Tsk, doe eens niet zo rationeel enzoquote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:59 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Het klinkt alsof je alle reden hebt om even bij de huisarts langs te gaan en advies in te winnen! Volgens mij ben je er zelf ook wel uit.
hahahaha dat doe ik vooral nu als we de bus moeten halen en er wordt bij ieder steentje stil gestaan.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:01 schreef debuurvrouw het volgende:
gister moest ik met middelste zoon schoenen kopen en gingen we naar de bioscoop. flinke einden lopen, en dat is nu natuurlijk geen probleem meer (buiten het feit dat het 'stom' is, enzo)
maar moest ik ineens weer denken aan de loopjes van eerder, en dat ze dan zo moehoehoe waren, en niet meer konden lopen. En dat ik dan bedacht had dat je vast nog wel kon rennen/huppelen/hinkelen.was je toch weer een paar meter verder
Nou ja, misschien een tip voor vermoeide peuters
Ik denk dat ik lui ben omdat ik met zoveel luie gewoontes ben opgegroeid. In gezinnen waarin veel bewogen wordt door de ouders bewegen de kinderen ook meer. De één blijft op zondag de hele dag thuis kneuteren in pyjama, de ander pakt de fiets en gaat erop uit. Ik ben tot het eerste geneigd maar vind dat ik meer van het tweede zou moeten hebben. Het is gezonder en je krijgt er energie van, ookal kan het als een groot obstakel voelen.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 13:59 schreef Asyniur het volgende:
Je hebt wel gelijk dat lichaamsbeweging geen kwaad kan, maar waarom zou je je vermoeide kind nog eens 3 kwartier laten lopen wat dan zo moeizaam gaat?
Ik werk zelf 8 km van huis maar ik ga dat stuk niet fietsen omdat lichaamsbeweging goed is voor me. Daar ben ik na een werkdag gewoon te moe voor. Paar uurtjes later kan ik wel gaan sporten bijv.
Harry loopt ook prima, ook grotere afstanden (denk aan een kilometer of 2). Ik laat hem wel naar school lopen, maar ophalen doe ik voorlopig nog met de kinderwagen.
Het is toch niet zo dat Ivan op het kdv niks aan beweging doet?
We deden ook gekke loopjes. Daar vermaakte ik me erg mee. Maar van Ivan mag ik dat niet meer doen.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:01 schreef debuurvrouw het volgende:
maar moest ik ineens weer denken aan de loopjes van eerder, en dat ze dan zo moehoehoe waren, en niet meer konden lopen. En dat ik dan bedacht had dat je vast nog wel kon rennen/huppelen/hinkelen.was je toch weer een paar meter verder
Nou ja, misschien een tip voor vermoeide peuters
hahahaha omg, dat je als pre-puber opgehaald wordt van school, DOOR JE MOEDER, de schaamte, hoe erg!quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:11 schreef debuurvrouw het volgende:
oh, kan je m mooi vast desensibiliseren, voor later, als ie 12 is.
En ik denk dat ze er ook aan wennen, als je wél blijft lopen. het hoort er bij.
Ja, heb ik een keer geprobeerd. Bij de eerste kleine slok, gaf ze daadwerkelijk over en zei dat die vies wasquote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:12 schreef simmu het volgende:
er is ook bisolvon voor kinderen dames, die's vanaf 2 jaar
In een Lada. Een groene. En dit die moeder het dan zo belachelijk vond dat je je schaamde, dat ze tot bijna óp het schoolplein reed om je daar toeterend uit te zwaaien.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:14 schreef mignonne het volgende:
[..]
hahahaha omg, dat je als pre-puber opgehaald wordt van school, DOOR JE MOEDER, de schaamte, hoe erg!
En dat ze dan ook nog haar beste performance van een Silly Walk weergeeft.![]()
hihi
hahahahahaquote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:18 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
In een Lada. Een groene. En dit die moeder het dan zo belachelijk vond dat je je schaamde, dat ze tot bijna óp het schoolplein reed om je daar toeterend uit te zwaaien.
Trauma's.
hahahhaaquote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:16 schreef debuurvrouw het volgende:
nou, gewoon je aanwezigheid is al genoeg hoor. Ik informeer altijd even wat het gewenste gedrag is voor die dag en we ik krijg ook evaluatiegesprekken.![]()
maar vooralsnog ben ik best cool, voor een moeder.
quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:11 schreef debuurvrouw het volgende:
oh, kan je m mooi vast desensibiliseren, voor later, als ie 12 is.
Nou, ja, hier werd ik als nieuw, Rotterdams meisje in een gereformeerd Zeeuws dorp waarin het motto van de jeugd 'joe ken ik nie dus joe mag ik nie' was, al afschuwelijk gepest.quote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:20 schreef mignonne het volgende:
[..]
hahahahaha
mijn moeder deed dat soort dingen idd ook altijd expres. Zo van joh stel je niet aan, en dan nog een schepje er bovenop doen
ik heb er helemaal niets aan overgehouden, en ik heb ook niets tegen mn moeder eraan overgehouden, maar ik geloof toch niet dat ik het zelf zou doen, niet mijn humor ofzo.
druk druk druk zeg maarquote:Op vrijdag 2 maart 2012 14:24 schreef Claudia_x het volgende:
Mefke, door je posting besef ik dat je eigenlijk niet zoveel over Driekus schrijft!Wat voor soort dingen zegt hij dan? Ik ben benieuwd!
Fijn om te horen dat het zo goed gaat met zijn ontwikkeling!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |