Je ogen zitten aangesloten op beide hersenhelften, 1 helft van je linker en rechteroog gaan naar de ene hersenhelft en de andere helft van je oog naar het anderequote:Op donderdag 16 februari 2012 16:24 schreef SaxoPower het volgende:
kan mogelijk zijn ja.
dan krijg je geen goede singalen door van je hersennen (in dit geval van de linker hersenhelft niet, daar zit je rechter oog op aangesloten) geloof het of niet
Dan wordt de vraag: kun je aan dezelfde helft van beide ogen kleurenblind zijn, doordat één hersenhelft, of de toevoer daarnaar, malfunctioneert?quote:Op donderdag 16 februari 2012 18:20 schreef Mr.44 het volgende:
[..]
Je ogen zitten aangesloten op beide hersenhelften, 1 helft van je linker en rechteroog gaan naar de ene hersenhelft en de andere helft van je oog naar het andere
Als het al mogelijk is worden waarschijnlijk de missende kleuren "ingevuld" met informatie uit de andere hersenhelftquote:Op donderdag 16 februari 2012 22:26 schreef Unsub het volgende:
[..]
Dan wordt de vraag: kun je aan dezelfde helft van beide ogen kleurenblind zijn, doordat één hersenhelft, of de toevoer daarnaar, malfunctioneert?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |