Denk het ook. Zal wel een shot zijn dat Ted iets zegt van "daar zag ik haar staan" en dan bam einde aflevering en een paar maanden wachten tot we erachter zijn wie het is.quote:Op woensdag 11 april 2012 10:30 schreef Ezell het volgende:
[..]
O ja, wacht... Daar ontmoet Ted eindelijk zijn vrouw. Of ik haal nu alles door elkaar.
Boom op z'n huis.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:34 schreef Stefan het volgende:
Waarom Ted een duur appartement huurt in zn eentje terwijl hij een huis heeft is me een raadsel
Ja dan lijkt t me logisch dat ie een appartement deelt met iemandquote:
Hoeft niet.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:46 schreef Stefan het volgende:
[..]
Ja dan lijkt t me logisch dat ie een appartement deelt met iemand
Huis wordt gewoon weer opgeknapt.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:49 schreef Stefan het volgende:
Ja want je huurt een appartement op een A locatie en betaalt hypotheek aan een huis waarin je niet woont
Quinn zei in de vorige aflevering toch dat haar appartement door rent-control heel goedkoop was en dat het dus ook goedkoop onderverhuurd zou worden. Wel is het raar dat we Ted zijn huis al zo lang niet meer hebben gezien/gehoord.quote:Op woensdag 11 april 2012 16:34 schreef Stefan het volgende:
Waarom Ted een duur appartement huurt in zn eentje terwijl hij een huis heeft is me een raadsel
Marshall krijgt dit seizoen een baby, die zal ook vast wel willen spelen.quote:Op woensdag 11 april 2012 21:25 schreef 2Mini het volgende:
Niet zijn dochter, maar van Marshall.. gezien ook alle babyspullen in Marshall zn huis.. maar dat hadden jullie al door toch?
Als Lily inderdaad nog drie jaar zwanger blijft, zou dat maar zo eens kunnen inderdaad.quote:Op woensdag 11 april 2012 21:25 schreef 2Mini het volgende:
Niet zijn dochter, maar van Marshall.. gezien ook alle babyspullen in Marshall zn huis.. maar dat hadden jullie al door toch?
tijd zat om toch nog een keer zwanger te worden?quote:Op donderdag 12 april 2012 11:45 schreef Burdie het volgende:
[..]
Als Lily inderdaad nog drie jaar zwanger blijft, zou dat maar zo eens kunnen inderdaad.
Moet die baby er niet eens uit intussen?
quote:Op maandag 16 april 2012 16:21 schreef DUK het volgende:
Vond deze laatste ep ook best ok.
HIMYM staat hoog op mijn nominatielijst van series waarmee ik wil stoppen maar ik blijf ze voorlopig toch nog kijken.
Waarschijnlijk is die van volgende week weer ruk en begint het dilemma weer opnieuw..
Ik vind het anders een prima reminder in myATquote:Op maandag 16 april 2012 22:23 schreef Mirel het volgende:
DUK, hou eens op met een dag van te voren te reageren op de aflevering van vorige week. Ik zit telkens te denken dat de nieuwe al uit is
spoiler alertquote:Op maandag 16 april 2012 22:35 schreef Tegan het volgende:
Nou, dat Marshall en Lily in Ted's appartement gingen wonen kwam hier best wel als een verrassing.
Gewoon wegblijven uit dit topic als je de laatste aflevering nog niet hebt gezien, zo simpel is het.quote:Op maandag 16 april 2012 22:42 schreef Re.active het volgende:
Ja ok, maar wel heel kortzichtig.
Iets wat vorig seizoen gebeurd is is inderdaad geen spoiler, maar vind wel iets wat nu speelt, als in: dit seizoen. Dat mag best in spoiler tags als het voor het verhaal belangrijk is.
Een leuk grapje of momentje is geen spoiler maar iets waardoor alles anders wordt moet in spoilers als je het mij vraagt
Precies. Je moet zelf maar zorgen dat je weet dat je bij bent. Dat is niet onze taak. Zo werkt het in alle USA-serie topics hier. Er is geen reden om dat bij topic nummer 34 van tv-serie nummer heelveel deze discussie weer te beginnen en er was dus niemand die ernaar vroeg.quote:Op maandag 16 april 2012 22:43 schreef Piles het volgende:
[..]
Gewoon wegblijven uit dit topic als je de laatste aflevering nog niet hebt gezien, zo simpel is het.
Het probleem met deze redenatie is dat die grens voor iedereen anders is. Uitgezonden is geen spoiler meer is voor iedereen gelijk.quote:Op maandag 16 april 2012 22:42 schreef Re.active het volgende:
Ja ok, maar wel heel kortzichtig.
Iets wat vorig seizoen gebeurd is is inderdaad geen spoiler, maar vind wel iets wat nu speelt, als in: dit seizoen. Dat mag best in spoiler tags als het voor het verhaal belangrijk is.
Een leuk grapje of momentje is geen spoiler maar iets waardoor alles anders wordt moet in spoilers als je het mij vraagt
Haha. Heb deze pas vandaag gekeken. Niet eerder aan toegekomen.quote:Op maandag 16 april 2012 22:23 schreef Mirel het volgende:
DUK, hou eens op met een dag van te voren te reageren op de aflevering van vorige week. Ik zit telkens te denken dat de nieuwe al uit is
Maar het is een dag voordat de ep uitkomt, niet op het moment dat het al uit isquote:Op maandag 16 april 2012 22:27 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik vind het anders een prima reminder in myAT
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sluit ik me bij aan. Dat wat een aangrijpend stuk moest zijn met Robin in die heli vond ik maar dodelijk saaiquote:Op dinsdag 17 april 2012 15:14 schreef Tegan het volgende:
Ik vond deze ep tegenvallen. Itt de afgelopen paar.
quote:Op woensdag 18 april 2012 11:59 schreef Mirel het volgende:
vanwaar die obsessie met die Becki Newton?
quote:Op dinsdag 17 april 2012 18:13 schreef Tegan het volgende:
Het is al bevestigd dat in de seizoensfinaleSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I just had to get that stress off my chest like breast reduction.
quote:Op maandag 23 april 2012 18:46 schreef Seam het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt..
Bron?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:01 schreef larry_flynt het volgende:
Producers have announced that Ted's wife is introduced at Barney's wedding.
Misschien false alarm? Het kindje is 5 weken te vroeg als ik het goed begreep..quote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:27 schreef Mss het volgende:
Leuke ep! Dronken Marshall.
Het Robin-Ted drama begint wel vermoeiend te worden nu, dus ik hoop dat ze dat nu snel afronden.
Had eigenlijk wel verwacht dat de bevalling pas in de laatste ep zou zijn, maar ze beginnen er nu al mee.
Robin heeft toch het nieuws dat Lily aan het bevallen is?quote:Op dinsdag 1 mei 2012 13:41 schreef zoem het volgende:
De laatste twee eps worden pas op de 15e uitgezonden.
Robin heeft (slecht) nieuws; ben benieuwd wat dat gaat zijn. De relatie van Barney staat op de tocht, dus ik zie hem voorlopig nog niet trouwen.
Dat lijkt me ook ja.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:28 schreef Yesse het volgende:
[..]
Robin heeft toch het nieuws dat Lily aan het bevallen is?
Dat Ted zijn vrouw ontmoette op een bruiloft was iig al een tijdje bekend, maar nu weten we dus dat het die van Barney is. Het is alleen de vraag of Quinn Barney vergeeft voor het aanbieden van de baan bij de bank, maar het lijkt me van wel.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:01 schreef larry_flynt het volgende:
Producers have announced that Ted's wife is introduced at Barney's wedding.
SPOILER: 7x23 How I Met Your Mother: The Magician's Code (1)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: 7x24 How I Met Your Mother: The Magician's Code (2)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dat zou wel eens goed kunnen jaquote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:28 schreef Yesse het volgende:
[..]
Robin heeft toch het nieuws dat Lily aan het bevallen is?![]()
Wel publiek? Het is alleen nog maar ingeblikt gelach het afgelopen seizoen. Ga maar eens naar die aflevering waar Robin flauwvalt nadat ze Barney 2 keer KO sloeg. "I'm gonna be a daddy!", daar hoorde ik voor de zoveelste keer die apenlach tussen het publiek door.quote:Op dinsdag 1 mei 2012 14:15 schreef larry_flynt het volgende:
Het publiek was in de laatste aflevering echt irritant.
Heb The Playbook ook maar besteld gisteren en vandaag binnengekregenquote:Op dinsdag 1 mei 2012 16:20 schreef Djieluh het volgende:
Ik heb Barney's boeken gekocht via bol
Bro on the go, the bro code en the playbook. Geweldig om te lezen.
Ik heb laatst The Bro Code en The Playbook besteld, maar gecancelled toen ik op Bol merkte dat voor één euro extra een exemplaar met 20-30 extra bladzijdes meer kon krijgen. Vond het nogal vreemd, maargoed, sindsdien eigenlijk niet meer besteld.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:03 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Heb The Playbook ook maar besteld gisteren en vandaag binnengekregen
Lange tijd geleden dat ik een boek heb gelezen die niet ging over accountancy
Die boekjes zijn vast ook te vinden op dezelfde plek als waar je je afleveringen vandaan haalt. Ik vond vooral The Bro Code de moeite waard, die hoort gewoon in je boekenkast.quote:Op woensdag 2 mei 2012 14:46 schreef Mirel het volgende:
Wat zit er eigenlijk in die boekjes? Ze trekken me totaal niet, maar andere gekkigheid zoals Maddox' Alphabet of Manliness of Children's Artwork dan weer wel
Het erge is dat dezelfde lachband door wel meerdere comedies wordt gebruikt. Er zit één lach bij van een man die ik inmiddels wel in vier verschillende comedies heb gehoord.quote:Op woensdag 2 mei 2012 13:49 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Wel publiek? Het is alleen nog maar ingeblikt gelach het afgelopen seizoen. Ga maar eens naar die aflevering waar Robin flauwvalt nadat ze Barney 2 keer KO sloeg. "I'm gonna be a daddy!", daar hoorde ik voor de zoveelste keer die apenlach tussen het publiek door.
Dus toch! Ik heb hem geloof ik al eens in iCarly gehoord.quote:Op woensdag 2 mei 2012 15:14 schreef Littlecreep het volgende:
[..]
Het erge is dat dezelfde lachband door wel meerdere comedies wordt gebruikt.
Hahaha HUI HUI HUIquote:Op woensdag 2 mei 2012 15:14 schreef Littlecreep het volgende:
[..]
Het erge is dat dezelfde lachband door wel meerdere comedies wordt gebruikt. Er zit één lach bij van een man die ik inmiddels wel in vier verschillende comedies heb gehoord.
Overigens, die apenlach zal deze wel zijn:
Zit ook de lach in die ik wel vaker opmerkt, de man die 'haaaaah' doet. Moeilijk uit te leggen via het internet eigenlijk.
Echt leuk ja. The Playbook vind ik ook tof.quote:Op donderdag 3 mei 2012 18:41 schreef Seam het volgende:
Bro Code is wel baas, die opvolger vond ik wel wat minder.
Misschien even kijken? De finale duurt een uur, net als die van 2 Broke Girls.quote:Op dinsdag 8 mei 2012 09:15 schreef loezzzje het volgende:
Volgende week de finale. Waarom ze die niet gewoon deze week uitzenden is me een raadsel
Waarvandaan haal je dat Barney en Robin samen eindigen?quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:44 schreef Mss het volgende:
Ah, niet weer Victoria. Maar dat Barney en Robin toch samen zouden eindigen zag je idd van ver aankomen. Die verhalen waren wel leuk trouwens.
En Marvin Wait For It Eriksen
Laatste shot? Ted wordt weggeroepen bij Barney omdat de bruid hem wil zien. En dan zie je Robin in een trouwjurk. Tenzij het shots van 2 verschillende bruiloften zijn.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:47 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Waarvandaan haal je dat Barney en Robin samen eindigen?
Oja je bedoeld dat shot met Barney wat al eerder is uitgezonden? Zit iig niet in deze aflevering. Ik zou niet uitsluiten dat het 2 bruiloften zijn als ik jou was.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:49 schreef Mss het volgende:
[..]
Laatste shot? Ted wordt weggeroepen bij Barney omdat de bruid hem wil zien. En dan zie je Robin in een trouwjurk. Tenzij het shots van 2 verschillende bruiloften zijn.
Aan het begin van aflevering 2 van die dubbele zie je Ted en Marshall zitten bij Barney. Ze hebben het over 'Uncle Barney is getting Married'. Lily komt binnen en roept Ted omdat de bruid hem wil zien. Aan het einde van de aflevering zie je Ted en Marshall praten over hoe ze dit toch zo had kunnen lopen, Ted gaat naar Robin en zegt dat de bruid hem wilde zien.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:54 schreef theodoor9 het volgende:
[..]
Oja je bedoeld dat shot met Barney wat al eerder is uitgezonden? Zit iig niet in deze aflevering. Ik zou niet uitsluiten dat het 2 bruiloften zijn als ik jou was.
Nee, Barney zijn vrouw zou deze aflevering bekend worden. Dat kan dus Quinn zijn, omdat hij haar ten huwelijk heeft gevraagd. Maar het kan dus ook Robin zijn.quote:Op dinsdag 15 mei 2012 10:56 schreef theodoor9 het volgende:
Het was toch zeker dat Ted zijn vrouw zou ontmoeten in de deze aflevering he? Dus 100% zeker dat Victoria het is? Zei is dan ook die huisgenoot van dat meisje in seizoen 4 ofzo?
Ik dacht dat Ted juist deze aflevering zijn vrouw zou ontmoeten op een bruiloft. Zou kunnen kloppen als het Victoria was, technisch gezien niet op een bruiloft maar toch..quote:Op dinsdag 15 mei 2012 11:03 schreef Mss het volgende:
[..]
Nee, Barney zijn vrouw zou deze aflevering bekend worden. Dat kan dus Quinn zijn, omdat hij haar ten huwelijk heeft gevraagd. Maar het kan dus ook Robin zijn.
Ted zou zijn vrouw ontmoeten op een bruiloft. Dit kan dus Barney's bruiloft zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |