Weer eens rood? De rode kaart voor Henk is pas de derde van het seizoen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:42 schreef macca728 het volgende:
ja de Heen en Weer is al van stal gehaald. Die worden het wel nu.
Sparta weer eens rood.
Lijkt me niet. Ik zet mijn geld in op Volendam.quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:45 schreef Montagui het volgende:
Ziet er goed uit voor Volendam. Blijft misschien Cambuur nog over als naaste vervolger...
Dan mogen ze Veendam bedanken waar ze als het ware de 5 punten die ze hebben laten liggen weer van terug hebben gekregen.quote:
Cambuur speelt uit.quote:
En volgende week vrijdag thuis. Maar goed, ons aller Sparta heeft in Emmen ook gewoon 2 punten verspeeld.quote:
Klopt ja, in 1 week 2x tegen Emmen.quote:Op vrijdag 19 april 2013 11:59 schreef Snuf. het volgende:
[..]
En volgende week vrijdag thuis. Maar goed, ons aller Sparta heeft in Emmen ook gewoon 2 punten verspeeld.
Ik hoop het, maar denk niet dat het gaat gebeuren. Emmen en Excelsior kunnen Sparta nog aan de titel helpen, maar zelfs zij goed presteren zie ik Sparta niet winnen vanavond in Helmond.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:22 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Klopt ja, in 1 week 2x tegen Emmen.
Emmen lijkt wel een soort van reuzendoder (behalve tegen Volendam dan).
Ik denk ook niet dat Sparta kampioen wordt. Denk dat FCV het niet meer weg gaat geven.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:23 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Ik hoop het, maar denk niet dat het gaat gebeuren. Emmen en Excelsior kunnen Sparta nog aan de titel helpen, maar zelfs zij goed presteren zie ik Sparta niet winnen vanavond in Helmond.
Sparta is ook niet in vorm natuurlijkquote:Op vrijdag 19 april 2013 12:27 schreef AartBakkebaard het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat Sparta kampioen wordt. Denk dat FCV het niet meer weg gaat geven.
Vanavond hebben jullie wel een kans, aangezien Helmond slecht speelt de laatste tijd. Sowieso spelen ze thuis slechter dan uit. Ik hoop als HS supporter uiteraard dat wij gaan winnen.
Daarom Cambuur. Zo'n club in de eredivisie heeft wel wat.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:29 schreef Snuf. het volgende:
[..]
Sparta is ook niet in vorm natuurlijkMet een volledige selectie zag ik Sparta nog wel winnen, maar nu missen ze 4 verdedigers, dus dat lijkt me een kansloze zaak.
Wel zonde dat Volendam kampioen zou worden, terwijl Sparta die ploeg 2 maanden terug nog volledig van de mat voetbalde. Maar goed, zo is het leven.
En toch nog met 1-2 gewonnenquote:Op vrijdag 19 april 2013 20:39 schreef Ajacied422 het volgende:
MVV achter tegen Den Bosch in de Vliert.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |