Ik was een paar dagen geleden langs het meer aan het lopen die tevens als edn soort natuurpark/reservaat dient voor touristen. Ik vermoedde niks al wist ik dat er vreemde dieren nou eenmaal in en om het water leven.
Ik had nauwelijks een meter of 10 gelopen toen ik een groot plonsend duikgeluid hoorde. Ik keek rond maar zag niks behalve cirkelvormige ripples in het water op de plek van het geluid.
Ik besefte me toen dat ik gestalkt werd door een alligator. Hij had op de loer gelegen totdat ik binnen een afstand van 1 meter of 3 kwam alvorens zich snel uit de voeten te maken en het water in te duiken. Ik kreeg helemaal geen blik op het dier
Ik staarde wel het water in de komende minuten maar hij vertoonde zich ook niet meer. Het dier was zeker klein geweest, anders had ik hem al gezien op afstand. Ik schat in een meter lang.
Klacht: krokodillachtige doet raar door mij af te wachten en vervolgens rent hij snel weg
klacht 2: Dat dit kan in Nederland!
"Twee dingen zijn oneindig: het heelal en de menselijke domheid. Van het heelal weet ik het alleen nog niet zeker,”
― Albert Einstein