaat uitvoeren om Cabral te verdedigen.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
Klopt, maar hij speelde wel slimmer (qua acties) dan anders. Die voorzetten komen vanzelf wel.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
Rubinho Schaken zorgde weer voor veel gevaar met zijn snelheid. Denk dat Bertje binnenkort ook niet meer om hem heen kan.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:24 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Idd. Ik ga nu ook snel naar de snackbar, dan kan ik straks met een volle maag weer lachen om de kunstgrepen die Caland gaat uitvoeren om Cabral te verdedigen.
Comedy Capers, zouden de wat ouderen zeggen.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
Schaken was goed hoor, Fernandez was ... apart al was zijn eerste goal wel heel mooi.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:26 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Rubinho Schaken zorgde weer voor veel gevaar met zijn snelheid. Denk dat Bertje binnenkort ook niet meer om hem heen kan.
Schaken is meestal wel goed in de toppers. Alleen 2e helft vond tegen Twente vond ik hem dramatisch.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:29 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Schaken was goed hoor, Fernandez was ... apart al was zijn eerste goal wel heel mooi.
"Cabral wilde het publiek bij het spel betrekken. Vandaar de strakke passing richting het uitvak."quote:Op zondag 26 februari 2012 19:24 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Idd. Ik ga nu ook snel naar de snackbar, dan kan ik straks met een volle maag weer lachen om de kunstgrepen die Caland gaat uitvoeren om Cabral te verdedigen.
Ik snap nog steeds niet waarom hij de corners ook neemtquote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
Precies, de meesten worden door de doelman uit de lucht geplukt.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:37 schreef Anthony9219 het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet waarom hij de corners ook neemt
Omdat Clasie er uit was. Maar dan nog iddquote:Op zondag 26 februari 2012 19:37 schreef Anthony9219 het volgende:
[..]
Ik snap nog steeds niet waarom hij de corners ook neemt
Als ze al zover komen. Vandaag echt weer een paar te laag en te slap ingeschoten.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:38 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Precies, de meesten worden door de doelman uit de lucht geplukt.
Laten we het hopen. Fernandez kun je missen als kiespijn.quote:
Steeds als ik ze zag oefenen, stonden er twee poppen in het zestienmetergebied en moest Guyon Fernandez de ballen erin koppen. Zelfs toen was 80% van de ballen te kort, 10% te lang.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:41 schreef WethouderHekking het volgende:
Het rendement uit corners is sowieso veel te laag, ik heb begrepen dat daar de laatste tijd veel op getraind is, maar dat is nog niet echt te merken.
Guidetti kan gewoon hoger springen dan Fernandez waardoor het ineens opvalt.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
Ben benieuwd wat Caland voor verhaal over Cabralverlies komt opzetten hier. Die voorzetten waren echt lachwekkend.
quote:Op zondag 26 februari 2012 19:26 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Rubinho Schaken zorgde weer voor veel gevaar met zijn snelheid. Denk dat Bertje binnenkort ook niet meer om hem heen kan.
Ook daar heb je niets aan als ballen niet eens aankomen in de 16.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:07 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Guidetti kan gewoon hoger springen dan Fernandez waardoor het ineens opvalt.
Weet je wat ik dus niet snap? (En dat geldt ook gewoon voor Schaken hoor.)quote:Op zondag 26 februari 2012 20:20 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Ook daar heb je niets aan als ballen niet eens aankomen in de 16.
Jammer dat Koeman toch weer voor Cabral gekozen heeft. Had echt de hoop dat hij klaar met hem was
Ik hoop voor de rest van het seizoen. En anders dient Koeman dat zelf te doen.quote:Op zondag 26 februari 2012 19:19 schreef Jojoortje het volgende:
Wat denken jullie? Zou hij geschorst worden? En voor hoeveel wedstrijden?
Combinatie van beide. Ik zeg dat het meer BMI's fout was dan van Mulder. Mulder schijnt bovendien los te hebben geroepen.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:47 schreef Caland het volgende:
Zonde dat je dat troosteloze subsidieclubje vandaag geen pijn kan doen. Met Guidetti of met de vorm van voor de winterstop had je imo vrij eenvoudig gewonnen daar.
Wel respect voor het terugknokken, knullig hoe je dan eigenlijk op weg bent naar de 2-3 maar de 3-2 om je oren krijgt. Wiens fout was het nou?
Publiek daar is trouwens wel ultiem treurig zeg, tot aan die laatste goal gewoon niet gehoord![]()
Serieus? Op basis van wat?quote:Op zondag 26 februari 2012 20:48 schreef Dekatria het volgende:
Die Mertens en Rutten meteen zeggen dat ze nu kampioen worden
Als je los roept moet je hem hebben.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:48 schreef Muto het volgende:
[..]
Combinatie van beide. Ik zeg dat het meer BMI's fout was dan van Mulder. Mulder schijnt bovendien los te hebben geroepen.
Mja, maar of ze nou zó goed spelen en zóveel punten voorstaan? De tukkers hebben een wedstrijd minder gespeeld, en daar moeten ze volgende week nog tegen. Vind het gewoon arrogant om nu al te zeggen dat de buit binnen is.quote:
Ja, maar op het moment dat Mulder hem poogde te pakken wilde BMI hem ook weer wegschieten. Ik vind het de schuld van BMI.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:50 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je los roept moet je hem hebben.
Nelom en Cabral trouwens vandaagWat een niveau.
Klopt, maar als Mulder inderdaad los riep was hij wel veel te langzaam met komen.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:51 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja, maar op het moment dat Mulder hem poogde te pakken wilde BMI hem ook weer wegschieten. Ik vind het de schuld van BMI.
Mulder had een seconde eerder al moeten komen, ja. Hij was later, maar had de bal gewoon kunnen hebben als BMI de bal had laten gaan. En dan heb je de pech dat er net iemand naast loopt.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:54 schreef CasselerRIP het volgende:
[..]
Klopt, maar als Mulder inderdaad los riep was hij wel veel te langzaam met komen.
Blijft zonde. Zowel tegen Ajax thuis als vandaag keept 'ie echt goed (al was het voetballend niet veel vandaag). Maar daar heb je geen fuck aan als je dan zulke blunders maaktquote:Op zondag 26 februari 2012 20:58 schreef Muto het volgende:
[..]
Mulder had een seconde eerder al moeten komen, ja. Hij was later, maar had de bal gewoon kunnen hebben als BMI de bal had laten gaan. En dan heb je de pech dat er net iemand naast loopt.
Ja dat is ook het probleem bij Schaken, die "voorzetten". Als ie dat zou kunnen hadden we een topper, nu hebben we iemand die zich het snot voor de ogen werkt voor niks.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:53 schreef Pedroso het volgende:
Cabral speelde niet best vandaag maar toch vind ik hem wel één van de weinige aanvallende talenten in Nederland. Hij kan een man uitspelen en dat is zeldzaam tegenwoordig.
Nu nog oefenen op zijn voorzetten.
Kun je die tyfuscabral niet bellen dat hij een andere club moet zoeken? Die jongen heeft niets te zoeken bij onze club.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:08 schreef Caland het volgende:
Wtf, die kopstoot
Wedstrijdje of 7 kwijt dus.
Ja heb hem op de ping. Moment.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Kun je die tyfuscabral niet bellen dat hij een andere club moet zoeken? Die jongen heeft niets te zoeken bij onze club.
Heel die voorhoede van ons is zonder Guidetti zo kansloos. Het is echt een wonder dat we er nog 2 inkregen vandaag. Snap overigens niet dat Koeman Achabar niet wat meer inbrengt. Wat heb je te verliezen?quote:Op zondag 26 februari 2012 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Kun je die tyfuscabral niet bellen dat hij een andere club moet zoeken? Die jongen heeft niets te zoeken bij onze club.
Omdat Mulder te lang wacht. Elke verdediger kiest dan op een gegeven moment gewoon voor wegtrappen bij zo'n faal-actie.quote:Op zondag 26 februari 2012 20:51 schreef Merkie het volgende:
[..]
Ja, maar op het moment dat Mulder hem poogde te pakken wilde BMI hem ook weer wegschieten. Ik vind het de schuld van BMI.
Ik volg je logica niet helemaal. Dus je mag geen kritiek hebben op Cabralletje, omdat er geen andere spelers zijn voor die positie?quote:Op zondag 26 februari 2012 21:21 schreef Muto het volgende:
Wie the fuck had je op die positie moeten zetten? Swerts?
quote:Op zondag 26 februari 2012 21:10 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Kun je die tyfuscabral niet bellen dat hij een andere club moet zoeken? Die jongen heeft niets te zoeken bij onze club.
quote:
Nee, maar niet iemand weg willen doen terwijl je toch geen alternatieven hebt. En Cabral speelde eindelijk gewoon weer zoals een buitenspeler hoort te spelen, alleen waren ze voorzetten nog niet helemaal goed. Maar dat kan hij wel, dus dat komt goed. Het feit dat hij niet meer 8x gaat kappen, is al een verbetering opzich.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:22 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ik volg je logica niet helemaal. Dus je mag geen kritiek hebben op Cabralletje, omdat er geen andere spelers zijn voor die positie?
Viel ook erg goed in.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:23 schreef Caland het volgende:
Wel tof trouwens dat Tony zoveel vertrouwen krijgt.
Precies. Doet het niet onverdienstelijk en het is ook wel eens lekker om een RB te hebben die nog een beetje kan voetballen. Mokotjo lijkt ook echt z'n kans te willen pakken en er vol voor te gaan. Al vind ik het ook prima als Leerdam daar staat.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:26 schreef Caland het volgende:
Ik zou Mokotjo trouwens lekker laten staan.
Pff dat was geen kopstoot manquote:Op zondag 26 februari 2012 21:29 schreef jakees het volgende:
Fout mulder, wel een overtreding op BMI nogmaals door Matavs. Waardoor BMI de bal niet goed raakt. Bij EL gaven ze aan dat het echt een overtreding was. Maar ja Feyenoord had ook met 10 moeten staan. Wat een dombo zeg.
Nee serieus, 't was geen kopstootquote:Op zondag 26 februari 2012 21:31 schreef jakees het volgende:
[..]
haha nee hij wilde een bal koppen. Duidelijk een pingel voor feyenoord.
Dat is toch elke keer zo, werd niks over gezegd ook.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:32 schreef Caland het volgende:
Wtf. Dat penaltymoment met Vlaar niet eens in samenvatting.
Was trouwens geen hands imo waar we ook een pingel konden krijgen.
Dennis vd Geest zou jaloers zijn op die heupzwaai, wtfquote:Op zondag 26 februari 2012 21:33 schreef Roffamannetje het volgende:
[..]
Dat is toch elke keer zo, werd niks over gezegd ook.
Was wel hands hoor, overduidelijk.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:32 schreef Caland het volgende:
Wtf. Dat penaltymoment met Vlaar niet eens in samenvatting.
Was trouwens geen hands imo waar we ook een pingel konden krijgen.
quote:Op zondag 26 februari 2012 21:36 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Was wel hands hoor, overduidelijk.
Paint ter illustratie:
[ afbeelding ]
quote:Op zondag 26 februari 2012 21:36 schreef PizzaGeit het volgende:
[..]
Was wel hands hoor, overduidelijk.
Paint ter illustratie:
[ afbeelding ]
Trindade in de basis, en Mokotjo RB houden? Ik vond Trindade goed invallen en staat bekend als een van de grootste talenten in de opleiding.quote:Jong Oranje moet het woensdag tegen Schotland zonder Jordy Clasie doen. De middenvelder van Feyenoord meldde zich af voor de EK-kwalificatiewedstrijd. Hij liep zondag een liesblessure op tegen PSV. In zijn plaats is Maikel Kieftenbeld van FC Groningen aan de achttienkoppige selectie van Cor Pot toegevoegd.
Hij had ook beter op zijn neus gemoeten.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:42 schreef Caland het volgende:
Die kopstoot is technisch trouwens nog best lastig. Perfect in de loop, juiste moment gedraaid, had hem iets voller moeten raken en het was een knock out geweest.
Ja.quote:
Op EDL zeiden ze dat hij het grootste talent van Feyenoord is.quote:
Ze hadden wel een heuse corteo begreep ik. Mooi afgekeken van hun vriendjes uit Duivendrecht.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:06 schreef Muto het volgende:
Joh, die fans van die ambtenaren gingen na 22 minuten al fluiten. Echt. En dan hadden wij een discussie omdat er een paar na een gelijkspel gingen fluiten, maar daar.
Ik vond AZ vandaag ook wel schrijnend. 3-3, nog een minuut of 5 te spelen in een knotsgekke wedstrijd, en mensen gingen in stromen al huiswaarts. Ik wist echt niet wat ik zag.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:06 schreef Muto het volgende:
Joh, die fans van die ambtenaren gingen na 22 minuten al fluiten. Echt. En dan hadden wij een discussie omdat er een paar na een gelijkspel gingen fluiten, maar daar.
Ah, ok.quote:Op zondag 26 februari 2012 21:47 schreef satecl het volgende:
[..]
Ja
http://nl.wikipedia.org/w(...)tbal_onder_17_-_2011
Hij scoorde ook 2x in de finale. Terwijl hij, dacht ik, eigenlijk nog in Oranje-16 hoorde te spelen.
Sowiesoquote:Op zondag 26 februari 2012 22:09 schreef Muto het volgende:
Niet om het een of ander, maar bij Feyenoord gebeuren zulke dingen het minst.
Hoorde het ja. Maar dat soort verhalen zeggen me niet zoveel eigenlijk. Wie noemde Clasie een jaar geleden uberhaupt als talent op?quote:Op zondag 26 februari 2012 21:55 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Op EDL zeiden ze dat hij het grootste talent van Feyenoord is.
Er gingen ook gewoon een hele zooi PSV'ers weg een paar seconden net na die 3-2. Like wtf? Ze waren dus al opgestaan toen het nog 2-2 was blijkbaar en terwijl het in principe nog zowel 3-3 als 4-2 had kunnen worden liepen ze al weg?quote:Op zondag 26 februari 2012 22:09 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ik vond AZ vandaag ook wel schrijnend. 3-3, nog een minuut of 5 te spelen in een knotsgekke wedstrijd, en mensen gingen in stromen al huiswaarts. Ik wist echt niet wat ik zag.
Maargoed, dan heb ik het ook over AZ-publiek.
Dat van Clasie is best gelul. Hij was een zeer groot talent, alleen fysiek waren er twijfels. Was zelfs in de Oranje onder X aanvoerder.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:12 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Hoorde het ja. Maar dat soort verhalen zeggen me niet zoveel eigenlijk. Wie noemde Clasie een jaar geleden uberhaupt als talent op?
Bovendien: leuk, al die geweldige supertalenten, maar voorlopig is het elke keer bouwen, bouwen, bouwen... Hoop dat er eens heel snel een team staat dat geen talentvol elftal is, maar gewoon een goed elftal. Een elftal dat serieus meedoet.
Ja, maar door die twijfels werd ie juist niet zo'n groot talent gezien.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:14 schreef Muto het volgende:
[..]
Dat van Clasie is best gelul. Hij was een zeer groot talent, alleen fysiek waren er twijfels. Was zelfs in de Oranje onder X aanvoerder.
Nou ja, het is in ieder geval onzin dat Excelsior zijn laatste kans was. Dat wordt door allemaal media gesuggereerd, maar dat is nooit zo geweest.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:18 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Ja, maar door die twijfels over dat fysieke was ie juist niet zo'n groot talent.![]()
Bij Excelsior was het echt geen speler waarvan je zou denken dat ie binnen anderhalf jaar in Oranje zou kunnen staan.
Vind overigens dat daar echt wat overdreven over wordt gedaan. Zo extreem klein is ie nou ook weer niet, bijna 1.70 toch? De beste voetballer ter wereld is dat ook.
Nee ok, dat wil ik ook niet zeggen. Maar hij kwam echt niet binnen als het grote supertalent (zoals b.v. Castaignos, Wijnaldum, De Guzman etc. dat wel kwamen) waar we direct heel veel van verwachtten.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:19 schreef Muto het volgende:
[..]
Nou ja, het is in ieder geval onzin dat Excelsior zijn laatste kans was. Dat wordt door allemaal media gesuggereerd, maar dat is nooit zo geweest.
Bovendien is er speciaal voor hem een apart trainingsprogramma gemaakt. En geloof me, ze gaan niet voor een 16-jarige een speciaal programma ontwikkelen, als het geen groot talent is.
Mwoah. Op diverse fora is Clasie getipt als speler om op te gaan letten en hij werd vanaf wedstrijd 1 gehyped. Net als die andere spelers.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:26 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nee ok, dat wil ik ook niet zeggen. Maar hij kwam echt niet binnen als het grote supertalent (zoals b.v. Castaignos, Wijnaldum, De Guzman etc. dat wel kwamen) waar we direct heel veel van verwachtten.
Ritmo heeft wel gelijk dat weinigen dit van hem hadden verwacht hoor. In het begin was iedereen nogal lacherig over Clasie aan het doen. Het werd iig niet als een directe versterking beschouwd.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:27 schreef Muto het volgende:
[..]
Mwoah. Op diverse fora is Clasie getipt als speler om op te gaan letten en hij werd vanaf wedstrijd 1 gehyped. Net als die andere spelers.
onbegrijpelijk altijd. Je bent dan misschien 30 minuten eerder thuis. Ik denk dan als ik in het stadion zit hebben jullie nou zon goed huwelijk dat je zo snel thuis wil zijn. Als het nou 4-0 staat kan ik me er nog iets bij voorstellen.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:14 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Er gingen ook gewoon een hele zooi PSV'ers weg een paar seconden net na die 3-2. Like wtf? Ze waren dus al opgestaan toen het nog 2-2 was blijkbaar en terwijl het in principe nog zowel 3-3 als 4-2 had kunnen worden liepen ze al weg?
Inderdaad, het was een speler die uit armoe samen met Fernandez en Ramsteijn naar Feyenoord werd gehaald, dat was een beetje de algemene opvatting.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ritmo heeft wel gelijk dat weinigen dit van hem hadden verwacht hoor. In het begin was iedereen nogal lacherig over Clasie aan het doen. Het werd iig niet als een directe versterking beschouwd.
Wat een klinklare onzin zeg.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:43 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Inderdaad, het was een speler die uit armoe samen met Fernandez en Ramsteijn naar Feyenoord werd gehaald, dat was een beetje de algemende opvatting.
Dat hij het zo goed zou gaan doen had ik ook niet verwacht, maar mensen die regelmatig Excelsior volgden wisten wel beter.
Ja, maar Feyenoorders hebben iets teveel de neiging om eigen jeugd wat teveel te hypen.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:27 schreef Muto het volgende:
[..]
Mwoah. Op diverse fora is Clasie getipt als speler om op te gaan letten en hij werd vanaf wedstrijd 1 gehyped. Net als die andere spelers.
Hehequote:Op zondag 26 februari 2012 22:42 schreef jakees het volgende:
[..]
onbegrijpelijk altijd. Je bent dan misschien 30 minuten eerder thuis. Ik denk dan als ik in het stadion zit hebben jullie nou zon goed huwelijk dat je zo snel thuis wil zijn. Als het nou 4-0 staat kan ik me er nog iets bij voorstellen.
Maar bij AZ liepen er echt 100-en weg. Ik zat in huis en "laat je club maar in de steek" te zingen. Zat mijn vrouw me wel raar aan te kijken.
Klopt helemaal niets van. Bij Fernandez was het misschien wel het geval.. Omdat Castaignos en Larsen(quote:Op zondag 26 februari 2012 22:43 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Inderdaad, het was een speler die uit armoe samen met Fernandez en Ramsteijn naar Feyenoord werd gehaald, dat was een beetje de algemene opvatting.
Dat hij het zo goed zou gaan doen had ik ook niet verwacht, maar mensen die regelmatig Excelsior volgden wisten wel beter.
Clasie was wel het grotere talent, maar er werd niet direct veel van verwacht. Iedereen die hier anders durft te beweren is onzin aan het praten.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:43 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Inderdaad, het was een speler die uit armoe samen met Fernandez en Ramsteijn naar Feyenoord werd gehaald, dat was een beetje de algemene opvatting.
Dat hij het zo goed zou gaan doen had ik ook niet verwacht, maar mensen die regelmatig Excelsior volgden wisten wel beter.
6-0quote:Op zondag 26 februari 2012 22:53 schreef Dekatria het volgende:
Hoe schatten we volgende week eigenlijk in? Groningen niet in goeie doen + vergelding voor de uitnederlaag?
Die wedstrijd dien je gewoon met dikke cijfers te winnen. En nee, dat is geen overschatting, maar ze moeten godverdomme voor 200 % gemotiveerd zijn om idd revenge te nemen en de 5e plek in het vizier te houden. En dan ook nog eens met Guidetti weer erbij, MOET je gewoon die wedstrijd dik winnen. Zonder gelul of excuses.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:53 schreef Dekatria het volgende:
Hoe schatten we volgende week eigenlijk in? Groningen niet in goeie doen + vergelding voor de uitnederlaag?
Ik heb er eigenlijk wel vertrouwen in, ik zit hier echt met zon onbevredigd gevoel, kan niet wachten om de ploeg zondag weer naar voren te schreeuwen, en hoop dat de spelersgroep ook zo'n gretigheid heeft volgende week, zeker om die 6-0 goed te maken. Groningen is buitenshuis ook drama, doe maar weer zo'n 6-1 als vorig jaarquote:Op zondag 26 februari 2012 22:53 schreef Dekatria het volgende:
Hoe schatten we volgende week eigenlijk in? Groningen niet in goeie doen + vergelding voor de uitnederlaag?
Voor mij is Clasie een grote verrassing, voor anderen misschien niet. Wat ik wel jammer vindt is dat er soms nog steeds lacherig over Clasie wordt gedaan, met name door die Derksen.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:58 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Clasie was wel het grotere talent, maar er werd niet direct veel van verwacht. Iedereen die hier anders durft te beweren is onzin aan het praten.
Vind ik ook. Maar hij scoort wel nog te weinig. Bij PSV loopt Toivonen als middenvelder maar die maakt er gewoon 13. Onze middenvelders bij elkaar 6 of 7 denk ik.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:13 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Voor mij is Clasie een grote verrassing, voor anderen misschien niet. Wat ik wel jammer vindt is dat er soms nog steeds lacherig over Clasie wordt gedaan, met name door die Derksen.
Maar goed, dat is misschien een mooie stimulatie voor Clasie om die ouwe zuurpruim nog meer z,n ongelijk te bewijzen.
Deze troll faalt wel heel hard.quote:Op zondag 26 februari 2012 22:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als je die wedstrijd ook wederom niet wint, dan kunnen we toch voorzichtig gaan twijfelen aan Koeman. Want er zijn nu genoeg onnodige punten verspeeld in de afgelopen 4 wedstrijden.
Als je Toivonen wilt vergelijken, moet je dat doen met Bakkal en niet met Clasie.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:14 schreef jakees het volgende:
[..]
Vind ik ook. Maar hij scoort wel nog te weinig. Bij PSV loopt Toivonen als middenvelder maar die maakt er gewoon 13. Onze middenvelders bij elkaar 6 of 7 denk ik.
VI is op het gebied van Feyenoord dan ook totaal niet serieus te nemen.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:13 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Voor mij is Clasie een grote verrassing, voor anderen misschien niet. Wat ik wel jammer vindt is dat er soms nog steeds lacherig over Clasie wordt gedaan, met name door die Derksen.
Maar goed, dat is misschien een mooie stimulatie voor Clasie om die ouwe zuurpruim nog meer z,n ongelijk te bewijzen.
Klopt maar we hebben een grandioos middenveld met Clasie, El ahmadi en Bakkal maar veel te weinig scorend vermogen. Strootman heeft er denk ook al 5, 6 inliggen. Clasie volgens mij nog pas 1. Ik wil alleen zeggen dat ons middenveld en ook Clasie aanvallend nog kan groeien. De wedstrijd in handen houden lukt al wel.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:17 schreef elCholo het volgende:
[..]
Als je Toivonen wilt vergelijken, moet je dat doen met Bakkal en niet met Clasie.
Omdat hij geen geweldig schot heeft en ook niet dicht bij het doel van de tegenstander voetbalt. Z'n corners vind ik eerlijk gezegd ook maar magertjes.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:14 schreef jakees het volgende:
[..]
Vind ik ook. Maar hij scoort wel nog te weinig. Bij PSV loopt Toivonen als middenvelder maar die maakt er gewoon 13. Onze middenvelders bij elkaar 6 of 7 denk ik.
Idd, er is wel veel verschil tussen Toivonen en Clasie, niet alleen de lengtequote:Op zondag 26 februari 2012 23:17 schreef elCholo het volgende:
[..]
Als je Toivonen wilt vergelijken, moet je dat doen met Bakkal en niet met Clasie.
Strootman was de 1e helft bagger, wijnaldem 2e helft. El Ahmadi was 2e helft wel iets minder dominant maar die eerste helft zelden vertoond.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:19 schreef Caland het volgende:
El Ahmadi had vandaag ook in z'n 1tje op het middenveld kunnen staan. Heeft hij dat half jaar in de woestijn een extra paar longen aangeschaft ofzo? Wat was die aan het heersen zeg.
Strootman en Wijnaldum leken wel amateurs vergeleken bij hem.
Die gast kan lopen he.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:19 schreef Caland het volgende:
El Ahmadi had vandaag ook in z'n 1tje op het middenveld kunnen staan. Heeft hij dat half jaar in de woestijn een extra paar longen aangeschaft ofzo? Wat was die aan het heersen zeg.
Strootman en Wijnaldum leken wel amateurs vergeleken bij hem.
Onvoorstelbaar. Het leek soms net alsof ik overal een kale Marokkaan zag rondlopen. En dan had ik niet eens gezopen.quote:
Komt gewoon omdat hij zoveel conditie heeft dat hij het volhoudt.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:21 schreef jakees het volgende:
[..]
Het valt me ook op dat hij enorm snel is.
Inderdaad, wat was hij geniaal. Wel jammer dat volgens mij de 2 laatste goals uit counters kwamen die door hem werden ingeleid met balverlies, verdiende hij niet met zo'n wedstrijd. Clasie vond ik tegenvallen, maar zal ook met zijn blessure te maken hebben, Bakkal zoals gewoonlijk redelijk onopvallend, al was hij wel lekker aan het stoken steeds.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:19 schreef Caland het volgende:
El Ahmadi had vandaag ook in z'n 1tje op het middenveld kunnen staan. Heeft hij dat half jaar in de woestijn een extra paar longen aangeschaft ofzo? Wat was die aan het heersen zeg.
Strootman en Wijnaldum leken wel amateurs vergeleken bij hem.
quote:Op zondag 26 februari 2012 22:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Als je die wedstrijd ook wederom niet wint, dan kunnen we toch voorzichtig gaan twijfelen aan Koeman. Want er zijn nu genoeg onnodige punten verspeeld in de afgelopen 4 wedstrijden.
En dan werd Fernandez man van de wedstrijd, Karim had daar meer aanspraak op.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:19 schreef Caland het volgende:
El Ahmadi had vandaag ook in z'n 1tje op het middenveld kunnen staan. Heeft hij dat half jaar in de woestijn een extra paar longen aangeschaft ofzo? Wat was die aan het heersen zeg.
Strootman en Wijnaldum leken wel amateurs vergeleken bij hem.
Bakkal is daarom ook prima te vervangen. Als je ipv een Bakkal een speler hebt die er rond de 10 doelpunten inschiet, heb je qua middeveld (hopen dat el Ahmadi bijtekent, Clasie, Vormer, Tony, Goosens, Mokotjo) ¨het beste van de eredivisie¨.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:19 schreef jakees het volgende:
[..]
Klopt maar we hebben een grandioos middenveld met Clasie, El ahmadi en Bakkal maar veel te weinig scorend vermogen. Strootman heeft er denk ook al 5, 6 inliggen. Clasie volgens mij nog pas 1. Ik wil alleen zeggen dat ons middenveld en ook Clasie aanvallend nog kan groeien. De wedstrijd in handen houden lukt al wel.
Als die gast gewoon eens een kneiterhard schot zou hebben dan had je een wereldklasse voetballer.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:23 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
En dan werd Fernandez man van de wedstrijd, Karim had daar meer aanspraak op.
Jammer dat hij geen doelpunt gemaakt heeft.
Dat is dan wel zijn minpunt. Je WEET gewoon dat hij niet gaat scoren. Dat terwijl hij door zijn kwaliteit best vaak op kop 16 opduikt.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:23 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
En dan werd Fernandez man van de wedstrijd, Karim had daar meer aanspraak op.
Jammer dat hij geen doelpunt gemaakt heeft.
Mokotjo nooit meer op middenveld zetten. Als bakck is hij 10x beter.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:25 schreef elCholo het volgende:
[..]
Bakkal is daarom ook prima te vervangen. Als je ipv een Bakkal een speler hebt die er rond de 10 doelpunten inschiet, heb je qua middeveld (hopen dat el Ahmadi bijtekent, Clasie, Vormer, Tony, Goosens, Mokotjo) ¨het beste van de eredivisie¨.
Denk het wel. Vormer dan verdedigend en Clasie wat meer aanvallend.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is dan wel zijn minpunt. Je WEET gewoon dat hij niet gaat scoren. Dat terwijl hij door zijn kwaliteit best vaak op kop 16 opduikt.
Ben best benieuwd of een middenveld Clasie - El Ahmadi - Vormer zou kunnen werken.
ik vond die rechtsbuiten goed van Excelsior. Ik weet niet hoe die heet mr 12 / 13 had die.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:26 schreef elCholo het volgende:
Trouwens die middenvleder van Excelsior Aalberg? ofzo is trouwens samen met Schenkeveld ook wel interessant om inde gaten te houden.
Schenkeveld is gewoon van Feyenoord hè. Aalberg niet.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:26 schreef elCholo het volgende:
Trouwens die middenvleder van Excelsior Aalberg? ofzo is trouwens samen met Schenkeveld ook wel interessant om inde gaten te houden.
Ik let nu elke week op Vormer en kijk zoveel mogelijk volledige wedstrijden om hem te kunnen beoordelen en het is echt een aanwinst als je het mij vraagt. Met El Ahmadi en Vormer op 1 middenveld speel je de tegenstander niet alleen qua passing, maar ook gewoon qua loopvermogen he-le-maal kapot.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is dan wel zijn minpunt. Je WEET gewoon dat hij niet gaat scoren. Dat terwijl hij door zijn kwaliteit best vaak op kop 16 opduikt.
Ben best benieuwd of een middenveld Clasie - El Ahmadi - Vormer zou kunnen werken.
Dan heb je nog minder scorend vermogen op het middenveld.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:27 schreef TC03 het volgende:
[..]
Denk het wel. Vormer dan verdedigend en Clasie wat meer aanvallend.
Het was ook een beetje een onzinnige opmerking hoor Ritmo. Nu ineens aan Koeman gaan twijfelen. Komop...we zien allemaal hoe het vandaag ging. Met wat geluk sleep je er 1 punt uit en met Guidetti win je zo'n pot gewoon.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef Ritmo het volgende:
[..]
[..]
Grappig, ik had van mensen als TC03 idd deze reactie al verwacht.
Ja dat is zo. Maar ik vind het zonde op Clasie verdedigend neer te zetten, hij moet gewoon het spel verdelen à la Sneijder.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef jakees het volgende:
[..]
Dan heb je nog minder scorend vermogen op het middenveld.
Precies. Dat denk ik ook.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik let nu elke week op Vormer en kijk zoveel mogelijk volledige wedstrijden om hem te kunnen beoordelen en het is echt een aanwinst als je het mij vraagt. Met El Ahmadi en Vormer op 1 middenveld speel je de tegenstander niet alleen qua passing, maar ook gewoon qua loopvermogen he-le-maal kapot.
Dan moet je niet van die blinde paarden hebben. Probleem zit toch met name voorin vind ik. De rest zit prima in elkaar.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:29 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja dat is zo. Maar ik vind het zonde op Clasie verdedigend neer te zetten, hij moet gewoon het spel verdelen à la Sneijder.
Onze aanval is gewoon niet goed genoeg, op Guidetti na. Heerenveen, Groningen, AZ, Ajax, PSV, Twente en Vitesse hebben allemaal een betere aanval dan wij!quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Het was ook een beetje een onzinnige opmerking hoor Ritmo. Nu ineens aan Koeman gaan twijfelen. Komop...we zien allemaal hoe het vandaag ging. Met wat geluk sleep je er 1 punt uit en met Guidetti win je zo'n pot gewoon.
Dat kan Clasie (nog) niet en dan bedoel ik met z'n rug naar de tegenstander spelenquote:Op zondag 26 februari 2012 23:29 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ja dat is zo. Maar ik vind het zonde op Clasie verdedigend neer te zetten, hij moet gewoon het spel verdelen à la Sneijder.
Maar volgens mij loopt zijn contract af aan het einde van het seizoen.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Schenkeveld is gewoon van Feyenoord hè. Aalberg niet.
Say what?quote:Op zondag 26 februari 2012 22:59 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Die wedstrijd dien je gewoon met dikke cijfers te winnen. En nee, dat is geen overschatting, maar ze moeten godverdomme voor 200 % gemotiveerd zijn om idd revenge te nemen en de 5e plek in het vizier te houden. En dan ook nog eens met Guidetti weer erbij, MOET je gewoon die wedstrijd dik winnen. Zonder gelul of excuses.
Als je die wedstrijd ook wederom niet wint, dan kunnen we toch voorzichtig gaan twijfelen aan Koeman. Want er zijn nu genoeg onnodige punten verspeeld in de afgelopen 4 wedstrijden.
Que? Hij is niet tweebenig zoals Sneijder, maar Clasie heeft een ontzettend hoge handelingssnelheid waardoor hij daar juist goed voor geschikt is... Hij heeft de pass al gegeven voordat je door hebt dat hij hem heeft.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:31 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat kan Clasie (nog) niet en dan bedoel ik met z'n rug naar de tegenstander spelen
Hij is ook goed maar heeft het spel altijd voor zich, dat is wat anders dan de bal ingespeeld krijgen met je rug naar de tegenstander en dan het spel verdelenquote:Op zondag 26 februari 2012 23:32 schreef TC03 het volgende:
[..]
Que? Hij is niet tweebenig zoals Sneijder, maar Clasie heeft een ontzettend hoge handelingssnelheid waardoor hij daar juist goed voor geschikt is... Hij heeft de pass al gegeven voordat je door hebt dat hij hem heeft.
Clasie kan zo'n Vormer perfect diep sturen. Vormer voelt dat goed aan. Stuurt heel dat team van Roda ook tactisch aan. En idd...wat betreft dat 'spelverdelen' van Clasie: Dat kan net zo goed vanuit een CVM positie. Beter zelfs eigenlijk.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Precies. Dat denk ik ook.
Vormer heeft ook meer gevoel voor de diepe bal vanaf het middenveld, El Ahmadi als regisseur erom heen. Probleem is dan wel Clasie. Die moet opzich het spel ook wel wat meer voor zich hebben.
Da's waar, maar denk niet dat er betere clubs dan Feyenoord interesse in hem zullen hebben.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:31 schreef elCholo het volgende:
[..]
Maar volgens mij loopt zijn contract af aan het einde van het seizoen.
Als er niet snel actie ondernomen wordt, en hij zo goed blijft spelen bij Excelsior, zou hij zomaar uit meerdere interesante clubs kunnen gaan kiezen.
Dan is het te hopen dat er in de spits ook nog wat beters komt bij een vertrek van Guidetti. Dan kunnen we de goede lijn voortzetten. Ben benieuwd.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:25 schreef elCholo het volgende:
[..]
Bakkal is daarom ook prima te vervangen. Als je ipv een Bakkal een speler hebt die er rond de 10 doelpunten inschiet, heb je qua middeveld (hopen dat el Ahmadi bijtekent, Clasie, Vormer, Tony, Goosens, Mokotjo) ¨het beste van de eredivisie¨.
Nu ineens? Ik ben zo'n beetje de enige die altijd voorzichtig is geweest met Koeman ophemelen.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:28 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Het was ook een beetje een onzinnige opmerking hoor Ritmo. Nu ineens aan Koeman gaan twijfelen. Komop...we zien allemaal hoe het vandaag ging. Met wat geluk sleep je er 1 punt uit en met Guidetti win je zo'n pot gewoon.
Precies.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij is ook goed maar heeft het spel altijd voor zich, dat is wat anders dan de bal ingespeeld krijgen met je rug naar de tegenstander en dan het spel verdelen
Hoezo dan? Natuurlijk is het met je rug naar de tegenstander lastiger, maar als je inzicht, overzicht, handelingssnelheid en een goede pass hebt ben je er. Clasie voldoet aan al die criteria.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:33 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij is ook goed maar heeft het spel altijd voor zich, dat is wat anders dan de bal ingespeeld krijgen met je rug naar de tegenstander en dan het spel verdelen
Hoe heerlijk is het dat we dit gewoon kunnen zeggen na al die koekebakkers die de revue zijn gepasseerd? Iedereen zag wat ze moesten doen, maar ze deden niks dat logisch was. Van Geel daarentegen doet ALLES wat logisch is.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:34 schreef TC03 het volgende:
[..]
Da's waar, maar denk niet dat er betere clubs dan Feyenoord interesse in hem zullen hebben.
Van Geel houdt het allemaal wel in de gaten.
Dat is een feit. Van Geel hoeft dan ook tot komend seizoen geen vrij uurtje op te nemen. Tenzij ie al eerder de crisis voorin opgelost heeft.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:30 schreef TC03 het volgende:
[..]
Onze aanval is gewoon niet goed genoeg, op Guidetti na. Heerenveen, Groningen, AZ, Ajax, PSV, Twente en Vitesse hebben allemaal een betere aanval dan wij!
Een transfervrije jonge erg goede talentvolle centrale verdediger.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:34 schreef TC03 het volgende:
[..]
Da's waar, maar denk niet dat er betere clubs dan Feyenoord interesse in hem zullen hebben.
Van Geel houdt het allemaal wel in de gaten.
Wil je ze een cake gaan brengen?quote:Op zondag 26 februari 2012 23:35 schreef vandermar het volgende:
Morgen is het zeker niet zo druk op de training of wel? Interlands en jeugdinterlands deze week toch?
Groningen moet je nog spelen. Dan heb je het over VVV, wat dramatisch was en een RKC waar je (ik heb het niet gezien, maar ga af op de verhalen) eigenlijk punten verspeelt door de domheid van Guidetti. Dat valt over een heel seizoen toch wel mee?quote:Op zondag 26 februari 2012 23:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nu ineens? Ik ben zo'n beetje de enige die altijd voorzichtig is geweest met Koeman ophemelen.
Overigens kun je idd vandaag nipt verliezen, maar ik heb het nu over Groningen (in deze vorm) thuis. Als je daar RKC thuis en VVV uit bij op telt die je ook niet wint, wordt het toch redelijk dramatisch hoor. Dan zeg ik niet dat Koeman direct zou moeten oprotten, maar dan kun je toch wel gaan stellen dat ie het eigenlijk helemaal niet zo goed doet.
Maar goed, ik ga er zoals ik zei gewoon vanuit dat je Groningen in deze vorm toch wel gewoon verslaat.
Jup. En sowieso uitlooptraininkje.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:35 schreef vandermar het volgende:
Morgen is het zeker niet zo druk op de training of wel? Interlands en jeugdinterlands deze week toch?
Wordt lastig zonder geld, denk één huurspeler maar meer niet. Hopen dat Cabral enzo zich ontwikkelen. Hadden wij maar talenten als Ozbiliz of Ola John, daar heb je wat aan.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:36 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is een feit. Van Geel hoeft dan ook tot komend seizoen geen vrij uurtje op te nemen. Tenzij ie al eerder de crisis voorin opgelost heeft.
Ik heb daar wel vertrouwen in. Met een halve zomer kwam hij met Guidetti en Bakkal... ben benieuwd wat hij met een heel jaar kan.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:36 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is een feit. Van Geel hoeft dan ook tot komend seizoen geen vrij uurtje op te nemen. Tenzij ie al eerder de crisis voorin opgelost heeft.
Nee, maar morgen dagje Rotterdam met pa, zusje en neefje en om 14:00 instuif waar mijn neefje aan mee doet.quote:
Gaat wel lastig worden. Guideti is gewoon niet te vervangen daarnaast voldoet eigenlijk geen een van de huidige buitenspelers.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:36 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Dat is een feit. Van Geel hoeft dan ook tot komend seizoen geen vrij uurtje op te nemen. Tenzij ie al eerder de crisis voorin opgelost heeft.
Hoe bedoel je halve zomer, hij is vanaf 1 mei bij Feyenoord in dienst getreden.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ik heb daar wel vertrouwen in. Met een halve zomer kwam hij met Guidetti en Bakkal... ben benieuwd wat hij met een heel jaar kan.
Je snapt wel wat ik bedoelquote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Hoe bedoel je halve zomer, hij is vanaf 1 mei bij Feyenoord in dienst getreden.
We kunnen toch ook wel concluderen dat je gewoon niet zo geweldig uit de winterstop bent gekomen. Op NEC na heb je eigenlijk nooit meer het niveau gehaald van voor de winterstop.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Groningen moet je nog spelen. Dan heb je het over VVV, wat dramatisch was en een RKC waar je (ik heb het niet gezien, maar ga af op de verhalen) eigenlijk punten verspeelt door de domheid van Guidetti. Dat valt over een heel seizoen toch wel mee?
Nou ja, we hadden ADO thuis en NEC thuis ook nog. Maar ik zei dus: ALS we tegen Groningen weer niet winnen.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:37 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Groningen moet je nog spelen. Dan heb je het over VVV, wat dramatisch was en een RKC waar je (ik heb het niet gezien, maar ga af op de verhalen) eigenlijk punten verspeelt door de domheid van Guidetti. Dat valt over een heel seizoen toch wel mee?
Ze zullen het vast en zeker leuk doen, maar dat doen Cabral, Bruno Martins Indi en Mokotjo ook. Ze doen het allemaal leuk, maar puntje bij paaltje is het nog gewoon erg middelmatig. Spelers van dat niveau zijn prima om je selectie breed te houden, maar je moet echte toppers hebben.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef elCholo het volgende:
[..]
Gaat wel lastig worden. Guideti is gewoon niet te vervangen daarnaast voldoet eigenlijk geen een van de huidige buitenspelers.
Hopen dat spelers als Manu en Achahbar zich gaan bewijzen.
quote:Op zondag 26 februari 2012 23:37 schreef kapiteintje het volgende:
en een RKC waar je (ik heb het niet gezien, maar ga af op de verhalen) eigenlijk punten verspeelt door de domheid van Guidetti voetbalaids van Swerts.
Instuif.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee, maar morgen dagje Rotterdam met pa, zusje en neefje en om 14:00 instuif waar mijn neefje aan mee doet.
4-2???quote:Op zondag 26 februari 2012 23:39 schreef Caland het volgende:
[..]
We kunnen toch ook wel concluderen dat je gewoon niet zo geweldig uit de winterstop bent gekomen. Op NEC na heb je eigenlijk nooit meer het niveau gehaald van voor de winterstop.
Ik vond het niveau van vandaag zeer behoorlijk, als ik heel eerlijk ben.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:39 schreef Caland het volgende:
[..]
We kunnen toch ook wel concluderen dat je gewoon niet zo geweldig uit de winterstop bent gekomen. Op NEC na heb je eigenlijk nooit meer het niveau gehaald van voor de winterstop.
Heb je ook enig idee hoelang die instuif duurt? Anderhalf uur ofzo?quote:Op zondag 26 februari 2012 23:40 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Instuif.Zo'n geniaal woord ook.
Wij hadden vroeger de 'sport-instuif'. Geniaal was dat. Voor 1,50 gulden kon je een hele middag in 2 grote gymzalen met nog van die oude houten vloeren je helemaal laten gaan. Zaalvoetballen, touwklimmen, rekken, álles mocht en kon.![]()
Tot zover mijn jeugdavonturen.
Dat is gewoon te weinig. Je zult gewoon 2 spelers voorin erbij moeten hebben om Guidetti te vervangen. Eentje huren, eentje transfervrij (of scouten voor een paar ton) en kijken of Achabar gebracht kan worden.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wordt lastig zonder geld, denk één huurspeler maar meer niet. Hopen dat Cabral enzo zich ontwikkelen. Hadden wij maar talenten als Ozbiliz of Ola John, daar heb je wat aan.
Misschien vreemd. Maar die 4-2 was eigenlijk ook niet zo'n hele goede wedstrijd van onze kant.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:40 schreef elCholo het volgende:
[..]
4-2???
en vandaag vond ik nou ook niet echt slecht te noemen, naar omstandigheden.
MvG presteert zonder geld beter dan mét geld.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef TC03 het volgende:
[..]
Wordt lastig zonder geld, denk één huurspeler maar meer niet. Hopen dat Cabral enzo zich ontwikkelen. Hadden wij maar talenten als Ozbiliz of Ola John, daar heb je wat aan.
Klopt, zeer matige wedstrijden. De buitenspelers verzaken nog het meest.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:39 schreef Caland het volgende:
[..]
We kunnen toch ook wel concluderen dat je gewoon niet zo geweldig uit de winterstop bent gekomen. Op NEC na heb je eigenlijk nooit meer het niveau gehaald van voor de winterstop.
Ik denk ook wel dat het goedkomt eigenlijk. Maar toch... dat gaat niet zomaar vanzelf.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef Dekatria het volgende:
[..]
Ik heb daar wel vertrouwen in. Met een halve zomer kwam hij met Guidetti en Bakkal... ben benieuwd wat hij met een heel jaar kan.
Ah ok, dat is dan wel weer leuk. Laat je neefje Fernandez even een trap onder z'n hol geven.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef vandermar het volgende:
[..]
Nee, maar morgen dagje Rotterdam met pa, zusje en neefje en om 14:00 instuif waar mijn neefje aan mee doet.
Oh...geen idee, want ik had het over onze eigen instuif toen ik een jaar of 7/8 was. Dat is dus al 15/16 jaar geleden.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:41 schreef vandermar het volgende:
[..]
Heb je ook enig idee hoelang die instuif duurt? Anderhalf uur ofzo?
Maar dat is het succes van de technische staf die het tactisch gewoon weer perfect hebben neergezet. Als dan ook nog de vorm weer terugkomt ga je een leuk slot tegemoet. Kritiek op Koeman is echt debiel.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:41 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik vond het niveau van vandaag zeer behoorlijk, als ik heel eerlijk ben.
En als je iedereen heel houdt.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:43 schreef Caland het volgende:
[..]
Maar dat is het succes van de technische staf die het tactisch gewoon weer perfect hebben neergezet. Als dan ook nog de vorm weer terugkomt ga je een leuk slot tegemoet.
Daarom moeten ze gaan voor 2 aanvallers. Beide op zichzelf misschien (nog) niet zo goed als Guidetti, maar als je 2 spelers hebt die er 10 maken is dat ook prima.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:38 schreef elCholo het volgende:
[..]
Gaat wel lastig worden. Guideti is gewoon niet te vervangen daarnaast voldoet eigenlijk geen een van de huidige buitenspelers.
Hopen dat spelers als Manu en Achahbar zich gaan bewijzen.
Tegen Rkc was het zo godsgruwelijk slecht, ik denk wel de slechtste thuiswedstrijd van dit seizoen. Tegen Vitesse was het ook al niet heel geweldig. Als je op die manier tegen Groningen speelt kan je ook zomaar verliezen. Dan zou je gelijk gaan krijgen en kan ook Europees voetbal door je vingers gaan glippen.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:34 schreef Ritmo het volgende:
[..]
Nu ineens? Ik ben zo'n beetje de enige die altijd voorzichtig is geweest met Koeman ophemelen.
Overigens kun je idd vandaag nipt verliezen, maar ik heb het nu over Groningen (in deze vorm) thuis. Als je daar RKC thuis en VVV uit bij op telt die je ook niet wint, wordt het toch redelijk dramatisch hoor. Dan zeg ik niet dat Koeman direct zou moeten oprotten, maar dan kun je toch wel gaan stellen dat ie het eigenlijk helemaal niet zo goed doet.
Maar goed, ik ga er zoals ik zei gewoon vanuit dat je Groningen in deze vorm toch wel gewoon verslaat.
Dat had ik al doorquote:Op zondag 26 februari 2012 23:43 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Oh...geen idee, want ik had het over onze eigen instuif toen ik een jaar of 7/8 was. Dat is dus al 15/16 jaar geleden.
Dat 'die kan je zomaar verliezen', die moet eruit bij ons. Ja dat kan, maar dat gebeurt niet. Als ze gewoon zich volledig inzetten en zorgen dat je maximaal 1 tegengoal krijgt, trapt John er wel 2 in.quote:Op zondag 26 februari 2012 23:44 schreef WethouderHekking het volgende:
[..]
Tegen Rkc was het zo godsgruwelijk slecht, ik denk wel de slechtste thuiswedstrijd van dit seizoen. Tegen Vitesse was het ook al niet heel geweldig. Als je op die manier tegen Groningen speelt kan je ook zomaar verliezen. Dan zou je gelijk gaan krijgen en kan ook Europees voetbal door je vingers gaan glippen.
Maar dat denk ik niet, ik denk dat we gewoon weer een goede partij op de mat gaan leggen met een supergemotiveerde Guidetti
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |