Jaloers?quote:
Komt 't ook over idd. Ik vind PM ook een rare vent maar als 'ie werkelijk een leuke meid vindt gun ik het hem ook dat het wat wordt samen.quote:
Airhockeyquote:Op zondag 26 februari 2012 09:53 schreef Chawi het volgende:
Nah..ik als 32 jaar oud vrouwtje zou een rondje arcadehal best leuk vinden :-D
Hij krijgt een stopteken van de vrouw waar hij mee bezig is, en claimt dan dat het ook aan hem te danken is dat er niet genoikt is...?quote:
Nou misschien nooit een man gehad die dat voor jou wou doen, stoppen.quote:Op zondag 26 februari 2012 13:53 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Hij krijgt een stopteken van de vrouw waar hij mee bezig is, en claimt dan dat het ook aan hem te danken is dat er niet genoikt is...?
Ik zie niet hoe dat uitlichten mij jaloers maakt.
Het feit dat je het al als iets heeeeuuul bijzonders beschouwt dat je bereid was te stoppen staat al zover buiten de ervaringen die ik met mannen heb dat ik geeneens een idee heb hier inhoudelijk op te reagerenquote:Op zondag 26 februari 2012 13:57 schreef picardmike het volgende:
[..]
Nou misschien nooit een man gehad die dat voor jou wou doen, stoppen.
Je bent wel een beetje aan het zoeken nu.quote:Op zondag 26 februari 2012 13:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
Het feit dat je het al als iets heeeeuuul bijzonders beschouwt dat je bereid was te stoppen staat al zover buiten de ervaringen die ik met mannen heb dat ik geeneens een idee heb hier inhoudelijk op te reageren
Iedereen toch, in dit topicquote:Op zondag 26 februari 2012 14:00 schreef Catbert het volgende:
[..]
Je bent wel een beetje aan het zoeken nu.
Stopte ze bij jou allemaal dan?quote:Op zondag 26 februari 2012 13:59 schreef DancingPhoebe het volgende:
[..]
Het feit dat je het al als iets heeeeuuul bijzonders beschouwt dat je bereid was te stoppen staat al zover buiten de ervaringen die ik met mannen heb dat ik geeneens een idee heb hier inhoudelijk op te reageren
In principe stopt elke man als een vrouw niet verder wil ja. Niet stoppen alsin dat je stopt met zoenen, en als ze dan alsnog zo geil wordt dat ze verder wil prima, maar als een meid zegt "ik wil niet dat je aan m'n poes zit" dan ga je daar niet mee door nee. Ik denk dat jij gewoon het iets anders bedoelt dan dat DP voor ogen heeft.quote:
Nou de meeste mannen gaan er van uit als vrouwen nee zeggen ze ja bedoelen hoor. Of ze doen net alsof ze het niet begrepen hebben of ze proberen het gewoon nog 10x. Daarbij heb ik dat het verleden ook welleens gedaan. Maar dat was meer van het eerste.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:09 schreef Catbert het volgende:
[..]
In principe stopt elke man als een vrouw niet verder wil ja. Niet stoppen alsin dat je stopt met zoenen, en als ze dan alsnog zo geil wordt dat ze verder wil prima, maar als een meid zegt "ik wil niet dat je aan m'n poes zit" dan ga je daar niet mee door nee. Ik denk dat jij gewoon het iets anders bedoelt dan dat DP voor ogen heeft.
Nja, dat.quote:Op zondag 26 februari 2012 14:59 schreef Pvoesss het volgende:
Ik verbaas me nu wel over de vrouwen en mannen die jij kent
Verkapt tieten schurenquote:Op zondag 26 februari 2012 15:41 schreef DenWauwelaar het volgende:
Knuffelen PM. Jezus man, nu weten we het zeker.
Eens andere vragen stellenquote:Op zondag 26 februari 2012 16:23 schreef Ramkraker het volgende:
Ik had Badoo voor mn iphone gedownload, en ik las dat er veel nep profielen op zitten, dus ik ga tegen een paar mensen chatten, en die antwoorden allemaal precies hetzelfdeHoe weet ik nou of iemand een echt profiel heeft
Wat ik ze ook vraag, ik krijg standaard antwoorden, echt gewoon "ja, nee" terugquote:
Als dat ook op open vragen is dan kan je je conclusie trekken denk ik zoquote:Op zondag 26 februari 2012 17:23 schreef Ramkraker het volgende:
[..]
Wat ik ze ook vraag, ik krijg standaard antwoorden, echt gewoon "ja, nee" terug
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |